הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > עסקים מורשים - הודעות ושירות

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 23-11-07, 22:14   # 11
InS1d3
חבר בקהילה

מיני פרופיל

InS1d3 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ozsason צפה בהודעה
אוקיי אז השאלה שלי היא כזאת,
האם נראה לך בסדר וראוי להעיף את כל הלקוחות שסגרו עיסקה עם אושר?
וזאת למרות שפה http://www.hosts.co.il/forums/showthread.php?t=53330 הובטח גם מהצד שלך שלכל הלקוחות לא יפגעו וימשיך כל תקופת ההתחייבות!
ועוד שתי שאלות
האם אני (כלקוח) אשם בזה ששותף שלך העלים ממך רווחים?
והאם אני כלקוח בהווה\עתיד\עבר,אמור לנחש עם איזה בעלים של עסק אני צריך לסגור עיסקה?
לא יודע כי אני יודע שברגע שיש באתר העסק בבעלים כתוב שניים ואני סוגר עם בעל X על חבילה X במחיר Y,אז זה תקף ואם וקרה מצב כזה שאותו הבעלים רימה את השני והחליט בגלל זה לעזוב אז זה לא אשמת הלקוח,כי מבחינת הלקוח הוא סגר עיסקה עם העסק X ולא עם בן אדם Y.
זאת ועוד אני יודע שברגע ויש צוות של עסק\חברה,ברגע שאפילו עובד הכי זוטר עושה טעות במהלך טיפול למשל בלקוח מי שאחראי זה העסק עצמו כי הוא בחר באותו עובד.
ככה אני יודע שפועלים עסקים וחברות אמיתיות!
עריכה:
ושאולי סליחה אבל אתה אשם בזה שאטושר רימה אותך!
כי אתה הייתה עיוור,ראיתי שיש לקוחות כל הזמן עוד ועוד חבילות ואיחסונים נפתחים למה אז לא יתעוררת?
למה לא יתעוררת שאני ועוד חבר באנו לבקש ממך קבלה?!
גם אני הייתי לקוח שלהם אבל אני דאגתי לשמוע את שני הצדדים
כל אחד טוען אחרת
אבל זה לא קשור שאולי השעה את כל האחסונים (גם כאלו שמשלמים כל חודש כמוני למשל )
הוא לא יודע מה הוא עושה ואין לו דרך להתמודד אם הלקוחות הוא לא מנהל טוב
הוא לא מתחבר ,לא זמין בפלאפונים לא בשום דבר
אתה צריך להתפלל כדי למצוא אותו כדי לבקש עזרה בדבר כי קטן
הוא עשה הסכם אם אושר כמו שאושר אמר לי..
וההסכם היה שהוא מביא לו את החברה..בחינם
וכן החברה הכניסה הרבה מאוד כסף שאני בטוח ששאולי אפילו לא עוקב אחרי התשלום כי בטח .. מה אכפת לו ,הוא בראש של לדפוק את כולם אבל להסתכל ולהבחין בפרטים למה שיעשה את זה? הרי זו העבודה הקשה.

בכל מקרה שאולי ,אתה לא יודע לנהל עסק ואין לך עוד ניסיון
אתה בא ומאשים בן אדם שלא קשור בכלל ואני מצדד באושר , לא כי אני מכיר אותו או משהו
אלא כי אני יודע שאתה אישית לא יודע לנהל עסק ושאתה עושה טובה ועוזר..
אז אתה בא בפוזה כאילו אתה חייב למישהו משהו
זו החברה שלך ,אתה התחייבת לאושר שהביא לך את החברה בלי לקחת ממך שקל
התחייבת שתחזיק את כל הלקוחות עד תום תקופת ההתחייבות שלך,אבל בטח למה שתעשה את זה?
ועוד מה אתה מעיז לומר? שאתה משאיר רק את הלקוחות שמשלמים כל חודש
במילים אחרות : "את הנטל( הלקוחות שהתחייבו) אני זורק , אבל את הלקוחות שמשלמים כל חודש לא אכפת לי להשאיר אפילו אם זה לא אני שמביא להם תמיכה ומספק את השירות שמובטח ברגע התשלום"

אתה צריך להתבייש לך שאולי.
ובמקום לבוא ולהאשים אחרים , תתחיל ללמוד איך לנהל עסק כי אתה רחוק מזה מאוד

ישן 23-11-07, 23:49   # 12
Cyeo
חבר על

מיני פרופיל

Cyeo לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי InS1d3 צפה בהודעה
כל אחד טוען אחרת
וכן החברה הכניסה הרבה מאוד כסף שאני בטוח ששאולי אפילו לא עוקב אחרי התשלום כי בטח .. מה אכפת לו ,הוא בראש של לדפוק את כולם אבל להסתכל ולהבחין בפרטים למה שיעשה את זה? הרי זו העבודה הקשה.

אתה בא ומאשים בן אדם שלא קשור בכלל ואני מצדד באושר , לא כי אני מכיר אותו או משהו
התחייבת שתחזיק את כל הלקוחות עד תום תקופת ההתחייבות שלך,אבל בטח למה שתעשה את זה?
במילים אחרות : "את הנטל( הלקוחות שהתחייבו) אני זורק , אבל את הלקוחות שמשלמים כל חודש לא אכפת לי להשאיר אפילו אם זה לא אני שמביא להם תמיכה ומספק את השירות שמובטח ברגע התשלום"

תקן אותי אם אני טועה, אתה זה לא אושר אלביליה?
בפורומים מתחרים אחרים זה הכינוי שלו, אני חושב שזה כך גם פה.

ישן 24-11-07, 00:50   # 13
Inj3cT10n
Permanently Banned

מיני פרופיל

Inj3cT10n לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי InS1d3 צפה בהודעה
כל אחד טוען אחרת

מה יהיה אושר?
מילא היית נותן תגובה עם משתמש אחר אבל אתה מגיב במשתמש שלך?
בתור אחד שבגללו הבלאגן נוצר אני לא חושב שיש לך זכות דיבור...
וכדאי שתפסיק לדבר על עצמך כאילו אתה מישהו אחר.
בכל מקרה,
עוז היקר,
אתה וחבר שלך באת לבקש קבלה,מאיזה כסף אני אמור להנפיק אותה?עבור מה?
זה א',
עבור כל לקוח בעסק מונפקת חבונית מס,עם כל הכבוד אליך אני לא יכול להרשות לעצמי להפסיד אלפי שקלים בשביל טעויות של אחרים,
אני לא יודע מה העבר שלך עם שותפים אבל מן הראוי כשיש לך שותף אתה צריך לסמוך עליו ב100% במיוחד בדברים האלה,ותיראה מה קרה?סמכתי על האדון אושר אלביאליה והפסדתי רק 2,000 ש"ח עבור דומיינים שהוא היה חייב ללקוחות,אושר שם על הלקוחות קצוץ וכשקיבלית את העסק הוא היה בחובות של אלפי שקלים לאנשים.

אני לא יכול לתת לבחור לעשות בעיות ולעבור עליהם בשתיקה,קניתי שרת משלי בין הטובים בארץ בשביל הלקוחות שלי,הבאתי עוד תומכים כדי לתת להם את מירב התמיכה,
ואני מאוד מצטער אני לא משקיע משאבים בשביל אנשים שלא קיבלתי תשלום עבור השירות שהם מקבלים.

משפט ידוע של הלקוחות "את הבעיות שלך תפתור איתו" צר לי להודיע לכם,אתם יכולים לעשות שמיניות באוויר,לפנות למשטרה,לבית המשפט ועדיין לא עברתי על שום חוק במדינת ישראל.
אני איש עסקים,קונה משהו ומוכר לאחרים שירותים שונים ומגוונים,ברגע שאני לא מקבל תשלום עבור השירות אותו אני מספק אני רשאי להפסיק לספק את השירות באופן מיידי וללא התרעה מראש.

ברגע שתוצג לי חשבונית מס מטעם העסק עבור שירות שעליו שילמתם אתם רשאים לדרוש את כל זכויותכם כלקוחות ולקבל את המגיע לכם.

חבל מאוד שכך מסתיים הסיפור,
וכמו שהודעתי בפורום התמיכה של העסק,בתאריך ה-31/12/2007 ימחקו לאלתר כל היוזרים שעבורם לא קיבלתי תשלום.

שבת שלום,
שאולי קבלה.

Last edited by Inj3cT10n; 24-11-07 at 00:53..

ישן 24-11-07, 01:13   # 14
ozsason
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ozsason לא מחובר  

דבר ראשון אושר אתה חלאה... לא האמנתי אלייך.
לפני שבועיים + רכשתי עבורך עוד דומיין ישראלי במחיר עלות,ני לא יתפלא אם הדומיין זה ללקוח שלך ואתה עשית על זה רווח,ואני הייתי איתך עד כדי כך בסדר שאני רצתי לחפש אותך כדי להעביר את הדומיין עלייך,עד כדי כך שאני היתקשרתי אלייך כדי להעביר את הדומיין... עשיתי טעות שבכלל הוזזתי אצבע עבורך!
ציטוט:
נכתב במקור על ידי Inj3cT10n צפה בהודעה
מה יהיה אושר?
מילא היית נותן תגובה עם משתמש אחר אבל אתה מגיב במשתמש שלך?
בתור אחד שבגללו הבלאגן נוצר אני לא חושב שיש לך זכות דיבור...
וכדאי שתפסיק לדבר על עצמך כאילו אתה מישהו אחר.
בכל מקרה,
עוז היקר,
אתה וחבר שלך באת לבקש קבלה,מאיזה כסף אני אמור להנפיק אותה?עבור מה?
זה א',
עבור כל לקוח בעסק מונפקת חבונית מס,עם כל הכבוד אליך אני לא יכול להרשות לעצמי להפסיד אלפי שקלים בשביל טעויות של אחרים,
אני לא יודע מה העבר שלך עם שותפים אבל מן הראוי כשיש לך שותף אתה צריך לסמוך עליו ב100% במיוחד בדברים האלה,ותיראה מה קרה?סמכתי על האדון אושר אלביאליה והפסדתי רק 2,000 ש"ח עבור דומיינים שהוא היה חייב ללקוחות,אושר שם על הלקוחות קצוץ וכשקיבלית את העסק הוא היה בחובות של אלפי שקלים לאנשים.

אני לא יכול לתת לבחור לעשות בעיות ולעבור עליהם בשתיקה,קניתי שרת משלי בין הטובים בארץ בשביל הלקוחות שלי,הבאתי עוד תומכים כדי לתת להם את מירב התמיכה,
ואני מאוד מצטער אני לא משקיע משאבים בשביל אנשים שלא קיבלתי תשלום עבור השירות שהם מקבלים.

משפט ידוע של הלקוחות "את הבעיות שלך תפתור איתו" צר לי להודיע לכם,אתם יכולים לעשות שמיניות באוויר,לפנות למשטרה,לבית המשפט ועדיין לא עברתי על שום חוק במדינת ישראל.
אני איש עסקים,קונה משהו ומוכר לאחרים שירותים שונים ומגוונים,ברגע שאני לא מקבל תשלום עבור השירות אותו אני מספק אני רשאי להפסיק לספק את השירות באופן מיידי וללא התרעה מראש.

ברגע שתוצג לי חשבונית מס מטעם העסק עבור שירות שעליו שילמתם אתם רשאים לדרוש את כל זכויותכם כלקוחות ולקבל את המגיע לכם.

חבל מאוד שכך מסתיים הסיפור,
וכמו שהודעתי בפורום התמיכה של העסק,בתאריך ה-31/12/2007 ימחקו לאלתר כל היוזרים שעבורם לא קיבלתי תשלום.

שבת שלום,
שאולי קבלה.
תראה שאולי מצד אחד אתה אומר שאתה "איש עסקים",מצד אחד אתה אומר כל עוד לא סיפקתי קבלה,אבל אם שולם כסף ולא סופק קבלה זה פשע שאולי קבלה.
וסליחה על המילה אבל אתה מטומטם אין לי מילה אחרת אתה ילד פשוט מטומטם.
אם אתה פאקינג רואה שבאים שני לקוחות (ואני בטוח שיותר) שבאים ומבקשים קבלה אתה צריך מיד לפנות לאושר,ואני ואותו חבר לא היינו הלקוחות האחרונים שסגרו עם אושר,אתה הייתה צריך להציב לא תנאי שעד שאתה לא מקבל תשלום אתה לא ממשיך,אתה ישבת במשך חודשים בשקט,אני וחבר שלי ביקשנו ממך קבלה לפני מספר חודשים!
אז סליחה אתה האשם פה! ולא הייתה צריך לתת לאושר להפיל עוד לקוחות בפח,למה אחרי שאני וחבר שלי פנינו אלייך לבקשת קבלה למה כבר אז לא עשית משהו עם אושר?! למה נתת לו לסגור עוד ועוד עסקאות ולהפיל בפח עוד ועוד אנשים?!
ומה שאני מפרש מהתגובה שלך שאני יכול להיכנס כשותף עם מישהו,ואותו אחד ירמה יכנס לחובות והכל וזה לא יחול גם עליי? חחחח... אז אתה לא איש עסקים! כי כן זה יחול עליי,ועוד במיוחד אם הוא עוזב ואני ממשיך אותו,אני לא יכול לזרוק לקוחות קיימים רק בגלל שסגרו עיסקה עם השותף שעזב וזה עוד שאתה במפורש אמרת שכל הלקוחות לא יפגעו מזה,שהם ימשיכו לקבל את המגיע להם.

Last edited by ozsason; 24-11-07 at 01:16..

ישן 24-11-07, 01:23   # 15
Inj3cT10n
Permanently Banned

מיני פרופיל

Inj3cT10n לא מחובר  

עוז,
אתה סתם מדבר שטויות.
קודם כל יצאתי מנקודת הנחה שאמרת שביקשת אז ביקשת,לא זכור לי דבר כזה.
דבר שני,ביקשת חשבונית מס,מצטער אבל השמים לא נופלים וסוף העולם לא הגיע,אתה שילמת לאושר אושר קיבל את הכסף בתור שותף הוא היה צריך לדווח לי ולהעביר חלק מהסכום שאמור להגיע אליי,האומנם?

אני ואושר בזמנו קבענו שכל הכספים מגיעים אליי כפיצוי על החובות שלו,ברגע שהכסף שלך הגיע אליו גם בוצעה כאן העלמת מס וגם בגידה ומעילה בכספי לקוח.

כשאמרתי שכל הלקוחות לא יפגעו לא חשבתי שנגיע למצב הקיים,שאני נימצא בחובות של אלפי שקלים בגלל טעות של אדם אחר,אני לא מוכן לשלם את המחיר חד וחלק.

אני לא זורק אף אחד,אם תגרמו לאושר הנכבד לשלם את מה שהוא קיבל אני אשמח לשרת אותכם,ועד אז...

אני סיימתי את הדיון בעיניין וזוהי תגובתי האחרונה בנושא.

לילה טוב ושבת שלום.

ישן 24-11-07, 01:32   # 16
ozsason
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ozsason לא מחובר  

אז לא הייתה צריך באותו אשכול סתם להבטיח זה אחד.
דבר שני אושר רימה אותך העלם מס וכ'ו אתה צריך להגיש נגדו תביעה...
וכן אתה לא שמת לב שהוא סתם פתח חשבונות...
ומה שאתה עושה פה זה אומר ללקוחות לכו תסדרו את העניין שלי עם אושר ותעשו עבורי את העבודה השחורה,אתה לא בחרת טוב לאיזה עסק להיכנס ואתה נכשלת! הבחירה שלך להיכנס לגולד הוסט היה כישלון חרוץ,כ"איש עסקים" לפני כניסה לעסק אתהצריך לבקש ממנו שיגיש לך דוחות ואתה בעצמך לעשות דו"ח רווח והפסד,ככה לראות בגדול כמה העסק הכניס וכמה הוציא,לעשות הכרה עם אותו שותף ולא רק על פי ביקורות שקיבל בפורום.
אני במקומך הייתי מתבייש לקרוא לעצמי "איש עסקים".
אז ככה או ככה הטעות הייתה שלך וכן יכלת לצאת מהעסק הגוסס הזה.

ישן 24-11-07, 01:44   # 17
FreshServ.Net
אחראי פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FreshServ.Net שלח הודעה באמצעות MSN אל FreshServ.Net Send a message via Skype™ to FreshServ.Net

FreshServ.Net לא מחובר  

מצטער שאני מתערב...אבל אני לא יכול שלא.

תגידו לי מה הולך פה? אושר? שאולי? תגידו, ברצינות, אתם עושים צחוק מעבודה?
שאולי, תחיה עם זה - היית שותף של מישהו, הוא עשה בעיות - אתה צריך לשאת בתוצאות כמוהו (אין אפס, שותפים לא?).
יכול להיות שמבחינה משפטית שאולי, אתה מוגן...אבל מוסרית?

בחייאט שאולי ואושר, על מוסר שמעתם? מה זה לגנוב כספים ללקוחות/למחוק חשבונות ולהטיל את הבעיות אחד על השני? מצפון יש לכם?

בכל מקרה,
בהסתמך על מה שנאמר פה (לא שמעתי את הצדדים, אלא קראתי פה - אם לא הבנתי נכון, אני חוזר בי).
אושר - תעשה טובה? בשביל ה1000? 2000? בחייאט מילא כמה מליונים הייתי מבין למרות שגם אז יש בעיות מצפוניות...אבל מדובר בכסף קטן...
תעשה טובה לשאולי ולשאר, תחזיר כסף/חובות וכו'...אתה נכנסת לזה ואתה תצא מזה (בעיה שלך בלבד!).

שאולי - מה זה השטויות האלו על "אנשי עסקים?", עזוב דקה שאנחנו מדברים פה על ילדים, איש עסקים שלא לוקח אחריות על העובדים שלו? (ואללה מחר אני יכול לשלוח לעובד בגוגל את הססמאת אדסנס שלי (הוא אמור לפתור תקלה) ומה? יקח את הכסף...חושב שגוגל לא יפצו אותי ויפתרו אותו?).
והכי מצחיק? אתה נכנס פה לדברים קטנים "אני חוקי"...חוקי? מצפונית אתה חוקי?

בקיצור ולעניין, הנושא שלכם הזכיר לי למה לפני שנתיים וחצי + החלטתי לא להיות עם שותפים...(ותודה לכם על כך!).

לקוחות - פשוט דברו עם ההורים של 2 הבחורים (לא יודע בני כמה הם אגב) וזהו...

כל הנאמר לעיל נאמר בהסתמך על הודעות האשכול + סיפורם של 2 לקוחות שלי שלא היו מרוצים אצלכם עקב מה שקרה בניכם.
כל הנאמר לעיל נאמר ע"י "גיא שני" ולא כאחד מצוות "הוסטס".

המשך יום נעים.

אי-מייל: admin at freshserv.net.

ישן 24-11-07, 02:02   # 18
KilleR
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל

KilleR לא מחובר  

אני בכלל לא יכול להבין איך עסק יכול להגיע לכזה מצב, אוקי קרה הדבר הנורא ואושר "בגד" בשלומי, אבל למה הלקוחות צריכים להיפגע מהסכסוך הזה? אני מסכים עם גיא ועוז ב100% , שגם שלומי וגם אושר(במיוחד) יצאו גנבים.

- עם עסק מגיע למצב כזה שהוא בחובות "ענקיים" ושהוא לא יכול לצאת מהם, אז לא הגיע הזמן להפסיק את המשחקים, להחזיר ללקוחות את הכסף ולסגור?

Last edited by KilleR; 24-11-07 at 02:05..

ישן 24-11-07, 02:34   # 19
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

חברים, אני מבקש לרסן כאן את הדיון, למרות שהוא מאוד רגיש.
זה ברור שאף אחד לא רוצה לקחת עליו את האחריות כי במקרה כזה, אחריות - כסף.

מה שכן, אני אתן שתי המלצות לשני הצדדים.

נתחיל עם העסק:

כלל חשוב מאוד למר שאולי קבלה.
הלקוח תמיד צודק ולא משנה מה, אם אתה לא תשנן את זה כמו שצריך, אתה פשוט לא תצליח ואני מדבר איתך מתוך ניסיון של 4 שנים בעניין הזה.

עצה ללקוחות:

במידה ואתם קונים מעסק בפעם הראשונה, מומלץ מאוד לשלם לאותו העסק תשלום רק עבור חודש ראשון, על מנת לבדוק את אמינותו (וזה לא משנה במי מדובר), ככה גם אם תכלאו למצב של אין מוצא, תפסידו הרבה פחות כסף ותגידו לעצמכם תודה שלא קניתם לחצי שנה או לשנה מראש.

אני חושב שהאשכול מיצה את עצמו מספיק.
שאולי.. שים לב, במידה ובפעם הבאה אני אקבל שוב את אותה כמות הפניות שקיבלתי היום על העסק שלכם, האשכול יוקפץ והמשתמשים יורשו לשאול שאלות (כמובן, לא בעניין של הכספים כי מבחינתי הוא סגור).

האשכול ננעל.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום