הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 18-02-10, 15:37   # 1
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

הקהילה דיי מתה..

טוב אני מקווה שהמנהלים לא ינעלו את הדיון. הרעיון בדיון הוא להאיר את העיניים של המנהלים קצת.

פעם הפורום היה הרבה יותר פעיל, עם יותר גולשים עם יותר בעלי אתרים שחילקו טיפים מידע, שיתפו פעולה, קידמו אחד את השני וכו'. אז היה לי נגיד הרבה יותר קל למצא בערמת גולשים בפורום מעדכנים לאתר שלי או למצא מחליפי קישורים או למצא שותפים לפרוייקטים וכו' וכו' כי הקהילה הייתה יותר תוססת.

אני חושב שהוסטס מתחיל למות לא לאט ולדעתי הסיבה העיקרית היא בגלל האימייל - אם זכור לי נכון לא ניתן להרשם עם מייל רגיל רק עם מייל של ספקית אינטרנט [שאפילו לי אין] הסיבה היחידה שאני רשום עם מייל של וואלה היא כי אני מאלו שנרשמו ממש ממש מזמן.

חבל שהקהילה נורא נורא מתה, זה נס בכלל שמישהו עוד מפרסם את האתר החדש שלו בפורום ביקורות אתרים או שמישהו בכלל מגיב לך לדיון שפתחת בפורום מסחר ויהיה לך מזל ענקי אם תקבל יותר משתי תגובות בפורום קידום אתרים על דיון א ונושא חם וחדש.

אני אם הוסטס לא מעוניינים בעוד גולשים חדשים כי עד כמה שזכור לי לפני שנתיים היו 5-6 אלף רשומים ועכשיו יש 8 וזה התקדמות נורא איטית וזה לדעתי בגלל האימייל של הספקיות שנדרש בהרשמה.

אז אם המנהלים לא מעוניינים לעשות שינויים בפורום כדי להחזיר את הפעילות לפורום אני אנצל את הבמה הזו כדי לשאול לאן כולם נעלמו? (אשמח אם התשובה הזו תכלול לינק אליי בהודעה פרטית)
ואני מקווה שהוסטס ישתפר ויחזור למה שהיה פעם - פורום פעיל תוסס ומעניין.

בתור בעלי אתרים שצריכים מקום כמו פורום הוסטס כדי להמשיך ולעבוד על הפרוייקטים המגוונים שלהם לדעתי עלינו לנצל את האשכול כדי להציע רעיונות לשיפרו הוסטס:
- לבטל הרשמה דרך מייל של ספקית בלבד
- לפתוח פורום החלפת קישורים בתת פורום קידום אתרים
- ליצור תחרות קידום אתרים חדשה
- להעיף את הפורומי ארכיון הכושלים או להשתמש בהם יותר
- לפתח את עניין המדריכים בפורום תיכנות יש לנו קהילה של מתכנתים ובוני אתרים להציע פרסום לאתרים ע"י פרסום מאמרים וכו' וכו'
- לתת תמריצים לאנשים שרוצים לתפוס עמדות ניהול ולעודד אותם
- ...

Last edited by satan; 18-02-10 at 15:41..

ישן 18-02-10, 15:39   # 2
DaNieLLL
חבר מתקדם

מיני פרופיל

DaNieLLL לא מחובר  

אמת, אני זוכר שלפני שנה-שנתיים הפורום היה מאוד פעיל, כל הזמן היו הרבה מחוברים וכל דקה הופיעו הודעות חדשות.
מאז השינוי הגדול שנעשה (לפני איזה שנה נראה לי) הפורום התייבש, הוא לא שוקק חיים כמו פעם...
לא יודע מה הסיבה באמת, יש מצב שזה בגלל האימייל הזה של הספקית :X

ישן 18-02-10, 15:43   # 3
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DaNieLLL צפה בהודעה
אמת, אני זוכר שלפני שנה-שנתיים הפורום היה מאוד פעיל, כל הזמן היו הרבה מחוברים וכל דקה הופיעו הודעות חדשות.
מאז השינוי הגדול שנעשה (לפני איזה שנה נראה לי) הפורום התייבש, הוא לא שוקק חיים כמו פעם...
לא יודע מה הסיבה באמת, יש מצב שזה בגלל האימייל הזה של הספקית :X
אני יודע בוודאות שאם לא הייתי נרשם להוסטס מזמן לא הייתי מצליח להרשם אליו אף פעם והייתי נשאר בחוץ כאורח. כי פשוט אין לי אימייל של ספקית ואני לא אטרח ליצור אחד כזה רק בשביל פורום.

ישן 18-02-10, 16:01   # 4
yonatan
I am root

yonatan's Avatar

מיני פרופיל

yonatan לא מחובר  

כנראה יש להם את הסיבות שלהם.
קח בחשבון את כל הספאם שהם מונעים מעצמם ככה, והבעיה הכי רצינית שהייתה - משתמשים כפולים ( שאותו אדם מחזיק ב 2 חשבונות ועובד על אנשים ככה ).
המנהלים הנוכחיים עושים את העבודה שלהם עד כמה שמתאפשר להם בצורה מעולה , אבל מנגד יש פה מספר מנהלים שלדעתי לא ראויים בכלל לתפקיד, זה מה שיש.

שורה תחתונה , זה מה שיש.

ישן 18-02-10, 17:21   # 5
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי yonatan צפה בהודעה
כנראה יש להם את הסיבות שלהם.
קח בחשבון את כל הספאם שהם מונעים מעצמם ככה, והבעיה הכי רצינית שהייתה - משתמשים כפולים ( שאותו אדם מחזיק ב 2 חשבונות ועובד על אנשים ככה ).
המנהלים הנוכחיים עושים את העבודה שלהם עד כמה שמתאפשר להם בצורה מעולה , אבל מנגד יש פה מספר מנהלים שלדעתי לא ראויים בכלל לתפקיד, זה מה שיש.

שורה תחתונה , זה מה שיש.
אני בספק מאוד לכמות ה'ספאם' שנמנעת בעזרת השיטה של האימייל של הספקית. ובכל מקרה עם כמות הפעילות הנוכחית כבר עדיף שיהיה בפורום ספאם מאשר המצב הנוכחי הדי עלוב.
לגבי משתמשים כפולים - הנזק לא עד כדי כך גדול מספיק שיהיה עדיף למנוע מרמאי אחד להרשם על חשבון 10 משתמשים הגונים אחרים. אם זה עם אמינות סגירת עסקאות שיתופי פעולה וכו' אז משתמש חכם צריך לדעת שלא ליצור שיתוף פעוהל עם משתמש שנרשם לפני חודש אלא עם משתמש בעל וותק בפורום.

ישן 18-02-10, 20:00   # 6
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

לגבי החלק של ההרשמות שצויין בהודעה כבר יש פתרון, אנחנו ממתינים לשלב ההוצאה לפועל.

satan, בוא תגיד לי במה בדיוק אתה תרמת לפורום שאתה יכול לפתוח נושאים כאלה? כאילו, פאק בנאדם...
יש לך 1200 הודעות ורובן על כלום.
מה אתה יודע בדיוק על מצב הפורום? אתה משתתף בפורום כל יום?
אתה פעיל בפורום ונכנס לקרוא בו כל יום? אני מניח שהתשובה דיי ברורה.

דווקא המשתמשים היותר פעילים והתורמים, אני לא רואה שהם מתלוננים יותר מידי והם דווקא דיי מרוצים מהמצב כרגע.

חוץ מזה, פעילות הפורום תלויה בכם המשתמשים.
בשבילכם הפורום הזה קיים, לא בשבילינו ולא בשביל סבתא שמחה מטבריה.
כמה שאתם תפעילו אותו, זה מה שאתם תראו בחזרה.

ישן 18-02-10, 20:04   # 7
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

תכלס עייף פה. יבש פצצות... נכנס מתוך הרגל, לא כיף פה.
יש את דימה, יש את ויש אחרים... תכלס אני מדבר איתם גם בלי קשר להוסטס. מה אני פאקינג עושה פה?

ישן 18-02-10, 20:36   # 8
Labs
חבר וותיק

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Labs

Labs לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר צפה בהודעה
תכלס עייף פה. יבש פצצות... נכנס מתוך הרגל, לא כיף פה.
יש את דימה, יש את ויש אחרים... תכלס אני מדבר איתם גם בלי קשר להוסטס. מה אני פאקינג עושה פה?
צודק בו נסגור את הוסטס ונחזור לשיחות וועידה במסן

ישן 18-02-10, 21:00   # 9
yNaxon
אקס מנהל

yNaxon's Avatar

מיני פרופיל

yNaxon לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Labs צפה בהודעה
צודק בו נסגור את הוסטס ונחזור לשיחות וועידה במסן
אם תהפכו גם את הנושא הזה לשכונה, הוא יינעל, וחבל.

פותח הנושא,
אני יכול להבטיח לך שעשינו, אנחנו עושים ונעשה הכל בשביל להביא את הקהילה פה למצב של פעילות מלאה, אבל לא על חשבון איכות הגולשים, שאותה אנחנו מעדיפים על כמות הגולשים.

אני מבקש, בלי תלונות ספציפיות על מנהלים בנושא זה, אם יש לכם תלונות יש להפנות אותן לאימייל admin@hosts.co.il והן יטופלו.

ישן 19-02-10, 08:53   # 10
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima צפה בהודעה
לגבי החלק של ההרשמות שצויין בהודעה כבר יש פתרון, אנחנו ממתינים לשלב ההוצאה לפועל.

satan, בוא תגיד לי במה בדיוק אתה תרמת לפורום שאתה יכול לפתוח נושאים כאלה? כאילו, פאק בנאדם...
יש לך 1200 הודעות ורובן על כלום.
מה אתה יודע בדיוק על מצב הפורום? אתה משתתף בפורום כל יום?
אתה פעיל בפורום ונכנס לקרוא בו כל יום? אני מניח שהתשובה דיי ברורה.

דווקא המשתמשים היותר פעילים והתורמים, אני לא רואה שהם מתלוננים יותר מידי והם דווקא דיי מרוצים מהמצב כרגע.

חוץ מזה, פעילות הפורום תלויה בכם המשתמשים.
בשבילכם הפורום הזה קיים, לא בשבילינו ולא בשביל סבתא שמחה מטבריה.
כמה שאתם תפעילו אותו, זה מה שאתם תראו בחזרה.
אני אשתדל לא להגיב על כל מה שאמרת פה.

סתכל אפילו על הדיון הזה - סך המשתתפים בו מסתכם ב-2 מנהלים ו-4 משתמשים.
אם אתם טוענים שמי שלא נרשם דרך אימייל של ספקית הוא לא משתמש איכותי אז אתם מפנים את זה כלפיי גם כי גם אני בלי מייל של ספקית ואני בטוח שלא חסר פה משתמשים איכותיים מהעבר שהם איכותיים בלי אימייל של ספקית.

כמו שאמרו מעליי אני נכנס גם מתוך הרגל, מה לעשות אין עוד פורומים טובים לבעלי אתרים שבהם הם יוכלו להשיג פרסום, קידום, שותפים ועוד אבל אני פותח את הדיון הזה כדי להגיד לכם .. שמעו הזירה הזו מצטמצמת מאוד! וזה בניגוד לשאר. איך קהילת הוסטס נהיית קטנה יותר ויותר בעוד שקהילת בוני האתרים רק גודלת וגודלת(?).

הקהילה אולי עם איכות אבל זו קהילה סגורה עם עצמה.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום