הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > Domains - שמות מתחם

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 20-06-11, 11:04   # 1
nadavpld
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל nadavpld

nadavpld לא מחובר  

שאלה | דומיין בעברית

צהריים טוב לחברי הפורום
אני נמצא בדילמה רצינית כבר הרבה זמן שהתחילה לעקב לי כבר את פתיחת האתר עליו אני עובד.
יש באפשרותי מספר אופציות לקניית דומיינים ואיני יודע מה לבחור בהיבט איכות, קידום אתרים וכדומה..
יש באפשרותי לקנות דומיין בעברית שמכיל באופן מלא את שם האתר וסיומת .נט , כלומר, אתר שקוראים לו סוכני ביטוח וישב על דומיין סוכניביטוח.net ואופציה נוספת באנגלית שתיהיה לדוגמא sohneibituahonline.com (כמובן שהכל בגדר דוגמאות).
בכל מקרה זו הדילמה שלי... האם לקנות דומיין באנגלית אך עם שם פחות מוצלח או דומיין בעברית וסיומת net אך יכיל את שם האתר (מאד קשור לתוכן). מה דעתכם?? אשמח לתשובות כמה שיותר מפורטות...

אם כבר אנחנו פה רציתי לשאול אם קיימים דומיינים בעברית וסיומת co.il ובנוסף , האם ניתן לאחסן דומיין בעברית על אחסון של גודדי (יש לי שם אחסון פרמיום...

תודה רבה ! נדב
  Reply With Quote
ישן 20-06-11, 14:35   # 2
~The_Sultan~
חבר על
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

~The_Sultan~ לא מחובר  

אם השם ממש שונה באנגלית - עדיף ללכת על עברית. בגדול אני מעדיף דומיינים באנגלית, פשוט כי זה יותר נוח, אפילו שבמקרים מסוימים דומיין בעברית יכול לעזור קצת בקידום.
יש דומיינים co.il בעברית - www.livedns.co.il , זה עולה כמו באנגלית, 75 ש"ח לשנה. ואפשר להשתמש בהם בכל מקום, גם בגודדי, פשוט אתה כותב את הקוד של הדומיין (לדוגמה: xn--435der4897.net) במקום השם שלו בעברית.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום