הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > עסקים מורשים - הודעות ושירות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 13-07-09, 09:41   # 21
Delox.co.il
חבר בקהילה

Delox.co.il's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Delox.co.il שלח הודעה באמצעות MSN אל Delox.co.il

Delox.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Gavriel צפה בהודעה
אתה אומר שדניאל מדבר עם הלקוחות, דניאל תומך, דניאל ככה ודניאל ככה.. אז למה אתה רק מכפיש אותו פה אם זה גם העסק שלך?
שים לב שבכול התגובות שלך לSarafC הפלת הכל, אבל הכל על אחיך דניאל.

מה שאתה מראה פה שאתה מנותק מהעולם, הכל דניאל אומר לך.. אז איפה דניאל שלנו?
אני בתור אדם שלדוגמא קורא פה את ההכרזה ומעוניין לאחסן את האתר שלי אצליכם, לא רוצה לקנות מעסק שמנוהל ע"י 2 אחים שאחד מפיל את התיק על השני.
לתשומת לבכם.
חס וחלילה, אני לא מפיל עליו שום תיק.
דניאל אחראי על יחסי ציבור ומכירות בפורום השני ושמדברים איתי על נושאים מהפורום השני, על זה רק דניאל מעדכן אותי.
ומכל התגובות, אני לא רואה שאני מפיל עליו תיק, אני סה"כ אומר שאם היה שגיאה של משהו והוא טעה אז נתקן את זה.

יום טוב.
ישן 27-07-09, 15:15   # 22
pegasoos
חבר בקהילה

מיני פרופיל

pegasoos לא מחובר  

נחמד מאוד, העיצוב טעון שיפור במידה רבה
  Reply With Quote
ישן 29-07-09, 00:30   # 23
Imri
חבר וותיק

מיני פרופיל

Imri לא מחובר  

לא עובד :\
  Reply With Quote
ישן 30-07-09, 03:37   # 24
pegasoos
חבר בקהילה

מיני פרופיל

pegasoos לא מחובר  

עריכה:
טעיתי באשכול מצטער..
  Reply With Quote
ישן 30-07-09, 08:03   # 25
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

אני לא מבין על מה ה"לינץ'",

עיצוב או לא עיצוב,
בן 24 או בן 12,
לא אלו יעשו את החברה יותר או פחות טובה, כי בשורה התחתונה.. ללקוח לא יהיה אכפת אם בעיצוב יש תמונות של xbox או של דרדסבא כל עוד השרת שלו יציב ומהיר,
הרמה הטכנית עושה את החברה: כמות התקלות (שישאר מינימלי) וזמן הטיפול בכל תקלה.

אבל בכל זאת יש לי מעט ביקורת על מה שמתנהל באשכול מצד הפותח שלו:
דניאל עשה משהו? אח שלו עשה משהו? מה זה משנה? - אנשים הגיבו על העיצוב, התגובה באה לחברה עצמה... ולא לדניאל או לאח שלו,
לא אמור לעניין את הגולשים מי עשה מה.
הרושם שאני קיבלתי הוא ש"אח שלו" הוא הגורם הטכני ("סטודנט תואר ראשון במדעי המחשב, עובד בחברת הייטק") ושדניאל קיבל צעצוע (תמיכה),
מה גם שרושם נוסף שמתקבל הוא שאם לאח יש כל כך הרבה דברים על הראש- מתי הוא יספיק לטפל בחברה? (כצד הטכני)

לסיכום,
מילים גבוהות ו"בגרות" לא יבילו אותך קדימה אלה הרמה הטכנית שתציג מול הלקוחות שלך,
הנוסחא היא פשוטה - השרת לא נופל? הלקוחות ימשיכו להגיע.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 30-07-09, 08:22   # 26
pegasoos
חבר בקהילה

מיני פרופיל

pegasoos לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT צפה בהודעה

עיצוב או לא עיצוב,
בן 24 או בן 12,
לא אלו יעשו את החברה יותר או פחות טובה, כי בשורה התחתונה.. ללקוח לא יהיה אכפת אם בעיצוב יש תמונות של xbox או של דרדסבא כל עוד השרת שלו יציב ומהיר,

דניאל עשה משהו? אח שלו עשה משהו? מה זה משנה? - אנשים הגיבו על העיצוב, התגובה באה לחברה עצמה... ולא לדניאל או לאח שלו,
הרושם שאני קיבלתי הוא ש"אח שלו" הוא הגורם הטכני ("סטודנט תואר ראשון במדעי המחשב, עובד בחברת הייטק") ושדניאל קיבל צעצוע (תמיכה),
מה גם שרושם נוסף שמתקבל הוא שאם לאח יש כל כך הרבה דברים על הראש- מתי הוא יספיק לטפל בחברה? (כצד הטכני)

לסיכום,
מילים גבוהות ו"בגרות" לא יבילו אותך קדימה אלה הרמה הטכנית שתציג מול הלקוחות שלך,

לפי דעתי ואולי זו רק דעתי, העיצוב קודם כל משרה את האווירה על האתר והוא זה שנותן את הרושם הראשוני על החברה.
אם העיצוב יראה כאילו הוא נעשה בוורד או משהו כזה ויראה ממש גרוע, יבינו שהם לא רציניים ויחליפו חברה מבלי לחשוב פעמיים.
עכשיו, אם הלקוח רואה עיצוב יפה מקצועי, נקי שנותן את האווירה הנכונה.. הלקוח יתעניין להשאר ולראות עוד!..

וכמובן שאם לקוח בן 32 נגיד, נכנס לאתר החברה ורואה מנהל שהוא בן 12 זה עדיין לא נשמע טוב.. אני מאמין שאתה מספיק חכם להבין זאת..
  Reply With Quote
ישן 02-08-09, 19:28   # 27
Imri
חבר וותיק

מיני פרופיל

Imri לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי pegasoos צפה בהודעה
לפי דעתי ואולי זו רק דעתי, העיצוב קודם כל משרה את האווירה על האתר והוא זה שנותן את הרושם הראשוני על החברה.
אם העיצוב יראה כאילו הוא נעשה בוורד או משהו כזה ויראה ממש גרוע, יבינו שהם לא רציניים ויחליפו חברה מבלי לחשוב פעמיים.
עכשיו, אם הלקוח רואה עיצוב יפה מקצועי, נקי שנותן את האווירה הנכונה.. הלקוח יתעניין להשאר ולראות עוד!..

וכמובן שאם לקוח בן 32 נגיד, נכנס לאתר החברה ורואה מנהל שהוא בן 12 זה עדיין לא נשמע טוב.. אני מאמין שאתה מספיק חכם להבין זאת..
... יש משהו בזה
  Reply With Quote
ישן 04-08-09, 14:04   # 28
Delox.co.il
חבר בקהילה

Delox.co.il's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Delox.co.il שלח הודעה באמצעות MSN אל Delox.co.il

Delox.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT צפה בהודעה

עיצוב או לא עיצוב,
בן 24 או בן 12,

לסיכום,
נהנתי לקרוא את התגובה שלך, תגובה עניינית שבאמת באה ממישהו שמבין בתחום לא מעט שנים.
אני כותב לכם כרגע מספרד, אח שלי (דניאל) אחראי על כל החלק הטכני ובנוסף גם עלהמכירות, כמובן שבזמני הפנוי אני מתפנה לעזור לו "מאחורי הקלעים" וכשיש לקוח עסקי/בוגר אני לוקח אותו על עצמי ואת כל הפגישות איתו.
ובהחלט כמו שאמרת "השרת לא נופל? הלקוחות ימשיכו להגיע." כל מילה בסלע, זה בדיוק מה שקורה.

תודה רבה ויום טוב.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום