הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 03-05-09, 00:03   # 11
INFINITY
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות AIM אל INFINITY שלח הודעה באמצעות MSN אל INFINITY

INFINITY לא מחובר  

באמת עצוב שכל פעם שעושים לך משהו שקצת פוגע בך אתה ישר בא לכאן וכותב כזו ביקורת במטרה לנסות להרחיק מאיתנו לקוחות, אבל אני אחסוך מכולם ולא אתחיל לדבר פה על הצורת התנהלות שלך.
נשכח לרגע בצד את כל הקרדיט והדברים שקיבלת מאיתנו שלא היו בגדר חובה,
גם אחרי שמפרמטים קשיח, המידע עדיין נשאר שם, אז אחרי שהשכרתי לך את השרת אני אמור לזרוק את הקשיח לפח? רק בגלל שאתה השתמשת בו?
http://www.easydesksoftware.com/news/news14.htm
אז מה אני אמור לעשות?
לקוחות שמודיעים לנו שהם מתכוונים לאחסן מידע רגיש מקבלים המלצה להשתמש במפתחות הצפנה, המלצה לרכוש את השרת ולאחסן אותו מאחורי כל אמצעי האבטחה המתאימים כדי להגן על המידע ואנחנו תמיד ממליצים לא להשאיר על שרת שמחובר לאינטרנט מידע פיננסי-סודי.
חבל שהדרך היא ישר לבוא לפה, אבל מילא.

\\ למען הסר הספק, אנשים שעובדים איתנו בכל תחום יכולים להעיד על רמת פרטיות המשתמש שהלקוחות שלנו מקבלים, גם בתלונות ABUSE חמורות ובקשות למידע ממשטרת ישראל - תמיד הגורם מתבקש להציג צו כדי לקבל מידע על לקוח - אנחנו אפעם לא מוסרים מידע מכל סוג של\על לקוח. זה שאתה עשית פאשלה - למה זה צריך ליפול עלינו?
שבוע טוב לכולם!

ישן 03-05-09, 00:03   # 12
Elad - Q-host
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Elad - Q-host לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי InSightering צפה בהודעה
זאת לא הכפשה, זאת אזהרה לכל הלקוחות.
הביקורת היא על החברה שלך - חברה שלא מכבדת את פרטיות המשתמש... מה הכפשה בזה? זה שאני חושף את דרכי העבודה שלכם או מה?
במה אני לא שומר על פרטיות המשתמש ?!
בזה שנתתי לך כמעט שבוע ימים על חשבוני להעביר את הקבצים שלך ואפילו תודה לא שמעתי ממך ?
אני לא אמור לנחש שהשארת קבצים שלך על השרת. מכאן שלא הפרתי שום פרטיות שלך ולכן הביקורת היא הכפשה גמורה.
שרתים VPS שרת יעודי

ישן 03-05-09, 00:07   # 13
InSightering
חבר חדש

מיני פרופיל

InSightering לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Elad A - Q-Host צפה בהודעה
באמת עצוב שכל פעם שעושים לך משהו שקצת פוגע בך אתה ישר בא לכאן וכותב כזו ביקורת במטרה לנסות להרחיק מאיתנו לקוחות, אבל אני אחסוך מכולם ולא אתחיל לדבר פה על הצורת התנהלות שלך.
נשכח לרגע בצד את כל הקרדיט והדברים שקיבלת מאיתנו שלא היו בגדר חובה,
גם אחרי שמפרמטים קשיח, המידע עדיין נשאר שם, אז אחרי שהשכרתי לך את השרת אני אמור לזרוק את הקשיח לפח? רק בגלל שאתה השתמשת בו?
http://www.easydesksoftware.com/news/news14.htm
אז מה אני אמור לעשות?
לקוחות שמודיעים לנו שהם מתכוונים לאחסן מידע רגיש מקבלים המלצה להשתמש במפתחות הצפנה, המלצה לרכוש את השרת ולאחסן אותו מאחורי כל אמצעי האבטחה המתאימים כדי להגן על המידע ואנחנו תמיד ממליצים לא להשאיר על שרת שמחובר לאינטרנט מידע פיננסי-סודי.
חבל שהדרך היא ישר לבוא לפה, אבל מילא.
שבוע טוב לכולם!
כל פעם? זאת הפעם הראשונה שאני כותב ביקורת בפורום הוסטס... לא תמצא ביקורות אחרות שלי ברשת...
נכון לאחר שמפרמטים המידע נשאר שמה, אבל רק מי שבאמת ירצה לחפור ולראות מה היה שמה יצא למסע הזה... אתם לא היה לכם אכפת מה היה ומה לא ופשוט לא טיפלתם בזה... אמרתם לעצמכם "מה אכפת לי גם ככה אפשר לשחזר" או "לא אכפת לי בטח הוא לא אחסן משו חשוב אם הוא לא אמר"... שמההתחלה לא ידעתי שאני אמור להגיד ושחשבתי שעובדים פה בסטנדרטים של חו"ל.

2 מנהלי חברה נגד לקוח 1 זה הרבה... אבל אני לא בא לריב אתכם... העניין שלנו יטופל בבית משפט בעוד שהנושא הזה נכתב על מנת להזהיר לקוחות עתיידים\עכשווים.

ישן 03-05-09, 00:07   # 14
stel222
חבר מתקדם

מיני פרופיל

stel222 לא מחובר  

נראה לי מאוד מיותר לכאן הויכוח, אני לא מכיר את QHOST אבל אני יכול להגיד לך שברגע שאתה לא משלם על השרת השרת לא שלך מה אכפת לו מה יש לך על השרת ? הוא יכול גם לפרסם את החומר להורדה בynet אז מה ?

הוא עשה לך טובה והביא לך כמה ימים..
ואתה יודע טוב מאוד שלא יצא לך כלום במשפט יותר מזה הוא יכול לתבוע אותך על הוצאת דיבה.

לילה טוב!

ישן 03-05-09, 00:10   # 15
Elad - Q-host
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Elad - Q-host לא מחובר  

ציטוט:
כל פעם? זאת הפעם הראשונה שאני כותב ביקורת בפורום הוסטס... לא תמצא ביקורות אחרות שלי ברשת...
נכון לאחר שמפרמטים המידע נשאר שמה, אבל רק מי שבאמת ירצה לחפור ולראות מה היה שמה יצא למסע הזה... אתם לא היה לכם אכפת מה היה ומה לא ופשוט לא טיפלתם בזה... אמרתם לעצמכם "מה אכפת לי גם ככה אפשר לשחזר" או "לא אכפת לי בטח הוא לא אחסן משו חשוב אם הוא לא אמר"... שמההתחלה לא ידעתי שאני אמור להגיד ושחשבתי שעובדים פה בסטנדרטים של חו"ל.

2 מנהלי חברה נגד לקוח 1 זה הרבה... אבל אני לא בא לריב אתכם... העניין שלנו יטופל בבית משפט בעוד שהנושא הזה נכתב על מנת להזהיר לקוחות עתיידים\עכשווים.
שוב פעם אתה אומר "חשבתי".
אף אחד לא התחייב לך לדבר כזה בשום צורה. אף פעם לא אמרתי לך שאני מתחייב לפרמט את השרת לאחר שתעזוב, להיפך, נתתי לך שבוע ימים כדי למחוק את כל הקבצים שלך מהשרת !!! אם לא מחקת זאת בעיה שלך ושלך בלבד.
שרתים VPS שרת יעודי

Last edited by Elad - Q-host; 03-05-09 at 00:12..

ישן 03-05-09, 00:10   # 16
INFINITY
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות AIM אל INFINITY שלח הודעה באמצעות MSN אל INFINITY

INFINITY לא מחובר  

ציטוט:

אם העניין שלנו יטופל בבית משפט למה אתה רץ לכאן כדי להכפיש שם? זה פשוט כואב שכמה שאתה מנסה לעזור תמיד יהיה את זה שיקום לא טוב בבוקר וינסה להרוס לך הכול.
האחריות למחיקת המידע הייתה שלך - ושלך בלבד. אתה בא ואומר "רגע, אבל כל העסק שלי יכל לקרוס בגלל שהמידע נשאר שם", כשאתה בעצם יודע שאם מישהו באמת היה רוצה לשחזר את המידע - הוא היה יכול לעשות את זה בכל מצב, אז למה אנחנו מסכנים את העסק שלך? אתה מסכן אותו בעצמך כשאתה מאחסן מידע כל כך רגיש ולא מוצפן על שרת מושכר. אל תבוא ותפיל את המחדלים שלך עלינו, בבקשה.

ישן 03-05-09, 00:15   # 17
mlnn
משתמש - היכל התהילה

mlnn's Avatar

מיני פרופיל

mlnn לא מחובר  

על מה הוויכוח,
הרי ברור שהעניין נעשה בתום לב, זה לא שהוא התחיל לחפש איזה קבצים השארת מאחור ופירסם אותם.
שנית, שרת זה בסך הכל השכרת חומרה, זאת היתה האחרויות שלך למחוק את הקבצים, אף על פי שיהיה נחמד מצד החברה אם מעתה והלאה יעשו פירמוט אחרי סיום של כל השכרה..

בחורות ערומות

ישן 03-05-09, 00:16   # 18
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

רגע, על מה בעצם הביקורת? אלעד לא מחק את הקבצים בשרת, אלעד לא פרמט את מערכת ההפעלה מכיוון שאין בכך צורך. זה שרת שהושכר, וכל לקוח אמור לדאוג למידע שלו, במיוחד אם יש בשרת מידע רגיש.

זו אשמתך המלאה. על אחריותך להצפין את המידע, לבקש את הדיסק הקשיח או למחוק את המידע בעצמך (ולשלם לטכנאי כמובן על התקנת מערכת ההפעלה מחדש לאחר הפרמוט, זה בכ"ז עולה כסף).

באותה מידה שאתה מגיע ורושם ביקורת כאן על Q-Host, אני יכול לפתוח אשכול, תיאורטית, ולספר לכל המשתמשים שלא להתאחסן אצלך, ולמה? אתה שומר מידע סודי (פרטי) על לקוחותייך בשרת מושכר, ולא דואג למחוק אותו (ו/או להצפין אותו) בתום תקופת ההשכרה. עם כל הכבוד, זה אפילו יותר גרוע ממה שאתה חושב שאלעד (Q-Host) עשה לך.

האשכול כרגע נעול, אני לא רואה סיבה שהוא ייפתח. אם אתה סוגר את העניין מול בית המשפט, אני אניח שאין צורך שהאשכול יישאר כאן. תחזור אלינו כאשר תקבל תשובה מבית המשפט.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום