הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 02-09-12, 18:29   # 21
BuildDream
עסק רשום [?]

BuildDream's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to BuildDream

BuildDream לא מחובר  

תגיד, באת לקבל ביקורת או שפתחת פה הודעה בשביל האגו שכולם יגידו לך כמה שהאתר שלך מוצלח?

כשאני אומר שלא רואים את רשימת השרתים - כנראה שזה לא מספיק בולט

וכשאתה רושם "מעל 10 שרתים" ובפועל ברשימה המלאה יש רק 5 - אתה מוריד מהאמינות של האתר

אתה באמת חושב שאתר שאי אפשר להרשם אליו ושאתה אומר "תפנה לתמיכה שיפתחו לך משתמש" - איך אני אמור לקחת אתר כזה ברצינות?

זה ממש לא אישי, אתה פתחת פה נושא כדי לקבל ביקורת ונתתי לך את דעתי. אני בתור גולש לא הייתי נותן פרטי תשלום באתר שנראה ככה. בכל זאת אתה רוצה שגולשים ישתמשו באתר שלך ויקנו את השירותים שלך.

ואם באת לקבל ביקורת - אל תנסה לבוא בגישה של התגוננות מכל הערה - אותי לא באמת מעניין איך האתר שלך נראה, אין לי שום קשר אליו.

ישן 03-09-12, 01:42   # 22
Qwais
עסק רשום [?]

Qwais's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Qwais

Qwais לא מחובר  

עד עכשיו לא הבנתי באיזו דרך בידיוק האתר פועל.

בכל אופן, אני מסכים עם כל מילה שאמר בילד דרים. כדאי לכם מאוד להתייחס לתגובתו ברצינות במידה ואתם איכשהו מצפים להצליח.

ישן 03-09-12, 15:37   # 23
Dennis Ray
CEO at Foxfort Ltd

Dennis Ray's Avatar

מיני פרופיל

Dennis Ray לא מחובר  

חברים - אני מבקש לא לתקוף משתמשים, הודעות עם תוכן פוגעני הוסרו ואזהרות חולקו.

תזכורת: זהו פורום ביקורות על האתרים שלכם, לא פורום "פירגון" על המאמצים שעשיתם. לכל אחד דעתו שלו, כמובן שנבקש לכתוב אותה בצורה מכובדת.

Last edited by Dennis Ray; 03-09-12 at 16:26..

ישן 03-09-12, 16:41   # 24
Jonnie
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Jonnie לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Ray צפה בהודעה
חברים - אני מבקש לא לתקוף משתמשים, הודעות עם תוכן פוגעני הוסרו ואזהרות חולקו.

תזכורת: זהו פורום ביקורות על האתרים שלכם, לא פורום "פירגון" על המאמצים שעשיתם. לכל אחד דעתו שלו, כמובן שנבקש לכתוב אותה בצורה מכובדת.
חבל מאוד שמחקת את התגובה שלי, אבל את של אריאל שהוא מגדיר את האתר שלי "כמעפן" לא מחקת.
מראה על רצינות הפורום ועל ההפליות.

אחלה, הבנתי, הפנמתי, לנעול את הנושא.

ישן 03-09-12, 16:44   # 25
SubMovie
חסום

מיני פרופיל

SubMovie לא מחובר  

לא הבנתי איך האתר פועל..
אתה כאילו מוריד את הקובץ לשרת שלך וזה מעלה לשרתים שלך ומציג לבן אדם תקובץ?

ישן 03-09-12, 17:06   # 26
Dennis Ray
CEO at Foxfort Ltd

Dennis Ray's Avatar

מיני פרופיל

Dennis Ray לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Jonnie צפה בהודעה
חבל מאוד שמחקת את התגובה שלי, אבל את של אריאל שהוא מגדיר את האתר שלי "כמעפן" לא מחקת.
מראה על רצינות הפורום ועל ההפליות.

אחלה, הבנתי, הפנמתי, לנעול את הנושא.
ההודעה שלו התפספסה (מצטער על כך) והוסרה כעת. זה בשום דרך לא היה מכוון או מפלה (ואני גם לא מכיר אף אחד מכם) . אם אתה עדיין מעוניין לנעול את הנושא תודיע ואני אנעל.

Last edited by Dennis Ray; 03-09-12 at 17:15..

ישן 03-09-12, 18:57   # 27
Jonnie
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Jonnie לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SubMovie צפה בהודעה
לא הבנתי איך האתר פועל..
אתה כאילו מוריד את הקובץ לשרת שלך וזה מעלה לשרתים שלך ומציג לבן אדם תקובץ?
את שיטות המערכת אני לא אחשוף בפניך, אך זה נורא פשוט,
ברגע שאתה לוקח קישור של אחד האתרים FF/UL/SF/RS ועוד, אתה מדביק אותם במערכת שלי ומקבל הורדה מיידית עם שם הקובץ וגודלו, בדיוק כמו מהשרת ישירות ובמקסימום מהירות.

ישן 04-09-12, 14:28   # 28
SubMovie
חסום

מיני פרופיל

SubMovie לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Jonnie צפה בהודעה
את שיטות המערכת אני לא אחשוף בפניך, אך זה נורא פשוט,
ברגע שאתה לוקח קישור של אחד האתרים FF/UL/SF/RS ועוד, אתה מדביק אותם במערכת שלי ומקבל הורדה מיידית עם שם הקובץ וגודלו, בדיוק כמו מהשרת ישירות ובמקסימום מהירות.
אני לא ממש מבין אז בשביל מה אתה קונה שרתים באלפי דולרים. זאת נחשבת מערכת פתיחת לינקים פשוטה

ישן 06-09-12, 15:23   # 29
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Kuchi

Kuchi לא מחובר  

טוב אתן את דעתי לא יודע איך תקבל זאת אך אל תכעס אל תעלב ולא לקחת ללב זאת רק דעתי שלי .

אם אתה אומר שהשרתים שלך עולים כ1000$ לצערי אני נאלץ לתייג את המילה "שקר" לא שקרן אלא את המילה "שקר" ל1000$
היום שרת בOVH של 8 טרה וזיכרון של 32 ג'יגה עם מערכת של I7 3.2 X8 עולה 100 יורו נעגל הכל עם מעמ ובלה בלה בלה זה 500 ש"ח בחודש ...
ה"שרתים" שלך לא באמת מכילים קבצים להורדה ...
יותר ויותר מזה לפי הDNS שלך אתה נמצא בחבילת החינם של חברת cloudflare.com
כן כן בחבילת החינם הDNS בדומיין שלך זה למשתמשים החינמיים .. מה גם שאני לא ממש חושב שקנית שם את חבילת ה CloudFlare Enterprise החודשים שעולה מעל 3 אלף דולר בחודש (כי אז גם שם הDNS אחר)
cloudflare נותנים DNS שונה לכל חבילה ...
אך בכל זאת איפה בדיוק ה"שרתים" שלך ?
יצרת אתר אשר פותח את הלינקים זה הכל !!! אין פה הוצאות של יותר מ 100 דולר בחודש !
יותר מזה מהפרסומות אם תעבור את ה1000 אני מאמין כי תוכל להכניס בחודש 4000 ש"ח זה אומר מעל ל 400 אחוז רווח !!!
בקיצור לצערי מהאשכול הזה אחרי שקראתי את כל התגובות שלך ושל שאר המשתמשים אני יוצא מרומה ! נתת פה מספרים של עלויות שיקריים ! אחי ממש !
בארץ המחיר גבוה כן אבל בחול ממש לא במיוחד לא שאתה על חבילת החינם ! ואל תגיד שלא אני לא סתם אומר תבדוק ותראה או שפתאום עכשיו תקנה ..
בכל מקרה הוצאות לאתר כזה אין סיבה שיהיו מעל ל100 דולר ואני חותם על זה כמתכנת שבנה מערכות כמו שלך לפתיחת קישורים וכי אני מבין בנושא זה !

שוב אני לא מנסה לפגוע יצא שאתה פגעת בי ובאנשים כאן בפורום כאשר אתה חושב שאין פה אנשים עם מספיק אינטליגנציה כדי להבין את ה"חלטורה" במה שכתבת (לא באתר חס וחלילה !)
מה שכתבת הוא שיקרי לעומת מה שביצעת !
זה כמו שתכתוב שהאתר בחינם אך אם נכנס לאתר נגלה שהוא עולה כסף לצערי זה רמאות ...
כך כשאתה מציין מספרים כמו שזרקת פה של 20 אלף ו 1000$ פיייי התעוורתי לרגע ! ואז קיבלתי כאפה כשנכנסתי לאתר וקצת חקרתי על האתר ..

בקיצור לא בא לפגוע ! ולא בא להרוס הרעיון יפה (לדעתי) הביצוע שלך לפרסום שלו ולקידו שלו נורא ואיום (לדעתי) וכאשר אדם מגלה שהבן אדם לא אמין בעליל אתה לא מאמין באתר שלו ..

עכשיו בקשר לאתר עצמו כאתר הכל יפה הוא נראה פשוט למשתמש אפילו הכי לא מבין שיש .. אך עצם כך שהוא עולה כסף יפגע בך מדוע ?
כי יש פתיחת לינקים בחינם ובגלל שאתה הבעלים של אתר שמספק סיסמאות בחינם לFF וכל אלה ... (בכוונה לא ציינתי את שם האתר לא ידעתי אם אתה רוצה שידעו שזה האתר שלך)

בקיצור ג'וני אני ממליץ לך לפרסם תאתר לשנות נוסחה לחינמי עם הגבלות .. למשל 5 קישורים ביום בחינם והשאר יעלה כסף אבל נגיד 2 שקל ל48 שעות כמו באתרי העלאות .. תעשה אתה רק תרוויח ..
וכמובן בהצלחה ..

במידה ויש משהו פוגעני בהודעה בכל היקר שאין ברצוני לפגוע באף אחד !
כל מה שנכתב פה הוא בגדר "עסקים" ו"דעות" באם נפגעת מכל דבר אשר יהיה אני מתנצל מראש ומבקש את סליחתך .
בהצלחה

ישן 07-09-12, 17:42   # 30
Jonnie
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Jonnie לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Kuchi צפה בהודעה
טוב אתן את דעתי לא יודע איך תקבל זאת אך אל תכעס אל תעלב ולא לקחת ללב זאת רק דעתי שלי .

אם אתה אומר שהשרתים שלך עולים כ1000$ לצערי אני נאלץ לתייג את המילה "שקר" לא שקרן אלא את המילה "שקר" ל1000$
היום שרת בOVH של 8 טרה וזיכרון של 32 ג'יגה עם מערכת של I7 3.2 X8 עולה 100 יורו נעגל הכל עם מעמ ובלה בלה בלה זה 500 ש"ח בחודש ...
ה"שרתים" שלך לא באמת מכילים קבצים להורדה ...
יותר ויותר מזה לפי הDNS שלך אתה נמצא בחבילת החינם של חברת cloudflare.com
כן כן בחבילת החינם הDNS בדומיין שלך זה למשתמשים החינמיים .. מה גם שאני לא ממש חושב שקנית שם את חבילת ה CloudFlare Enterprise החודשים שעולה מעל 3 אלף דולר בחודש (כי אז גם שם הDNS אחר)
cloudflare נותנים DNS שונה לכל חבילה ...
אך בכל זאת איפה בדיוק ה"שרתים" שלך ?
יצרת אתר אשר פותח את הלינקים זה הכל !!! אין פה הוצאות של יותר מ 100 דולר בחודש !
יותר מזה מהפרסומות אם תעבור את ה1000 אני מאמין כי תוכל להכניס בחודש 4000 ש"ח זה אומר מעל ל 400 אחוז רווח !!!
בקיצור לצערי מהאשכול הזה אחרי שקראתי את כל התגובות שלך ושל שאר המשתמשים אני יוצא מרומה ! נתת פה מספרים של עלויות שיקריים ! אחי ממש !
בארץ המחיר גבוה כן אבל בחול ממש לא במיוחד לא שאתה על חבילת החינם ! ואל תגיד שלא אני לא סתם אומר תבדוק ותראה או שפתאום עכשיו תקנה ..
בכל מקרה הוצאות לאתר כזה אין סיבה שיהיו מעל ל100 דולר ואני חותם על זה כמתכנת שבנה מערכות כמו שלך לפתיחת קישורים וכי אני מבין בנושא זה !

שוב אני לא מנסה לפגוע יצא שאתה פגעת בי ובאנשים כאן בפורום כאשר אתה חושב שאין פה אנשים עם מספיק אינטליגנציה כדי להבין את ה"חלטורה" במה שכתבת (לא באתר חס וחלילה !)
מה שכתבת הוא שיקרי לעומת מה שביצעת !
זה כמו שתכתוב שהאתר בחינם אך אם נכנס לאתר נגלה שהוא עולה כסף לצערי זה רמאות ...
כך כשאתה מציין מספרים כמו שזרקת פה של 20 אלף ו 1000$ פיייי התעוורתי לרגע ! ואז קיבלתי כאפה כשנכנסתי לאתר וקצת חקרתי על האתר ..

בקיצור לא בא לפגוע ! ולא בא להרוס הרעיון יפה (לדעתי) הביצוע שלך לפרסום שלו ולקידו שלו נורא ואיום (לדעתי) וכאשר אדם מגלה שהבן אדם לא אמין בעליל אתה לא מאמין באתר שלו ..

עכשיו בקשר לאתר עצמו כאתר הכל יפה הוא נראה פשוט למשתמש אפילו הכי לא מבין שיש .. אך עצם כך שהוא עולה כסף יפגע בך מדוע ?
כי יש פתיחת לינקים בחינם ובגלל שאתה הבעלים של אתר שמספק סיסמאות בחינם לFF וכל אלה ... (בכוונה לא ציינתי את שם האתר לא ידעתי אם אתה רוצה שידעו שזה האתר שלך)

בקיצור ג'וני אני ממליץ לך לפרסם תאתר לשנות נוסחה לחינמי עם הגבלות .. למשל 5 קישורים ביום בחינם והשאר יעלה כסף אבל נגיד 2 שקל ל48 שעות כמו באתרי העלאות .. תעשה אתה רק תרוויח ..
וכמובן בהצלחה ..

במידה ויש משהו פוגעני בהודעה בכל היקר שאין ברצוני לפגוע באף אחד !
כל מה שנכתב פה הוא בגדר "עסקים" ו"דעות" באם נפגעת מכל דבר אשר יהיה אני מתנצל מראש ומבקש את סליחתך .
בהצלחה
מה אתה באמת חיי בסרט אתה אה?

במידה והיה לך קצת רקע בתכנות וניסיון לבנות מערכות כאלו, הייתה מבין ששרת ב- 100 יורו בחודש לא יחזיק לך 2 לקוחות בו זמנית.
המערכת מבצע מלא בקשות של MYSQL בשניות בודדות, הלקוחות צורכים רוחב פס בכמות מטורפת, שגם ההורדות מהשרתי העלאות גם באות כאן בחשבון.
ה- cloudflare זה רק באתר עצמו (Webserver) אנו עובדים בצורת REMOTE UPLOAD עם כל השרתים היעודיים שלנו.
במידה והייתה נרשם ורוכש משתמש אז הייתה מבין איך זה עובד.
ה- האתר שלנו יושב על שרת יעודי בארץ, אך ה- CloudFlare סך הכל תומך ומאיץ לאלו שגולשים אלינו מחול, אם הייתה קצת חכם, הייתה בודק ורואה שהאתר במקור יושב על שרת יעודי בישראל על 100 מביט.

כל השרתים האחרים (שרתים של הפתיחת לינקים), יושבים על 10 גיגה ביט רוחב פס עם זיכרון של 64 גיגה ו- 2 דיסקים קשיחים של 240GB SSD.
השרת הוא ללא הגבלת תעבורה (UNMETERD) שזה מה שהופך את השרת ליקר נורא (999 יורו ליחידה)
בכל אופן, אני מבין ורואה שמכאן ביקורות חכמות אני לא אקבל, אז אני מבקש מהמנהל למחוק את הכתבה הזו.

תודה ושבת שלום.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום