הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות > ארכיון

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 25-11-05, 12:21   # 41
SagroN
חבר וותיק

מיני פרופיל

SagroN לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי KuChI-PoChI
YogevS אתה הסנגור של יאיר ?
לא כי ככה זה נראה לי בכל זאת אחללה עבודה
ושתדע שבגלל שיאיר מכר לו שרת פרוץ אז זה יאיר שאשם למה ?
כמו הדוגמא שלך עם סמים ? למסומם לא יעשו כלום הוא יכול להגיד שהוא קנה את זה לשימוש עצמי ולא למכירה !
את המוכר ? יזיינו מה שיוצא שהמוכר יאיר ? אז ...
אז אל תאשים תלקוח ! למה ?? כי יאיר רוצה כסף כמו כל בעל חברה אז את הכסף שלו הוא עשה אז אני חושב שבגלל שהלקוח נדפק מזה מגיע לו כן אבל בכל זאת זה לא שתגיד שבתנאי שימוש של יאיר כתוב שבמקרה ויסגרו השרתים אין החזר כספי או פיצוי נכון ? מה שאומר שאותו לקוח יכול לתבוע את יאיר מבלי שהלקוח יואשם למה ? ככה :X
בקיצור אני הסנגור של הלקוח אחללה עבודה !
1. מי הסנגור שלו?
הוא קנה שרת לא חוקי בעיה שלו ,
2.למסומם בטח ובטח שעושים , תראה קצת חדשות .
לוקחים אותו למשפט , ושם כבר קובעים לו עונש או שמוצאים אותו לחופשי באזהרה .
3.אמרתי לך , הוא נפל בפח של יאיר , אין מה לעשות .
ועד שהוא יגיע לבית מפט ועורך דין ובלה בלה בלה רק הדלק לשם יעלה לו חצי מהכסף , וגם לא בטוח שהוא יצא זכאי .

ישן 25-11-05, 13:08   # 42
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי YogevS
1. מי הסנגור שלו?
ועד שהוא יגיע לבית מפט ועורך דין ובלה בלה בלה רק הדלק לשם יעלה לו חצי מהכסף , וגם לא בטוח שהוא יצא זכאי .
בוא אני אגלה לך סוד קטן : שימוש בסמים היא עבירה שלא נאכפת בישראל. רק סחר בסמים.

בגלל זה, אם תשמע לפעמים בחדשות את המונח "נמצאה כמות לצריכה עצמית", מדובר בשימוש בלבד בסמים, ולא יוגש נגד אותו אדם כתב אישום בבית המשפט.

אגב, לגבי "הוא קנה שרת לא חוקי בעיה שלו", קרא את ההסברים שלי בעמוד הקודם על מה ההבדל בין בעלי החברות לבין הילדים. וברור שכל הדיון הזה הוא תיאורטי כי כולנו יודעים שאף אחד מהילדים האלה לא ישכור מחר בבוקר את ששי גז ויתבע איזושהי חברה על הפסד של 50 ש"ח.

ישן 25-11-05, 13:29   # 43
Logi
חבר פורום

מיני פרופיל

Logi לא מחובר  

מה אני יגיד לכם?
בספר תורה -= צמרמורת =-

ישן 25-11-05, 14:35   # 44
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Kuchi

Kuchi לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי YogevS
1. מי הסנגור שלו?
מסומם מקבל גג ! אבל גג עבודות שרות זה הכל ! ואני אומר לך בתור אחד שמכיר מישהו במשפחה שלו שהיה משתמש אז פאגינג אל תגיד לי ...

ישן 26-11-05, 04:08   # 45
Logitech
Junior Member

מיני פרופיל

Logitech לא מחובר  

Exclamation

טוב אני ממש ממש מצליח להבין את כל אלה "שמגינים על יאיר" אז ככה לא רוצה להשמיץ. אבל אני ישמיץ אתם מגינים עליו כי אתם לא הלקוחות שלו. עכשיו היחידים שיודעים מה יאיר מסוגל להגיד לך כשלא מתאים לא הלקוח זה אלה שקנו ממנו פעם שרת .. אז מה דעתכם על המשפט "אני יחזיר לך תכסף וניפרד כידידים" ולמה הוא אמר את זה.. השרת שלי נפל אין לי מושג למה אני נישבע אין לי מושג אז עוד לא הבנתי כלום ולא היית לי גישה חוץ מאדמין בשרת עצמו לא אפ טי פי ולא אדמין מוד באתר.. כלום ! וכשהשרת נפל וביקשתי להעלות אתו הוא התחיל לצעוק תפסיק עם זה פעם הבאה שזה קורה אני מחזיר לך תכסף וניפרד כידידים?!!? בחייך יאיר? אתה בטח אומר לעצמך .. אעה עוד לקוח מיסכן יש לי עוד 60 כולה 90 שקל לחודש שילך להזדיין אין לי כוח ואתם יודעים מה עוד שמעתי יוצא מהפה המלוכלך שלו "אני רק רוצה לקבל תכסף ולהריץ תשרת"..מה עם תמיכה חמוד שלי ? עכשיו להוציא מיאיר תמיכה זה כמו לקחת מפיטבול עצם .. צריך אשכרה לריב עם הבן אדם הזה.. זה לא יאומן !! אז תחשבו מה זה לקבל ממנו כסף כשהוא לא לפי החוק חייב להחזיר? כי בתאכלס אין חוק שהוא חייב כי זה פרוץ ובלה בלה בלה? בן אדם דתי לא? מה עם הגינות ? מה עם להיות בן אדם מה עם מה ששנוא עלייך אל תעשה לחברייך ? היית רוצה שיעשו לך את זה? עכשיו אל תסתכלו על זה שהוא אמר שהוא יחזיר לי תכסף כי זה עוד היה כשהשרת רץ יום אחד בלבד.. ולא להחזיר לי אז תכסף פשוט היה טיפשי ומסתיים רע. ואני רוצה גם לבקש פה בהזדמנות סליחה מבני ביסייטס.. לא יודע אם אתה זוכר אבל התווכחתי איתך על נושא השרתים הפרוצים והצדקתי תעניין אני מוחה בתוקף על זה עכשיו ומתחרט .. כי אין דבר יותר טוב מחוק. אבל לא על זה נאי מאשים את יאיר .. אלא על זה שהוא מתנהג ללקוחות שצריכים טיפה יותר תמיכה מלקוח שכבר מבין ושכבר היה לו שרת סי זי כי לי אישית לא היה והייתי ממש חסר ידע בנושא הספציפי. והוא לא הוגן ולא מתנהג כמו בן אדם ..עכשיו בנוגע למתיחות זה מצחיק ואאלה באמת מצחיק... אבל תחשבו רגע אם הוא או מישו היה עושה משו כזה לא לכם כי אתם אולי כבר הייתם מנתקים אלא עושה את זה לאמא {אחת המתיחות הוא מתח אמא של מישו} תחשבו שלא הייתם רוצים להוריד ממנו תעור ולתלות אותו על הקיר אחרי דבר כזה שאמא באה אלייכם ואומרת צילצלו מהמשטרה אמרו שככה וככה למרות שלך זה נישמע מגוחך אבל לך תוכיח לאמא שלך שזה יאיר פרקש מלינוקס סרב סתם מתח אותה היא בשוקק היא לא יודעת איפה לשים תצמה ... טוב אני יודע שזה לא ההודעה הכי מושקעת מבחינת אוצר מילים וניסוח אבל לא ממש אכפת לי ויבואו ה"דקדקנים" ויגידו אמרת פה ככה ושם ככה אז על הזין שלי תיקראו תפנימו ואלה שאף פעם לא היו לקוחות שלו אל תגיבו נגדי ותישללו כי אין לכם זכות אני יודע מה הוא אמר לי ומה הוא אמר לאנשים שנאי מכיר אבל אתם לא. אתם "חברים"שלו ואנחנו לקוחות {לשעבר} אז אם יש פה עוד אנשים כמוני תגיבו אל תפחדו אף אחד לא ינשך אתם בסך הכל אומרים את מה שקרה. אם קרה. וקרה!
וליאיר תמשיך למתוח אנשים ולהנות מיזה שהם מתחרפנים ובא להם לקבור תצמם באדמה.. אבל הגלגל מסתובב והשם יאיר פרקש לא ישכח כל כך בקרוב והאנשים האלה עוד יפגשו אותך בצבא או בסופר או בדיזינגוף סנטר.. אני אישית לא הייתי מתחלף איתך אחרי שצברת מצבור אדיב מאוד של אוייבים למרות שאתה כזה "מצליח" בסך הכל אני רוצה להעביר מסר לאנשים שמפחדים בפורום הזה לצאת מול בני אדם כמו יאיר ואחרים שמרמים ומתחמנים ומשקרים

ותאמינו לי ... אם היה בן אדם שהיה לו תכסף ותיכולת הוא היה יכול לתבוע אותו וכמו שאמר פה בני כשאתה קונה שרת אחד לא חוקי זה כמובן לא פותר אותך מעונש {אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש} אבל לאומת ה60 שרתים שהוא מכר הבן אדם יצא מאוד מאוד מאוד בזול ... ואני לא אומר שצריך לתבוע את כל החברות שמכרו לא חוקי אלא {מצטער בני זו דעתי לעת עתה} רק את אלה שבנוסף לכך ניסו לתכמן ולרמות תלקוח

נ.ב הוא חסם אותי באי סי קיו אחרי כמה ימים ששאלתי אותו שאלות פה ושם ובאמת שלא הרבה כי אם זה היה הרבה לא הייתי מזכיר שאלה פה ושאלה שם על השרת ואיך אני אמור להשיג תמיכה אם אני חסום ?!!? הספק שלי חוסם אותי?!!@?:qqb008: $!@#? לאן הגענו אנשים

Last edited by Logitech; 26-11-05 at 04:34..

ישן 26-11-05, 10:06   # 46
freebsd
עסק רשום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל freebsd

freebsd לא מחובר  

האמת שעכשיו יש יחידות במשטרה
לקניין רוחני

ככה שזה לא בעיה להגיש תלונה

פשוט מצלצלים 100 ומבקשים יחידה לקניין רוחני

ישן 26-11-05, 13:23   # 47
Adidaz
Junior Member

מיני פרופיל

Adidaz לא מחובר  

שמע גם לי היה שרת ב CZ ונישאר לי שבועיים הייתי ב Extreme-Serv עכשיו התקשרי לאבירן אמר לי שסוגרים לי תשרת בגלל הד-ארצי ולא כעסתי עליו כי זה לא שהוא או מישהו מהחברה רוצה לסגור לי הוא היה חייב, עכשיו לא כעסתי, לא ביקשתי החזר כספי אמרתי תודה על השירות שנתתם היה אחלה וזהו. תשלים עם זה.
ובקשר ליאיר אני לא מגן עליו או משהו כזה אבל הוא לא אשם בזה.

ישן 26-11-05, 16:49   # 48
A2x
חבר בקהילה

מיני פרופיל

A2x לא מחובר  

אוקי הוא לא אשם אבל הוא חייב לי כ50 שקלים אז שיתן משהו אחר בימקום ה50 שקלים...
:qqb009:

ישן 26-11-05, 18:31   # 49
radio center
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל radio center

radio center לא מחובר  

לא יודע מה נסגר איתכם
אבל השרתים של יאיר מצויינים
אני לקוח שלו כבר הרבה זמן ואחלה של שירות.

ישן 26-11-05, 18:46   # 50
TamiR21
משתמש בעל גישה מוגבלת

מיני פרופיל

TamiR21 לא מחובר  

=/ aiza basa
.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום