הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
Prev הודעה קודמת   הודעה הבאה Next
ישן 13-10-05, 19:07   # 1
snow
חבר בקהילה

מיני פרופיל

snow לא מחובר  

למה אתם נותנים מחירים כאלה גבוהים על אחסוני Win?

בזמן האחרון חיפשתי אחסון על גבי שרתי Win
וקצת ניראה לי מוגזמים המחירים של האחסונים על גבי שרתים אלו
מצד אחד ניתקלתי בכמה וכמה חברות שהמחירים יחסית זולים אך התמיכה ממש לא אהבתי ואת יחס המנהלים ואני בספק אם אני אישית היתי רוצה להתאחסן אצל מנהל שכזה
מצד שני ראיתי חברות ממש ממש טובות הכל מצויין חוץ מהמחירים לדוגמא סייטים

אז בעצם למה לא להוריד קצת את המחירים על האחסונים? לעודד קצת את השוק ההוסטינג ותיכנות ב Asp אחרי הכל מצד אחד ישנן החברות שהורידו את המחירים לנמוכים ויפים מאוד אבל מצד שני לא ממש כניראה תומכים טוב בלקוחות שלהם ומצד שני ישנן החברות שהמחירים גבוהים והתמיכה גם כן ברמה גבוה אז למה לא לשלב את שני העולמות הללו? למה לא לעודד אנשים לקנות ממך עוד? למה?
ואני לא מדבר על להוריד את המחירים ממש לריצפה? פשוט לעשות אותם לרמה שתתאים לכל כיס...

סתם אם לחשוב על זה גם באחסוני הלינוקס רוב החברות או שמציעות אחסון יותר יקר ויותר איכותי ומצד שני יש את החברות שמציעות הכל במחירים זולים אבל התמיכה פחות טובה... מצד שלישי יש חברה אחת שפשוט משלבת הכל בתוכה : Hostrick

תחשבו על זה קצת

והיתי רוצה עוד להוסיף רישיון לWIN ע"פ דיברי אדם מנהל D HOST עולה 250 שח לחודש חלק מהחברות כאן משלמות הרבה הרבה הרבה יותר על שרת שמיועד לאחסון (שבעצם לא צריך את כל החוזק הזה) אז למה לא להשקיע את הכסף הזה ברישיון? בכל מיקרה אתם סתם מבזבזים את הכסף הזה רק שכאן ה"סיכון" קטן יותר

נ.ב לא ידעתי לאן זה יותר מתאים לכאן או לפורום אחסון אתרים אז אם לא מתאים תעבירו בבקשה

Last edited by snow; 13-10-05 at 19:12..
  Reply With Quote

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום