הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Hosts: הכרזות, הצעות, שאלות ומשוב

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 09-10-05, 23:24   # 31
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT
בכל אופן,
אני עדין לא רואה הצדקה בהצבת מחיר מינימום,
אם כבר הסכמנו שהחאפרים יעלמו עם "חוק החברות", מה הרעיון בהגבלה? (מתוך ידיעה שחברות לגיטימיות לחלוטין לא יוכלו להציע את שירותיהן בפורום).
אני לא עוקב אחרי ההגיון שלך.
אתה טוען שישנן חברות לגיטימיות שלא יוכלו להציע את השירותים שלהם?
למה?
תמיד הם יוכלו לפרסם את עצמם בפורום (אחרי ההרשמה עם האישור כמובן) ולתת הצעות מחיר באיזה מספר שבא להם.
אני רוצה שזה יהיה ברור:
כל חברה תוכל לפרסם באתר שלה איזה מחיר שבא לה. אם היא רוצה לפרסם מחיר מגוכח של 5 שקל.. שיבושם לה ובאתר שלה היא יכולה לפרסם ללא שום מגבלות מה שבא לה.
אם יש לחברה 3 חבילות ומתוכן חבילה אחת או שתיים הן מתחת ל-25 ש"ח, אז את החבילות האלו, היא לא תוכל לפרסם. אבל את החבילה השלישית אם היא 25 ש"ח או 40 ש"ח או איזה מספר שרוצים שהוא >= 25 ש"ח היא בהחלט יכולה לפרסם.
אני לא מונע מאף אחד לפרסם כל חבילת אחסון פרטית, רק יש להתחיל עם חבילות המינימום של ה-25 ש"ח.
אולי לחברה X יש חבילת ענק של 2 גיגה מקום אחסון ו-100 גיגה תעבורה חודשית ב-30 ש"ח. אז מה? היא לא תוכל לפרסם? בוודאי שהיא תוכל לפרסם!

-אלון.
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 23:40   # 32
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

אז אני לא עוקב אחר ההגיון שלך,
אם כך, מה הטעם בחוק?

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 10-10-05, 00:58   # 33
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT
אז אני לא עוקב אחר ההגיון שלך,
אם כך, מה הטעם בחוק?
אני אסיים הפעם את הדיון הזה כי מבחינתי לעסתי אותו למוות והעסוק בהסברים מעבר לנקודה מסויימת נעשה עבורי תפל.

אני חושב שמיציתי את הדיון בנושאים ה"רגישים" של חוק החברות:
לפי התגובות השונות שראיתי עד כה, יש חיזוק להפעלת חוק החברות בדרישה לרישום עסקים של חברות אחסון אתרים, ולגבי נושא מחירי המינימום הדיעות עדיין כפי הנראה חלוקות, אבל טענתי היא כזאת:
הטעם בחוק הוא לחזק את החברות הלגיטימיות ולתת להם מחיר נמוך מספיק כדי למשוך לקוחות וגבוה מספיק כדי להפרד מהחברות שלדעתי יש להן הצעות לא לגיטימיות ואין להן מטרה כלכלית בהפעלת החברה שלהן.
זהו הטעם לחוק לפי ההחלטה שלי.
איש איש וטעמו, זה הטעם שלי.

-אלון.
  Reply With Quote
ישן 10-10-05, 01:08   # 34
אדם
משתמש חדש

מיני פרופיל

אדם לא מחובר  

אני אומר הגיע הזמן אני מסכים אם אלון
וכן הגיע הזמן ואל תנסו לעקוף את המערכת למה בסופו של דבר תמדי נתפסים.
יש משפט שאומר:
"חרא תמיד צף".

מתנצל על הבוטות אבל אין לי דרך לתאר את החוכמולוגיה שאתם מנסים לעשות.
אתם רוצים שיקחו אותך ברצינו תקח ואת עצמכם ברצינות עוסק פטור אינו תהליך שמחייב כסף כל שהוא.

יש לי רק שאלה אח שמופנת לאלון האם מספר עוסק מספיק כרגע כי כל המסמכים שלי נמצאים בתוך ארגזים עקב מעבר בית וזה קצת סיפור לחפש את זה עכשיו.
אבל אם זה ממש ממש מחייב אני ינסה לעשות משהו.
אני חשוב שמספר עוסק בהחלט מספיק בשביל לברר עם אני רשום או לא.

פרטים ליצרת קשר:
באתרינו:
http://www./contact.html
בפלא: 0506938102
באייסי: 306909004
פקס: 086323838
  Reply With Quote
ישן 10-10-05, 01:10   # 35
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי shev.com

זהו הטעם לחוק לפי ההחלטה שלי.
איש איש וטעמו, זה הטעם שלי.

-אלון.
אוקי,
עכשיו הבנתי מה עומד מאחורי החוק.

טעות לדעתי,
אבל אתה המחליט.

לילה טוב,
דניאל.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 10-10-05, 01:26   # 36
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי אדם
יש לי רק שאלה אח שמופנת לאלון האם מספר עוסק מספיק כרגע כי כל המסמכים שלי נמצאים בתוך ארגזים עקב מעבר בית וזה קצת סיפור לחפש את זה עכשיו.
אבל אם זה ממש ממש מחייב אני ינסה לעשות משהו.
אני חשוב שמספר עוסק בהחלט מספיק בשביל לברר עם אני רשום או לא.
אנחנו עובדים על הנושא כך שהמספר עוסק מורשה יהיה מספק, פרטים על איך בדיוק נמסור בהמשך.
עוסק פטור לעומת זאת יהיה חייב באישור של ממש (סרוק/מצולם/מפוקסס).

-אלון.
  Reply With Quote
ישן 10-10-05, 15:40   # 37
eLad
Fatal Error

eLad's Avatar

מיני פרופיל

eLad לא מחובר  

אלון,

סלח לי מראש שאני לא מעתיק פה את התגובה הארוכה שלך (הזאתי עם הדוגמא של נהגי המוניות) מהסיבה הפשוטה שזה סתם מעריך את הדיון (הערת אגב, בדיוק בשביל מקרים כאלו, עדיף פורום עץ בסגנון תפוז מאשר הפורום הזה, אבל לא משנה ).

את הקטע של האיחסון 10 ש"ח הוצאת מההקשר, הוא בא עם הדוגמא שאתה מספק איחסון חינם על שרתי windows, באותה מידע יכול לבוא מישהו (סתם, לצורך הדוגמא, אסף, SITEAM) ולהגיד שאתה הורס לו את השוק כבר שלושה חודשים כי אתה מספק את זה בחינם (לא משנה כרגע מה הנימוק שלך לספק את זה חינם - טוב לב, בדיקת שרת, עמידה בעומסים, בדיקת המוקד הטכני ... ).

אתה רוצה עוד דוגמאות (שכמעט זהות 1 ל 1 למקרה הזה)? בבקשה.
אני בטוח שאתה מכיר את המכונות האוטומטיות שבהם מוכרים פחיות שתייה (קולה, פאנטה וכו') - למה אצלי בבסיס פחית עולה 3 ש"ח, באוניברסיטה זה עולה 3.5 ש"ח, בסופר 4.5 ש"ח וברחוב 6 ש"ח.

או אפשר לקחת למשל שוק ובו חנויות ירקות, באחד מוכרים קילו עגבניות ב 2 ש"ח ובחנות השנייה ב 5 ש"ח. אז למי יילכו לקנות? ההיגיון הבריא אומר שקודם יילכו לבדוק את הזול ביותר. אם הסחורה שהוא מספק (טיב העגבניות == טיב השרת והשירות ב HOSTING) אז שני הצדדים נשכרים - גם הקונה שקנה בזול וגם המוכר שמכר את מרכולתו.

ע"פ השקפת עולמי אני לא רואה הרבה הבדל בין זה לבין איחסון. לך תבדוק את הזול יותר, מתאים לך מבחינת שירות ואיכות - סבבה, תשאר איתו.

ואגב, למה יש תחרות? כדי להוריד מחירים..
אם אתה קצת בעסקי התקשורת, אז בטח תדע שאיך שנכנסו לפני 5 שנים בערך חברות שונות לשוק השיחות הבינ"ל המחיר ירד פלאים, אם פעם התקשרת לארה"ב ב 2 ש"ח לדקה, היום אתה מתקשר בעשירית מזה..

ובאשר לנושא היותר עיקרי של התגובה הקודמת שלי - הפוטנציאל שהלך לאיבוד לא הגבת וחבל.
וסתם הערת אגב כזאתי לאחת ההודעות שלך פה -
זה שמישהו כותב עשרות מדריכים זה לא בהכרח הופך אותו אוטומטית למנהל פורום. המדריך יכול להיות צולע, המדריך יכול להיות מוטעה וכו'. עדיף לעשות מדריך אחד כמו שצריך מאשר לעשות עשרה "בחפיפניקיות". ותציץ קצת בפורום מדריכים ובפורום תכנות, על כל מדריך באות תגובות כמו "תודה" "אחלה מדריך" - מה הקשר שלהם? זה לא עוזר בכלום..
ישן 10-10-05, 16:47   # 38
idoz
חבר חדש

מיני פרופיל

idoz לא מחובר  

אני מאוד לא מסכים עם החוק של החיוב מחיר מינימלי להצעת חבילות
החוק מאוד מפגר, שובר תחרות ומהר מאוד תראה שטעית בקשר לזה.
אבל אתה המנהל תעשה מה שבא לך
  Reply With Quote
ישן 10-10-05, 16:53   # 39
BlueEye
משתמש חדש

מיני פרופיל

BlueEye לא מחובר  

אלון,
סלח לי, אבל אתה פשוט מדבר שטויות. ביכלל לפחות חצי מהחוקיים שלך, פשוט מאוד דפוקים, חסרי כל הגיון, וכ"ו. אלון, ככה זה העולם שלנו, אחד הורס לשני את הפרנסה, אם מישהו רוצה למכור ב10 ש"ח הוא ימכור ב10 ש"ח, וממש לא מעניין אותו למי הוא הורס את הפרנסה בדרך, כל עוד זה עוזר לפרנסה שלו.
  Reply With Quote
ישן 10-10-05, 17:12   # 40
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eLad
ובאשר לנושא היותר עיקרי של התגובה הקודמת שלי - הפוטנציאל שהלך לאיבוד לא הגבת וחבל.
לא הבנתי מה רצית להגיד על הפוטנציאל, לא אמרת לגביו כלום חוץ מזה שהוא הלך לאיבוד.
אם רצית להגיד משהו על הפוטנציאל מעבר לזה שהוא הלך לאיבוד פשוט תאמר את מה שאתה רוצה להגיד לגבי זה. הרבה מאד דברים הולכים לאיבוד, אבל מה רצית להגיד ספציפית כדי שאני אוכל להתייחס למשהו.

-אלון.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום