הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-07-12, 21:13   # 1
BuildDream
עסק רשום [?]

BuildDream's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to BuildDream

BuildDream לא מחובר  

ביקורת שלילית | Global Solution

אני לצערי נפלתי עם הבחור, אני מקווה שלא תפלו גם אתם.

המשתמש - Global Solutions - http://www.hosts.co.il/forums/member.php?u=8581
אתר האינטרנט שלו - www.globalsolution.co.il

הבחור מציג את עצמו בתור אליאור, איש הייטק רציני שמייצג חברת בת של חברה גדולה.
משום מה עד לזמן האחרון הוא לא היה רשום כאן בתור עסק רשום, ואפילו אתר אינטרנט לא היה לבחור.

אני ידעתי שהוא מעביר לי עבודות שאחרים כאן בפורום מבקשים, אבל לא הפריע לי - כל עוד אני מקבל את הסכום שביקשתי הוא מוזמן לקחת לעצמו עמלה על תיווך.

התחלתי לעבוד מולו על 2 עבודות (חיתוכי PSD, הלבשות על מערכות קיימות, תיקוני קוד וכו').
סיימתי עבודה ראשונה (סכום לא גדול, 250 ש"ח סה"כ) ופניתי אליו לקבל את התשלום. הבחור אמר שהכל כמו שצריך, ושיום למחרת הוא יפקיד את הכסף בבנק. עברו 3 ימים ולא ראיתי את הכסף. פניתי שוב, ושוב הוא אמר שיפקיד. לאט לאט הוא התחיל פחות להתייחס ולהתעלם מהודעות.

היו גם הצגות בטלפון מידי פעם "אני עכשיו בבנק, תן לי את המספר חשבון שלך" ומיד אחר כך "הפקידה אומרת שאי אפשר להעביר כסף מחשבון בבנק דיסקונט לבנק לאומי, עד לא מזמן היה אפשר אבל ביטלו את זה".

ציטוט נוסף מהמייל - "‫ההנחיות של בנק ישראל בקרוב יחולו בכל הערים אין אפשרות להפקיד כסף ישירות לחשבון אך יש לי משהו שיפתור תבעיה. אמרו לי שזה חוק שהולך להיכנס בכל הערים זה בא מבנק ישראל‬‬" - הרעיון שהוא הציע היה שאני אעשה לו עוד עבודה, ואז הלקוח של העבודה השניה ישלם לי על שתיהן ישירות.

מה עם להעביר דרך האתר של הבנק? אין לו הרשאות (דבר שבדרך כלל קיים בחשבונות של קטינים). ומה עם להעביר דרך פייפל? "עבדו עליי עם זה בעבר אני לא מתעסק איתם".

במשך כמה פעמים כדי להוריד אותי ממנו הוא אמר "דיברתי עם נציג טלפוני וביצעתי העברה והוא אמר שזה טופל" (שקר לגמרי, שום העברה לא בוצעה). אחר כמה פעמים הוא אמר שהוא ילך לסניף הבנק, אבל הוא יכול רק בימי שישי ולא במהלך השבוע.

והבחור ה"רציני" שמייצג "חברה גדולה", הרבה פעמים בשיחות איתו הייתי צריך לשמוע אותו ואת אמא שלו מדברים בינהם באמצע שיחה איתי.

אחרי כמעט חודש שהוא מורח אותי ראיתי סוף סוף את הכסף בחשבון בנק שלי. את העבודה השנייה שעבדתי עליה מולו הפסקתי באמצע.

בשורה התחתונה - אני אישית ממליץ לבדוק טוב טוב עם מי יש לכם עסק.

Last edited by Dennis Ray; 26-07-12 at 23:23..
  Reply With Quote
ישן 27-07-12, 01:41   # 2
Tal.
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Tal. לא מחובר  

אני מכיר את אליאור אישית, אליאור אכן איש הייטק ויוצא יחידת מודיעין מובחרת. עבדתי איתו הרבה ותמיד היה אמין ודאג לתת מעבר למצופה.

עוד לא שמעתי את הגרסא שלו ואני בטוח שיש הסבר למה שאתה אומר פה בשורה התחתונה קיבלת את הכסף שמגיע לך - אליאור לא גנב זה בטוח.

זה שאתה מכניס פה את זה שהוא מדבר עם אמא שלו בזמן שהוא מדבר איתך זה מגעיל וזה בטוח לא עניינך ותפקידך לשפוט אותו ולהסיק מסקנות מזה.
  Reply With Quote
ישן 27-07-12, 01:45   # 3
GNS
חבר בקהילה

מיני פרופיל

GNS לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Tal. צפה בהודעה
אני מכיר את אליאור אישית, אליאור אכן איש הייטק ויוצא יחידת מודיעין מובחרת. עבדתי איתו הרבה ותמיד היה אמין ודאג לתת מעבר למצופה.

עוד לא שמעתי את הגרסא שלו ואני בטוח שיש הסבר למה שאתה אומר פה בשורה התחתונה קיבלת את הכסף שמגיע לך - אליאור לא גנב זה בטוח.

זה שאתה מכניס פה את זה שהוא מדבר עם אמא שלו בזמן שהוא מדבר איתך זה מגעיל וזה בטוח לא עניינך ותפקידך לשפוט אותו ולהסיק מסקנות מזה.
+1

יצא לי לעבוד מספר פעמים עם אליאור והכל הלך חלק וללא בעיות. קורה שבנאדם מועד ובבעיית נזילות אפשר לבוא לקראתו...
הכי חשוב שקיבלת את הכסף שמגיע לך.
  Reply With Quote
ישן 27-07-12, 08:14   # 4
BuildDream
עסק רשום [?]

BuildDream's Avatar

מיני פרופיל

BuildDream לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Tal. צפה בהודעה

"ההנחיות של בנק ישראל בקרוב יחולו בכל הערים אין אפשרות להפקיד כסף ישירות לחשבון"

אם אומרים לי "יש לי בעיה, אני צריך עוד כמה ימים בשביל להפקיד לך" - מקובל עליי. אבל שקרים כאלה הזויים?? מה זה הדברים האלה?

והוא אחר כך גם טוען שהוא עשה את העבודות שהוא נותן לאחרים פה לעשות

היו פה כמה שאמרו לי שהבנאדם עבד עליהם, והחלטתי לפרסם את זה

את הכסף שלי קיבלתי אבל גם זה אחרי חודש שאני צריך להתחנן בשבילו ושמעתי מהבנאדם כ"כ הרבה שקרים
  Reply With Quote
ישן 27-07-12, 08:41   # 5
HQserv.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל HQserv.co.il Send a message via Skype™ to HQserv.co.il

HQserv.co.il לא מחובר  

עצוב לשמוע
ישן 27-07-12, 10:13   # 6
Qwais
עסק רשום [?]

Qwais's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Qwais

Qwais לא מחובר  

"ההנחיות של בנק ישראל בקרוב יחולו בכל הערים אין אפשרות להפקיד כסף ישירות לחשבון"

תגובתי בנושא:

בכל אופן, רכשתי מאליאור משהו, הקניה בוצעה במהירות. אולי להפך זה לא ככה.
  Reply With Quote
ישן 27-07-12, 10:35   # 7
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

האמת שזאת לא פעם ראשונה שאני שומע דברים לא נעימים עליו...
אבל באמת יכול להיות שהייתה לו בעיה של כסף נזיל ולא היה לו נעים לומר..
לא נעים לשמוע את זה וממש לא מקצועי מה שהוא עשה, אבל לכל אחד יש כמה דברים רעים בו - תעשה את השיקולים שלך אם שווה לך לעבוד איתו.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Qwais צפה בהודעה

תגובתי בנושא:

בכל אופן, רכשתי מאליאור משהו, הקניה בוצעה במהירות. אולי להפך זה לא ככה.
ידוע שיותר קל לקבל כסף מאשר להוציא ><
ישן 27-07-12, 13:48   # 8
Dwebs
חבר מתקדם

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Dwebs

Dwebs לא מחובר  

כתור אחד שעבד איתו יש לי גם תגובה בנידון -
עבדתי עם אליאור בעבר על מספר עבודות , על העבודה הראשונה שבאמת מבחינתי בוצעה בהצלחה עוד באותו היום קיבלתי Prtscr (תמונת מסך בקיצור) של העברה בנקאית
היה חלק שבוצע חלקית או משהו , או כאלה שעזרתי לו לשווק וכל מיני כאלה שזה לא דברים מלאים ולא קיבלתי ממנו תשלום עד היום (שזה כבר כמעט חצי שנה ככה) , אבל אני מאמין שבהסכם ההתקשרות החדש שלנו זה יהיה שונה
אז תעשה את שיקוליך , אליאור יצא בפניי חצי הגון וחצי לא
עמית
ישן 27-07-12, 15:05   # 9
BuildDream
עסק רשום [?]

BuildDream's Avatar

מיני פרופיל

BuildDream לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DahanWebs צפה בהודעה
כתור אחד שעבד איתו יש לי גם תגובה בנידון -
עבדתי עם אליאור בעבר על מספר עבודות , על העבודה הראשונה שבאמת מבחינתי בוצעה בהצלחה עוד באותו היום קיבלתי Prtscr (תמונת מסך בקיצור) של העברה בנקאית
היה חלק שבוצע חלקית או משהו , או כאלה שעזרתי לו לשווק וכל מיני כאלה שזה לא דברים מלאים ולא קיבלתי ממנו תשלום עד היום (שזה כבר כמעט חצי שנה ככה) , אבל אני מאמין שבהסכם ההתקשרות החדש שלנו זה יהיה שונה
אז תעשה את שיקוליך , אליאור יצא בפניי חצי הגון וחצי לא
עמית
אם אתה מעוניין לעבוד עם בנאדם שלפי מה שאתה אומר "חצי הגון" - שיהיה לך בהצלחה

גם אני כשעבדתי איתו קיבלתי תמונות של הכסף שלי (קיבלתי תמונה של שטרות בתוך מעטפה - "זה הכסף שאני חייב לך" - ממש צחוק מעבודה..) אבל לי אישית תמונה לא כ"כ עוזרת אני מעדיף את זה בחשבון בנק.

אם בנאדם בא ואומר לי "תקשיב יש לי בעיה, תן לי שבוע שבועיים ואני אפקיד לך את הכסף" אז בכיף, אני אתן לו כמה שיצטרך. ואני בטוח שגם אחרים היו מבינים אם הייתה בעיה קטנה. אבל לשמוע שקרים כאלה (חוקי הזויים של "בנק ישראל") זה עובר גבול..

ומה הקטע? שהוא קיבל מהלקוח פי 2 מהתשלום שהוא חייב לי והלקוח לא עיכב את התשלום, וידאתי את זה. ככה שלהעביר לי את החלק שלי לא אמורה להיות בעיה.

אני גם פניתי ללקוח שאליאור תיווך ביננו (בלי ידיעה של אליאור, שניסה להסתיר שזאת עסקת תיווך) ומסתבר שללקוח אליאור אמר שהוא זה שעושה את התכנות לאתר שלו ושיקר גם לו.

וזה לא נגמר כאן - אחר כך בפורום אליאור טוען "אני בעל המקצוע" - הוא זה שמתכנת ומעצב אצלו בעסק, ואז עוברים על רשימת העבודות שהוא מפרסם בתחילת אותו הנושא - לא הוא עשה אותן.
  Reply With Quote
ישן 27-07-12, 16:44   # 10
OmerC
חבר בקהילה

מיני פרופיל

OmerC לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BuildDream צפה בהודעה
אם אתה מעוניין לעבוד עם בנאדם שלפי מה שאתה אומר "חצי הגון" - שיהיה לך בהצלחה

גם אני כשעבדתי איתו קיבלתי תמונות של הכסף שלי (קיבלתי תמונה של שטרות בתוך מעטפה - "זה הכסף שאני חייב לך" - ממש צחוק מעבודה..) אבל לי אישית תמונה לא כ"כ עוזרת אני מעדיף את זה בחשבון בנק.

אם בנאדם בא ואומר לי "תקשיב יש לי בעיה, תן לי שבוע שבועיים ואני אפקיד לך את הכסף" אז בכיף, אני אתן לו כמה שיצטרך. ואני בטוח שגם אחרים היו מבינים אם הייתה בעיה קטנה. אבל לשמוע שקרים כאלה (חוקי הזויים של "בנק ישראל") זה עובר גבול..

ומה הקטע? שהוא קיבל מהלקוח פי 2 מהתשלום שהוא חייב לי והלקוח לא עיכב את התשלום, וידאתי את זה. ככה שלהעביר לי את החלק שלי לא אמורה להיות בעיה.

אני גם פניתי ללקוח שאליאור תיווך ביננו (בלי ידיעה של אליאור, שניסה להסתיר שזאת עסקת תיווך) ומסתבר שללקוח אליאור אמר שהוא זה שעושה את התכנות לאתר שלו ושיקר גם לו.

וזה לא נגמר כאן - אחר כך בפורום אליאור טוען "אני בעל המקצוע" - הוא זה שמתכנת ומעצב אצלו בעסק, ואז עוברים על רשימת העבודות שהוא מפרסם בתחילת אותו הנושא - לא הוא עשה אותן.
אני לא מכיר אותו ולא רוצה להטעות אבל כשבעל עסק מעסיק אדם כמוך ואתה זה שעושה את העבודה, יש לו את הזכות המוחלטת לשים את העבודה באתר כעבודה שנעשתה על ידי החברה.

בכל אופן, אני אשמח לשמוע את הצד שלו בנושא.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום