הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 30-11-05, 16:25   # 1
LBY
Junior Member

מיני פרופיל

LBY לא מחובר  

צריך עזרה פחות או יותר עם משהו בסגנון איי פריים =| (אני לא מתכנת מתחיל תיכנסו ותבינו)

רק עכשיו שמתי לב שבכלל לא פרסמתי את השאלה בפורום הנכון, אולי בגלל זה לא ענו לי הרבה אנשים ואני פשוט חייב עזרה עם זה אז אני מנסה לכתוב את הבעיה כאן,

אני בונה מערכת מערכת (בASP חשוב לציין, לא משנה איזו מערכת, אני עובד עליה כבר דיי הרבה זמן כי היו מלא בעיות עם השרתים ואני דיי מתעצל לא עובד כל יום הרבה זמן =}), בכל מקרה עכשיו נתקלתי בבעיה עם ההצגת דפים בדף אינדקס, השאלה שלי היא איך אתם מכניסים את כל הדפים לתוך דף אחד עם העיצוב? (אני לא מתכנת מתחיל תמשיכו לקרוא ותבינו למה אני שואל)

יש את איי פריים - שאמרו לי שזה לא טוב וכבר לא מקצועי להשתמש בזה
יש את include - שרציתי להשתמש בזה, אבל אי אפשר לעשות include file= משתנה, שזה עושה בעיה כי אני לא תמיד יודע מההתחלה את השמות של הדפים, וגם אם כן זה לא יעיל לעשות הרבה if או case עם כל הדפים
יש את server.execute - על הפקודה הזאת סיפרו לי פה בפורום, גם איתה יש לי בעיות בגלל שאי אפשר להעביר דרך הURL משתנים

ויש את האפשרות שרק כרגע חשבתי על להשתמש בה - להציב את העיצוב דרך פונקציה ואז פשוט להשתמש בפונקציה בכל דף

עכשיו כמו שאמרתי קודם אני שואל במה מקובל להשתמש? אני בטוח שאני לא היחידי שנתקל בבעיות כאלה כשאני משתמש בinclude או server.execute וזה, במה מקובל להשתמש? מה הדרך מכל אלה שבדרך כלל משתמשים באתרים? אני שואל כי אני רוצה לדעת מה לעשות עם זה, זה חשוב לי לאתר
  Reply With Quote
ישן 30-11-05, 17:06   # 2
CSite.co.il
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

CSite.co.il לא מחובר  

::::::::::
קוד:
include/bla/banana.asp
וכדומה..
  Reply With Quote
ישן 30-11-05, 17:28   # 3
LBY
Junior Member

מיני פרופיל

LBY לא מחובר  

אה?..
לא הבנתי אותך =\...
  Reply With Quote
ישן 03-12-05, 14:48   # 4
LBY
Junior Member

מיני פרופיל

LBY לא מחובר  

זה כבר בדף השני ועבר כבר בערך שבוע, אני חייב עזרה עם זה, ניסיתי לשים את כל העיצוב בפונקציה ולעשות שעם פקודת server.execute הוא יבחר את הדף אבל שוב בשביל זה אני צריך משתנה בURL שיגיד לפקודה איזה דף הוא צריך להפעיל מה שאני לא רוצה, איך אני יכול לעשות נגיד שהוא יכנס לUpdates.asp ויוסיף את העיצוב לתוכן הדף? אני לא יכול לחלק את העיצוב לשתי פונקציות כי זה עם טבלאות
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום