הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 17-10-05, 17:49   # 11
אדם
משתמש חדש

מיני פרופיל

אדם לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Israel-Serv.Net
בכיף הייתי מוכר יותר יקר ואני יודע שאני שווה מחיר יותר יקר
אבל כרגע אם אני ימכור יקר לא יהיה לקוחות
היום אנשים הולכים על מה שזול

אני חייב להתייחס לזה "אנשים"= ילדים זה מה שאתה מתכון ברוב מדובר על ילדים.
רק לידיעתך יש עוד המון קהילות מאחסני אתרים של אנשים יותר בוגרים ושל קהל יעד גדול יותר ורציני יותר.

זה שאתם פועלים רק פה בהוסטס וחושבים שמיזה תצליחו לקיים חברה אתם טועים ובגדול.
הוסטס אינו מקור הכנסה והייתי מגדיר אותו אפילו כמקום אכזבה, וכישלון לשוק ההוסטינג הישראלי.
הן מבחינת הרמה והן מבחינת המחירים.
זאת דעתי לפחות

לגבי זה שנתנו אותי כדוגמא אין לי בעיה אם זה

פרטים ליצרת קשר:
באתרינו:
http://www./contact.html
בפלא: 0506938102
באייסי: 306909004
פקס: 086323838

Last edited by אדם; 17-10-05 at 17:54..
  Reply With Quote
ישן 17-10-05, 21:48   # 12
x-ray
דוגמן הבית השמן
תודה על תרומתך :)

מיני פרופיל

x-ray לא מחובר  

מסכים עם דימה!!

היה לי ניסיון עם כמה חברות שניהלו ילדים ובכולם נכוויתי,החלטתי שאני רוצה לשלם קצת יותר ולקבל הרבה יותר אם זה בשרות ואם זה בתמיכה,עברתי לביסיקנטוורק ואני לא מתחרט לרגע!!
דניאל תומך מעולה ומנהל חברה מעולה ובהתאם לכך המחירים שלו שאולי קצת יותר גבוהים מהמחירים שלוקחים הילדים אבל שווים כל שקל!
ישן 17-10-05, 21:56   # 13
Tal
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Tal לא מחובר  

אם כבר מחירים,
דימה, מה הקטע של המחירים אצלך באתר? חחח
ישן 18-10-05, 00:05   # 14
אדם
משתמש חדש

מיני פרופיל

אדם לא מחובר  

אם הוא היה עוסק מורשה היה לזה ערך אני חושב שזה סתם בשביל ליצור מעין אשליה שכבר לא ממש עובדת היום, קוראי ם לזה פסיכולוגיה הפוכה בתכלס אף אחד לא יבקש החזר של 80 אגורות או יפקיד 80 אגורות אלה יעגל וזה תמיד יהיה למעלה.

פרטים ליצרת קשר:
באתרינו:
  Reply With Quote
ישן 18-10-05, 00:30   # 15
mr build
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל

mr build לא מחובר  

נכון אתה צודק אבל חברה שרק נכנסת לא יכולה להרשות לעצמה למכור חבילה 100 שקל או ב60 שקל הכי קטנה כי אז לא יהיו להם הכנסות כמו כל דבר זה דורש המון סובלנות וזמן בהמשך הכל עולה ביחד עם האגו חח
  Reply With Quote
ישן 18-10-05, 00:45   # 16
mlnn
משתמש - היכל התהילה

mlnn's Avatar

מיני פרופיל

mlnn לא מחובר  

אויי וואי, הנה נקודת מבט אחרת:

אתה אומר שצריך לצבור שם, אני לא יודע מה אתה חושב שאתה עושה אבל לפי דעתי אתה הולך בדרך הלא נכונה.
אז איך בונים בעצם שם? קודם כל כאשר החברה נפתחת המחירים זולים וזה מושך לקוחות. זה כבר משהו שכולכם צריכים להבין.
רוב החברות לא עברו פה תחצי שנה אבל אתם רוצים שיבקשו מחירים של 10 שנים בשוק.
אין ביקורות? הסיבה שאין ביקורות היא שאנשים מבוגרים לא גולשים בהוסטס.
מנכל של איזו חברה בטוח לא גולש פה, ולכן לא תהיה ביקורת. אז אם תדפוק אותו הוא יסבול בשקט.
והדבר הכי חשוב? שלא יבקשו עזרה בהתקנת פורום? פחח, אני מבין שכבר יש לך "שם", שאתה יכול לדבר כך.
כרגע הרתעת מספר לקוחות, מי ירצה לקנות ממך איחסון כאשר אתה אומר שאין לך עצבים לעזור.
ובוא נחזור רגע לנושא של צבירת השם. כמו שאמרתי כבר אנשים לא גולשים בפורומים. כך שגם אם תהיה לך תמיכה סופר טובה ומחירים שצריך לקחת הלוואה וכל הפורומים ידעו עליך, האנשים "המבוגרים" לא יראו אותך ממטר.
אם אתה לא מתכוון להתחיל לחלק פליירים או לפרסם ברדיו\tv הסיכוי שלך לקבל לקוח באמת רציני, אפסי.
כך ש... מה המטרה בנושא? לפני שפותחים חברת איחסון צריך לחשוב קצת קדימה ולראות אילו השגים אתה מתכוון להשיג. אם אין לך אוצר פרטי קטן איך לך סיכוי להגיע לשוק האיחסון של החברות הגדולות באמת, ופשוט צריך להסכים עם העובדה שיש לך עסק קטן ולהפסיק לחלום.
לכן דיי לעשות מעצמכם תומך טכני ראשי של המדינה. אם אתם רוצים להרוויח כסף אמיתי זה לא המקום.

בקשר לנושא של מחירים זנותיים.
כל הכבוד שאתם צועקים ויוצאים בהפגנות אבל זה לא ישנה כלום.
אז הדבר היחיד שנותר לכם הוא להתאים את עצמכם.
כרגע זה נראה לכם זנות אבל אתם צריכים להבין שיש התפתחות.
עם הזמן דברים שכרגע עולים הון בעוד כמה שנים יחשבו מחירי זנות.

דבר אחד שבו אני כן מסכים, הוא הנושא של הגיל.
זה באמת לא הגיוני שילד בן 13 ינהל חברה.
מצידי שיהיה גאון ויבין בכל השטיקים של לינוקס ווינדוס אבל בתאכלס הוא לא מבין כלום מה זה להיום בנאדם.
ויכול להיות שמשהו קטן יעליב אותו והוא יפסיק את האיחסון וכל מיני שטויות כאלו.

בחורות ערומות
  Reply With Quote
ישן 18-10-05, 01:57   # 17
אדם
משתמש חדש

מיני פרופיל

אדם לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי mlnn
אויי וואי, הנה נקודת מבט אחרת:

אתה אומר שצריך לצבור שם, אני לא יודע מה אתה חושב שאתה עושה אבל לפי דעתי אתה הולך בדרך הלא נכונה.
אז איך בונים בעצם שם? קודם כל כאשר החברה נפתחת המחירים זולים וזה מושך לקוחות. זה כבר משהו שכולכם צריכים להבין.
רוב החברות לא עברו פה תחצי שנה אבל אתם רוצים שיבקשו מחירים של 10 שנים בשוק.
אין ביקורות? הסיבה שאין ביקורות היא שאנשים מבוגרים לא גולשים בהוסטס.
מנכל של איזו חברה בטוח לא גולש פה, ולכן לא תהיה ביקורת. אז אם תדפוק אותו הוא יסבול בשקט.
והדבר הכי חשוב? שלא יבקשו עזרה בהתקנת פורום? פחח, אני מבין שכבר יש לך "שם", שאתה יכול לדבר כך.
כרגע הרתעת מספר לקוחות, מי ירצה לקנות ממך איחסון כאשר אתה אומר שאין לך עצבים לעזור.
ובוא נחזור רגע לנושא של צבירת השם. כמו שאמרתי כבר אנשים לא גולשים בפורומים. כך שגם אם תהיה לך תמיכה סופר טובה ומחירים שצריך לקחת הלוואה וכל הפורומים ידעו עליך, האנשים "המבוגרים" לא יראו אותך ממטר.
אם אתה לא מתכוון להתחיל לחלק פליירים או לפרסם ברדיו\tv הסיכוי שלך לקבל לקוח באמת רציני, אפסי.
כך ש... מה המטרה בנושא? לפני שפותחים חברת איחסון צריך לחשוב קצת קדימה ולראות אילו השגים אתה מתכוון להשיג. אם אין לך אוצר פרטי קטן איך לך סיכוי להגיע לשוק האיחסון של החברות הגדולות באמת, ופשוט צריך להסכים עם העובדה שיש לך עסק קטן ולהפסיק לחלום.
לכן דיי לעשות מעצמכם תומך טכני ראשי של המדינה. אם אתם רוצים להרוויח כסף אמיתי זה לא המקום.

בקשר לנושא של מחירים זנותיים.
כל הכבוד שאתם צועקים ויוצאים בהפגנות אבל זה לא ישנה כלום.
אז הדבר היחיד שנותר לכם הוא להתאים את עצמכם.
כרגע זה נראה לכם זנות אבל אתם צריכים להבין שיש התפתחות.
עם הזמן דברים שכרגע עולים הון בעוד כמה שנים יחשבו מחירי זנות.

דבר אחד שבו אני כן מסכים, הוא הנושא של הגיל.
זה באמת לא הגיוני שילד בן 13 ינהל חברה.
מצידי שיהיה גאון ויבין בכל השטיקים של לינוקס ווינדוס אבל בתאכלס הוא לא מבין כלום מה זה להיום בנאדם.
ויכול להיות שמשהו קטן יעליב אותו והוא יפסיק את האיחסון וכל מיני שטויות כאלו.
אממ היה רק מקרה אחד שבו ראיתי ילד בן 14 שמסוגל להחזיק חברה ומדובר בילד גאון שהחזי חברה מאוד טובה שהצליחה דווקא xeon.co.il
אה ועוד אחד שהיום כבר לא כאן בפורום ילד עם ראש לעסקים שפשוט חבל על הזמן
besthost צחוק צחוק אבל חברה רצינית ואויל אחת הרציניות שאני מכיר לא פועלת בשוק של פורום הוסטס.
את שמותם לא ענקוב כאן בפורום מי שמכיר יבין לבד.

פרטים ליצרת קשר:
באתרינו:
  Reply With Quote
ישן 18-10-05, 15:55   # 18
Eye-Soft
Permanently Banned

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

בינינו, שמעו סוד...
לקוחות הולכים על זול ועוד איך. לי אישית אין סיבה שבעולם לשלם הון (יחסית) על שרת בשביל התמיכה בהתקנת פורום או שגיאה במסד נתונים וכו'. אני מתכנת, לא צריך את העזרה של בעל השרת בכלום. רק שישמור שהשרת יחזיק ושישתוק. זה בנטו מה שאני צריך. אז נכון, יש אנשים שצריכים תמיכה ומישהו שיחזיק להם את הזין שהם משתינים, אבל הם לא קהל היעד. אלא חברות רציניות שגם להם יש מתכנתים
  Reply With Quote
ישן 18-10-05, 16:07   # 19
Valid
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Valid לא מחובר  

שמע... זה ממש לא נכון.
אף אחד לא אוהב לפתוח את הכיס שלו, אם אפשר לשלם חצי מחיר.
מחיר יקר = איכות? לא נראה לי.
מחירים יקרים אומנם בד"כ מעידים על כך שהעסק רציני יותר, כיוון שהוא מצליח לגבות מחירים גבוהים ויש לו מס' גדול של לקוחות. אבל - אם תבדוק - 2 חברות איכסון מצליחות, עם וותק, רמה, המלצות, ... ואחת מהן תיקח מחיר של 10 שקלים פחות מהשנייה (בהנחה שלשתיהן יש ביקורת מעולה, המון לקוחות, וותק, שירות, משרד וכו') - אתה תראה בעצמך, החברה עם המחירים הזולים יותר תצליח יותר.

בוא נלך לכיוון אחר - אני בונה אתרים, ובמקרים רבים אני צריך לרכוש ללקוחות שאני בונה להם אתר גם איכסון, במסגרת הפרוייקט.
כמובן שאני אעדיף לקנות איכסון מחברה טובה, אבל אני גם ארצה לשלם עליו כמה שפחות, בסה"כ התקציב לאיכסון יורד מהתשלום שלי.

בקיצור - מה שאני אומר - חברת איכסון טובה היא חברה שמשלבת בין זול לאיכותי ולאו דווקא חברה עם מחירים בשמיים.
  Reply With Quote
ישן 18-10-05, 19:58   # 20
InterMilan
Junior Member

מיני פרופיל

InterMilan לא מחובר  

ראיתי מישהו פה מכר גיגה ו100 תעבורה ב10 שקל בפורום הקודם שהיה עם העיצוב הקודם .. אז נניח הוא ימכור איזה 2 חבילות קטנות זה יספיק לו אני חושב .....
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום