הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > Domains - שמות מתחם

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 09-11-07, 01:51   # 1
roninak
חבר חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

roninak לא מחובר  

[שאלה] בקשר לרכישת דומיינים

בזמן הקרוב אני ככל הנראה אצטרך לקנות משהו כמו בערך 20 דומיינים שונים(השמות עוד לא סגורים).
אז רציתי לשאול אם יש איזשהי אפשרות("קומבינה") או כל דבר אחר, שבמקום שאני אשלם על כל דומיין בנפרד מחיר יחיד ורגיל, או שאני אוכל לקנות "חבילה" ולשלם עליהם מראש(מבלי לרשום אותם עדיין) בקבלת הנחה? אם כן, איך? איפה?

תודה למגיבים מראש
  Reply With Quote
ישן 09-11-07, 02:07   # 2
S-Preso
חבר מתקדם

S-Preso's Avatar

מיני פרופיל

S-Preso לא מחובר  

אני מציע שתפנה לרונן מ www.domainz.co.il
הזמנתי ממנו מספר לא קטן של דומיינים ואני מרוצה מאוד מאוד.
אני בטוח שתסתדר איתו כבר בקשר למחיר.
  Reply With Quote
ישן 09-11-07, 04:07   # 3
Byte
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Byte לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי roninak צפה בהודעה
בזמן הקרוב אני ככל הנראה אצטרך לקנות משהו כמו בערך 20 דומיינים שונים(השמות עוד לא סגורים).
אז רציתי לשאול אם יש איזשהי אפשרות("קומבינה") או כל דבר אחר, שבמקום שאני אשלם על כל דומיין בנפרד מחיר יחיד ורגיל, או שאני אוכל לקנות "חבילה" ולשלם עליהם מראש(מבלי לרשום אותם עדיין) בקבלת הנחה? אם כן, איך? איפה?

תודה למגיבים מראש
הכי טוב שתקנה ישירות מספקית דומיינים - לא משנה כמה הנחה יתנו לך חברות המוכרות דומיינים זה יהיה יקר יותר מלקנות מספקית.

נניח ואתה קונה מספקית דומיינים XXX וכל דומיין עולה 1 ש"ח - 20 ש"ח בסה"כ ל-20 דומיינים.
נניח וחברה שמאפשרת הזמנת דומיינים בתיווכה (ששמה YYY לצורך הדוגמא) מוכרת כל דומיין ב-3 ש"ח (היא קונה אותו מ-XXX בשקל), אבל אתה קונה 20 דומיינים אז בעל העסק מחליט לעשות לך הנחה, הוא ימכור לך כל דומיין ב-2 ש"ח, ובסיכום כללי זה 40 ש"ח. עכשיו, מה יותר שווה (למרות ה"הנחה")?
  Reply With Quote
ישן 09-11-07, 07:10   # 4
Striker
Permanently Banned

מיני פרופיל

Striker לא מחובר  

לא נראה לי שיש יותר הנחה מ LiveDns , אם אין לך אפשרות להזמין בכרטיס אשראי אני יכול לקחת ממך עמלה כוללת מאוד נמוכה לכל הדומינים
  Reply With Quote
ישן 09-11-07, 07:47   # 5
Byte
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Byte לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Striker צפה בהודעה
לא נראה לי שיש יותר הנחה מ LiveDns , אם אין לך אפשרות להזמין בכרטיס אשראי אני יכול לקחת ממך עמלה כוללת מאוד נמוכה לכל הדומינים
17.95$ לדומיין עולמי זה זול?
ואם הכוונה לישראלי אז כן, ממש הנחה...רק שעוד כמה שנים כל החברות האלה יעלו את המחיר במאות אחוזים ואז רבים מהאנשים הפרטיים שרשמו שם יהיו מתים לחזור לאיגוד (ולא יוכלו כמובן)
  Reply With Quote
ישן 09-11-07, 07:56   # 6
Striker
Permanently Banned

מיני פרופיל

Striker לא מחובר  

17 דולר זה זול , כן.
יש דברים יקרים ויש דברים זולים אבל הכל יחסי...

LiveDns נותנים כרגע , את המחיר הכי נמוך בשוק.
  Reply With Quote
ישן 09-11-07, 10:13   # 7
Byte
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Byte לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Striker צפה בהודעה
17 דולר זה זול , כן.
יש דברים יקרים ויש דברים זולים אבל הכל יחסי...

LiveDns נותנים כרגע , את המחיר הכי נמוך בשוק.
הא? הרשה לי לשאול אותך איפה אתה חי?
אני רואה שהמחירים בגודדי, שאין ספק שהיא חברה מעולה שהמחיר הוא $9.99 - אז 17 דולר זה זול ועוד הכי זול בשוק?

אני אישית קונה מ ipower, שזה 6.5 דולר לדומיין וכלל לא היו לי בעיות איתם.
האמת? לא ראיתי בחיים מישהו שאומר ש17 דולר לדומיין עולמי זה זול, אבל כנראה שיש כאלה שאוהבים לקנות את אותו מוצר רק ביותר כסף (אני לא חושב שלמישהו תהיינה תלונות לגודדי). livedns אינה מיועדת לאנשים פרטיים לדעתי, הם עושים את הכסף הגדול על בתי עסק שרוצים שיעשו בשבילם הכול - כן להם לא איכפת לשלם 8 דולר נוספים על דומיין, אבל לי אישית כן איכפת ואני מניח שלעוד רבים. אגב במקרה של פותח האשכול זה הפסד של 160 דולר אם הוא קונה בלייב ולא בגודדי (על כל דומיין 8, לבסוף 8*20).

אז LiveDns נותנים כרגע , את המחיר הכי נמוך בשוק דומייני הזהב.

Last edited by Byte; 09-11-07 at 10:18..
  Reply With Quote
ישן 09-11-07, 11:02   # 8
נמרוד
הוסטסניון

נמרוד's Avatar

מיני פרופיל

נמרוד לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Byte צפה בהודעה
הא? הרשה לי לשאול אותך איפה אתה חי?
אני רואה שהמחירים בגודדי, שאין ספק שהיא חברה מעולה שהמחיר הוא $9.99 - אז 17 דולר זה זול ועוד הכי זול בשוק?

אני אישית קונה מ ipower, שזה 6.5 דולר לדומיין וכלל לא היו לי בעיות איתם.
האמת? לא ראיתי בחיים מישהו שאומר ש17 דולר לדומיין עולמי זה זול, אבל כנראה שיש כאלה שאוהבים לקנות את אותו מוצר רק ביותר כסף (אני לא חושב שלמישהו תהיינה תלונות לגודדי). livedns אינה מיועדת לאנשים פרטיים לדעתי, הם עושים את הכסף הגדול על בתי עסק שרוצים שיעשו בשבילם הכול - כן להם לא איכפת לשלם 8 דולר נוספים על דומיין, אבל לי אישית כן איכפת ואני מניח שלעוד רבים. אגב במקרה של פותח האשכול זה הפסד של 160 דולר אם הוא קונה בלייב ולא בגודדי (על כל דומיין 8, לבסוף 8*20).

אז LiveDns נותנים כרגע , את המחיר הכי נמוך בשוק דומייני הזהב.
מה? אחד מדבר על ישראלים ואחד על עולמיים.. הוא אמר ש17$ לישראלי זה זול, אתה אומר שזה יקר לעולמי.. חח.. ולייבDNS יאבדו את החברות שלהם באיגוד אם הם יעלו במאות אחוזים את המחיר.. אתם מדברים שטויות.. אין סיבה לקנות מהאיגוד, המחיר יותר יקר ואין פאנל ניהול ולפותח האשכול: לך לגודדי או איפה שאתה רוצה (מומלץ גודדי) תכניס לסל קניות שלך את כל הדומיינים - יצא לך 200$ בערך, אז תוכל לנצל את הקופונים שיש באתר בחתימה שלי (תוכל לחסוך 20$ אפילו יותר). אם אתה לא קונה מגודדי תבדוק פה:
http://www.htmli.info
(אתר שלי שמכרתי) אולי יש שם משהו.
  Reply With Quote
ישן 09-11-07, 11:39   # 9
roninak
חבר חדש

מיני פרופיל

roninak לא מחובר  

חחחח התגובות והוויכוחים התחילו יום למחרת :P . סך הכל שאלתי איך אני יכול כאילו לקנות חבילת דומיינים, בדקתי בGODADDY זה בקושי משתלם אם קונים יותק מ-100, אבל עוד לא בדקתי בIPOWER. טוב נו תודה כולם! ואם למישהו יש עוד הצעה אשמח לשמוע.
סוף שבוע נעים לכולם, רוני .
  Reply With Quote
ישן 09-11-07, 11:43   # 10
Byte
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Byte לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי נמרוד צפה בהודעה
מה? אחד מדבר על ישראלים ואחד על עולמיים.. הוא אמר ש17$ לישראלי זה זול, אתה אומר שזה יקר לעולמי.. חח.. ולייבDNS יאבדו את החברות שלהם באיגוד אם הם יעלו במאות אחוזים את המחיר.. אתם מדברים שטויות.. אין סיבה לקנות מהאיגוד, המחיר יותר יקר ואין פאנל ניהול ולפותח האשכול: לך לגודדי או איפה שאתה רוצה (מומלץ גודדי) תכניס לסל קניות שלך את כל הדומיינים - יצא לך 200$ בערך, אז תוכל לנצל את הקופונים שיש באתר בחתימה שלי (תוכל לחסוך 20$ אפילו יותר). אם אתה לא קונה מגודדי תבדוק פה:
http://www.htmli.info
(אתר שלי שמכרתי) אולי יש שם משהו.
לפי התגובה האחרונה של פותח האשכול הוא מדבר על עולמיים.

ושכחתי שאנו מדברים על המדינה הנאורה, מדינת ישראל, בה הכל הולך עפ"י החוקים וההסכמות שסוכמו מראש (אין פה קומבינות ודברים כאלה). מה שבטוח שחברה שמוכרת עולמיים ב17$ לא תשאיר את הישראלים באותו מחיר (במיוחד שכמעט ואין תחרות עליהם).

והאיגוד? לי אישית מעולם לא הייתה בעיה איתו ומעולם לא היה משהו שמחייב פאנל ("לי" בתור האדם הממוצע)

לפותח, יש לך מלא חברות דומיינים. נניח תקנה 20 מ-ipower ב130$ זה ממש לא הרבה כסף.
כמובן שאתה יכול לקנות ריסיילר דומיינים מספקיות רבות, אך כפי שזכור לי זה די יקר (יש עלות התקנה גבוהה או משהו)

Last edited by Byte; 09-11-07 at 11:46..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום