הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
Prev הודעה קודמת   הודעה הבאה Next
ישן 15-02-12, 20:15   # 1
dordahan
חבר בקהילה

מיני פרופיל

dordahan לא מחובר  

Exclamation ביקורת רעה | נתנאל אדרי

שלום לכולם ,
בתאריך 30.1 העברתי לנתנאל אדרי כ-500 ש''ח (50% מהסכום) תמורת קידוד ותכנות מערכת אתר עם אפיון מלא , קבענו דד ליין ל3 שבועות מרגע קבלת התשלום.

מלפני קבלת התשלום שלו , נתנאל אדרי תמיד היה זמין - תמיד היה מענה מצידו , והוא אפילו היה מתקשר אליי - אך מרגע קבלת התשלום בהתחלה הוא ענה שלחתי לו את קבצי הPSD וכל מה שצריך , והכל היה סגור,

כעבור שבוע אני שואל מה העניינים איך הולך עם העבודה , הוא אמר שהוא עדיין לא התחיל , בקשתי לקבל עדכונים כאשר יהיה משהו חדש ..

כעבור כמה ימים שאלתי אותו שוב מה העניינים כי לא קבלתי ממנו שום הודעה שום עדכון שום כלום , ורק אחרי מספר פעמים שניסתי להשיג אותו , הוא אמר שהוא עדיין לא התחיל , שאלתי אותו אם הוא בטוח שהוא יכול להספיק לבנות מערכת כזו בשבועיים , והוא טען שזה לא ענייני ולא בעיה שלי והעיקר שאני אקבל את העבודה בדד - ליין שקבענו מלכתחילה , הסכמתי נכון יש דד ליין סמכתי עליו אם הוא אומר הוא צודק. למרות שהמערכת היא גדולה מאוד , ולא האמנתי שהוא באמת מסוגל לבנות בכזה מעט זמן מערכת בסדר גודל כזו אבל אמרתי בסדר זה נתנאל אדרי , יש לו שם טוב ברשת , הוא עסק רשום - יכול להיות .. נתתי צ'אנס

עכשיו נשאר עוד שבוע בדיוק להגשת הדד-ליין והוא לא עונה לי , לא יוצר קשר , לא זמין בפלאפון , ואם הוא זמין אז הוא מעביר לתא הקולי ואפילו לא חוזר אליי..

אני לא מאמין שבן אדם מסוגל לבנות בשבוע מערכת של רשת חברתית מושקעת כמו שצריך עם הכל לפי האיפיון , וגם אם כן אני מצטער אבל אני שלמתי 500 שקל , אני צריך לקבל עדכונים שוטפים לגבי מה קורה עם העבודה ואיפה אני עומד כי יש עוד גורמים במערכת הזו חוץ מנתנאל אדרי.

בקיצור אני יודע שיש לו שם טוב ברשת - והוא מתכנת טוב והכל , אבל זה השירות הכי זוועתי שקבלתי ברשת בכל השנים שאני מתעסק בזה ,
ונתנאל כשאתה רואה את הביקורת הזו תפנה אליי בבקשה , אני כבר לא רוצה את העבודה תחזיר לי את הכסף אני כבר אסתדר לבד.

תודה , דור.

Last edited by Dennis Ray; 17-02-12 at 19:22..

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום