הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 12-08-06, 23:11   # 1
uni
חבר וותיק

מיני פרופיל

uni לא מחובר  

Exclamation מהצפון תיפתח הרעה! האומנם?! 0 o

שלום אני לא בא להטיף לכם מוסר...
אני רק בא לשתף אתכם בכמה דברים שעיניי ואוזניי נגלו אליהם מקווה שתאהבו...

הקשר לתורה ולמצב שלנו היום:

תאריך: 22.7.06
פרשת שבוע: מטות-מסעי
זמן: תהליך פתיחת המלחמה בצפון [למי שלא זוכר]

ההפטרה באותה פרשת שבוע:

ירמיהו פרק א' י"א- ט"ז :
[י"א]" ויהי דבר ה' אלי לאמר מה אתה ראה ירמיהו ואמר מקל שקד אני רואה"
[י"ב] "ויאמר ה' אליי היטבת לראות כי שקד אני על דברי לעשתו"
[י"ג] "ויהי דבר ה' אלי שנית לאמר מה אתה רואה ואומר סיר נפוח אני רואה ופניו מצפונה".
[י"ד]" ויאמר ה' אלי מצפון תפתח הרעה על כל ישובי הארץ."

[למי שלא מאמין מוזמן להיכנס להפטרה של פרשת מטות ציינתי את הפסוקים למעלה]
שימו לב כתבתי את זה בכתיב מלא כדי שיהיה לכם יותר קל לקרוא.

לינק לפירוש של ההפטרה אתם מוזמנים לעיין
http://mikranet.cet.ac.il/pages/item.asp?item=7765

תאריך: היום- 12.8.06
פרשת שבוע: עקב
זמן: מלחמה בצפון.[ואיומים גם על המרכז].

פרק ח' פסוקים י"ז- תחילת פרק ט'

[י"ז] "ואמרת בלבבך כוחי ועוצם ידי עשה לי את החיל הזה"
[י"ח] " וזכרת את ה' אלוקים כי הוא הנותן לך כוח לעשות חיל למען הקים את בריתו אשר נשבע לאבתיך כיום הזה"
[י"ט] "והיה אם שכח תשכח את ה' אלוקיך והלכת אחרי אלוקים אחרים ועבדתם והשתחוית להם העדתי בכם היום כי אבד תאבדון".
[כ] " כגויים אשר ה' מאביד מפניכם כן תאבדון עקב לא תשמעון בקול ה' אלוקיכם"

סוף הפרשה: עלייה שביעית -מפטיר פרק י"א פס' כ"ב עד סוף הפרשה

[כ"ב] "כי אם שמר תשמרון את כל המצווה הזאת אשר אנכי מצווה אתכם לעשתה לאהבה את ה' אלוקיכם ללכת בכל דרכיו ולדבקה בו".
[כ"ג] " והוריד ה' את כל הגויים האלה מלפניכם וירשתם גויים גדולים ועצומים מכם"
[כ"ד] "כל המקום אשר תדרוך כף רגלכם בו לכם יהיה מן המדבר והלבנון מן הנהר נהר פרת ועד הים האחרון יהיה גבולכם"
[כ"ה] "לא יתיצב איש בפניכם פחדכם ומוארכם יתן ה' אלוקיכם על פני כל הארץ אשר תדרכו בה"

זה הכל לבנתיים מקווה שאהבתם והבנתם
נ.ב
מה שמודגש זה הדבר הכי חשוב.

כל הזכויות שמורות לאבי
  Reply With Quote
ישן 12-08-06, 23:26   # 2
Panda
הוסטסניון

Panda's Avatar

מיני פרופיל

Panda לא מחובר  

קוראים את זה במילא כל שנה... וזה היה במילא ברור שזה יום אחד יבוא מהצפון, רוב המדינות ששונאות אותנו שמה..
  Reply With Quote
ישן 12-08-06, 23:30   # 3
Bla123Bla
חבר פורום

מיני פרופיל

Bla123Bla לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי עומר
קוראים את זה במילא כל שנה... וזה היה במילא ברור שזה יום אחד יבוא מהצפון, רוב המדינות ששונאות אותנו שמה..
איך אתה שוכח את מזרח מערב ודרום ששם יש לא מעט מדינות ששונאות אותנו?
השאלה העיקרית היא איך זה היה ברור לכותב הטקסט שכתב אותו לפני יותר מ-2500 שנה היסטורית (בטוח היה קיים, לא יודעים אם לפני גם), או לפי הדת לפני כ-3300 שנה.
ישן 12-08-06, 23:38   # 4
Panda
הוסטסניון

Panda's Avatar

מיני פרופיל

Panda לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Bla123Bla
איך אתה שוכח את מזרח מערב ודרום ששם יש לא מעט מדינות ששונאות אותנו?
השאלה העיקרית היא איך זה היה ברור לכותב הטקסט שכתב אותו לפני יותר מ-2500 שנה היסטורית (בטוח היה קיים, לא יודעים אם לפני גם), או לפי הדת לפני כ-3300 שנה.
תראה אני לא הולך להתווכח איתך בנוגע לזה, בכל מקרה אני בוחר לא להאמין לזה.
לדעתי זה בדיוק כמו הקטע של אסון התאומים או כל הדברים בסגנון הזה ,שכמה ימים אחרי מצאו לזה
רמזים בתנ"ך, או על שטרות של דולריםת אם היו מחשיבים את הרמזים לפני , יש סיכוי שעוד הייתי מאמין.
  Reply With Quote
ישן 12-08-06, 23:38   # 5
Pro-HostCoil
מתאורר / יצא בחוץ

Pro-HostCoil's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Pro-HostCoil שלח הודעה באמצעות MSN אל Pro-HostCoil

Pro-HostCoil לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי עומר
שמע..

זה לא כל שנה יקרה חח כמו שהיה עם אילן רמון ז"ל שהיה רשום בתנ"ך ועוד כמה דברים.. זה קורה פעם אחת חח..

ואבי, אמרו גם שרשום בקבלה שיזרקו על חיפה ועל תל אביב אטום ושניהם יושמדו..

והרבה דוסים אומרים שזה "גוגו מגוג" חח עדין לא סוף העולם לפי המדע!
  Reply With Quote
ישן 12-08-06, 23:40   # 6
mayden
Авторитет

מיני פרופיל

mayden לא מחובר  

אלוהים גדול.

ציטוט:
" זוכרים בשביל ללמוד, יודעים בשביל ללמד, מבינים בשביל לתכנת.."
  Reply With Quote
ישן 12-08-06, 23:53   # 7
Bla123Bla
חבר פורום

מיני פרופיל

Bla123Bla לא מחובר  

ציטוט:
תראה אני לא הולך להתווכח איתך בנוגע לזה, בכל מקרה אני בוחר לא להאמין לזה.
לדעתי זה בדיוק כמו הקטע של אסון התאומים או כל הדברים בסגנון הזה ,שכמה ימים אחרי מצאו לזה
רמזים בתנ"ך, או על שטרות של דולריםת אם היו מחשיבים את הרמזים לפני , יש סיכוי שעוד הייתי מאמין.
אני לא מתווכח, שאני רואה דברים לא נכונים אני פשוט מגיב עליהם.

אתה שומע/קורא דברים שאנשים אומרים וחוזר על זה. למה אתה חושב שלא מוצאים בצופן התנ"כי (שלא קשור לנושא, אך אתה הכנסת אותו)? כי אתה צריך לחפש משהו ספציפי...תסכים איתי שאף אחד לא האמין שמגדלי התאומים יפלו, נכון? אף אחד לא צפה שערפאת פתאום ימות ממחלה ועוד הרבה מקרים שפשוט לא חושבים על לחפש אותם בצופן.

בניגוד למקרים הללו, יש לך את רצח רבין שנצפה מראש בצופן התנכ"י (שנה לפני הרצח), מספר גורמים הוזהרו והפלא ופלא, הרצח התרחש.

תנסה לראות את שני הצדדים ולהשוות ביניהם (כמוני, אני לא מקבל שום דבר שאומרים לי בלי לחקור קצת), לא לראות טקסט שאתאיסט כתב ולאמין לו או להפך, להאמין לכל מה שהדתי יגיד.

ציטוט:
אם היו מחשיבים את הרמזים לפני , יש סיכוי שעוד הייתי מאמין.
נתתי לך את הדוגמא של רבין (זה לא היה רמז, זה נכתב במפורש), עכשיו הבחירה היא שלך.

עריכה:
הרשה לי להפנות אותך לעוד דוגמא שאותי לפחות הדהימה (בקשר לצופן התנ"כי):
הערה: אני מסכם את התוכן שנכתב באתר הידברות.
החוקרים חפשו בצופן התנ"כי את שמו של המשיח (האיש שנמשח בשמן, ולא כל פירוש אחר שאנשים חושבים עליו) שעתיד לבוא ולגאול את העולם עפ"י הדת:
חיפוש את הצירוף "שם משיח". הביטוי נמצא בדילוג של 72. הדבר המדהים שהצירוף שמתחבר אליו הוא:
"למה זה תשאל לשמי"- למה אתה שואל מה השם שלי?

כמובן שאני לא מאמין למה שאומרים לי ובדקתי בעצמי בתוכנת הצופן החינמית ונוכחתי לגלות שזה נכון.

תכנה את זה צירוף מקרים, תכנה את זה הסתברות...מבחינתי לא הגיוני שזה יווצר בטעות.

Last edited by Bla123Bla; 12-08-06 at 23:59..
  Reply With Quote
ישן 13-08-06, 00:33   # 8
Panda
הוסטסניון

Panda's Avatar

מיני פרופיל

Panda לא מחובר  

ציטוט:
אני לא מתווכח, שאני רואה דברים לא נכונים אני פשוט מגיב עליהם.

אתה שומע/קורא דברים שאנשים אומרים וחוזר על זה. למה אתה חושב שלא מוצאים בצופן התנ"כי (שלא קשור לנושא, אך אתה הכנסת אותו)? כי אתה צריך לחפש משהו ספציפי...תסכים איתי שאף אחד לא האמין שמגדלי התאומים יפלו, נכון? אף אחד לא צפה שערפאת פתאום ימות ממחלה ועוד הרבה מקרים שפשוט לא חושבים על לחפש אותם בצופן.

בניגוד למקרים הללו, יש לך את רצח רבין שנצפה מראש בצופן התנכ"י (שנה לפני הרצח), מספר גורמים הוזהרו והפלא ופלא, הרצח התרחש.

תנסה לראות את שני הצדדים ולהשוות ביניהם (כמוני, אני לא מקבל שום דבר שאומרים לי בלי לחקור קצת), לא לראות טקסט שאתאיסט כתב ולאמין לו או להפך, להאמין לכל מה שהדתי יגיד.

נתתי לך את הדוגמא של רבין (זה לא היה רמז, זה נכתב במפורש), עכשיו הבחירה היא שלך.

עריכה:
הרשה לי להפנות אותך לעוד דוגמא שאותי לפחות הדהימה (בקשר לצופן התנ"כי):
הערה: אני מסכם את התוכן שנכתב באתר הידברות.
החוקרים חפשו בצופן התנ"כי את שמו של המשיח (האיש שנמשח בשמן, ולא כל פירוש אחר שאנשים חושבים עליו) שעתיד לבוא ולגאול את העולם עפ"י הדת:
חיפוש את הצירוף "שם משיח". הביטוי נמצא בדילוג של 72. הדבר המדהים שהצירוף שמתחבר אליו הוא:
"למה זה תשאל לשמי"- למה אתה שואל מה השם שלי?

כמובן שאני לא מאמין למה שאומרים לי ובדקתי בעצמי בתוכנת הצופן החינמית ונוכחתי לגלות שזה נכון.

תכנה את זה צירוף מקרים, תכנה את זה הסתברות...מבחינתי לא הגיוני שזה יווצר בטעות.

תראה כל עוד אין לך הוכחה אמיתית שהדברים שאתה אומר אמיתיים ולא הומצאו או נוצרו בדרך כלשהי, אתה לא יכול להגיד שאני טועה.
ד"א הגב יכול להיות שזה נוצר בכוונה אבל לך תדע איך...
  Reply With Quote
ישן 13-08-06, 00:36   # 9
Bla123Bla
חבר פורום

מיני פרופיל

Bla123Bla לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי עומר
תראה כל עוד אין לך הוכחה אמיתית שהדברים שאתה אומר אמיתיים ולא הומצאו או נוצרו בדרך כלשהי, אתה לא יכול להגיד שאני טועה.
ד"א הגב יכול להיות שזה נוצר בכוונה אבל לך תדע איך...
אני יכול להגיד שאתה טועה טבגדול: יש הוכחות היסטוריות שהתורה לא השתנתה יותר מ-1000 שנה, לכן אם הדברים האלה הומצאו הם היו צריכים להיכתב מלפני יותר מ-1000 שנה.

והתוכנות שאני ראיתי שמשתמשים בהן לא ממציאות תוצאות, אלו תוכנות שמדענים חילוניים ואף אתאיסטים משתמשים בהן לחקר הצופן.

ד"א, בנאדם לא היה יכול ליצור את זה בכוונה לפני יותר מ-1000 שנה אלא אם כן ידע את העתיד.
חשוב מאוד: הלכת עד עכשיו בדרך הרציונאל תמשיך איתה, אל תנסה להמציא דברים (כמו הטענה שניתן לזייף תוצאות של התוכנה שבודקת צופן). ונתתי לך כבר דוגמא מפורסמת מאוד על רבין, בחרת לא להקשיב.

בנתיים הדברים שאמרת מוטעים בעליל. אני אחכה לראות אם תרצה לטעון עוד משהו כנגד הצופן או משהו מוטעה לגביו, למרות שאין לי עוד הרבה זמן להגיב כי מחר מילואים.

נ.ב
מה שניסיתי להגיד בתגובות הראשונות זה שעירבבת דברים שונים לגמרה: הוא לא מדבר צופן/רמזים, הוא מדבר על נבואה, זה דבר שונה לגמרה. רואה שאתה מגיב כרגע, אחלה

Last edited by Bla123Bla; 13-08-06 at 00:50..
  Reply With Quote
ישן 13-08-06, 00:52   # 10
Panda
הוסטסניון

Panda's Avatar

מיני פרופיל

Panda לא מחובר  

ציטוט:
אני יכול להגיד שאתה טועה טבגדול: יש הוכחות היסטוריות שהתורה לא השתנתה יותר מ-1000 שנה, לכן אם הדברים האלה הומצאו הם היו צריכים להיכתב מלפני יותר מ-1000 שנה.

והתוכנות שאני ראיתי שמשתמשים בהן לא ממציאות תוצאות, אלו תוכנות שמדענים חילוניים ואף אתאיסטים משתמשים בהן לחקר הצופן.

ד"א, בנאדם לא היה יכול ליצור את זה בכוונה לפני יותר מ-1000 שנה אלא אם כן ידע את העתיד.
חשוב מאוד: הלכת עד עכשיו בדרך הרציונאל תמשיך איתה, אל תנסה להמציא דברים (כמו הטענה שניתן לזייף תוצאות של התוכנה שבודקת צופן). ונתתי לך כבר דוגמא מפורסמת מאוד על רבין, בחרת לא להקשיב.

בנתיים הדברים שאמרת מוטעים בעליל. אני אחכה לראות אם תרצה לטעון עוד משהו כנגד הצופן או משהו מוטעה לגביו, למרות שאין לי עוד הרבה זמן להגיב כי מחר מילואים.

נ.ב
מה שניסיתי להגיד בתגובות הראשונות זה שעירבבת דברים שונים לגמרה: הוא לא מדבר צופן/רמזים, הוא מדבר על נבואה, זה דבר שונה לגמרה.
אתה יודע במאה אחוזים שלא נגעו במילה אחת מהתנ"ך? אם כן תוכיח. תראה אני לא מנסה להתנגד למה שאתה טוען, רק אל תבואו(מיועד לכולם....) לאנשים בטענה שהכל נכון במאה אחוזים, כי אתם לא
יודעים הכל בברור, ואני סבור שכך גם המדענים והחוקרים שחוקרים את הנושא.
אני מקווה שאתה מבין...
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום