הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 09-05-09, 17:21   # 21
ofekbh
חסום
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

ofekbh לא מחובר  

איך אני עושה מערכת כזאת לסליקה אבל דרך פייפאל

שרושמים פרטים של המשתמש ואז זה גובה את פרטי ההזמנה

אחרי שהכסף נגבה אז זה משהו ממתין לאישור

ואז אני צריך לאשר לו את הפריט
  Reply With Quote
ישן 09-05-09, 20:21   # 22
En-Solutions
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

En-Solutions לא מחובר  

אין דבר כזה 100 אחוז גם בפאיפל אתה לא מקבל 100 אחוז!
תלוי בסוג החשבון שלך, אם אתה חשבון עסקי בפאיפל אתה משלם אחוזים על הסכום הנכנס, משתנה אם שלמו לך באשראי או אם שלמו לך מהמאזן שלהם בפאיפל אז התעריף זול יותר.

לגבי סליקה :
1. אתה חייב להיות עסק רשום.
2. חברות האשראי יגבו ממך בין 2-3.5 אחוז לכל עסקה ויש להם מינימום עמלות בחודש שאם לא תגיע למינימום תצטרך לשלם אותו.
3. חברת סליקה לא תספק לך את כל הנדרש, אתה חייב גם מישהו שיבצע את הסליקה הזו.
אם זה דרך האנטרנט אז יש את טרנזילה ועוד כמה שמתממשקים למספר ספק שתקבל מהחברות אשראי ואז זה מעביר אליך ישירות את הכסף, הם לא יקחו ממך אחוזים מהעסקאות שלך אבל הם יחייבו אותך בתשלום חודשי קבוע על השירות.
העמלות מינימום שאתה צריך לשלם +- בחודש לחברת האשראי והסולקת הוא כ-100-150 שקל.

יש היום כמה חברות שחוסכות לך את כל הכאב ראש הזה ולוקחות ממך על הכל סכום של 5-6 אחוז בערך ויכול לרדת עד 3 אחוז ככה שאם העסק שלך קטן ומתחיל אולי כדאי לך לשקול להתחיל שם ואם תראה שבאמת יש לך הרבה עסקאות אז כדאי לך להחזיק מספר ספק שלך לבד ולסלוק אשראי בעצמך.
החברות צד ג' האלה משלמות לך שוטף + 30 ככה שאם אתה מחייב מישהו היום אז אתה תקבל את הכסף רק בסוף חודש הבא ישירות לחשבון שלך.

אני באופן אישי גובה אשראי לעיתים נמוכות יותר ולכן אני משתמש בחברה כזו. ההתחלה היא עם 5.5 אחוז ומשם אתה יכול עם הזמן לרדת בעמלות.
שיהיה בהצלחה!
  Reply With Quote
ישן 10-05-09, 14:55   # 23
ofekbh
חסום

מיני פרופיל

ofekbh לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי En-Solutions צפה בהודעה
אין דבר כזה 100 אחוז גם בפאיפל אתה לא מקבל 100 אחוז!
תלוי בסוג החשבון שלך, אם אתה חשבון עסקי בפאיפל אתה משלם אחוזים על הסכום הנכנס, משתנה אם שלמו לך באשראי או אם שלמו לך מהמאזן שלהם בפאיפל אז התעריף זול יותר.

לגבי סליקה :
1. אתה חייב להיות עסק רשום.
2. חברות האשראי יגבו ממך בין 2-3.5 אחוז לכל עסקה ויש להם מינימום עמלות בחודש שאם לא תגיע למינימום תצטרך לשלם אותו.
3. חברת סליקה לא תספק לך את כל הנדרש, אתה חייב גם מישהו שיבצע את הסליקה הזו.
אם זה דרך האנטרנט אז יש את טרנזילה ועוד כמה שמתממשקים למספר ספק שתקבל מהחברות אשראי ואז זה מעביר אליך ישירות את הכסף, הם לא יקחו ממך אחוזים מהעסקאות שלך אבל הם יחייבו אותך בתשלום חודשי קבוע על השירות.
העמלות מינימום שאתה צריך לשלם +- בחודש לחברת האשראי והסולקת הוא כ-100-150 שקל.

יש היום כמה חברות שחוסכות לך את כל הכאב ראש הזה ולוקחות ממך על הכל סכום של 5-6 אחוז בערך ויכול לרדת עד 3 אחוז ככה שאם העסק שלך קטן ומתחיל אולי כדאי לך לשקול להתחיל שם ואם תראה שבאמת יש לך הרבה עסקאות אז כדאי לך להחזיק מספר ספק שלך לבד ולסלוק אשראי בעצמך.
החברות צד ג' האלה משלמות לך שוטף + 30 ככה שאם אתה מחייב מישהו היום אז אתה תקבל את הכסף רק בסוף חודש הבא ישירות לחשבון שלך.

אני באופן אישי גובה אשראי לעיתים נמוכות יותר ולכן אני משתמש בחברה כזו. ההתחלה היא עם 5.5 אחוז ומשם אתה יכול עם הזמן לרדת בעמלות.
שיהיה בהצלחה!
אה 5-6 אחוז זה ממש כלום אני חשבתי שלוקחים יותר אני חשבתי שזה בסביבות ה30 אחוז כי אז זה ממש לא ישתלם

עכשיו בבקשה תסבירו לי את כל התהליך

אני נרשם כעסק איך אחרי זה מה אני עושה לאן ללכת כמה זמן לוקח מה לעשות וכ'ו

אני רוצה לעשות את זה
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום