הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > Domains - שמות מתחם

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 05-09-11, 17:58   # 1
idan5491
חבר חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

idan5491 לא מחובר  

שאלה | איך סוגרים עסקה על דומיין

שלום , יש לי דומיין בפאנל ניהול של גוגל פנה אלי בחור אמריקאי ונתן לי הצעת מחיר יפה על הדומיין עכשיו איך סוגרים את העסקה בצורה בטוחה עבור שני הצדדים? איך מעבירים את הדומיין להיות רשום על שמו? האם זה אפשרי בפאנל ניהול של גוגל?

חשבתי לעשות את ביצוע התשלום דרך PAYPAL האם זה בטוח? (אני לא בטוח בידיוק איך זה עובד..)
האם הוא יכול לבטל את העסקה שבוע מאוחר יותר בטענה שגנבו לו את הכרטיס? ואני לא יראה שקל מכל העסקה....
או שאין אפשרות לבטל עסקאות בPAYPAL בשום אופן ומרגע שבוצע התשלום זה בטוח להעביר לו את הדומיין?

אודה לעזרתכם..
  Reply With Quote
ישן 06-09-11, 10:09   # 2
special-serv
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

special-serv לא מחובר  

אין לי יותר מידי הבנה בתחום מכירות דומיינים
אבל מה שאני כן יודע , שכל הזמן אפשר למשוך את הכסף מפאיפל בחזרה , לא יודע אם פאיפל זה מקור אמין כלכך לעסקאות מסוג זה. במיוחד עם אנשים שאם הם יעלמו, לא יהיה לך יותר מידי מה לעשות
www.Special-Serv.Co.il
  Reply With Quote
ישן 06-09-11, 13:28   # 3
En-Solutions
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

En-Solutions לא מחובר  

אני עובד הרבה עם פאיפל ולא כזה מהר ניתן למשוך את הכסף חזרה. גם במידה והכסף נמשך הוא נמצא תקופה מסויימת אצל פאיפל ופותחים בחקירה ואז בסוף הם מחליטים מי זכאי ומי לא. אם אתה מחליט שכן ללכת על פאיפל תגיד לו שירשום לך בפרטים שהוא מעביר כסף עבור דומיין XYZ.com ואתה תקח צילומי מסך ותתעד את העברה שלך ככה שאם במקרה זה אכן המקרה שהוא יבקש את כספו חזרה תוכל להציג הוכחות.

במקרה שקונים ממך בפאיפל פרוץ אתה בבעיה, לכן מומלץ לקרוא חוו"ד והיסטוריית עסקאות של אותו מוכר. אם יש אפשרות להעברה בנקאית או WU למרות שמצד הרוכש אלה עסקאות לא בטוחות זה יהיה הפתרון הבטוח ביותר עבורך.
אפשרויות נוספות זה להשתמש בחברות אחרות שמציעות שירות ESCROW כמו MONEY BOOKERS וכד'.

בהצלחה
  Reply With Quote
ישן 06-09-11, 16:51   # 4
toron
חבר בקהילה

מיני פרופיל

toron לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי En-Solutions צפה בהודעה
אפשרויות נוספות זה להשתמש בחברות אחרות שמציעות שירות ESCROW כמו MONEY BOOKERS וכד'.

בהצלחה
+1
  Reply With Quote
ישן 08-09-11, 12:01   # 5
Tom_l
אחראי פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Tom_l שלח הודעה באמצעות MSN אל Tom_l

Tom_l לא מחובר  

היי עידן,

כאחד שעובד המון זמן עם PayPal וביצע למעלה מ-50 עיסקאות -> הבנתי איך המנגנון של PayPal עובד:
תחילה אספר על מקרה מצער שחוויתי עם PayPal: סגרתי עיסקה עם בחור מחו"ל, עיסקה מאוד גדולה ומאסיבית. הבחור העביר את הכסף, ולאחר מכן פתח חקירה על העיסקה(באופן אוטומטי PayPal מחזיקים את הכסף ופותחים כאמור בחקירה - בתום החקירה, הם מחליטים למי להעביר את הכסף).
העברה בוצעה באמצעות Gift, מה שבעצם חוסך לך לשלם את העמלה ש-PayPal לוקחת.
בסופו של דבר, הבחור כנראה היה בעל חשבון פרוץ, והכסף הועבר חזרה לבעל החשבון. מכאן הבנתי כמה דברים:
1. המנגנון של PayPal נורא לקוי עם המון חורי אבטחה.
2. אף אחד לא מבטיח לך שהכסף ישאר בחשבונך(העברת הכסף לצד השני וכד').

כיום, המגנון של PayPal שופר ושודרג לטובת המוכרים אשר מוכרים חפצים וירטואליים, כיצד זה בא לידי ביטוי?
PayPal אינה מאפשרת יותר לבצע העברות באמצעות Gift לחשבונות אשר נמצאים בישראל, אלא רק העברות באמצעות Regular Transactions(העברות בהן אתה משלם אמנם עמלה, אך זכאי להגנה מלאה מצד PayPal).
משיחה עם PayPal, הבנתי, שאין לך מה לדאוג כאשר אתה מבצע עיסקה דרך PayPal באמצעות העברה זו.
אני ממליץ לבקש מהבחור אשר רוצה להעביר לך את הכסף, להוסיף Note לעיסקה, כגון:
This is a non-refundable purchase of digital goods.
באמצעות Note שכזה, PayPal יודעים שמדובר בעיסקה וירטואלית, וברגע שהשתמשת בהעברה מסוג Regular Transaction, הם תמיד יבואו להגנתך.
במידה ומדובר כאמור בחשבון פרוץ, PayPal אמורים לספוג את העיסקה המדוברת, ולזכות את שני הצדדים.

(בהמשך למה שנכתב כאן למעלה -> הדרך הטובה ביותר להוכיח שאכן העברת את המוצר לבעלים החדש היא ע"י צילום מסך וידאו).

במידה וישנן שאלות נוספות, אשמח לעזור.

בהצלחה,
תום.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום