הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 01-06-15, 14:53   # 11
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

אין צורך לאחל "בהצלחה", ההצלחה כבר הגיעה. ישבתי על זה לא מעט זמן, ונכון שזה סכום זעום שמזיז לי לכל היותר את הביצה השמאלית - אבל לאורך השנים, כמה וכמה אנשים ניסו לעשות לי הונאות באינטרנט וכל אחד מהם קיבל בראש בסוף - רובם נכנעו, חלקם נתבעו. תן לחבר שלך לבחור באיזה דרך זה יקרה ואם 65 ש"ח בשביל לשחק בפוקר בפייסבוק שווים את מה שמתוכנן לו. אצלי אין הפקרות ומי שינסה לדפוק אותי, יקבל את זה חזרה הרבה יותר חזק בבומרנג - אם אני לא עושה את זה בשביל עצמי, אז לפחות עבור כל אותם עשרות אנשים שהוא כבר הספיק להונות באינטרנט במשך קרוב ל-5 שנים משנת 2011.
  Reply With Quote
ישן 01-06-15, 15:04   # 12
Dwx.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dwx.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Maroon 5 צפה בהודעה
אין צורך לאחל "בהצלחה", ההצלחה כבר הגיעה. ישבתי על זה לא מעט זמן, ונכון שזה סכום זעום שמזיז לי לכל היותר את הביצה השמאלית - אבל לאורך השנים, כמה וכמה אנשים ניסו לעשות לי הונאות באינטרנט וכל אחד מהם קיבל בראש בסוף - רובם נכנעו, חלקם נתבעו. תן לחבר שלך לבחור באיזה דרך זה יקרה ואם 65 ש"ח בשביל לשחק בפוקר בפייסבוק שווים את מה שמתוכנן לו. אצלי אין הפקרות ומי שינסה לדפוק אותי, יקבל את זה חזרה הרבה יותר חזק בבומרנג - אם אני לא עושה את זה בשביל עצמי, אז לפחות עבור כל אותם עשרות אנשים שהוא כבר הספיק להונות באינטרנט במשך קרוב ל-5 שנים משנת 2011.
יש לי כמה מילים להגיד לך..
אתה לא שפוי בכלל.
אני לא יודע למה אתה כזה בטוח שזה הוא,ותאמין לי 65 שקל זה לא מה שיעשה אותו עשיר או שמח

תן פה או בפרטי הוכחה אחת שזה הוא אחת בלבד.
אמרת שיש לך כמה..
  Reply With Quote
ישן 01-06-15, 15:38   # 13
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

ה-65 ש"ח הללו מצטרפים לאין ספור מקרים מתועדים באינטרנט של תלונות כלפיו, חלקן בסכומים גדולים בהרבה.
אין לי מושג מה עובר לבחור הזה בראש - אולי הוא עוד לא התבגר, אולי הוא סובל ממחלה קשה, אולי הוא מכור כרוני למשהו מסוים,
לא חסרות התמכרויות שעבורן אנשים נואשים ומסכנים יעשו הכל כדי להשיג כסף - זה יכולה להיות עוד מנת אסיד או 20 מיליון דולר וירטואלים בפוקר של הפייסבוק.

לי ולשאר האנשים שנפגעו ממנו זה ממש לא משנה. אנחנו אלו שנפגענו ובכל אחת מהנסיבות עליו לתת את הדין, בטח כשהוא לא מראה שום רצון
לחזור בעצמו ולתקן את העוולות שעשה. בין אם כי הוא מפחד, בין אם כי זה חזק ממנו או בין אם כי הוא לא רוצה. אותי זה לא מעניין.

במידה והכסף לא יוחזר ותוגש התנצלות מצידו, בימים הקרובים תצא נגדו תביעה ייצוגית שכבר עכשיו מתארגנת מאחורי הקלעים עם כמה מנפגעיו,
ולצערי הרב, לא היה קשה לאתר כאלו.
  Reply With Quote
ישן 01-06-15, 15:49   # 14
Dwx.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dwx.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Maroon 5 צפה בהודעה
ה-65 ש"ח הללו מצטרפים לאין ספור מקרים מתועדים באינטרנט של תלונות כלפיו, חלקן בסכומים גדולים בהרבה.
אין לי מושג מה עובר לבחור הזה בראש - אולי הוא עוד לא התבגר, אולי הוא סובל ממחלה קשה, אולי הוא מכור כרוני למשהו מסוים,
לא חסרות התמכרויות שעבורן אנשים נואשים ומסכנים יעשו הכל כדי להשיג כסף - זה יכולה להיות עוד מנת אסיד או 20 מיליון דולר וירטואלים בפוקר של הפייסבוק.

לי ולשאר האנשים שנפגעו ממנו זה ממש לא משנה. אנחנו אלו שנפגענו ובכל אחת מהנסיבות עליו לתת את הדין, בטח כשהוא לא מראה שום רצון
לחזור בעצמו ולתקן את העוולות שעשה. בין אם כי הוא מפחד, בין אם כי זה חזק ממנו או בין אם כי הוא לא רוצה. אותי זה לא מעניין.

במידה והכסף לא יוחזר ותוגש התנצלות מצידו, בימים הקרובים תצא נגדו תביעה ייצוגית שכבר עכשיו מתארגנת מאחורי הקלעים עם כמה מנפגעיו,
ולצערי הרב, לא היה קשה לאתר כאלו.
בלה בלה בלה בלה..בהצלחה
  Reply With Quote
ישן 02-06-15, 16:05   # 15
Tom_l
אחראי פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Tom_l שלח הודעה באמצעות MSN אל Tom_l

Tom_l לא מחובר  

שלום חברים יקרים,

צר לי לשמוע את סיפורך, בהחלט כואב להתעסק עם נוכלים. אני מקווה שהעניין יגיע לטיפול ויהיה מאחוריך מהר מאוד.
Dwx.co.il - תראה זאת כהתראה אחרונה. אתה לא עו"ד של אף אחד ולא מייצג אף אחד. הבחור ביקש עזרה. יכול לעזור? מעולה. לא? אל תייצר כאן סלט.

לא רוצה עוד תגובות בנושא זה.

בהצלחה.
  Reply With Quote
ישן 02-06-15, 20:46   # 16
Gmalaya0x
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Gmalaya0x לא מחובר  

when you have to shoot shoot don't talk
  Reply With Quote
ישן 02-06-15, 23:49   # 17
Dennis Ray
CEO at Foxfort Ltd

Dennis Ray's Avatar

מיני פרופיל

Dennis Ray לא מחובר  

מבדר, ממתין לעדכונים נוספים בפרשה
ישן 03-06-15, 13:13   # 18
Media101
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Media101 לא מחובר  

Maroon 5 - בוא אפצה אותך במנת שאוורמה חבל על הכסף לעורך דין

Facebook Marketing
  Reply With Quote
ישן 05-06-15, 09:00   # 19
Dwx.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dwx.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Tom_l צפה בהודעה
שלום חברים יקרים,

צר לי לשמוע את סיפורך, בהחלט כואב להתעסק עם נוכלים. אני מקווה שהעניין יגיע לטיפול ויהיה מאחוריך מהר מאוד.
Dwx.co.il - תראה זאת כהתראה אחרונה. אתה לא עו"ד של אף אחד ולא מייצג אף אחד. הבחור ביקש עזרה. יכול לעזור? מעולה. לא? אל תייצר כאן סלט.

לא רוצה עוד תגובות בנושא זה.

בהצלחה.
אני לא מבין אותך,הבנאדם פה משקר..לחלוטין הוא לא יודע על מה הוא מדבר הוסטס נותן במה לשקר? אוקיי
  Reply With Quote
ישן 05-06-15, 10:47   # 20
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dwx.co.il צפה בהודעה
אני לא מבין אותך,הבנאדם פה משקר..לחלוטין הוא לא יודע על מה הוא מדבר הוסטס נותן במה לשקר? אוקיי
לא הבנתי למה את קופץ בראש - אף אחד לא הזכיר אותך מכתחילה.
אתה מנסה להגן על החבר שלך? אין שום בעיה, בשביל זה יש לו משתמש כאן בפורום - ומדבריך, נראה שהוא מכיר את הנושא.

במילים אחרות, אם הוא רוצה להגן על עצמו.. שיגן..

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום