הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > עסקים מורשים - הודעות ושירות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 24-12-06, 22:57   # 21
FreshServ.Net
אחראי פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FreshServ.Net שלח הודעה באמצעות MSN אל FreshServ.Net Send a message via Skype™ to FreshServ.Net

FreshServ.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי IsraGame.com צפה בהודעה
אני כבן אדם שיש לו ישראקארט מעדיף לקנות דרך הטלפון ולא דרך אתר אינטרנט לדעתי זה לא מאובטח מספיק אם נותנים לך את המספר בטלפון ישר איך שהיא אומרת לך תוך כדי שיחה אתה מעביר אותו וזהו המספר לא רשום בשום מקום ואף אחד לא יכול לדעת אותו
סתם לידע, לחברות האשראי - יש ביטוח על קניה באינטרנט ואילו בטלפון אין ביטוח ככה שאני חושב שאינטרנט באתרים גדולים שמכבדים את עצמם ומצפינים את מידע הלקוחות, יותר בטוח.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי IsraGame.com צפה בהודעה
אז כנראה עבדו עליך אתה משלם עמלה ממש גבוהה אם אתה רוצה אתה יכול ליצור איתי קשר אני יביא לך תטלפון של הנציגה שלי של ישראקארט היא תסדר לך עמלה יותר נמוכה
אשמח מאוד אם תשלח לי ה"פ עם פרטי הנציגה וכן קצת הסבר מה להגיד, מה עלות ראשונית, האם מדובר במכשיר סליקה או באתר וכו'.

תודה.

המשך יום נעים ושבוע טוב לכולם!.

אי-מייל: admin at freshserv.net.
  Reply With Quote
ישן 25-12-06, 01:12   # 22
cRv.co.il
Permanently Banned

מיני פרופיל

cRv.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי FreshServ.Net צפה בהודעה
סתם לידע, לחברות האשראי - יש ביטוח על קניה באינטרנט ואילו בטלפון אין ביטוח ככה שאני חושב שאינטרנט באתרים גדולים שמכבדים את עצמם ומצפינים את מידע הלקוחות, יותר בטוח.

אשמח מאוד אם תשלח לי ה"פ עם פרטי הנציגה וכן קצת הסבר מה להגיד, מה עלות ראשונית, האם מדובר במכשיר סליקה או באתר וכו'.

תודה.

גיא ,
אני הייתי איתו שהוא סגר איתם , זה מכשיר שאתה מקבל לבית ושם אתה רושם את המספר ואת סכום החיוב והמכשיר מחייב את המספר האשראי , ויניב שולח את הקבלה לבית הלקוח.

מי שחושב שעושים עסקת אשראי דרך טלפון לא בטוחה (טעות גדולה!) ,
אם אתה מתקשר לעסק שרשום במע"מ ומספק קבלות וחשבניות ,
אין ממה לפחד בקשר לנושא הזה , אני לא אומר שאין כזה דבר לגנוב כסף מהאשראי ,
גם בכולבטק מישהו גנב כסף מהאנשים שהיו אצלו בספא וכולם קיבלו כל גרוש לחשבון חזרה.
אין דאגה
  Reply With Quote
ישן 25-12-06, 15:00   # 23
Light-Era.Net || Ronen
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Light-Era.Net || Ronen לא מחובר  

נראה רציני.
בהצלחה !
  Reply With Quote
ישן 26-12-06, 19:59   # 24
MusicMan
חבר על

מיני פרופיל

MusicMan לא מחובר  

מזל טוב ובהצלחה
  Reply With Quote
ישן 26-12-06, 23:38   # 25
yaniv.G
חבר על

מיני פרופיל

yaniv.G לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי PopUp צפה בהודעה
חברה שמעלה מחירים ללקוח שבא לשלם בכרטיס אשראי בו נגיד כך הפסיד לקוח.
מה זה השטויות האלו? איפה תיראו את זה? בגלל שאני משלם בכרטיס האשראי המחיר ניהיא יותר יקר?
בא לך לגבות את הלקוחות שלך בכרטיס אשראי? יופי אז אל תעלה מחירים פיתאום תחשב הכל שהמחיר יהיא אחיד שלא תצא בהפסדים ולא תראה ללקוח שאתה מעלה לו את המחיר בפנים !

צריך ללמוד איך לנהל את הענינים ולתת ללקוח להרגיש שהוא לא מפסיד שקל נוסף !
נו באמת מרגע לרגע אני מתפלא איזה "מנהלים" מנהלים פה את "חברות" האחסון שלהם! ללא שום ניסיון בשום דבר הקשור לשיווק וניהול עסק !

שיהיא בהצלחה.
אני לא יודע למי מופנת ההודעה אבל אם היא אליי אז אני לא אמרתי שאני מעלה מחירים או משהו אני לא יודע מאיפה שמעת את זה אני מוכן לספוג את ה 2 3 שקל על כל עסקה ושיהיה ללקוחות יותר אפשרויות תשלום
  Reply With Quote
ישן 26-12-06, 23:42   # 26
yaniv.G
חבר על

מיני פרופיל

yaniv.G לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי FreshServ.Net צפה בהודעה

תודה.

על קניות באינטרנט אין ביטוח ואין מצב שאמרו לך שיש כי אין כזה דבר אפילו לנענע ווואלה שופס אין ביטוח על כל קנייה בטלפון ועל כל קנייה באינטרנט אבל בגלל זה כדי לגבות את עצמך יש לך תאפשרות לבקש תצלום תעודת זהות ואשראי ביחד ויש לך אפשרות לעשות הסכמים וגם הביטוח לא ממש עוזר כי על עסקה של 60 שקל אנשים לא "יעקצו" אותך לא מדובר פה בסכומים של אלפי שקלים אם אתה רוצה עוד פרטים אתה מוזמן להתקשר אליי 0572987810
או לפנות אליי באייסיקיו 1457153
דרך אגב זה לא יניב זה מתן כל ההודעות שנרשמו פה זה אני רשמתי ולא יניב
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום