הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 02-05-09, 23:23   # 1
InSightering
חבר חדש

מיני פרופיל

InSightering לא מחובר  

ביקורת חריפה - Qhost.co.il

בחודש מרץ הושכר מחברת QHOST שרת לאחר שביקשתי הצעת מחיר מאלעד רוזנסקי,
השרת שהושכר מהם היה לצורך העסק ותפקד כשרת משחק.
כמו שאתם יודעים בשרתי משחק יש ערך רב בדברים אשר מאוחסנים בשרת:
- קבצי השרת
- קבצי האתר
- מסד הנתונים
- ומשתמשים וסיסמאות חשובות

היום ה 2 במאי אני מקבל הודעה מחבר שרכש ממנו את השרת, זה חבר שאני מכיר ושנינו בתחום שרתי המשחק... הבנאדם רץ אלי ומראה לי את כל המידע הסודי והחסוי שאחסנתי על שרתי QHOST...
אני נסער מתקשר לאלעד (כן ב 12 בלילה) ומסביר לו את רצינות וחשיבות המקרה, אך להפתעתי אני מקבל תשובה מאלעד "מה אתה רוצה ממני"... אני מסביר לו שמאחריות החברה לשמור על פרטיות הקבצים והמידע אשר אכסנתי... אך לטעתנו הוא אומר כי האחריות היתה שלי בלבד ועליי היה למחוק את הקבצים בתום תקופת ההשכרה של השרת. עכשיו מי יודע אם זה היה מגיע לילדים אחרות - זה היה הורס לי את העסק פשוט.

עכשיו תגידו לי אתם, הרי זה ברור מכל צורה לוגית שחברה שמכבדת את עצמה ואת לקוחותיה תדאג תמיד לפרטיות הלקוחות, לא משנה מה אחסנתי באותם שרתי החברה - זה מובן מראש שהחברה חייבת לשמור על סודיות ופרטי הלקוח...

אני בחיים יותר לא אאחסן בחברה זאת, לא משנה עד כמה המחיר נמוך ועד כמה ה"שירות" שהם נותנים גבוה.

* אם אתם שואלים איך זה הגיעה לידים אחרות, בוצע פרמוט בשרת אשר לא כלל פרמוט מלא של הכונן אלא סתם פרמוט פארש שמחק רק את קבצים WINDOWS... כל השאר נשאר.
- להבא לקוחות הזהרו ותמיד דאגו לקבצים שלכם, אני למדתי זאת בדרך הקשה.

- קבלה נשלחה לדימה.

Last edited by InSightering; 02-05-09 at 23:29..

ישן 02-05-09, 23:45   # 2
Elad - Q-host
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Elad - Q-host לא מחובר  

אני ער עכשיו לאחר שהערת אותי ב-12 בלילה אז אני כבר אגיב.

כדי שאנשים יבינו, אתה שכרת את השרת כולו, הגישה לשרת הייתה אך ורק שלך ולי לא הייתה שום סיסמא לשרת.

לאחר שהחלטת לעזוב הייתי איתך הכי בסדר כשנתתי לך מספר ימים על חשבוני כדי שתעביר/תגבה את כל הקבצים שלך. אני מעולם לא הבטחתי לך שאני מתכוון לפרמט את השרת, מעולם לא ביקשת ממני לפרמט את השרת ולא הזהרת אותי שיש לך שם קבצים חשובים שלא העברת.

אני באמת לא חושב שזו אשמתי שהשארת קבצים בעלי ערך על השרת, בטח ובטח בלי שעידכנת אותי על כך. עם כל הכבוד אני לא חייב לך דין וחשבון מה אני עושה עם שרת שבבעלותי. מחובתך היה לדאוג שלא ישאר שום קובץ בעל ערך. לא הייתה לי שום אפשרות לדעת את זה, ואני מבטיח לך שאם הייתי יודע את זה אז הייתי דואג שימחק. אחרי הכל אין לי שום כוונה לפגוע בך.

הדרך בא התקשרת והטחת בי האשמות ב-12 בלילה לא מקובלת עליי. תחשוב קצת על הדברים ואני בטוח שתבין שהכל נעשה בתום לב ולא הייתה לי כל דרך לדעת שיש קבצים בעלי ערך. חובתך הייתה למחוק אותם ו/או לידע אותי על כך.

מכאן אני רואה את הביקורת מיותרת לחלוטין וכניסיון לפגוע בשמנו הטוב שאנו עובדים קשה מאוד מאוד כדי לזכות בו.

לילה טוב לכולם.
שרתים VPS שרת יעודי

ישן 02-05-09, 23:46   # 3
InSightering
חבר חדש

מיני פרופיל

InSightering לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Elad - Q-host צפה בהודעה
אני ער עכשיו לאחר שהערת אותי ב-12 בלילה אז אני כבר אגיב.

כדי שאנשים יבינו, אתה שכרת את השרת כולו, הגישה לשרת הייתה אך ורק שלך ולי לא הייתה שום סיסמא לשרת.

לאחר שהחלטת לעזוב הייתי איתך הכי בסדר כשנתתי לך מספר ימים על חשבוני כדי שתעביר/תגבה את כל הקבצים שלך. אני מעולם לא הבטחתי לך שאני מתכוון לפרמט את השרת, מעולם לא ביקשת ממני לפרמט את השרת ולא הזהרת אותי שיש לך שם קבצים חשובים שלא העברת.

אני באמת לא חושב שזו אשמתי שהשארת קבצים בעלי ערך על השרת, בטח ובטח בלי שעידכנת אותי על כך. עם כל הכבוד אני לא חייב לך דין וחשבון מה אני עושה עם שרת שבבעלותי. מחובתך היה לדאוג שלא ישאר שום קובץ בעל ערך. לא הייתה לי שום אפשרות לדעת את זה, ואני מבטיח לך שאם הייתי יודע את זה אז הייתי דואג שימחק. אחרי הכל אין לי שום כוונה לפגוע בך.

הדרך בא התקשרת והטחת בי האשמות ב-12 בלילה לא מקובלת עליי. תחשוב קצת על הדברים ואני בטוח שתבין שהכל נעשה בתום לב ולא הייתה לי כל דרך לדעת שיש קבצים בעלי ערך. חובתך הייתה למחוק אותם ו/או לידע אותי על כך.

מכאן אני רואה את הביקורת מיותרת לחלוטין וכניסיון לפגוע בשמנו הטוב שאנו עובדים קשה מאוד מאוד כדי לזכות בו.

לילה טוב לכולם.
זהו שאתה לא אמור להבטיח דברים כאלה, מחובתך להתחייב אליהם!
אני לא מבין, או שמשהו רופף לך בראש או שאני משוגע...
כל בנאדם נורמאלי ירצה פרטיות על הקבצים והדברים שהוא אחסן אצלך... איך אתה לא מבין דבר כזה?

וואלה יופי, בנאדם שם לדוגמא פרטי בנק בשרת הזה... נגמרהת קופת האחסון והמאחסן מחליט להעביר ללא פרמוט ללקוח אחר... שיראה מה שיש שמה למה לא שתיהיה לו הפתעה.

ישן 02-05-09, 23:49   # 4
yonatan
I am root

yonatan's Avatar

מיני פרופיל

yonatan לא מחובר  

נראה לי תמוהה , למה באמת לא מחקת את הקבצים שלך אם ידעת שאתה עוזב את השרת?,
כשאני הייתי עובר בין שרתים הייתי משלם קצת ודורש שישלחו לי את הדיסק הקשיח הביתה......
עברו אצלי לקוחות בפרופיל גבוהה מה שנקרא, כמו חברות סחר בינלאומי וכו' שהמידע שלהם זה באמת דבר קריטי.
חח הזוי בסופו של דבר הגעתי למצב שבמקום שהם יאוחסנו אצלי, שמתי אצלם שרת בבית העסק שלהם חחח הרבה פחות כאבי ראש

בכל מקרה - לדעתי , היית צריך להיות אחראי מספיק כדי למחוק את הקבצים בעצמך , ולא לסמוך על אף אחד בקטע הזה.

ישן 02-05-09, 23:51   # 5
Elad - Q-host
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Elad - Q-host לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי InSightering צפה בהודעה
זהו שאתה לא אמור להבטיח דברים כאלה, מחובתך להתחייב אליהם!
אני לא מבין, או שמשהו רופף לך בראש או שאני משוגע...
כל בנאדם נורמאלי ירצה פרטיות על הקבצים והדברים שהוא אחסן אצלך... איך אתה לא מבין דבר כזה?

וואלה יופי, בנאדם שם לדוגמא פרטי בנק בשרת הזה... נגמרהת קופת האחסון והמאחסן מחליט להעביר ללא פרמוט ללקוח אחר... שיראה מה שיש שמה למה לו שתיהיה לו הפתעה.
א. תשמור על רמת שיחה. אני מתייחס אליך בכבוד, תתייחס אליי בכבוד.
ב. אני לא מצליח עדיין להבין מה הדרמתיות לרוץ לפורום עם ביקורת חסרת בסיס שברור שמטרתה היחידה היא לפגוע.
ג. שוב אני אסביר לך, אתה שכרת את השרת כולו. הגישה לקבצים הייתה שלך בלבד. קיבלת ימים נוספים כדי להעביר את כל הקבצים !!!! אני לא מחוייב לפרמט את השרת אחרי הפעילות שלך. איפה זה כתוב ? זכותי לעשות בו כל שימוש שארצה !!! חובתך לדאוג לקבצים שלך !!
זה כמו שתשכור דירה ותשאיר בה את רשימת הלקוחות שלך רשומה על דף. בעל הדירה אשם במחדל שלך ? הוא אחראי לזרוק את זה לפח ?

תעשה לי טובה, אל תאשים אותי במחדלים שלך.
שרתים VPS שרת יעודי

ישן 02-05-09, 23:52   # 6
InSightering
חבר חדש

מיני פרופיל

InSightering לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי yonatan צפה בהודעה
נראה לי תמוהה , למה באמת לא מחקת את הקבצים שלך אם ידעת שאתה עוזב את השרת?,
כשאני הייתי עובר בין שרתים הייתי משלם קצת ודורש שישלחו לי את הדיסק הקשיח הביתה......
עברו אצלי לקוחות בפרופיל גבוהה מה שנקרא, כמו חברות סחר בינלאומי וכו' שהמידע שלהם זה באמת דבר קריטי.
חח הזוי בסופו של דבר הגעתי למצב שבמקום שהם יאוחסנו אצלי, שמתי אצלם שרת בבית העסק שלהם חחח הרבה פחות כאבי ראש

בכל מקרה - לדעתי , היית צריך להיות אחראי מספיק כדי למחוק את הקבצים בעצמך , ולא לסמוך על אף אחד בקטע הזה.
כלקוח מתחיל אני לא אמור לדעת שהקבצים שלי לא שמורים... זה כמו שאני אקנה מחשב אשתמש בו יום ואחזיר אותו לחברה שקניתי ממנה בטענה שהוא לא מתאים לי... החברה לא תעשה כלום ותעביר תמחשב ללקוח אחר שירצה לקנות... זה גם לא בסדר כלפי הלקוח שהחזיר וגם לא בסדר ללקוח החדש.

אגב - הכי קל להגיד לא אחריותנו על הקבצים שלך בעוד שצעד פשוט של פחות מדקה יחסוך גם לי וגם לך תכאב ראש הזה, הרי אם אתה יודע שיש דרך לפרמט וזה הדבר הכי קל בעולם וכיום יש כלים שיודעים לעשות את זה לבד... אז למה לא? למה להסתכן?

Last edited by InSightering; 02-05-09 at 23:55..

ישן 02-05-09, 23:55   # 7
Elad - Q-host
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Elad - Q-host לא מחובר  

ציטוט:
כלקוח מתחיל אני לא אמור לדעת שהקבצים שלי לא שמורים... זה כמו שאני אקנה מחשב אשתמש בו יום ואחזיר אותו לחברה שקניתי ממנה בטענה שהוא לא מתאים לי... החברה לא תעשה כלום ותעביר תמחשב ללקוח אחר שירצה לקנות... זה גם לא בסדר כלפי הלקוח שהחזיר וגם לא בסדר ללקוח החדש.
גם אחרי שאתה מפרמט שרת
נשארים חלקים של המידע על הקשיח והם ניתנים לשחזור.

לקוחות שמצהירים כי הם מאחסנים מידע רגיש מקבלים המלצה להשתמש בשרת שבבעלותם, לשמור כל מידע רגיש בעזרת מפתח הצפנה וכו'.
אתה לא יכול למחוק את המידע שנשמר על החלקיקים של הקשיח וכל מי שיבוא יכול לנסות לשחזר ולפעמים להצליח - אז כל פעם שאתה שם לקוח אחר תזרוק את ההרדיסק?

אני לא אשם שהסקת דברים שלא הובטחו לך.
שוב אני חוזר ואומר, אתה אחראי לקבצים שאתה מאחסן בשרת ! אתה ואתה בלבד !!! זה שרת ייעודי ששכרת !!!
אתה היית צריך לדאוג למחוק קבצים קריטיים. אל תאשים אותי במחדלים שלך !
עדיף שתגיד סליחה, טעיתי. באמת שאתה טועה ופוגע בדרך בשם הטוב שלנו. זה גובל בהכפשה לבוא ולרשום שאנחנו לא דואגים לפרטיות הלקוחות שלנו.
שרתים VPS שרת יעודי

Last edited by Elad - Q-host; 02-05-09 at 23:57..

ישן 02-05-09, 23:56   # 8
InSightering
חבר חדש

מיני פרופיל

InSightering לא מחובר  

ציטוט:
אני לא אשם שהסקת דברים שלא הובטחו לך.
שוב אני חוזר ואומר, אתה אחראי לקבצים שאתה מאחסן בשרת ! אתה ואתה בלבד !!! זה שרת ייעודי ששכרת !!!
אתה היית צריך לדאוג למחוק קבצים קריטיים. אל תאשים אותי במחדלים שלך !
עדיף שתגיד סליחה, טעיתי. באמת שאתה טועה ופוגע בדרך בשם הטוב שלנו. זה גובל בהכפשה לבוא ולרשום שאנחנו לא דואגים לפרטיות הלקוחות שלנו.
אגב - הכי קל להגיד לא אחריותנו על הקבצים שלך בעוד שצעד פשוט של פחות מדקה יחסוך גם לי וגם לך תכאב ראש הזה, הרי אם אתה יודע שיש דרך לפרמט וזה הדבר הכי קל בעולם וכיום יש כלים שיודעים לעשות את זה לבד... אז למה לא? למה להסתכן?

ישן 03-05-09, 00:00   # 9
Elad - Q-host
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Elad - Q-host לא מחובר  

ציטוט:
מה זה קשור אבל לביקורת ?
אתה רושם ביקורת חריפה על טעות שאתה עשית וככל שמתקדמים אתה פתאום שואל למה לא הקדשתי דקה מזמני לפירמוט השרת ?

א. יש לי את השיקולים שלי וזמן עבודה של בן אדם שיפרמט את השרת הוא לא עניין זול.
ב. זה באמת לא קשור לביקורת. הביקורת שלך היא הכפשה מיסודה. אתה ביצעת מחדל ומנסה להאשים בו אותי ועל הדרך להכפיש אותי.

דיברנו בטלפון, אמרת שתתבע אותי. בבקשה, תתבע. למה להכפיש אותי בביקורת שקרית ?!
שרתים VPS שרת יעודי

ישן 03-05-09, 00:01   # 10
InSightering
חבר חדש

מיני פרופיל

InSightering לא מחובר  

ציטוט:
מה זה קשור אבל לביקורת ?
אתה רושם ביקורת חריפה על טעות שאתה עשית וככל שמתקדמים אתה פתאום שואל למה לא הקדשתי דקה מזמני לפירמוט השרת ?

א. יש לי את השיקולים שלי וזמן עבודה של בן אדם שיפרמט את השרת הוא לא עניין זול.
ב. זה באמת לא קשור לביקורת. הביקורת שלך היא הכפשה מיסודה. אתה ביצעת מחדל ומנסה להאשים בו אותי ועל הדרך להכפיש אותי.

דיברנו בטלפון, אמרת שתתבע אותי. בבקשה, תתבע. למה להכפיש אותי בביקורת שקרית ?!
זאת לא הכפשה, זאת אזהרה לכל הלקוחות.
הביקורת היא על החברה שלך - חברה שלא מכבדת את פרטיות המשתמש... מה הכפשה בזה? זה שאני חושף את דרכי העבודה שלכם או מה?

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום