View Single Post
ישן 27-07-12, 15:10   # 7
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DCaptain צפה בהודעה
1. אני ברצינות ממש לא יודע על מה אתה מדבר..
זכור לי בעיה איתך פעם, ואני גם זוכר שסידרנו אותה בכך שהוחזר לך פיצוי כספי מלא על השירות..

2. זה ממש לא ענייני לאן עברת, זה הדומיין שהגדרת..

3. אכן, שלחתי לך את הפרטים והם היו זהים למה שקיבלת באימייל בתחילת השימוש בשירות (זה בוודאות)

4. ציטוט שלך לקבלת יחס מיוחד / בונוס:

5. כפי שציינתי, במידה ואף אחד לא עונה בטלפון יש דרכים נוספות ליצירת קשר - כרטיסיית תמיכה במערכת הלקוחות או אימייל..

בקיצור ולעניין,
במידה והכל הסתדר לך - אשמח אם תודיע שהעניין סודר.
1. לא הפקת החזר - סגרת את החשבון אבל ההחזר מעולם לא הגיע, עזוב אותך קטנות אבל זה 5 שקל (אני בטוח שאמרתי לך את זה בעבר כבר)

2. זה לא משנה עכשיו, הדומיין כבר לא אקטואלי מבחינת החשבון.

3. אין לי באמת מה לומר לך, זה פשוט לא עבד..

4. ציטוט שלי:
ציטוט:
רוב האנשים היו חולקים כבוד ללקוח ראשון
איפה הבנת שרצית צ'ופרים ותוספים? רציתי שירות ראוי !

5. אין לי כוח וסבלנות להתחיל להסתבך עם כרטיסיות תמיכה כדי שאתה תענה לי, אני יכול להתקשר לנייד ואתה גם יכול לחזור אליי כשאתה לא עונה.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BuildDream צפה בהודעה
"הביקורת הזו לא תקפה מכיוון שהסכמת לתקנון השימוש בשירות" - קראתי את הביקורת ההיא וזה פשוט הצחיק אותי לקרוא את המשפט ההזוי הזה

אבל האמת שאתה קצת מביא את זה על עצמך, אם יש לך ניסיון כ"כ רע עם השירות - למה לנסות שוב? ואם כבר לנסות שוב, אז למה לא רק חודש אחד לניסיון?

בכל מקרה מדובר רק ב12 ש"ח, אם לא הצלחת לקבל החזר כספי אני במקומך הייתי מוותר ופשוט לא מתעסק עם מי שיש לו יחס כזה

אבל משהו ממש קטן שלדעתי הוא צודק "אני לא אמור לתת תשובה תוך מספר דקות, ובמידה וזה בפורום כמובן שגם לא בתוך מספר שעות.."
אני לא מסכים עם החלק הראשון של המשפט, אבל החלק השני של התשובה בפורום - אנשים פה מייחסים להודעות בפורום יותר מידי חשיבות.
הודעות פרטיות בפורום לדעתי לפחות זאת לא דרך התקשרות שאפשר לסמוך עליה - ואם לקוח שלי לדוגמה יפנה אליי בטלפון/מייל או יפנה אליי בפורום זה די ברור שבפורום יקח זמן עד שהוא יזכה לתשובה
אם רוצים תשובה מהירה וברורה - שיחת טלפון (או שליחת מייל אם יותר נוח) תביא תשובה הרבה יותר מהירה ויעילה.

למה לנסות שוב? קיוויתי לצדקה, אני מאמין שלאדם מגיע הזדמנות שניה להוכיח את עצמו, אולי בפעם הראשונה באמת משהו לא הסתדר... אז בפעם השניה - בוא תצא צדיק..
למה יותר מחודש? כי חודש עלה 3 דולר, ושלושה חודשים עם ההנחה עלו 4.5 דולר, וקיוויתי לטוב אז בשביל עוד דולר לקבל עוד חודשיים... לא ציפיתי שתיפול עליי המכה.
אין לי סבלנות וההחזר הכספי לא מניע אותי בנושא.
שישמור את העשרה שקלים, יקנה קולה קרה בחנות YELLOW הקרובה לביתו וישתה לרווחה, אני רק רוצה שיהיה סדר בנושא. משהו לא עובד ומשהו חייב להשתנות ומהר.

לגבי ההודעות בפורום: מבחינתי כל דרך שבה אותו נותן השירות בחר ליצור איתי קשר היא דרך שבה הוא מתחייב לספק את 100 אחוז השירות שלו.
בכל דרך התקשרות שהיא בלי העדפה.
ונכון שהמהירות לא תיהיה זהה, אבל כשהוא כבר עונה לו ואומר לו "בכיף, אני אשלח לך כתובת IP" - אתה חושב שטווח הזמן בין הרגע שהוא מבטיח לעשות משהו ועד לרגע שהוא עושה אותו צריך להיות יומיים? זה כבר זלזול, זה לא "מגבלות" או "חוסר חשיבות".

ואם הוא היה עונה בטלפון מדי פעם אז אולי גם לא הייתה הביקורת הזאת כאן כיום.