הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 27-03-06, 22:13   # 21
Dvirs.Net
עסק רשום [?]
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Dvirs.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי bigimot
Dvirs.Net - הדוגמא לפנתר הורוד, הייתה דוגמא מתוך רבות, למה בחרתי להשתמש בה? כי פשוט אתמול ראיתי שרק עכשיו יצאו הכתוביות. וכן, הרעיון שלי הוא לתרגם סרטים חדשים, ולכן אני מחפש בעיקר אחרי דוברי אנגלית בעלי יכולת לתרגם משמיעה. אגב, אתה בדיוק העלת את הבעיה, שהמתרגמים הם אנשים מבוגרים, שאין להם הרבה זמן פנוי ולכן לוקח זמן עד שיוצאים התרגומים, אני לא אומר שזה לא בסדר, יש להם חיים וסדר עדיפויות, אני רק אומר שילדים שיש להם יותר זמן פנוי, יכולים לעשות את העבודה יותר מהר.
למי יש יותר ניסיון בתרגום בשפה גבוהה? רצינית? לילד או למבוגר?
אני רוצה לראות סרט ולהנות ממנו. להבין את כל הסרט ולא להתחיל לחשוב איך הגיעו למה שכתוב בכתוביות (טעויות הבנה למשל) או 'שפת רחוב'.

בכל אופן, שיהיה בהצלחה.
ישן 28-03-06, 18:07   # 22
bigimot
חבר פורום
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

bigimot לא מחובר  

אפשר להגיד שמבוגר יוכל להתנסח ברמה גבוהה יותר, אבל אי-אפשר לעשות פה הכללה, כי יש ויש. אגב, לא כולם כמוך שמבינים גם את הסרט עצמו ולא אוהבים את התרגום, הרבה בעצם שזקוקים לתרגום פשוט יקראו ויהנו, גם אם הוא לא הכי איכותי. בכל מקרה, לצוות של הסרט אני אגייס רק כאלו שמסוגלים להתנסח יפה ולתרגם כמו שצריך. דבר אחרון, מה תפקידך בטורק? (במידה ואתה חבר צוות)
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום