הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > בקשות אחסון (הכל כלול)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 28-08-11, 05:48   # 1
iServ.Co.iL
חבר חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

iServ.Co.iL לא מחובר  

דרוש שרת סוס

מחפש הצעת מחיר לשרת סוס ( עדיפות לחו"ל)

ראיתי פה כל מיני הצעות של VPS במחירים שעוברים 100 ש"ח לחודש אז אני מבקש שתרחמו עלינו ותביאו הצעות שוות.
דרישות מערכת : שרת סוס עם מערכת שיודעת להגן במקרה של הצפה
לא משנה המיקום ( הולנד זה מעולה)
המעבד חייב להיות XEON שיעמוד בעומס וחייב לפחות 1 גיגה זכרון (אפשר לנסות 512MB לראות איך יסחוב ) ורוחב פס של 5M לפחות שיעמוד בעומס של 1000 איש שמרעננים (F5) באותה דקה .
העומס המתואר לא קורה כל יום אלא פעם פעמיים בחודש אבל שזה קורה השרת צריך לספק את הסחורה ולתת מענה לגולשים.
נראה לי הכרחי שתהיה מערכת הגנה נגד הצפות שתתן הודעה ידידותית על "עומס זמני שישתחרר בקרוב" ואז כל אחד בתורו יקבל גישה למידע.
המון לקוחות מתלוננים שבאחסונים בלי מערכת הגנה נגד הצפות פשוט השרת נתקע וקורס או שזז לאט שעתיים שלוש עד שהוא משתחרר וחוזר לעצמו ,
כמו כן יש אחסונים מסויימים שבמקום לשים מעבד רציני ומערכת נגד הצפות משעים את בעל הריסלר בגלל עומס וחריגה בניצול משאבי השרת השיתופי כאילו הוא אשם בהצפה.

אני מבקש פתרון זול לאחסון שיתופי אבל שיושב על מעבד רציני (בVPS התקציב מספיק לליבה אחת בלבד) ועם הרבה רוחב פס וזכרון זה יכול להיות מענין

אם מישהו מהריסלירים כאן מעונין להשתדרג אבל הוא לא יכול להוציא הרבה כסף על VPS אז אין לי בעיה לחלוק איתו VPS ביחד (חצי חצי כל אחד ישלם 60 שח ואז אפשר לקחת חבילה מכובדת של 120 עם 1 GB זכרון וניהול דירקט אדמין .)

אה ועוד משהו יש לי דומיין iServ.Co.il למכירה
אשמח לתת אותו תמורת אחסון VPS ל מספר חודשים תלוי בחבילה .

אשמח לקבל הצעות
תודה .
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום