הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג) (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=12)
-   -   משחק הבורר ברשת (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=74795)

bar33 23-05-09 00:06

משחק הבורר ברשת

היי,
החלטתי שאם לא משקיעים במשהו , לא צריך להחזיק בו.
לכן , אני מוכר את האתר www.frute.co.il

האתר זה בעצם מן משחק דפדפן של הבורר.
מה אתם מקבלים?
- את הדומיין סטטיסטיקות ניתן לראות כאן : http://extremetracking.com/open;unique?login=nivas , שימו לב האתר היה נפתח שלשום , וגם לפניכן קיבל כניסות.
- את המערכת , המערכת תורגמה + נוספו לה אפשרויות כגון: קוד אימות בהרשמה , חסימת הרשמה מאותו IP ועוד...
- את מסד הנתונים כמובן , המכיל 900 משתמשים

יש לציין כי האתר פעיל 55+ משתמשים פעילים ב-5 הדקות האחרונות.

האתר לא היה פעיל במשך ארבעה ימים (19-23) בעקבות תקלות בשרת , וכתצואה מכך לא הוצג קוד ה-extremetracking באתר

ben3891 23-05-09 10:16

אז ככה, המשתמש שכח לציין שזוהי אינה מערכת שלו, זה משחק אמריקאי שהמערכת שלו מסתובבת ברשת.
היה אתר כזה THEBORER.COM והוא נסגר כי למנהל לא היה איך לממן את עלויות השרת, ניצלתי את ההזדמנות והתחלתי לתרגם את המערכת בעצמי (www.sandak.co.il) עם שותף (שהיה אמור לשלם על הדומיין והאחסון אבל הוא יצא מזה ואני כבר אפרט למה) - תוך כדי העבודה, באמצע, לפני תיקון באגים (ויש הרבה במערכת כמו שהיא באה) - השותף נתן את הסיסמא לחבר שלו "שיעזור לו באיזה שגיאה" - אותו חבר זה בר, הוא מיד ניצל את ההזדמנות והוריד את המערכת למחשב שלו, לאחר שעתיים שלוש - האתר כבר היה באוויר.. פגום, 60% מתורגם, מלא בבאגים וחסר מלא תכונות..
רק תנסו להשוות בין sandak.co.il לבין המערכת ב frute.co.il, או שתשאלו משתמש כלשהו..
דוגמא למספר דברים (יש המון, אפרט את העיקריים, זה בעיקר הוכחה שהמערכת שלו גנובה, הוא לא יודע בכלל להשתמש בPHP, ושהוא גנב מוצר שעבדתי עליו המון זמן):
  • אפשרות של מכירת מכוניות לא קיימת אצלו - אני כתבתי והוספתי את זה לבד למערכת
  • אין לו את "אלוף האתר" - אני כתבתי והוספתי את זה לבד למערכת
  • הוא העתיק עם הלוגו של הסנדק ובכל זאת קרא לזה הבורר
  • יש לי מערכת שלמה של זונות שמביאות משכורת כל לילה - אני כתבתי והוספתי את זה לבד למערכת
  • יש לו באג כשתוקפים לא עולה הנסיון והכסף, זה רק רושם שעולה
  • יש לו באג בתכונות של הבורסא, לא אפרט - שינסה למצוא לבד
  • אין לו אפשרות של "סמים" - אני כתבתי והוספתי את זה לבד למערכת
  • אין לו אפשרות של תקיפה עם הכנופיה - אני כתבתי והוספתי את זה לבד למערכת
  • בנוסף - הוא הרס את המשחק, נתן עדיפות ל"מקורבים למנהל" ומשתמשים אצלי רק מתלוננים כמה מגעיל היה אצלו - ככה שמוניטין גם אין לאתר

אני אהיה אמיתי איתכם, המערכת שלי מושלמת רק מבחינה חיצונית, היא לא בנויה נכון המבסיס ומעמיסה על שרת, שרת למערכת שלי עולה 150$ לחודש כדי שהאתר לא יתקע כל שניה!
זו הסיבה שהוא רוצה למכור את האתר שלו.

הייתם קונים אתר בלי מוניטין, פגום? ועזבו את זה, מבחינה מוסרית - מוצר גנוב שמישהו עבד עליו כ"כ הרבה זמן?

מי שמעוניין במוצר אני יכול לתת לו את המערכת באנגלית, העבודה שעבדו על המערכת באנגלית כדי שתהיה כמו האתר שלו היא בדיוק 10 שעות במצטבר.. הוא גנב אותה ממש בתחילת הדרך שלי.

עריכה:
כשרשמתי את זה בפורום קוצים אותו הוא מנהל, קיבלתי באן תוך 5 דק'...
התקלות שהוא מתאר, לא היו בשרת, זה היה SQL INJECTION.. המערכת עצמה מגיעה עם מלא פרצות שמאפשרות הצפה של מסד הנתונים, אני נתקלתי באותן פרצות אחרי כמה ימים (גם לי עשו את זה בהתחלה, תיקנתי את זה במהירות).
שלא יהיו אי הבנות: אני לא מנסה למכור את האתר שלי במקום את שלו (מי שמעוניין מוכן להציע, תמיד כיף להרוויח כסף על עבודה טובה אבל זה לא בראש סדר העדיפויות כרגע) - אני רק רוצה שתדעו שאתם קונים חתול בשק, ואני מודה - כואב לי שמישהו אחר שגנב ממני משהו שעבדתי עליו די קשה - ירוויח על זה גם כסף. (הוא פתח באותו הרגע, אני הפסדתי מלא גולשים, שבסוף עברו אליי, ציטוט של הודעה שהגיעה אליי במייל: "זהוא רשמית אני עזבתי את הבורר ועברתי לסנדק והמלצתי לחברים שלי גם לעבור אני כבר לא יודע עם הוא פתוח או לא חחח", והוא גם גרם לי לפתוח לפני הזמן, ככה שיצא שמשתמשים עזרו לי למצוא באגים והייתי צריך להשתמש בטריק הBETA - לקרוא למערכת שלי BETA כדי שלא יתלוננו על בעיות... בדיוק היום מחקתי את הBETA מהלוגו")

גורילה 23-05-09 10:35

ציטוט:

נכתב במקור על ידי ben3891 (פרסם 716633)
אז ככה, המשתמש שכח לציין שזוהי אינה מערכת שלו, זה משחק אמריקאי שהמערכת שלו מסתובבת ברשת.
היה אתר כזה THEBORER.COM והוא נסגר כי למנהל לא היה איך לממן את עלויות השרת, ניצלתי את ההזדמנות והתחלתי לתרגם את המערכת בעצמי (www.sandak.co.il) עם שותף (שהיה אמור לשלם על הדומיין והאחסון אבל הוא יצא מזה ואני כבר אפרט למה) - תוך כדי העבודה, באמצע, לפני תיקון באגים (ויש הרבה במערכת כמו שהיא באה) - השותף נתן את הסיסמא לחבר שלו "שיעזור לו באיזה שגיאה" - אותו חבר זה בר, הוא מיד ניצל את ההזדמנות והוריד את המערכת למחשב שלו, לאחר שעתיים שלוש - האתר כבר היה באוויר.. פגום, 60% מתורגם, מלא בבאגים וחסר מלא תכונות..
רק תנסו להשוות בין sandak.co.il לבין המערכת ב frute.co.il, או שתשאלו משתמש כלשהו..
דוגמא למספר דברים (יש המון, אפרט את העיקריים, זה בעיקר הוכחה שהמערכת שלו גנובה, הוא לא יודע בכלל להשתמש בPHP, ושהוא גנב מוצר שעבדתי עליו המון זמן):
  • יש לי מערכת שלמה של זונות שמביאות משכורת כל לילה - אני כתבתי והוספתי את זה לבד למערכת
  • בנוסף - הוא הרס את המשחק, נתן עדיפות ל"מקורבים למנהל" ומשתמשים אצלי רק מתלוננים כמה מגעיל היה אצלו - ככה שמוניטין גם אין לאתר

אני אהיה אמיתי איתכם, המערכת שלי מושלמת רק מבחינה חיצונית, היא לא בנויה נכון המבסיס ומעמיסה על שרת, שרת למערכת שלי עולה 150$ לחודש כדי שהאתר לא יתקע כל שניה!

הייתם קונים אתר בלי מוניטין, פגום? ועזבו את זה, מבחינה מוסרית - מוצר גנוב שמישהו עבד עליו כ"כ הרבה זמן?

מי שמעוניין במוצר אני יכול לתת לו את המערכת באנגלית, העבודה שעבדו על המערכת באנגלית כדי שתהיה כמו האתר שלו היא בדיוק 10 שעות במצטבר.. הוא גנב אותה ממש בתחילת הדרך שלי.

עריכה:
התקלות שהוא מתאר, לא היו בשרת, זה היה SQL INJECTION.. המערכת עצמה מגיעה עם מלא פרצות שמאפשרות הצפה של מסד הנתונים, אני נתקלתי באותן פרצות אחרי כמה ימים (גם לי עשו את זה בהתחלה, תיקנתי את זה במהירות).
שלא יהיו אי הבנות: אני לא מנסה למכור את האתר שלי במקום את שלו (מי שמעוניין מוכן להציע, תמיד כיף להרוויח כסף על עבודה טובה אבל זה לא בראש סדר העדיפויות כרגע) - אני רק רוצה שתדעו שאתם קונים חתול בשק, ואני מודה - כואב לי שמישהו אחר שגנב ממני משהו שעבדתי עליו די קשה - ירוויח על זה גם כסף. (הוא פתח באותו הרגע, אני הפסדתי מלא גולשים, שבסוף עברו אליי, ציטוט של הודעה שהגיעה אליי במייל: "זהוא רשמית אני עזבתי את הבורר ועברתי לסנדק והמלצתי לחברים שלי גם לעבור אני כבר לא יודע עם הוא פתוח או לא חחח", והוא גם גרם לי לפתוח לפני הזמן, ככה שיצא שמשתמשים עזרו לי למצוא באגים והייתי צריך להשתמש בטריק הBETA - לקרוא למערכת שלי BETA כדי שלא יתלוננו על בעיות... בדיוק היום מחקתי את הBETA מהלוגו")

סליחה שאני מתערב כן , אבל המערכת הזאת חינמית ומקורה היא באנגלית , ככה שאין לך זכויות עליה.
בלי קשר , זה ששיפרת את המערכת לא מוכיח שזאת מערכת שלך , ואתה גם ציינת שהמערכת היא חינמית.
ושוב , אני לא מכיר את האתר שלך ולא את האתר שלו , פשוט נראה לי שאתה מנסה לצייר אותו כגנב בעוד שהמערכת היא חינמית.

Gavriel 23-05-09 10:49

ציטוט:

נכתב במקור על ידי גורילה (פרסם 716637)
סליחה שאני מתערב כן , אבל המערכת הזאת חינמית ומקורה היא באנגלית , ככה שאין לך זכויות עליה.
בלי קשר , זה ששיפרת את המערכת לא מוכיח שזאת מערכת שלך , ואתה גם ציינת שהמערכת היא חינמית.
ושוב , אני לא מכיר את האתר שלך ולא את האתר שלו , פשוט נראה לי שאתה מנסה לצייר אותו כגנב בעוד שהמערכת היא חינמית.

המערכת חינמית בעודה באנגלית, הבחור עמל על התרגום שלה ותוספות, הוא פשוט העתיק את הקוד של המערכת המשודרגת, ככה שיש לבחור ששדרג אותה זכויות על כל התוספות והתרגום לעברית - זה גניבה לכל דבר.

bar33 23-05-09 10:51

ציטוט:

נכתב במקור על ידי ben3891 (פרסם 716633)

עריכה:

סליחה ? אני לא יודע מי אתה אבל עדיין אתייחס להודעה שלך.
קודם כל , אני ציינתי שהמערכת תורגמה והיא חינמית , חבל שאתה לא קורא.
theborer נסגר , הרעיון באמת היה שלו אך עד כמה שידוע לי האתר שלו לא היה רשום כפטנט , והוא עצמו השתמש במערכת חינמית , אז כל הכבוד לו על הרעיון , אבל גם לי מותר לפתוח אתר כזה.
השותף שלך נתן לי לעזור לו באיזה שגיאה ? מי זה השותף הזה שלך בדיוק ? ואם אני לא יודע לתכנת בPHP כפי שציינת , הכיצד אני אמור לעזור לו ?
אין לי מושג מי אתם ו/או מה אתם רוצים בכלל , המערכת היא מערכת חינמית וכמו שאתה הורדת אותה , גם לי מותר להוריד ולתרגם אותה.
האפשרויות שציינת שקיימות במערכת שלך , הם אפשרויות שהוספת למערכת שלך , זה כמו שאני אוריד את מערכת הפורומים IPB , אתכנת אותה ואכתוב מודים ואז אצא בהצהרות - "שאר הפורומים מעתיקנים/רמאים/גנבים כי אין להם את X Y Z שיש לי" - זה בדיוק מה שעשית.
הרסתי את המשחק ונתתי ל"מקורבי" עדיפות ? אני מצטער להגיד לך , אני לא שואל אותך איך לנהל את המשחק שלי , ולמען האמת כל המשתמשים הגיעו לדרגות שלהם ביושר! והוחכה לכך שיש אצלי מחוברים וכניסות בשפע , לעומת האתר שלך.
ציינת שיש לי תקלות באתר (sql injection) והם הסיבה למכירה , אז תרשה לי לאכזב אותך , אם תמצא תקלה אחת תקבל את כל האתר בחינם!
אני מניח , שאם אכן היה sql injection כבר ההית מנסה לנצל אותו ולהרוס את האתר , הרי כבר עכשיו אתה חופר תחתי ומספר סיפורים.
אתה מדבר על מתכנתים ולא ? עכשיו שמתי לב שהקוד אימות שיש לך במערכת הוא קוד אימות חינמי , אז מי מאיתנו מתכנת ?
בקיצור , אין לי מושג מי אתה ומי השותף שלך או מה אתה רוצה , אם תרצה אני אוכל לתת לך בפרטי קישור להורדת המערכת באנגלית , משם הורדתי אותה.
על פי הטענות שלך , אולי גם theborer גנב לך את המערכת?
בכל אופן , אנשים מכירים אותי ויודעים שאני אדם ישר , אני לא יודע מי אתה או מה אתה , אבל כדאי מאוד שתרד מהגל שאתה עולה עליו ומהר.

ben3891 23-05-09 10:57

לגורילה

לגורילה: ציינתי שהיא חינמית, הוא לא גנב את המערכת, אלא את העבודה.. אין לי בעיה שיתחיל מ-0 עם האנגלית כמו שאני עשיתי, אין לי בעיה עם תחרות - כשזה נקי ומוסרי!

ולכל מי ששלח הודעות פרטיות, אין לי 10 הודעות כאן אז אני לא יכול להחזיר לכם הודעה פרטית, צרו איתי קשר במסנג'ר ben3891@gmail.com, תודה :-)

ben3891 23-05-09 10:59

ציטוט:

נכתב במקור על ידי bar33 (פרסם 716639)
סליחה ? אני לא יודע מי אתה אבל עדיין אתייחס להודעה שלך.
קודם כל , אני ציינתי שהמערכת תורגמה והיא חינמית , חבל שאתה לא קורא.
theborer נסגר , הרעיון באמת היה שלו אך עד כמה שידוע לי האתר שלו לא היה רשום כפטנט , והוא עצמו השתמש במערכת חינמית , אז כל הכבוד לו על הרעיון , אבל גם לי מותר לפתוח אתר כזה.
השותף שלך נתן לי לעזור לו באיזה שגיאה ? מי זה השותף הזה שלך בדיוק ? ואם אני לא יודע לתכנת בPHP כפי שציינת , הכיצד אני אמור לעזור לו ?
אין לי מושג מי אתם ו/או מה אתם רוצים בכלל , המערכת היא מערכת חינמית וכמו שאתה הורדת אותה , גם לי מותר להוריד ולתרגם אותה.
האפשרויות שציינת שקיימות במערכת שלך , הם אפשרויות שהוספת למערכת שלך , זה כמו שאני אוריד את מערכת הפורומים IPB , אתכנת אותה ואכתוב מודים ואז אצא בהצהרות - "שאר הפורומים מעתיקנים/רמאים/גנבים כי אין להם את X Y Z שיש לי" - זה בדיוק מה שעשית.
הרסתי את המשחק ונתתי ל"מקורבי" עדיפות ? אני מצטער להגיד לך , אני לא שואל אותך איך לנהל את המשחק שלי , ולמען האמת כל המשתמשים הגיעו לדרגות שלהם ביושר! והוחכה לכך שיש אצלי מחוברים וכניסות בשפע , לעומת האתר שלך.
ציינת שיש לי תקלות באתר (sql injection) והם הסיבה למכירה , אז תרשה לי לאכזב אותך , אם תמצא תקלה אחת תקבל את כל האתר בחינם!
אני מניח , שאם אכן היה sql injection כבר ההית מנסה לנצל אותו ולהרוס את האתר , הרי כבר עכשיו אתה חופר תחתי ומספר סיפורים.
אתה מדבר על מתכנתים ולא ? עכשיו שמתי לב שהקוד אימות שיש לך במערכת הוא קוד אימות חינמי , אז מי מאיתנו מתכנת ?
בקיצור , אין לי מושג מי אתה ומי השותף שלך או מה אתה רוצה , אם תרצה אני אוכל לתת לך בפרטי קישור להורדת המערכת באנגלית , משם הורדתי אותה.
על פי הטענות שלך , אולי גם theborer גנב לך את המערכת?
בכל אופן , אנשים מכירים אותי ויודעים שאני אדם ישר , אני לא יודע מי אתה או מה אתה , אבל כדאי מאוד שתרד מהגל שאתה עולה עליו ומהר.

אל תיתמם עכשיו, זה התרגום שלי שROY-013 הביא לך את הסיסמא והורדת אותה, הוא הודה בזה וככה גם עוד אחד מהחברים שלכם (לא אנקוב בשמו כי הוא ביקש - ואני לא רוצה לסכסך), אתה ידעת שאתה מוריד קבצים שמישהו עבד עליהם שעות..
והקוד אבטחה חינמי - מה הבעיה פה? זה היה חופשי לשימוש, והייתי צריך את זה במיידי אחרי שעשו לי הצפה..

ואתה זה שהמערכת שלו לא מפסיקה לקרוס מהצפות SQL - מי מתכנת פה עכשיו |winky|

bar33 23-05-09 11:02

ציטוט:

נכתב במקור על ידי ben3891 (פרסם 716641)
אל תיתמם עכשיו, זה התרגום שלי שROY-013 הביא לך את הסיסמא והורדת אותה, הוא הודה בזה וככה גם עוד אחד מהחברים שלכם (לא אנקוב בשמו כי הוא ביקש - ואני לא רוצה לסכסך), אתה ידעת שאתה מוריד קבצים שמישהו עבד עליהם שעות..
והקוד אבטחה חינמי - מה הבעיה פה? זה היה חופשי לשימוש, והייתי צריך את זה במיידי אחרי שעשו לי הצפה..

ואתה זה שהמערכת שלו לא מפסיקה לקרוס מהצפות SQL - מי מתכנת פה עכשיו |winky|

אתה שוב חוזר על אותו קונצרט , על פי התאוריה שלך , גם theborer "גנב" לך את המערכת.
המערכת שלי ירדה בעקבות כך שהשרת שלי לא מחזיק אותה , אין כאן עניין של מתכנת או לא , הרי גם אתה ציינת זאת - "אני אהיה אמיתי איתכם, המערכת שלי מושלמת רק מבחינה חיצונית, היא לא בנויה נכון המבסיס ומעמיסה על שרת, שרת למערכת שלי עולה 150$ לחודש כדי שהאתר לא יתקע כל שניה!"

ben3891 23-05-09 11:08

ציטוט:

נכתב במקור על ידי bar33 (פרסם 716643)
אתה שוב חוזר על אותו קונצרט , על פי התאוריה שלך , גם theborer "גנב" לך את המערכת.
המערכת שלי ירדה בעקבות כך שהשרת שלי לא מחזיק אותה , אין כאן עניין של מתכנת או לא , הרי גם אתה ציינת זאת - "אני אהיה אמיתי איתכם, המערכת שלי מושלמת רק מבחינה חיצונית, היא לא בנויה נכון המבסיס ומעמיסה על שרת, שרת למערכת שלי עולה 150$ לחודש כדי שהאתר לא יתקע כל שניה!"

Theborer לא גנב לי שום מערכת, כבוד האתר שמור במקומו - שיחקתי שם וכל הכבוד לאפי שעשה שם עבודה מעולה! חוץ מהעניין שהוא זה שעשה את ההצפות לשרת (לכל מנהל אתר כזה בד"כ יש ילד בן 14 שיושב לו על הראש, אז אחד הילדים האלה היה בקשר טוב עם המנהל של THEBORER עד שהוא עבר אליי והראה לי שיחה שאפי אומר לו שהוא "זז לחסל את המתחרים") - אבל אני מבין אותו, די מעצבן שאתה מבקש תרומות ומישהו פותח לך אתר כזה בפנים..
אבל שוב - לא גנבתי מTHEBORER כלום, היה לי יותר קל לתרגם את המערכת זה נכון - הכרתי אותה כי שיחקתי אצלו, אבל הורדתי אותה באנגלית ובגרסא פגומה וירודה ממה שהיתה לו, ושיפרתי אותה להרבה יותר טובה מכל מערכת מהסוג הזה (לא RPG בכללי, מהסוג של המערכת הזאת).
ובר היקר, זה לא שהשרת שלך לא החזיק אותה.. הגיע לאזניי שמועה על כמה משתמשים מפורום LAFAMILIA שהחליטו שהם עושים עליך חרם והצפות בגלל הקומבינות של ההנהלה או משהו כזה, אחד מהם רץ לספר לי בתקווה שאני אתן לו איזו הטבה במשחק או משהו..

לא מתכוון להתווכח פה - רק כאב לי לראות שאתה תקבל כסף על משהו שגנבת (ושוב - את התרגום והשינויים, לא את המערכת, שלא תגיד שגם אני גנבתי)

ben3891 23-05-09 11:15

הודעה לבר: אין לי עדיין 10 הודעות, כשיהיה לי תצפה שאני אענה בפרטי..
אני יודע שיש לך את הלינק להורדה אל תנפנף לי בו בפנים, ככה השגת את הSQL - את הקובץ הזה לא היה על השרת שלי, כל שאר הקבצים - עשית לעצמך קיצור דרך והורדת ממני, רק חלקים שעוד לא תרגמתי תרגמת בעצמך - וגם זה חלקית..

אני לא רוצה להוכיח לך כלום ובאמת שאין לי כוח לזה, אני מספר שהורדת את זה מהשרת שלי, ו2 חברים שלך הודו בזה, מוזר גם שהלוגו שלי היה הלוגו שלך אפילו שלאתר שלך קוראים הבורר אה? וחברים תראו: תיאור המשחק לפי העותק השמור של GOOGLE, חבל שגם הלוגו לא מופיע שם:
http://209.85.229.132/search?q=cache...ient=firefox-a

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 10:40.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ