הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 12-03-12, 12:06   # 1
indesign.co.il
חבר בקהילה

מיני פרופיל

indesign.co.il לא מחובר  

Exclamation -כותרת הוסרה-

-צונזר-

Last edited by Dennis Ray; 12-03-12 at 16:27..

ישן 12-03-12, 13:48   # 2
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

לצערך הציבור לא כזה חכם.

הגולש הממוצע לא יבין את הרעיון

ישן 12-03-12, 14:37   # 3
indesign.co.il
חבר בקהילה

מיני פרופיל

indesign.co.il לא מחובר  

אין כאן הרבה מה להבין
רושמים את מה שרוצים ומקבלים..
זה הכל עניין של הרגל והיכרות

ישן 12-03-12, 14:46   # 4
NetanelEdri
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NetanelEdri לא מחובר  

תקח את זה כתגובה בונה :
1. שאני נכנס לאתר הוא מאוד מבולגן , למשל הפרסומת שיש למטה המיקום שלה לא הגיוני איך לשים סתם ככה פרסומת אחרי החלק התחתון של זכויות וקישורים ? לא רק שזה לא מתאים זה גם לא יפה ויוצר אזור לבן ולא הגיוני.
2. העיצוב של האתר לקוי בחסר - גוונים לא תואמים במספר מקומות , עיצוב מינימלי מידי , לוגו די חלש.
3. אני לא רואה שום צורך במנוע הזה , הוא הרי לא מכיל מאגר מספק בכלל ולהביא אנשים שיוסיפו אליו זה לא משהו אידיאלי , למה שנעשה את זה ברגע שיש לנו מנוע חיפוש גלובלי כמו גוגל ? אין פה צורך ממשי לאתר כזה.
4. משהו נוסף שמפריע לי בהתחברות לאתר או בהרשמה שיש הודעה\שגיאה היא באנגלית אני לא מבין איך זה הגיוני שכל האתר בעברית ופתאום יש הודעה באנגלית וגם לא מיושרת.
5. למה לבנות מנוע חיפוש כזה על מערכת כמו WP ? לא מובן לי השימוש בה פה.

בהצלחה.

- Netanel Edri, new approach to development -

ישן 12-03-12, 14:49   # 5
indesign.co.il
חבר בקהילה

מיני פרופיל

indesign.co.il לא מחובר  

Lightbulb

ציטוט:
נכתב במקור על ידי NetanelEdri צפה בהודעה
תקח את זה כתגובה בונה :
1. שאני נכנס לאתר הוא מאוד מבולגן , למשל הפרסומת שיש למטה המיקום שלה לא הגיוני איך לשים סתם ככה פרסומת אחרי החלק התחתון של זכויות וקישורים ? לא רק שזה לא מתאים זה גם לא יפה ויוצר אזור לבן ולא הגיוני.
2. העיצוב של האתר לקוי בחסר - גוונים לא תואמים במספר מקומות , עיצוב מינימלי מידי , לוגו די חלש.
3. אני לא רואה שום צורך במנוע הזה , הוא הרי לא מכיל מאגר מספק בכלל ולהביא אנשים שיוסיפו אליו זה לא משהו אידיאלי , למה שנעשה את זה ברגע שיש לנו מנוע חיפוש גלובלי כמו גוגל ? אין פה צורך ממשי לאתר כזה.
4. משהו נוסף שמפריע לי בהתחברות לאתר או בהרשמה שיש הודעה\שגיאה היא באנגלית אני לא מבין איך זה הגיוני שכל האתר בעברית ופתאום יש הודעה באנגלית וגם לא מיושרת.
5. למה לבנות מנוע חיפוש כזה על מערכת כמו WP ? לא מובן לי השימוש בה פה.

בהצלחה.
קראתי והשכלתי, אבל יש תשובות:
1. האתר מאוד חדש , הפרסומות כרגע הם רק מהיום ואנחנו עובדים על המיקומים שלהם
2. המטרה היא עיצוב מינימלי ושמירה על פשטות
3. הצורך הוא ענק , מכיוון שלחפש בגוגל זה לא כזה רלוונטי כי אתה מועבר לכמה מקומות וצריך להתחיל לחטט ולחפור לפעמים , הייחוד של המנוע זה שהוא מתעסק אך ורק בזה ומספק לך קישורים איכותיים במינימום זמן גלישה
4. לא ראיתי אבל אני אבדוק ואטפל זה בטח תקלה
5. לוורדפרס יש המון יתרונות מבחינת גמישות פיתוח ולכן השיקולים והאינטרסים נטו לשם.

בכל אופן, לגבי הצורך ימים יגידו.

ישן 12-03-12, 14:55   # 6
NetanelEdri
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NetanelEdri לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי indesign.co.il צפה בהודעה
קראתי והשכלתי, אבל יש תשובות:
1. האתר מאוד חדש , הפרסומות כרגע הם רק מהיום ואנחנו עובדים על המיקומים שלהם
2. המטרה היא עיצוב מינימלי ושמירה על פשטות
3. הצורך הוא ענק , מכיוון שלחפש בגוגל זה לא כזה רלוונטי כי אתה מועבר לכמה מקומות וצריך להתחיל לחטט ולחפור לפעמים , הייחוד של המנוע זה שהוא מתעסק אך ורק בזה ומספק לך קישורים איכותיים במינימום זמן גלישה
4. לא ראיתי אבל אני אבדוק ואטפל זה בטח תקלה
5. לוורדפרס יש המון יתרונות מבחינת גמישות פיתוח ולכן השיקולים והאינטרסים נטו לשם.

בכל אופן, לגבי הצורך ימים יגידו.
1. אוקיי נניח למרות שאתה יודע מיקום יותר הגיוני היה מעל לחלק התחתון זה לא משהו שלוקח זמן ולא סיבה לעלות שזה שם , בדיוק דקה לשנות את זה.
2. אני בעד פשטות ומינימליזם אבל שעושים את זה צריך לדעת לקלוע טוב , פה זה פשוט לא נראה מספק לדעתי האישית.
3. הצורך הוא לא ענק כמו שאתה חושב , ולפי מה שזכור לי גוגל די ממוקד בכל תחום שאתה משתמש בו ככה שמה שאמרת לגבי מיקוד זה באמת לא טיעון הגיוני מה גם שגוגל לומד אותך ואת החיפושים שלך ולא סתם סורק את המסד לפי מילות מפתח מה שקורה במנועי חיפוש כאלה רגילים , גוגל הרבה יותר חכם וממקד את התוצאות בהתאם תסמוך עליו.
4. תבדוק
5. וורדפרס אמנם גמישה אבל לקחת מערכת ניהול תוכן ולהפוך אותה למנוע חיפוש , זה כאילו אתה מתכנת הפוך מהמטרה אבל זאת החלטה שלך.

ישן 12-03-12, 15:02   # 7
indesign.co.il
חבר בקהילה

מיני פרופיל

indesign.co.il לא מחובר  

Red face

ציטוט:
נכתב במקור על ידי NetanelEdri צפה בהודעה
1. אוקיי נניח למרות שאתה יודע מיקום יותר הגיוני היה מעל לחלק התחתון זה לא משהו שלוקח זמן ולא סיבה לעלות שזה שם , בדיוק דקה לשנות את זה.
2. אני בעד פשטות ומינימליזם אבל שעושים את זה צריך לדעת לקלוע טוב , פה זה פשוט לא נראה מספק לדעתי האישית.
3. הצורך הוא לא ענק כמו שאתה חושב , ולפי מה שזכור לי גוגל די ממוקד בכל תחום שאתה משתמש בו ככה שמה שאמרת לגבי מיקוד זה באמת לא טיעון הגיוני מה גם שגוגל לומד אותך ואת החיפושים שלך ולא סתם סורק את המסד לפי מילות מפתח מה שקורה במנועי חיפוש כאלה רגילים , גוגל הרבה יותר חכם וממקד את התוצאות בהתאם תסמוך עליו.
4. תבדוק
5. וורדפרס אמנם גמישה אבל לקחת מערכת ניהול תוכן ולהפוך אותה למנוע חיפוש , זה כאילו אתה מתכנת הפוך מהמטרה אבל זאת החלטה שלך.
1. לגבי הפרסומות זה סתם טיעון אין פה מה להתווכח אנחנו עושים ניסיונות
2. העיצוב של האתר הוא העיצוב הראשוני, גם גוגל בימיו הראשונים לפני 10 שנים לא היה ממש יפה ואת זה אני יודע כי אני מכיר את גוגל מהיום שהוא קם אני כמעט בן 30 כבר, עיצוב זה לא הדאגה, תמיד אפשר לשפר ותמיד יש מה לשפר, אבל לקחתי לתשומת ליבי

3. גוגל לא די ממוקד , הוא מאוד ממוקד! הוא מנוע חיפוש מאוד חכם , אבל זה לא קשור, הוא ייקח אותך לאן שהוא יודע לקחת, לפורומים ולכל מיני מקומות שפירסמו את ההורדות או הצפייה ישירה, ומשם זה כבר אתה ואלוהים... , לא תמיד הקישורים עובדים, לא תמיד אתה יכול לראות אלא צריך להירשם, לא תמיד יש קישורים בכלל, וכו' וכו'

4. בדקתי

5. וורדפרס מאוד מתאימה לנו מסיבות עסקיות שלא נוכל לפרט כאן , תאמין לי שאנחנו כבר 6 שנים בתחום של פיתוח ויודעים מה אנחנו עושים.

ישן 12-03-12, 15:08   # 8
NetanelEdri
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NetanelEdri לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי indesign.co.il צפה בהודעה
1. לגבי הפרסומות זה סתם טיעון אין פה מה להתווכח אנחנו עושים ניסיונות
2. העיצוב של האתר הוא העיצוב הראשוני, גם גוגל בימיו הראשונים לפני 10 שנים לא היה ממש יפה ואת זה אני יודע כי אני מכיר את גוגל מהיום שהוא קם אני כמעט בן 30 כבר, עיצוב זה לא הדאגה, תמיד אפשר לשפר ותמיד יש מה לשפר, אבל לקחתי לתשומת ליבי

3. גוגל לא די ממוקד , הוא מאוד ממוקד! הוא מנוע חיפוש מאוד חכם , אבל זה לא קשור, הוא ייקח אותך לאן שהוא יודע לקחת, לפורומים ולכל מיני מקומות שפירסמו את ההורדות או הצפייה ישירה, ומשם זה כבר אתה ואלוהים... , לא תמיד הקישורים עובדים, לא תמיד אתה יכול לראות אלא צריך להירשם, לא תמיד יש קישורים בכלל, וכו' וכו'

4. בדקתי

5. וורדפרס מאוד מתאימה לנו מסיבות עסקיות שלא נוכל לפרט כאן , תאמין לי שאנחנו כבר 6 שנים בתחום של פיתוח ויודעים מה אנחנו עושים.
1. אוקיי , החלטה שלכם.
2. על טעם ועל ריח אין להתווכח
3. הוא ייקח אותך לאן שאתה צריך כמעט בצורה מושלמת ברוב החיפושים , מה זה הטיעון הזה שלא תמיד קישורים עובדים ? אם קישור שבור גם אם הוא יהיה אצלך במנוע הוא יהיה שבור , באמת שבזה תחשוב שוב מנוע חיפוש זה לא אתר שכדאי או צריך לפתוח היום.
4. אחלה
5. אם אתה אומר שיש סיבות עסקיות שיהיה , לגבי זה שאתם כבר 6 שנים בפיתוח גם אני מספיק זמן בפיתוח בכל מיני תחומים זה לא עניין של לדעת מה אתם עושים לא תמיד עושים דברים נכונים כמו שחושבים יש עוד דעות.

אני באמת בא בשביל להסביר לך את העמדה שלי , אני לא נגדך בכלל.

ישן 12-03-12, 15:14   # 9
Roni10
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Roni10 לא מחובר  

למה אני בתור גולש, יעזוב את גוגל לטובת האתר שלך?
בוא ותנסה לשכנע אותי.

וזו תגובה רצינית, לא צינית או משהו. פשוט לדעתי אם אין פיצ'ר או מיקוד מסוים (לדוגמא חיפוש שירים או תרגומים וכ') אז מה הסיבה שמישהו יעבור לאתר שלך?

ישן 12-03-12, 15:14   # 10
indesign.co.il
חבר בקהילה

מיני פרופיל

indesign.co.il לא מחובר  

הייתי ממליץ לך לבדוק קצת על Filestube.com ולגלות כמה הצלחה מסחררת האתר הזה
למרות שיש גם את גוגל
יש הבדל בין המטרה והדרך ליעד
כאן טמון הכלב..

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום