הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 29-04-09, 19:37   # 11
dnvntr1
חבר חדש

מיני פרופיל

dnvntr1 לא מחובר  

-אני לא רוצה לשנות את הנתונים באתר שלהם אני רוצה להשתמש בנתונים שלהם אבל לא דרך הדף שלהם אלא דרך הקוד.
-אני כותבת בשפת #C
-האתר:‪http://‬www.tase.co.il
-הנתונים: http://www.tase.co.il/TASE/Managemen...גרף+-+ת"א+-+25
-השערה שלי בקשר למקור הנתונים שלהם(לפי הקוד), (לא עובד) :‬http://www.tase.co.il//TASE/Pages/ExcelExport.aspx
  Reply With Quote
ישן 29-04-09, 19:38   # 12
FuZuL
חבר מתקדם

מיני פרופיל

FuZuL לא מחובר  

לא הזכרתי deface בשום מקום, פשוט יש 2 דרכים
- לגלות לבד
- לבקש רשות
האפשרות השנייה פשוט איטית
ישן 29-04-09, 19:41   # 13
dnvntr1
חבר חדש

מיני פרופיל

dnvntr1 לא מחובר  

סליחה על הבורות אבל מה זה "לסרוק פורטים על השרת עם המסדי נתונים"?
  Reply With Quote
ישן 29-04-09, 20:06   # 14
FuZuL
חבר מתקדם

מיני פרופיל

FuZuL לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dnvntr1 צפה בהודעה
סליחה על הבורות אבל מה זה "לסרוק פורטים על השרת עם המסדי נתונים"?
שוב, במבט ראשון אפשר לראות שהמסדיי נתונים נשמרים על מסד חיצוני, לצורך גיבוי או לא יודע מה היה הבעיה שגרמה לצורך הזה, אבל זה גם יעיל יותר, בקיצור כמו מחשב כדי לפנות אליו צריך דרך כניסה - כמו דלת לבית - פורט פתוח לip של מחשב, את לא יכולה לפנות לip בלבד, אם פעם התנסת בצד שרת ומסדי נתונים מסוג mysql את צריכה לדעת שיש דרך להתחבר ובדר''כ כאשר הקובץ על השרת ההוסט הוא localhost, במקרה שלהם ההוסט הוא הip של השרת שמאחסן את המסד + הפורט שפתחו.
לכן אם מוצאים את הip אפשר להריץ תוכנה שסורקת פורטים, משם השמיים הם ממש לא הגבול...

יש צחוק מעבודה ומתכונת באזרחות ללמוד אליה =]
לפניות נוספות יש את הפרטי
ישן 29-04-09, 21:25   # 15
Jerba
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Jerba לא מחובר  

בפעם האחרונה שניסיתי להתחבר לשרת SQL לא דרך LOCALHOST ,כלומר דרך מחשב מרוחק . קיבלתי תגובה שהאפשרות הזאת סגורה מפאתי אבטחה...
  Reply With Quote
ישן 29-04-09, 21:30   # 16
Shillo
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Shillo לא מחובר  

הפיתרון שאני חושב שהוא הגיוני לבעיה שלך - XML.
  Reply With Quote
ישן 29-04-09, 21:48   # 17
yard2010
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל yard2010 שלח הודעה באמצעות MSN אל yard2010

yard2010 לא מחובר  

למה שלא תכתבי סקריפט שמשתמש ב-CURL או כל פתרון דומה אחר, שלוקח משם את הקוד HTML, ואז עושה על הטקסט מניפולציה עם REGEX? אחרי זה יש דרכים מגוונות להפעיל אותו, אם זה cron jobs, כל פעם שמישהו רואה דף באתר, וכו'. זה הפתרון האופטימלי לבעיה שלך בעיניי.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי FuZuL צפה בהודעה
שוב, במבט ראשון אפשר לראות שהמסדיי נתונים נשמרים על מסד חיצוני, לצורך גיבוי או לא יודע מה היה הבעיה שגרמה לצורך הזה, אבל זה גם יעיל יותר, בקיצור כמו מחשב כדי לפנות אליו צריך דרך כניסה - כמו דלת לבית - פורט פתוח לip של מחשב, את לא יכולה לפנות לip בלבד, אם פעם התנסת בצד שרת ומסדי נתונים מסוג mysql את צריכה לדעת שיש דרך להתחבר ובדר''כ כאשר הקובץ על השרת ההוסט הוא localhost, במקרה שלהם ההוסט הוא הip של השרת שמאחסן את המסד + הפורט שפתחו.
לכן אם מוצאים את הip אפשר להריץ תוכנה שסורקת פורטים, משם השמיים הם ממש לא הגבול...

יש צחוק מעבודה ומתכונת באזרחות ללמוד אליה =]
לפניות נוספות יש את הפרטי
סריקת פורטים זה לא עבירה על החוק? אף פעם לא קיבלתי תשובה לשאלה הזאת באף מקום... אבל שחושבים על זה, זה כמו לטייל ליד בית בשביל לחפש פירצות (זאת עבירה)
ולמה שמישהו ייתן את פרטי המסד שלו למישהו? זה עובד ככה בכלל? כאילו, מבקשים ונותנים? עדיין לא התנסתי בזה, תמיד הלכתי על CURL ו-REGEX
פיג'מה
  Reply With Quote
ישן 29-04-09, 21:53   # 18
FuZuL
חבר מתקדם

מיני פרופיל

FuZuL לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי yard2010 צפה בהודעה
למה שלא תכתבי סקריפט שמשתמש ב-CURL או כל פתרון דומה אחר, שלוקח משם את הקוד HTML, ואז עושה על הטקסט מניפולציה עם REGEX? אחרי זה יש דרכים מגוונות להפעיל אותו, אם זה cron jobs, כל פעם שמישהו רואה דף באתר, וכו'. זה הפתרון האופטימלי לבעיה שלך בעיניי.

סריקת פורטים זה לא עבירה על החוק? אף פעם לא קיבלתי תשובה לשאלה הזאת באף מקום... אבל שחושבים על זה, זה כמו לטייל ליד בית בשביל לחפש פירצות (זאת עבירה)
ולמה שמישהו ייתן את פרטי המסד שלו למישהו? זה עובד ככה בכלל? כאילו, מבקשים ונותנים? עדיין לא התנסתי בזה, תמיד הלכתי על CURL ו-REGEX
כל מה שכתבת הוא לא חוקי, גם להשתמש בregex וcurl שאפשר גם עם file_get_contents דרך php זה לא חוקי, גניבת מידע בדרך אחת או אחרת ללא רשות זה לא חוקי, פשוט הדרך שאני הצעתי יותר יעילה אם תציץ בקוד מקור באתר.
לגבי ה'מבקשים ונותנים' לא ממש.. אולי.. חותמים על חוזה אני מניח, גם אם כן אין שיתוף בלוגים אז זה לא משנה לאנשים שמבינים עניין.

Jerba - אז הפורט סגור, או שלא רשמת פורט, בכללי אם יש לך גישה לאחסון אתה פותח פורט דרך פאנל ניהול cpanel/da ומאפשר גישה מרחוק.
ישן 29-04-09, 22:05   # 19
yard2010
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל yard2010 שלח הודעה באמצעות MSN אל yard2010

yard2010 לא מחובר  

file_get_contents בכלל עובד על קבצים שלא על השרת שלך? והפורט שבדר"כ משתמשים בו ל-MYSQL הוא 3307 או 3306 אם אני לא טועה, אבל סביר להניח שמוגדר על השרת אחד אחר לכן כדאי לעשות סריקת פורטים.

ושחושבים על זה, נכון... זה נקרא לגנוב מידע, איך שלא מסתכלים על זה
פיג'מה
  Reply With Quote
ישן 29-04-09, 22:16   # 20
FuZuL
חבר מתקדם

מיני פרופיל

FuZuL לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי yard2010 צפה בהודעה
file_get_contents בכלל עובד על קבצים שלא על השרת שלך? והפורט שבדר"כ משתמשים בו ל-MYSQL הוא 3307 או 3306 אם אני לא טועה, אבל סביר להניח שמוגדר על השרת אחד אחר לכן כדאי לעשות סריקת פורטים.

ושחושבים על זה, נכון... זה נקרא לגנוב מידע, איך שלא מסתכלים על זה
כן לגבי השאלה הראשונה ואתה צודק לגבי הפורטים 'ברירת מחדל'.
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום