הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 20-07-09, 23:28   # 11
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי KingSnake צפה בהודעה
ציטוט:
כשמדובר במשפחה או חברים קרובים, אני משוחד, וברור שאני אבחר בחיי היקרים לי. מלבד זאת, אני לא תומך בהרג אף אדם משום סיבה. אם היית קורא את ההודעה שהפ פירסמו באתר היית רואה שהם לא תומכים בהרג כלל, אלא מבקשים מהגולשים למחות כנגד רצח העם הפלסטיני. אני לא מסכים עם התיאור "רצח עם" כ"כ, אבל לדעתי גם 2000 הרוגים שרובם חפים מפשע מהווים עילה מספיקה למחאה גדולה.

ציטוט:
דבר ראשון, ממני לצפון ת"א הדרך גדולה. בתור תושב ראש העין אני בהחלט לא סובל מהפגזות, אבל גם לא חי בבועה משלי. תראה, אני מניח שכמו שאני משוחד בעניין הרג המשפחה שלי לעומת הרג אנשים אחרים, כך אתה משוחד לגבי ההפגזות לכיוון העוטף. מכיוון שאתה מהאוכלוסיה שסובלת באופן יום-יומי מהמצב הזה (אני משער לפחות), אני בכלל לא מתפלא שקשה לך שלא לכעוס ולזעום על כלל הפלסטינים בשטח עזה. למרות זאת, דווקא האנשים שסובלים מהמצב באופן יום-יומי אני חושב שיוכלו להזדהות עם האנשים שחיים בעזה, שבאמת, אבל באמת חיים במצוקה קשה פי כמה (ומבלי להפחית מהסבל של תושבי העוטף).
1. מאוד פשוט. אין לנו דרך לפתור את בעיית הקסאמים (אחרי 8 שנים של דיבורים...) הפיתרון היחיד הוא להתעלם אם לפי דעתך אף אחד לא צריך למות.
כשנתעלם והם יגיעו אלייך וחס וחלילה בני המשפחה שלך ימותו, אז תחזור לכאן ותגיד "צודקים. להתעלם זה לא טוב".
אל תגיד שאתה "משוחד" על חיי היקרים לך. כי הפעם זה איש שאתה לא מכיר בשדרות שמת, מחר זה קסאמים שמגיעים אלייך הבייתה.

דמיין את הסיטואציה הבאה.

100 חיילים מכתרים 5 מחבלים שכולם רצחו מאות ישראלים.
המחבלים מחזיקים בנשק.

למה החיילים לא יורים? כי באמצע של החבורה של המחבלים, הם מחזיקים פלסטיני חף מפשע.
אם הם ירו - הם יהרגו אותו, זה לא שאלה. אין כאן עניין של כיוון - כל המחבלים עומדים ככה שיריה בהם = יריה בחף מפשע.

הם צועקים לחיילים "הוא חף מפשע. אנחנו רוצים שכולכם (כל ה-100) יורידו את הנשקים שלהם. אם אתם לא עושים זאת תוך 5 שניות אנחנו יורים לו בראש. אם אתם עושים את זה - אנחנו נלך בלי לפגוע באף אחד".

לפי הדעה שלך - הוא חף מפשע, ולכן צריך מיד להוריד את הנשקים (לא, אין זמן למשא ומתן - ככה הם אמרו. אם לא עושים או אפילו מנסים להגיד משהו הוא מת).
הם מורידים את הנשקים - מכאן יש 2 מקרים שעלולים לקרות בו זמנית.
  • המחבלים פשוט ירו בכל החיילים.
  • בכל משרד חמאס יוחזק אחד "חף מפשע" למקרה של פשיטה צה"לית.

בדיוק (מצטער שאני מכניס כאן עוד נושא), שאני נגד לשלם אפילו 10 מחבלים עבור גלעד שליט.
כי ברגע שהם רואים שאנחנו משלמים - הם יחטפו בלי הפסקה.

תאמין לי - ובאמת, דעה אישית.
אם יש פלוגה של חיילים שמתקדמת,
ועומד בניין מולה,
ורואים אנשים בפנים - אנשים שנראים חפים מפשע,

ויש את הסיכוי (הקלוש ביותר) שמאחורי הבניין יש מחבל - אחד - שעלול לגרום כל נזק שהוא -
אני בעד לפוצץ את הבניין.

אם לא נעים לך פה - תעבור לשדרות. בדעה שלך - "מי שבשדרות צריך להזדהות". אף פעם לא ראיתי מישהו בשדרות שיורה קסאמים לעבר עזה, ואתה?

ישן 20-07-09, 23:43   # 12
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
כשמדובר במשפחה או חברים קרובים, אני משוחד, וברור שאני אבחר בחיי היקרים לי. מלבד זאת, אני לא תומך בהרג אף אדם משום סיבה. אם היית קורא את ההודעה שהפ פירסמו באתר היית רואה שהם לא תומכים בהרג כלל, אלא מבקשים מהגולשים למחות כנגד רצח העם הפלסטיני. אני לא מסכים עם התיאור "רצח עם" כ"כ, אבל לדעתי גם 2000 הרוגים שרובם חפים מפשע מהווים עילה מספיקה למחאה גדולה.

דבר ראשון, ממני לצפון ת"א הדרך גדולה. בתור תושב ראש העין אני בהחלט לא סובל מהפגזות, אבל גם לא חי בבועה משלי. תראה, אני מניח שכמו שאני משוחד בעניין הרג המשפחה שלי לעומת הרג אנשים אחרים, כך אתה משוחד לגבי ההפגזות לכיוון העוטף. מכיוון שאתה מהאוכלוסיה שסובלת באופן יום-יומי מהמצב הזה (אני משער לפחות), אני בכלל לא מתפלא שקשה לך שלא לכעוס ולזעום על כלל הפלסטינים בשטח עזה. למרות זאת, דווקא האנשים שסובלים מהמצב באופן יום-יומי אני חושב שיוכלו להזדהות עם האנשים שחיים בעזה, שבאמת, אבל באמת חיים במצוקה קשה פי כמה (ומבלי להפחית מהסבל של תושבי העוטף).
בעיה שלהם בלבד, הם לא רוצים להקים מדינה מסודרת אלא כל הזמן מבקשים שטחים, הם מבקשים ואנחנו נותנים.
כנראה שנוח להם להמשיך ולגור באוטונומיה ולהיות מחולקים לארגוני טרור במקום להתאחד, שיבושם להם.
אנחנו לא אשמים בזה שבמקום לבנות בתי חולים הם בונים עוד מחסן נשק, אנחנו לא אשמים שהקבריניטים של ארגוני הטרור הולכים להתחבא בבתי החולים של אונר"א.
אנחנו גם לא אשמים בזה ששום מדינה אחרת (גם מדינות מוסלמיות) לא מוכנה לקלוט אותם אליה אלא פשוט להזרים כספים ואוכל על מנת לצאת מידי חובה.

ישן 22-07-09, 18:05   # 13
נריה
הוסטסניון

מיני פרופיל

נריה לא מחובר  

ציטוט:

אין צורך להתרגש
ראיתי את הדעות שלו בכמה פוסטים כאן ובבלוג שלו "הנחש"
הוא גם ציין את הגיל שלו שלדעתי הוא 14 בערך, וגם לפי הפוסטים וגם לפי הכתיבה והמילים שהוא אומר רואים שמדובר באדם ללא ניסיון חיים
שלא תטעה, אני מכבד כל דעה למרות שדעתי מנוגדת לשלך ,אבל לאורך כל ההודעות שלך אתה אומר יותר מידי דברים לא מבוססים (שטויות??)
תלמד קצת היסטוריה של עם ישראל,תצא קצת מהמרכז(וכן כן ראש העיין זה מרכז),צא לצפון/לדרום בזמן מלחמה,דבר עם אנשים בצה"ל ,ואני מקווה שגם יום אחד תתגייס לשם ואז אולי תראה את הדברים באופן אחר.

ישן 22-07-09, 18:23   # 14
XFum
חבר בקהילה

מיני פרופיל

XFum לא מחובר  

MASTERT ... לא יודע מה להגיד לך ..זה הולם מה שאתה רושם...אני בעד שימחקו את ההודעות שלך..בי זה פגע מאוד..
אני לא ערבי או מוסלמי פשוט אני אנטי גזענים
ואני מעדיף שאף אחד לא ימות!

מחפש צוות שכולל : מעצבים, מתכנתים, מקודדים.
לפרויקט חד פעמי שיכניס את כולנו לדפי ההיסטוריה.

ישן 22-07-09, 19:03   # 15
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

אם כבר לא הולם,
אבל כן - ואני גאה בדעות שלי,
יש לי המון סדרי עדיפויות,
אבל מבחינת חייל שלנו שימות לעומת חייל ממדינה אוייבת? אני מעדיף שחייל ממדינה אוייבת ימות... זאת הדעה שלי.

ישן 22-07-09, 19:10   # 16
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

האשכול ננעל,

יש מספיק מקומות ברשת לפתוח בדיונים פוליטיים, פורום הוסטס הוא לא אחד מהם.

KingSnake,
זו לא הפעם הראשונה שאתה "מצית" דיון פוליטי בפורום,
אם ברצונך להשאר חלק מהקהילה, אתה מתבקש להפסיק לעשות זאת.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום