הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 13-08-07, 03:34   # 1
Cream
חבר מתקדם

Cream's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Cream שלח הודעה באמצעות MSN אל Cream Send a message via Skype™ to Cream

Cream לא מחובר  

Cool צריך טיפים לחיתוך נכון של עיצוב...

שלום לכולם!
יש לי קצת ניסיון בעיצוב לדעתי מספיק ניסיון בתכנות כדי לעשות את זה לבד...ואני גם דיי מרגיש שאני יכול לעשות את זה לבד...וגם פעם עשיתי את הדברים האלה אבל בקטנה...

עכשיו אני רוצה לחתוך אתר שלם ולהלביש אותו על הקוד...

ידע ב HTML+CSS יש לי ידע רחב בשפות אלה...אז מבחינה זאת לא אמורה להיות בעיה..מה שכן בעיה זה לחתוך ובגלל זה אני פותח פה את האשכול...איך באמת לחתוך נכון עיצוב?

השאלות שלי הן כאלה:

איך בפוטושופ תוחתכים את עיצוב יענו בקובץ PSD? כי יש את האלמנטים בפוטושופ ולא מצאתי אפשרות איך לחתוך הכל ביחד
איך יותר טוב לחתוך שיהיה הרבה חלקים קטנים...או קצת חלקים אבל גדולים?
דיברו פה על רזולוציה..לא ממש הבנתי מה הקטע? איזה דגש יש לשים לזה? כי לדעתי סתם עושים סיפור מזה...אם מעצבים נכון לא צריכה להיות שום בעיה בחיתוך...
איפה כדאי להשתמש בטבלאות ואיפה ב DIV? (זה אחת הבעיות שלי בHTML שלא ממש מבין את הקקה הזה...כי עד עכשיו כל מה שאני יודע זה רק מלימוד עצמי בלבד..ללא שום מדריכים ללא שום עזרה מאף אחד..הכל לבד לבד..בגלל זה יש לי כאלה חורים בידע ב HTML רק לאחרונה התחלתי לבנות אתרים כ XHTML שיהיה תקין...עד לא מזמן הייתי בונה את זה איך שזה נראה לי...בודק שעובד בדפדפנים נפוצים וזהו...אבל החלטתי להיות מקצועי אז פה אני צריך קצת עזרה ממכם)

חשוב לציין שאני לא מעוניין בשירותים בתשלום אני רוצה אך ורק ללמוד ולהעשיר את הידע שלי.

תודה מראש לכל העוזרים!

עריכה.....

נראה לי קצת טעיתי בפורום אם זה לא המקום אנא העבירו בבקשה..לפורום עיצוב...התיכנות המקורי היה לפתוח אותו שם...ומשום מה זה נפתח פה...כנראה לא משתי לב...

Last edited by Cream; 13-08-07 at 03:41..
  Reply With Quote
ישן 13-08-07, 09:19   # 2
חיים
חבר וותיק

חיים's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל חיים שלח הודעה באמצעות MSN אל חיים Send a message via Skype™ to חיים

חיים לא מחובר  

הגעת לפורום הנכון :S
כדי לחתוך עיצוב יש לך בפוטושופ למעלה כלי כזה שנקרע כלי החיתוך תחפש זה ברשימה של הכלים שבצד ימין למעלה הכי למעלה עכשין עם הכלי הזה אתה חותך תעיצוב במרובעים כאילו בקוביות אם אתה רוצה לדייק תתקקרב עם זכוכית מגדלת ותדייק בכל פיקסל גוזרים בדר"כ רק דברים נחוצים כמו רקעים של גרנדיט ומכל מיני לוגואים עם אפקטים וכ"ו אם זה משהוא שאפשרו לעשות ב-CSS כמו מסגרת ורקע אז לא גוזרים את זה אלא עושים ב-CSS מקווה שהבנת אם אתה צריך עוד עזרה תוכל לפנות אליי במסנגר

Reply With Quote
ישן 13-08-07, 11:48   # 3
Cream
חבר מתקדם

Cream's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Cream שלח הודעה באמצעות MSN אל Cream Send a message via Skype™ to Cream

Cream לא מחובר  

אוקיי אחי נפנה לך לMSN יש לי עוד כמה שאלות...

ואם יש לכם עוד תשובות אני אשמח..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום