הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 25-05-10, 21:21   # 1
golanba
חבר בקהילה

מיני פרופיל

golanba לא מחובר  

ביקורת|securehost.co.il/beastserv.com

קבלה נשלחה לדימה
העסק עליו מדובר הינו: http://securehost.co.il, http://beastserv.com
שלום לכולם,זה הולך להיות קצת סיפור חיים,אבל למי שבאמת אכפת ומעניין אותו שייקרא
אני רושם ביקורת זאת על העסק securehost.co.il/beastserv.com המנוהל על ידי אורן ויוני
קודם כל נתחיל בכך שאני לקוח שלהם כבר כמעט שנה,ואני רוצה לציין כי לפני שעברתי להם מחברה שאני לא זוכר את שמה היו לי המון בעיות כגון פריצות,אפשר לומר שעד לפני שעברתי לסקיור כל חברה שהייתי בה לא היה מעל לחודש
כאשר נכנסתי לפה וראיתי את צוות האתר סקיור הוסט,החלטתי עם האתר החדש שלי להיות לקוח שם,לאלה שמכירים את האתר וראו כי הוא נפל פה ושם,אז הפעם האחרונה שאני זוכר שהוא נפל זה היה לפני כמעט חצי שנה שהיה בעיה בOVH ומאז הכל הולך חלק.
אי אפשר להאשים חברה בכל דבר שקורה,לפעמים קורה נשרף משהו שדורש טיפול אך זה לא קרה בזדון,דברים כאלה קורים.
ונתחיל בביקורתאני חושב שכמה שאני חופר לאנשים וכמה שאכפת לי מהאתר שלי ומאנשים,לפעמים נוצר רושם שזה יותר מידי,היו בעלי חברות שוואלה לא היה להם סבלנות ולשמוע את "ההתבכיינות" של למה זה ככה למה זה נפרץ וזה,אבל כשהגעתי לסקיור,הופתעתי לגלות אנשים סבלניים,שאכפת להם מהלקוחות שלהם,הם ישבו וסיפרו יל בדיוק על החברה ממה היא מוגנת ועל הלקוחות שיש אצלה.כשהפכתי ללקוח שלהם הרגשתי הקלה,לא רק שהמחירים זולים ובמקום לשלם אלפי שקלים לחברות הישראליות,נוצר מצב שאתה משלם סכום מינימלי ומקבל המון,כאשר בחברות שונות לוקחים לך סכום אסטרונומי ומה שאתה מקבל זה כלום.
במהלך החודשים האתר גדל וכו',ולמרות זאת שבחברות אחרות וזה נבדק אמרו אין ביכולתנו לאחסן אותך,צוות סקיור המשיך לדאוג ולספק את השירות הכי טוב שהם יכולים,החבילה טיפה התייקרה אבל זה שווה את זה,המחיר הוא נוח לכיס,אני כבנאדם שלא עובד,ויש לו טיפה חסכונות יכול לעמוד בזה,אין ספק שבמבחן המחירים הם בהחלט מעולים
לגבי השירות,שוב שירות מעולה כמו שציינתי,במהלך שהותי בחברה היו לי מספר תקלות ושאלות באתר שלי שלא כל כך קשורות לשרת,ושוב יונתן ואורן עם המון סבלנות ישבו והסבירו לי כמו שצריך מה לעשות,היום לדוגמא נוצר משוה מסויים באתר שלי שלא ידעתי כל כך איך לפתור,בזכות המשאבים שהם סיפקו לי מהשרת ומעצמם הבעיה נפתרה נכון לעכשיו,אין ספק במבחן השירות ורמת ההבנה של הצוות הם בהחלט מעולים

אני כלקוח שלהם כמעט שנה יכול בבירור להגיד שבהחלט סקיור הוסט היא חברה מעולה,ולא ספק אחת הטובות שנתקלתי בהן,מחירים נוחים,שירות מעולה,וכמובן שרתים מעולים

אני אשאר לקוח שלהם עוד הרבה זמן,ואחרי היום הבנתי שמגיעה להם ביקורת על כל העבודה שםה משקיעים בנו לקוחות החברה,יום וליל,אפילו בלילה הם תומכים וזה בהחלט דבר שאני מעריך אותם על זה.

כל הכבוד סקיורהוסט ותודה רבה על שירות מעולה ומקווה שתמשיכו לגדול כי בהחלט אתם עושים עבודת קודש,ואני כלקוח?מאוד מאוד מרוצה!.

סליחה על החפירה,אבל אני חושב שמגיע להם את הביקורת הזאת על כל המאמצים שהם עושים :P

יום טוב לכולם
  Reply With Quote
ישן 25-05-10, 22:18   # 2
Light-Era.Net || Ronen
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Light-Era.Net || Ronen לא מחובר  

כל הכבוד להם, יכול להצטרף לדעה החיובית
  Reply With Quote
ישן 26-05-10, 05:53   # 3
DrA
חבר בקהילה

מיני פרופיל

DrA לא מחובר  

נשמע בהחלט ביקורת מצווינת :]
ישן 26-05-10, 12:34   # 4
Valred | OTM Group
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Valred | OTM Group לא מחובר  

כל הכבוד.

כנ"ל, עד עתה הם עושים עבודה מעולה!
ישן 06-06-10, 05:36   # 5
Moshe1010
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Moshe1010 לא מחובר  

אכן כך, גם אני איתם כמעט שנה ומאז הנפילה הגדולה דאז לא היה שום דבר רציני והכל עובד חלק.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום