הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 25-12-09, 17:31   # 21
syn
הוסטסניון

מיני פרופיל

syn לא מחובר  

עמרי, שקלתי הרבה אפשרויות ביניהן ללמוד בקורס פרמדיקים ולהיות קרבי בקבע.. אבל מצד שני אתה יודע יש את הלחץ של ההורים, שמעדיפים שאני אלמד...

בכל מקרה אני מחלק את התפקידים בצה"ל לתפקידים חשובים, וכאלה שפחות חשובים. בתפקידים החשובים נכנסים כמובן כל הכוחות הקרביים בצה"ל וגם אלה שיושבים וחושבים ובעצם כך מגנים על המדינה כמו שאותו לוחם יוצא לשטח ומגן על המדינה.
  Reply With Quote
ישן 25-12-09, 17:46   # 22
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי syn צפה בהודעה
עמרי, שקלתי הרבה אפשרויות ביניהן ללמוד בקורס פרמדיקים ולהיות קרבי בקבע.. אבל מצד שני אתה יודע יש את הלחץ של ההורים, שמעדיפים שאני אלמד...

בכל מקרה אני מחלק את התפקידים בצה"ל לתפקידים חשובים, וכאלה שפחות חשובים. בתפקידים החשובים נכנסים כמובן כל הכוחות הקרביים בצה"ל וגם אלה שיושבים וחושבים ובעצם כך מגנים על המדינה כמו שאותו לוחם יוצא לשטח ומגן על המדינה.
הלוואי וירבו חיילים כמוך.
כיום צורת המחשבה המקובלת היא איך להשתמט משירות או להעביר אותו בצורה הכי חפשנית.
ה"מורעלים" כיום יותר מכוונים למקצוע יוקרתי מאשר תרומה.
  Reply With Quote
ישן 25-12-09, 19:18   # 23
Slash
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Slash לא מחובר  

ויכוח מיותר , מי שיכול לתרום בתחום המודיעין שינסה להתקבל לתוכנית מי שלא מתאים שצה"ל יטפל בו וידאג שיגיע ליעדו .

זה שאתה מנסה להגיד "יש אנשים שמחפשים ג'ובים" זה כמו להגיד יש אנשים שמחפשים לא לעשות צבא , אז יש . אין קשר בין קבוצות האוכלוסיה המדוברות .

אתה רוצה להיות קרבי , בכיף , אתה רוצה להיות ג'ובניק בכיף , אתה רוצה להשתמט , גם בכיף .

אני חושב שכולם מקובלים , הצבא שלנו חזק , כל טענה להגיד שחסר חיילים קרביים וכל הדברים האלה מיותרת תמיד חסר , זה כמו שתשאל כל בן אדם אם יש לו מספיק כסף ולא משנה כמה יש לו הוא תמיד יגיד שהוא ישמח לעוד .

Always account for variable change

Last edited by Slash; 25-12-09 at 19:24..
  Reply With Quote
ישן 25-12-09, 19:25   # 24
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Slash צפה בהודעה
ויכוח מיותר , מי שיכול לתרום בתחום המודיעין שינסה להתקבל לתוכנית מי שלא מתאים שצה"ל יטפל בו וידאג שיגיע ליעדו .

זה שאתה מנסה להגיד "יש אנשים שמחפשים ג'ובים" זה כמו להגיד יש אנשים שמחפשים לא לעשות צבא , אז יש . אין קשר בין קבוצות האוכלוסיה המדוברות .

אתה רוצה להיות קרבי , בכיף , אתה רוצה להיות ג'ובניק בכיף , אתה רוצה להשתמט , גם בכיף .

אני חושב שכולם מקובלים , הצבא שלנו חזק , כל טענה להגיד שחסר חיילים קרביים וכל הדברים האלה מיותרת תמיד חסר , זה כמו שתשאל כל בן אדם אם יש לו מספיק כסף ולא משנה כמה יש לו הוא תמיד יגיד שהוא ישמח לעוד .
אני חש טון עצבני...
לכל מטבע יש שני צדדים ידידי.
  Reply With Quote
ישן 26-12-09, 01:17   # 25
Vitalist
חבר וותיק

Vitalist's Avatar

מיני פרופיל

Vitalist לא מחובר  

עומרי אתה קצת לא מבין את המצב שבה אנחנו נמצאים....
יש סיבה שלפרויקטים מסוימים בחיל המודיעין, תקשוב ועתודה הצבא מאפשר לגייס אנשים עם פרופיל 97.
בכמות החיילים הקרביים לא ננצח את האויב. האויב בכל מקרה גדול מאיתנו בהרבה מאוד.
בגלל זה חשוב מאוד לשמור על עליונות טכנולוגית ובמצב של ההיום זה לא טריוויאלי. ממש לא בטוח שאם יש משהו שבאמת מתאים (אני לא רק מדבר על מודיעין אלא שוב גם על עתודה וכמה פרויקטים חשובים בחיילות האחרים) אז לא הייתי חורץ בכזאת בטחה שהתרומה שלו תיהיה משמעותית יותר בקרבי.....
  Reply With Quote
ישן 26-12-09, 04:41   # 26
Slash
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Slash לא מחובר  

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3822704,00.html

Always account for variable change
  Reply With Quote
ישן 26-12-09, 12:52   # 27
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Vitalist צפה בהודעה
עומרי אתה קצת לא מבין את המצב שבה אנחנו נמצאים....
יש סיבה שלפרויקטים מסוימים בחיל המודיעין, תקשוב ועתודה הצבא מאפשר לגייס אנשים עם פרופיל 97.
בכמות החיילים הקרביים לא ננצח את האויב. האויב בכל מקרה גדול מאיתנו בהרבה מאוד.
בגלל זה חשוב מאוד לשמור על עליונות טכנולוגית ובמצב של ההיום זה לא טריוויאלי. ממש לא בטוח שאם יש משהו שבאמת מתאים (אני לא רק מדבר על מודיעין אלא שוב גם על עתודה וכמה פרויקטים חשובים בחיילות האחרים) אז לא הייתי חורץ בכזאת בטחה שהתרומה שלו תיהיה משמעותית יותר בקרבי.....
האמת היא שאני מכיר את המצב הרבה יותר ממה שאתה חושב, אבל נגיד...
בכל מקרה לא אמרתי לכו רק לקרבי, אבל מי שיכול... למה לא?
  Reply With Quote
ישן 26-12-09, 13:04   # 28
Vitalist
חבר וותיק

Vitalist's Avatar

מיני פרופיל

Vitalist לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר צפה בהודעה
האמת היא שאני מכיר את המצב הרבה יותר ממה שאתה חושב, אבל נגיד...
בכל מקרה לא אמרתי לכו רק לקרבי, אבל מי שיכול... למה לא?
גם אני לא אומר אל תלכו לקרבי.... כמובן שזה חשוב מאוד שאנשים ילכו לקרבי.
ואנחנו צריכים להודות כל יום על זה שיש משהו שמוכן ללכת לסכן על חיו כדי שנחייה בבטחה,
אבל מי שלא רוצה ללכת לקרבי והתקבל ליחידה ג'ובני'קית כזאת או ואחרת שהצבא הגדיר אותה כחשובה (ונתן לה אפשרות לגייס גם אנשים עם פרופיל גבוה) לא צריך להרגיש רע לגבי זה וגם הוא עושה עבודה חשובה מאוד.
סך הכל אנחנו מתמודדים עם מדינות כמו איראן ואני לא באמת חושב שזה יפתיע משהו (אם הוא יחשוב לרגע) שמדינות כמו איראן למשל משקיעות הרבה מאוד תקציב ושמות אנשים מאוד חכמים ובלי ניסיון עבודה רב בתחום הטכנולגייה הצבאית (אפשר גם להבחין בעובדה שבאולמפיאדות של נוער בתחומים המדעים אירן עוברת בהרבה את ישראל), וכשישראל שמה מולם ילדים בני 18 חשוב שלפחות שהם היו מבין הטובים ביותר.....
  Reply With Quote
ישן 26-12-09, 13:14   # 29
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Vitalist צפה בהודעה
גם אני לא אומר אל תלכו לקרבי.... כמובן שזה חשוב מאוד שאנשים ילכו לקרבי.
ואנחנו צריכים להודות כל יום על זה שיש משהו שמוכן ללכת לסכן על חיו כדי שנחייה בבטחה,
אבל מי שלא רוצה ללכת לקרבי והתקבל ליחידה ג'ובני'קית כזאת או ואחרת שהצבא הגדיר אותה כחשובה (ונתן לה אפשרות לגייס גם אנשים עם פרופיל גבוה) לא צריך להרגיש רע לגבי זה וגם הוא עושה עבודה חשובה מאוד.
סך הכל אנחנו מתמודדים עם מדינות כמו איראן ואני לא באמת חושב שזה יפתיע משהו (אם הוא יחשוב לרגע) שמדינות כמו איראן למשל משקיעות הרבה מאוד תקציב ושמות אנשים מאוד חכמים ובלי ניסיון עבודה רב בתחום הטכנולגייה הצבאית (אפשר גם להבחין בעובדה שבאולמפיאדות של נוער בתחומים המדעים אירן עוברת בהרבה את ישראל), וכשישראל שמה מולם ילדים בני 18 חשוב שלפחות שהם היו מבין הטובים ביותר.....
הבעיה היא שכמות בלתי רגילה מנסה לתרום בדרך לא קרבית. בין אם באמת מדובר ברצון לתרום, היוקרה שבדבר או ג'וב לאזרחות... יותר ויותר מנסים להתחמק משירות קרבי ופונים לג'וב כלשהו.
שוב, אני לא מדבר על המש"קי עץ גולני למינם... אלא על אותם חיילים שבוחרים לתרום בצורה "אינטלקטואלית" כפי שמישהו פה בחר לתאר ומזניחים את החיילים העומדים במחסום. אתה יודע כמה רכזי התרעה, מש"קי מד"ק וכו' יש בצה"ל? תאמין לי שלא חסר. אלו התקנים שתמיד מאיישים. כשחסר, צה"ל יודע למלא. הלוחמים בשטח הם אלו שחסר להם כוח אדם, וחייל אחד פחות בגזרה או מחסום זה סיכון חיי אדם.

מי שרוצה לתרום בג'וב, כל הכבוד על הרצון לתרום. עכשיו צריך להתעורר ולהבין שזה לא "אני אהיה במודיעין ואתרום לא פחות מקרבי אם לא יותר, אז למה ללכת לקרבי?", אלא "אני רוצה לתרום, אני אפקח את העיניים ואבין שאם אני יכול לשרת כקרבי (ויש אינסוף בחורים מבריקים שלא יכולים לשרת בקרבי), אז למה לא לתרום?".
  Reply With Quote
ישן 26-12-09, 14:11   # 30
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

חבר'ה, לשמור על בטחון מידע בבקשה.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום