הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 13-01-09, 21:32   # 11
vadimg88
חבר מתקדם

מיני פרופיל

vadimg88 לא מחובר  

לא לא ממש סתרתי את עצמי. אני אומר שלמעסיק לא ממש אכפת אם העובד יהיה מהנדס, עם תואר שני או דוקטורט הוא צריך משהו שרק יבצע את העבודה. אבל כמובן שהוא יעדיף משהו עם ניסיון ועם תעודה כלשהי שמעידה על השכלתו ויכולתו.

זה גם נכון, זה לא ממש מעיד על זה שכל מי שמתכנת ניגש ונכשל, אבל יש אחוז גבוהה של נכשלים (לא יודע בידיוק כמה) אבל ממה שקראתי בפורומים של ZEND היו הרבה שחזרו אחרי בחינה וטענו שהם נכשלו בגלל X Y Z , ויותר מזה לפני שעברתי ונוספתי לרשימה של ה 80 היו 79. ואיתי באותו יום נגשו עוד 3 אנשים. לכן 1 מתוך 4 זה אחוז די קטן של הצלחה. אבל אני בטוח שזה לא קורה כל יום. מה שכן, ששאלתי אותם אם יש הרבה נבחנים לבחינה הזאת הם טענו שלא. פשוט אנשים לא עושים את זה כי חלקם חושבים שזה לא רלוונטי או לא יתן להם משהו מיוחד.
  Reply With Quote
ישן 13-01-09, 21:35   # 12
intercooler3819
חבר וותיק

מיני פרופיל

intercooler3819 לא מחובר  

ובסופו של דבר.. אם הם לא חושבים שזה יתן להם משהו - למה שהמעסיק שלהם יחשוב ככה?

אם היית אומר שאתה מתכנת בUK ויש לך את הסרטיפיקט הזה ופנית לחברה כלשהי היית מקבל כבוד רציני כי שמה אני יודע שזה נחשב (מניסיון), אבל כאן בארץ? אנשים מחפשים תכנת זול ומהיר.. לא ממש בודקים יעילות וכד', לפחות לא בשוק הממוצע
ישן 13-01-09, 21:39   # 13
vadimg88
חבר מתקדם

מיני פרופיל

vadimg88 לא מחובר  

לא אכפת לו אם יגיע לו משהו עם 10 שנים ניסיון ללא שום תעודה ואחד עם 3 שנים ניסיון עם תעודה רוב הסיכויים הוא שהוא יקח את זה עם ה 10 שנים, כי יש לו הרבה יותר ניסיון. וזה מה שמעסיק מחפש משהו שיעשה את העבודה מהר. לעומת בחירה בין משהו עם 3 שנים נסייון ללא תעודה ואחד אחר עם 3 שנים ניסיון עם תעודה אז סביר להניח שזה עם התעודה יקבל את העבודה. שוב הכל תלוי בעבודה, במעסיק ובמתכנת עצמו ולטכנולוגיות שלהם הוא נחשף ועבד איתם.

זה לא רק ב UK זה בכל מקום בעולם נותנים חשיבות לכל תעודה שיש לך. כי כל תעודה דורשת למידה ומעריכים את זה. ואני בטוח שגם כאן. פשוט כאן בארץ אנשים לא מודעים להרבה ממה שאפשר לעשות ולגבי מתכנתים שונים למיניהם. בגלל זה אני לא ממש אוהב לעבוד וכמעט ולא עובד עם לקוחות בארץ, המאמץ לא שווה את הסכום הנמוך שהם מוכנים לשלם.

איזה ניסיון יש לך ב UK?
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום