הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > בקשות אחסון (הכל כלול)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 11-05-13, 13:27   # 1
Cream
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

Cream's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Cream שלח הודעה באמצעות MSN אל Cream Send a message via Skype™ to Cream

Cream לא מחובר  

מחפש הצעה לאיחסון.

מחפש הצעה לאיחסון לאתר שלי אשר בקרוב אני מתכנן לעלות.

ההאתר יהיה בעל פוטנציאל לגדול לקהילה בינונית. נכון לעכשיו במידה והתחזיות שלי יהיו מעל המצופה אשמח לשמוע על שידרוג למיני שרת \ שרת פרטי.. נכון לעכשיו אין צורך.

מה שאני מחפש נכון לעכשיו זה אחסון עם שטח של 10 ג'יגה.
תעבורה חודשית ללא הגבלה \ עד 250 ג'יגה בחודש.
מסדי מידע MYSQL ללא הגבלה (גודל כל מסד עד 500 מגה הגבלה עדיפות ללא הגבלה)
אחסון דומיינים ללא הגבלה \ עד 10
לוח בקרה לא משנה לי. DA או CPANEL

חשוב לי שהחברה תהייה בעלת מוניטין ומאגר לקוחות פעיל ומרוצה. תמיכה טכנית זמינה. זמינות השרת גבוה! שחברה תהייה רשומה ושתנפיק חשבוניות עבור השירותים.

תודה מראש.
  Reply With Quote
ישן 11-05-13, 16:33   # 2
MyDns
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

MyDns לא מחובר  

חשוב לך שהאחסוןן יהיה בארץ?
  Reply With Quote
ישן 11-05-13, 18:12   # 3
Qwais
עסק רשום [?]

Qwais's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Qwais

Qwais לא מחובר  

שרת כזה יעלה לך לא זול, האם אתה בטוח שאתה רוצה להתחיל משרת יעודי או וי פי אס? (מסד נתונים עד 500 מגה זה לרוב לא מתאים לאחסון שיתופי).
  Reply With Quote
ישן 11-05-13, 20:09   # 4
Cream
חבר מתקדם

Cream's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Cream שלח הודעה באמצעות MSN אל Cream Send a message via Skype™ to Cream

Cream לא מחובר  

שימו לב לפרטים שאני אומר אתר יהיה קהילה בינונית... בעבר היה על שרת שיתופי ולא קרה כלום... אני ציינתי עד 500 מגה מסד זה נקודה מקסימלית לא אמור בשלב הראשון להגיע לרמה כזאת (הלוואי! ) ברגע שאני אראה שיש צורך בשרת יעודי אעבור מיוזמתי... אני לא איזה לא מבין בתחום... לכן שימו לב לפרטים הקטנים בהודעה שלי... אני לא מחפש שרת נכון לעכשיו! בטווח של חצי שנה עד שנה מיום הקמה לא צופה שיגיע לממדים כאלה.. שוב פעם הלוואי...
לכן מראש לא מבקש שרת! בעבר קהילה הייתה פעילה עם המון הודעות בפורומים ולא הגיע ל 500 מגה.. אני בכוונה ציינתי את המספר הזה כמקסימלי...

לשאלה הראשונה שנשאלה אין לי בעיה עם שרת בחו"ל אם יהיה לי אפשרות לבדוק מהירות תגובה לפני. ואם זה יספק אותי.
  Reply With Quote
ישן 11-05-13, 20:22   # 5
Qwais
עסק רשום [?]

Qwais's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Qwais

Qwais לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Cream צפה בהודעה
שימו לב לפרטים שאני אומר אתר יהיה קהילה בינונית... בעבר היה על שרת שיתופי ולא קרה כלום... אני ציינתי עד 500 מגה מסד זה נקודה מקסימלית לא אמור בשלב הראשון להגיע לרמה כזאת (הלוואי! ) ברגע שאני אראה שיש צורך בשרת יעודי אעבור מיוזמתי... אני לא איזה לא מבין בתחום... לכן שימו לב לפרטים הקטנים בהודעה שלי... אני לא מחפש שרת נכון לעכשיו! בטווח של חצי שנה עד שנה מיום הקמה לא צופה שיגיע לממדים כאלה.. שוב פעם הלוואי...
לכן מראש לא מבקש שרת! בעבר קהילה הייתה פעילה עם המון הודעות בפורומים ולא הגיע ל 500 מגה.. אני בכוונה ציינתי את המספר הזה כמקסימלי...

לשאלה הראשונה שנשאלה אין לי בעיה עם שרת בחו"ל אם יהיה לי אפשרות לבדוק מהירות תגובה לפני. ואם זה יספק אותי.
תוכל לבדוק את המחירים אצלנו באתר:
http://www.qwaishosting.co.il/%D7%90...A8%D7%99%D7%9D

להתחיל עם החבילה הבסיסית ביותר ולאט לאט לעבור לחבילה גדולה יותר, ובסופו של דבר לשרת ויפיאס(או יעודי).
  Reply With Quote
ישן 12-05-13, 10:37   # 6
yonatan
I am root

yonatan's Avatar

מיני פרופיל

yonatan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Cream צפה בהודעה

היי
בתור התחלה אין בעיה שתתחיל בחבילה שיתופית רגילה, וברגע שהאתר שלך תופס תאוצה תוכל לעבור לשרת וירטואלי, אני לא רואה מקום לשרת יעודי בכלל כאן , אלא אם כן יש לך מערכת *ממש* כבדה.
אתה צודק ברמה של עלות\תועלת , עדיף לך להתחיל מאחסון שיתופי, ואחרי שאתה גודל כבר להשתדרג לשרת פרטי קטן.
חבילת העסקים תתאים לך עד לגודל של 100MB למסד נתונים, ומשם כבר אפשר להשתדרג במידת הצורך :
www.securehost.co.il/hosting.php

לגבי שרת וירטואלי שאני ממליץ עליו במקום שרת יעודי, הנחת העבודה לאתר בסיסי היא כזו:
1. מתחילים משרת וירטואלי קטן יחסית.
2. מבצעים אופטמיזציה מלאה למערכת ההפעלה מול מערכת האתר.
3. מודדים שימוש בפועל של המערכת ( מפיקים גראפים של שימוש וסטטסטיקות בפועל ).
4. מחזקים את המפרט בהתאם לצורך של המערכת בפועל ( בין אם זכרון או CPU ).
5. משלמים על מה שצריך בפועל.

Reply With Quote
ישן 12-05-13, 13:05   # 7
MyDns
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

MyDns לא מחובר  

אשמח אם תשאיר לי פרטים ליצירת קשר איתך.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום