הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות > ארכיון

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 29-04-06, 19:15   # 1
yarin34
חבר על

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל yarin34 Send a message via Skype™ to yarin34

yarin34 לא מחובר  

ביקורת רעה על דיגיטק וכמה דברים טוב על שני חברות מעולות

שלום,

לפני כחודש+ השכרתי מחברת דיגיטק שרת יעודיי .
לפני שהשרת הגיעה, מיכאל, מנהל החברה לא הפסיק להיתקשר אליי כדאי שניפגש ואני יתן לו את הסכום שנקווה בנינו .

יום אחרי שדיברתי איתו בטלפון, ניפגשנו נתנתי לו את כל הכסף ביד, ואמר לי: "יום יומיים אתה מקבל את השרת" (זה היה יום ראשון).

יומיים אחרי עשיתי את הגיבוי בשרת שלי, חיכיתי שהוא יתחבר או/ו שיתקשר אליי לתת לי פרטים, היתחבר לאייסיקיו, ביקשתי ממנו את הפרטים לשרת, ואז הוא אומר לי השרת לא מוכן, התחלטי להיתעצבן אליו,והוא אומר לי: "מחר השרת יהיה מוכן" (זה היה יום שני, יום שלישי אני מקבל את השרת).
אמרתי לו: "בסדר יאללה, אבל זריז כי הלקוחות לחוצים לשרת, ואין לי מה לתת להם" .

יום אחרי היתקשרתי אליו,ואמרתי לו: "מה אם השרת אני צריך אותו", והוא אומר לי: "תחכה עד הערב אני יחזור שיתן לך את הפרטים",ואז אמרתי לו: "בסדר" .

חיכיתי לערב, הוא אומר לי: "הפנאל לא מוכן, ואני יכול לתת לך רק את הגישת SSH", אמרתי לו: "לא מעניין אותי אני רוצה עכשיו את השרת !", ריב קטן, וניתק לי בפנים.

בסדר, היתקשרתי אליו יום למחרת (זה יצא יום רביעי), אמרתי לו: "יאללה אני רוצה את השרת" והוא אומר לי: "אנחנו מסדרים את זה תדבר איתי בערב", אמרתי לו: "בסדר, אם לא מוכן היום, אתה בא אלי ומחזיר לי את הכסף".

גילעד, מחברת בסט-סרב, היתקשר אליי ואמר לי: "תן לי פרטים לפנאל אני יתקין לך הכל" אמרתי את הפרטים והכל.

יום-יומים אחרי זה(שבוע אחרי,יום ראשון זה יצא), היתקשרתי למיכאל, ואמרתי לו: "מיכאל יש בעיה ב-MySQL, אני לא מצליח לפתוח פורומים על השרת(מערכות מוכנות ו-VB)", והוא אומר לי: "יש לך בעיה, אתה לא יודע להתקין." אמרתי לו: "אני יודע, תאמין לי שאני יודע" אחרי כזה זמן גילעד היתקשר אליי ב-1 וחצי בלילה אומר לי: "איזה גירסת MySQL אתה רוצה, אני בחווה אני יתקין לך, ויסדר לך את כל הבעיות עכשיו." אמרתי לו:"תתקין לי את גירסת ה-MySQL או 4.1 או 4.3" הוא אמר לי בסדר, וזהו סיימנו את השיחה שלנו.

יום למחרת, ניסיתי להתקין עוד הפעם אותו בעיה, וגיליתי שהוא ביכלל לא התקין את זה באותו יום בלילה.
היתקשרתי אליו עצבני ואז אמרתי לו: "למה לא התקנתה!!" הוא אומר לי: "דודה שלי ניפתרה בלילה והייתי חייב ללכת, אני ישלח משהו לחווה שיסדר לך" אמרתי לו: "בסדר :|" עוד שבוע עבר בלי שנוכל לעבוד אם השרת, כבר שלוש שבועות.

היתקשר אליי אחרי כמה ימים שלא ענה לי לטלפון, וניתק לי בפנים, אומר לי: "אנחנו עוברים ל012 ויותר לא יהיו בעיות" אמרתי לו: "עוד הפעם זה...בקיצור בסדר".

אחרי העברה, הכל עבד ל5 שעות גג, ועוד הפעם בעיה באייפים, הוא לא שם לי אייפים אז הוספתי אייפים לפי מה שהוא אמר לי, וכניראה שהוספתי 4 שלא נחוצים לי.
הוא התחיל לצעוק אליי בטלפון ואומר לי: "אתה דפוק אתה זה אתה זה.." היתעפקתי לא לפתוח את הפה,(זה היה יום ראשון השבוע) ואומר לי: "אני יסדר לך את זה היום" אמרתי לו: "בסדר" התקשרתי אליו בערב, לא סידר מחר. אמרתי לו: "בסדר." יום למחרת לא סידר, ככה עד יום שלישי-רביעי ואמרתי לו: "נימאס לי מהשרתים שלך אני רוצה את הכסף" הוא אומר לי: "טוב, אני יחזיר לך רק 300 שקל" מתוך 600 שקל, אמרתי לו: "אתה חמוד מאוד, אני רוצה 600 שקל עגול" הוא אומר לי: "טוב אני יסדר לך את זה" ובסוף כניראה נישרף חבל ביגלל בשרת (סליחה על הביטוי) דפוק שלו, ופיתאום 250 אייפים פתחו בשרת!! 250 אייפים, היתקשרתי למיכאל מה אם השרת, הוא אומר לי: "דבר אם משה" היתקשרתי חבר שלו עונה לי ומקלל אותי בטלפון אחרי זה משה עונה לי, מתחיל לצעוק אליי בטלפון וזה, ואומר לי משהו הריץ 250 אייפים דרך הSSH אמרתי לו: "לא יכול להיות" הוא אומר לי: "כן" ומעשים אותי, אז אמרתי לו: תגיד, ניראה לך אני משועמם שאני ישב ויתחיל לרשום 250 אייפים אחד אחרי השני, מה משעמם לי בחיים, וגם אני לא יודע להריץ דרך הSSH אייפים" הוא אומר לי: "אז לא יודע מי הריץ" אמרתי לו: "יופי, אז תמחקו אותם כבר למה אני מחכה כבר 5 ימים בלי שרת" אמר לי: "בסדר" וניתק ולא ענה לי יותר.
יום חמישי בלילה השרת חזר, והוא אומר לי: "אינה אנחנו מסדרים על תשגע אותי" אמרתי לו: "בסדר" אחרי שעה אמרתי לו: "נוו איך הולך" הוא אומר לי: "תנסה להיתחבר" אמרתי לו: "אי אפשר הסיסמא לא נכונה" הוא אומר לי: "עוד הפעם, נימאס לי ממך וזה" אמר לי: "קיצור אין מה לעשות,אין פרטים" אמרתי לו: "כן, אם אין פרטים אז איך הורדתם את האייפים??" הוא אומר לי: "צודק, טוב, אני יביא לך מחר בערב" אמרתי לו: "לא אני רוצה עכשיו" הוא הלך ולא ענה לי בטלפון, התקשרתי אליו מ-6 מספרים שונים והוא ניתק.
התקשרתי למשה באותו יום, אמרתי לו: "משה למה השרת לא עובד??" הוא אמר לי: "אני מסדר לך" אמרתי לו: "בסדר, ואתה יודע את הפרטים לשרת" הוא אומר לי: "כן, אני ידבר איתך עוד מעט" ניתק והלך, ולא ענה לי יותר גם הוא.

בקיצור בסוף מיכאל אומר לי: "תשלם לטכנאי בין 100-150 שקל והוא יסדר לך" (לאייל משרתים) אמרתי לו: "אני לא מוכן להוציע שקל על מה שלא עשיתי" הוא אומר לי: "אתה רוצה אני יסדר לך את זה, אבל אתה לא מקבל שום פיצוי שום כלום" (כאילו יום חמישי שמיתקרב ניגמר החודש) אמרתי לו: "לא לא, אני רוצה את הפיצוי שלי, ולא יודע איך תסדר את זה היום" הוא אמר לי: "טוב בעיה שלך, אתה רוצה תחכה ליום ראשון, אני עכשיו זז" אמרתי לו: "תחכה, אני רוצה עכשיו את השרת".

הוא הלך ועד עכשיו אני מחכה שהוא יענה לי באייסיקיו/טלפון ויחזיר לי את הכסף, והוא לא עונה, לא חוזר אלי שאני משאיר לו הודעות לא כלום.

היתרונות של החברה:
1. זולים

חסרונות של החברה:
1. לא אמינים ביכלל, הבטיחו לי כל יום שיסדרו וכד' ולא עשו כלום.
2. שירות הכי מגעיל שאני מכיר, מקללים את הלקוחות, לא עונים לא חוזרים להודעות.
3. שרתים יעודיים (רק על זה התסנתי) על הפנים, אני חודש +עליהם ורק חרא אני מקבל.
4. "אל תסתכל בקנקן אלה מה שבתוכו" - אל תסתכל על המחירים הנמוכים שלהם או על זה שיש להם עיצוב מקצועי או כמה שרתים יעודיים, כל זה לא הופך אותם לאמינים או שירות טוב או שהשרתים שלהם טובים.
5. אם שמתם לב, רשמתי בהתחלה הוא לחץ עלי שאני יתן לו את הכסף, אז הבנתי מזה, ומאוד כמה דברים שהדבר היחיד שמיכאל רוצה זה כסף!!
שום דבר אחר חוץ מכסף.

למדתי משהו חשוב בחודש הזה, שעל איכות משלמים, זה שזה זול, זה לא אומר כלום!
גם אם זה זול מאוד, זה לא אומר שהחברה אמינה,יציבה והשירות שלה טוב.

בקיצור, לא כדאי לקנות מהם, חברה הכי געילה ואי אמינה שיש היום.

**אני מדבר על שרת יעודיי!
כל השאר לא התנסתי.

מקווה שתיקחו את זה לצומת ליבכם, ותבינו טוב מאוד, שלא כדי לכם לקנות מהם, כי אצלם זה חרא כן כן אתה, הלקוח, שהם אומרים: "אצלינו הלקוח הוא מספר 1" הכסף הוא מספר 1 ולא אכפת להם מכלום חוץ מזה.

לעומת זאת, לפני כן, שהייתי בחברת hostrick - גיא ובחברת Lom - אבי ויוסי, אני עד עכשיו מצטער שעזבתי אותם.
גיא, נתן את כול מה שיש לו, כדי לעזור לי לכל שאר הלקוחות שלו, ואפילו, שלפעמים היתעכבתי אם השליחה של הכסף, הוא לא אמר כלום, ונתן לי כמה ימים לשלם.
גיא, אתה בן-אדם זהב, תודה לך על תקופה כל-כך ניפלאה

אבי ויוסי, ביומיים הראשונים היו כמה בעיות, אבל בכל זאת, הם עזרו לי בכל דבר ודבר, וכל דבר קטן הם ישר אמרו לי, ותמיד עזרו לי בהרצת שרתים ועוד ..
אבי ויוסי, אתם החברה בין הגדולות היום, ואני מקווה שבעתיד תהיו הכי גדולים.
אני מודה לכם על תמיכה כל-כך ניפלאה, ועל גישה כל-כך טובה.

וזהו, סיימתי.
מקווה שעזרתי לכמה שבעתיד ירצו לקנות מהם או יתלבטו בניהם לבין כמה חברות.

ירין.

ישן 29-04-06, 19:20   # 2
itziklug
חבר וותיק

מיני פרופיל

itziklug לא מחובר  

קראתי הכל למרות שאני יודע ממך את הסיפור ככה מהצד,
ומה שקורה בדיגטיק בתקופה האחרונה לא ממש מפליאה אותי,

נ.ב.
אני מציע לך לפנות לאבי ויוסי ואפילו להיות מאוחסן אצלהם אחי,
בכל מקרה מקווה שהכל יסתדר עם החברה שלך ושתוכלו כבר לעלות אותה בחזרה .

ישן 29-04-06, 19:21   # 3
yarin34
חבר על

מיני פרופיל

yarin34 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי olimpus
קראתי הכל למרות שאני יודע ממך את הסיפור ככה מהצד,
ומה שקורה בדיגטיק בתקופה האחרונה לא ממש מפליאה אותי,

נ.ב.
אני מציע לך לפנות לאבי ויוסי ואפילו להיות מאוחסן אצלהם אחי,
בכל מקרה מקווה שהכל יסתדר עם החברה שלך ושתוכלו כבר לעלות אותה בחזרה .
אני עכשיו עובר לחברת "שרתים", אני הולך לקנות מהם 2 שרתים+פנאל לשרתי משחק+פנאל לרדיו .
אני בטוח ששמה אני יהיה מרוצה .

ירין.

Last edited by yarin34; 29-04-06 at 19:24..

ישן 29-04-06, 19:24   # 4
Niros
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Niros

Niros לא מחובר  

זאת סטיגמה כבר המילה "נוכלות" לחברת "דיגיטק"

ישן 29-04-06, 19:28   # 5
Guz.co.il
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

Guz.co.il לא מחובר  

אחי אם אתה רוצה להשקיע בחברה שלך ואם כבר אתה משלם 600 שקל להוסיף עוד כמה גרושים ותאמין לי תיהיה מרוצה שהוספת עוד כסף למרות שזה סכום לא נמוך אבל אתה תיהיה עם חיוך על הפנים... אל תסתכלו על המחירים וכל הזבל שמוכרים לכם... תלכו על בטוח גם אם זה להוסיף עוד כמה שקלים. בהצלחה אחי ומקווה שתקבל את הכסף שלך בהקדם! שבוע טוב!

ישן 29-04-06, 19:30   # 6
yarin34
חבר על

מיני פרופיל

yarin34 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי PloPelor
אחי אם אתה רוצה להשקיע בחברה שלך ואם כבר אתה משלם 600 שקל להוסיף עוד כמה גרושים ותאמין לי תיהיה מרוצה שהוספת עוד כסף למרות שזה סכום לא נמוך אבל אתה תיהיה עם חיוך על הפנים... אל תסתכלו על המחירים וכל הזבל שמוכרים לכם... תלכו על בטוח גם אם זה להוסיף עוד כמה שקלים. בהצלחה אחי ומקווה שתקבל את הכסף שלך בהקדם! שבוע טוב!
תודה רבה .
אני מסכים אם מילה ומילה .
בעזרת ה' אני יקנה מחברת "שרתים" ואני מאמין שאני יהיה מרוצה עד מעל הראש .

ירין .

ישן 29-04-06, 19:32   # 7
Light-Era.Net || Ronen
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Light-Era.Net || Ronen לא מחובר  

משה לא יצאת טוב מהסיפור וחבל שכך.
אני ראיתי ביקורות דומות בהוסטס הישן וכנראה שמשה(לא שאני מכיר אותו אבל זה מה שאני מסיק) לא מתקדם ומשפר את שירותיו..

ישן 29-04-06, 19:43   # 8
Dennis
חבר מתקדם

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Dennis שלח הודעה באמצעות MSN אל Dennis Send a message via Skype™ to Dennis

Dennis לא מחובר  

מצטער לשמוע.
צדקתה בזה שיש חברות שרוצות רק כסף,הלקוח לא מעניין אותם ביכלל.
אפשר לינק לחברה לראות אותה?

דניס.
Phone Number: 0546652746

ויהוסט ישראל - "פתרונות אחסון מתקדמים"

ישן 29-04-06, 19:49   # 9
MoshikB
הוסטסניון

MoshikB's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל MoshikB Send a message via Skype™ to MoshikB

MoshikB לא מחובר  

חברת דיגיטקק כבר חסומה ממזמן מפורום הוסטס, הרבה פה כבר נדפקו מהחברה הזאת.
חבל שבחרת להיות לקוח שלהם ולהדפק גם.
בכל אופן שיהיה לך בהצלחה, למרות שלא קראתי את כל כל הסיפור.

ישן 29-04-06, 19:52   # 10
yarin34
חבר על

מיני פרופיל

yarin34 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי denisline
מצטער לשמוע.
צדקתה בזה שיש חברות שרוצות רק כסף,הלקוח לא מעניין אותם ביכלל.
אפשר לינק לחברה לראות אותה?

דניס.
חברת דיגיטק אסור לרשום את שמם בפורום .
והחברה שלי לא רשומה, אז אני לא יכול לתת את שמה .

ירין .

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום