הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 03-10-09, 23:31   # 11
psycho
הוסטסניון

מיני פרופיל

psycho לא מחובר  

עם כל האבטלה הסמויה שיש בצה"ל וכל הקומבינות והמש"קי ממטרות

ספורטאי מצטיין אחד עושה כזה רעש בתקשורת?
סתם עוד אייטם תקשורתי, לא יותר מזה...

שישחק לו בכיף שם
  Reply With Quote
ישן 03-10-09, 23:51   # 12
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Kuchi

Kuchi לא מחובר  

רק על זה הייתי שם אותו בתותחנים ומוציא אותו 1 לחודשיים !
  Reply With Quote
ישן 04-10-09, 00:04   # 13
ozsason
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ozsason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי NightCrawler צפה בהודעה
אם הוא יתגייס יפטרו אותו מהעבודה.. איך אתה רוצה שהוא התפרנס?
אז....?
אני ב 20 לחודש הזה מתגייס,ובגלל שהגיוס אני צריך לעזוב מקום עבודה שאני בדרגת מנהל בו,צוות שבאמת הם כמו משפחה... ומשכורת יפה מאוד.
למה אני צריך לעזוב את מקום העבודה שלי בגלל הצבא והוא לא?!
בגלל שמקצוע שלו הוא כביכול לתקופה מוגבלת? סבבה שיבוא לארץ שהיה לא שירות מלא,שיהיה גובניק שיקבל הקלות! שיקבל שיחרור לקראת משחקים ואימונים.
גם אני אחרי השירות הצבאי שלי אם אני ארצה לחזור לעבוד בטוח לא יחזירו אותי לאותה דרגה שאני נמצא בה עכשיו,ואני אצטרך להתחיל הכל מהתחלה עם משכורת פחותה.
  Reply With Quote
ישן 04-10-09, 00:48   # 14
Guy
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Guy

Guy לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי NightCrawler צפה בהודעה
אם הוא יתגייס יפטרו אותו מהעבודה.. איך אתה רוצה שהוא התפרנס?
כמו שכל חייל מתפרנס

אבטחה | ניטור | וירטואליזציה | מחשוב ענן
שלחו לי מסר!
  Reply With Quote
ישן 04-10-09, 01:22   # 15
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Shart צפה בהודעה
שלא יעשה שום דבר.
הוא עושה בשבילנו מספיק כשהוא מראה שיש לנו טיפה כדורגל בארץ.
יופי.
אתה יודע מה? סבבה. ספורטאי, מגיע לו לא לשרת.

עכשיו, אתה יודע? אני מכיר איזה אחד - פלוני אלמוני. הוא נגן פסנתר - מנגנן בתזמורת הפילהרמונית לגילאי 17.

שהוא יתגייס לצה"ל? מה אתה צוחק? אתה יודע שגילאי 18-23 זה בדיוק הגילאים המשפיעים ביותר עכשיו? שיקבעו את העתיד שלו?
שגם הוא לא יתגייס.

ואתה יודע? בן דוד שלי - John Doe, הוא כרגע - רק בן 17 - כבר ב-20% מהדרך לתואר ראשון בפיזיקה. היית מאמין? שהוא ישרת בצבא? מה אתה צוחק עליי? הדרך היחידה שלו ללמוד זה להתגייס לעתודה ואז לבלות 10 שנים בצבא? גם שהוא לא יתגייס, אתה מבין איזה פוטנציאל מחכה לו בארה"ב שם בדיוק התחום שהוא מתמחה בו זה מה שצריך.

ואתה יודע? אח שלי, פשוט אלוף בשחמט. מד כושר (דרך לדירוג שחמטאים) 2200 ועולה. אתה מצפה שהוא יתגייס לצה"ל? עכשיו בדיוק עד גיל 25 המוח מפסיק להתפתח בכזאת מהירות - שהוא יבזבז את הזמן בצבא כשברור ששחמט זה התחום שלו?

ואתה יודע? חבר שלי פשוט מדהים בכל מה שקשור לגראפיקה. אתה יודע כמה זה יועיל לישראל אם ידעו שבישראל יש גרפיקאים ברמה גבוהה? שהוא יתגייס?

תן לי כל תחום אפשרי ואני אמצא לך סיבה בדיוק למה לא להתגייס.
אנשים חייבים להתגייס. אחר כך - שהצבא ישחרר אותם. אבל שהבחירה תיהיה בידי הצבא ולא לרגע בידיהם.
כשהוא לא יתגייס - גם ההוא, והחבר שלו, והבן דוד, והבן של האח של הדוד, והחתול של השכנים - לכולם יש את התירוצים שלהם. אז לא כולם "מפורסמים" כמו "בן סהר" אבל כולם נותנים 3 שנים מהחיים שלהם עבור המדינה.

לא רוצה לתת? אל תיחיה כאן ואל תבוא לכאן.
כי הסיבה שאני כאן, ואתה כן, וגם ה"בן סהר" הזה כאן - היא בגלל הצבא שלנו.
כן כן - הצבא המניאק, הצבא העצלן, הצבא הבזבזני - כן כן, זה הצבא שבגללו אתה עדיין כאן.

אם אתה לא רוצה להתגייס אין לך שום זכות לחיות כאן תחת צל ההגנה. כל אחד "בתורו" מגן על המדינה.
מי שלא מתגייס למרות שהוא יכול (תניחו רגע בצד ערבים, דרוזים דתיים ואנשים עם בעיות פיזיות/נפשיות) - שישללו לו את האזרחות. שילך מכאן.

זה שאתם לא יודעים בדיוק מה צה"ל עושה ואתם לא יודעים כמה המילואימניקים העצלנים, החיילים הבזבזנים, המפקדים המטומטמים והחובש שלא נתן לך ג' - אחראים בצורה ישירה לזה שאתה כאן, קיים וחיי.

ואם תניחו בצד רגע את העכבר, ותפתחו ספר היסטוריה - ותקראו, על מלחמת יום הכיפורים. על מלחמת ששת הימים. מבצע סיני. מלחמות שהייתה לנו נחיתות מספרית. תמיד. ברוב החזיתות גם נחיתות טכנולוגית.

אבל בכל זאת - ניצחנו.

תחשבו ככה.
יש פיגועים לאומניים? כבר אין. יש עשרות ניסיונות בכל שבוע ושבוע - ואולי אחד שכרגע - בזמן שאתם קוראים את ההודעה הזאת - בשלבי תכנון?
אז בגלל שאתם לא שומעים על חס וחלילה עשרות ההרוגים מהפיגוע הבא זה לא בגלל ששונאינו יצאו לשנת שבתון. זה בגלל כל הפעולות של צה"ל - בגלל פעולות התגמול, בגלל ההרתעה, בגלל המודיעין.

אז נכון - אתם לא רואים בחדשות הבוקר:
ציטוט:
צה"ל מנע הבוקר פיגוע נוסף שתוכנן כך וכך וכך. הסכין הוחבאה שם ושם ושם,
והשתמשו במזל"טים שנקנו לאחרונה ובמכשירי מעקב שהותקנו במכוניתו של האחראי האסטרטגי על פעולות ארגון הטרור X
לא הכל מספרים - ועדיף שכך.
אז זה שאתם לא שומעים על כמות הניסיונות לבצע פעולות איבה נגד כל ישות שהיא בישראל - זה לא בגלל שהם לא קיימים - ואל תשלו את עצמכם לרגע. זה בגלל צה"ל.

IF ITS WORKING - DON'T FIX IT.

צה"ל כנראה לא יעיל בכל מיני דברים. הוא עלול להיות לא נחמד. הוא לפעמים נושך.
אבל את העבודה שלו? הוא עושה. רוצים להגיד "בוא נשנה" ולטעות?
ואת האמת? לא אכפת לי לתת 3 שנים מהחיים שלי תמורת זה.
ציטוט:
דו"ח של האו"ם משנת 2006 מצא כי תוחלת החיים בלידה של גבר ישראלי הייתה 77.6 שנים (מקום 6 מבין המדינות המתועשות) ושל אשה 81.8 שנים, במקום ה-12 בעולם.
(צוטט מאת וויקיפדיה).

אתם יודעים מה? אנחנו חיים הרבה. אז 3 שנים - ואפילו 5 שנים - אין לי בעייה לתת תמורתן 74 שנים של שקט.

מקווה שהבהרתי את הנקודה שלי.
  Reply With Quote
ישן 04-10-09, 11:36   # 16
Tal`s
חבר וותיק

מיני פרופיל

Tal`s לא מחובר  

זה החיים שלו..שיחליט הוא מה לעשות ואף אחד לא צריך להעביר עליו ביקורת לדעתי.
  Reply With Quote
ישן 05-10-09, 06:47   # 17
Slash
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Slash לא מחובר  

MasterT , אני חושב שאתה מונע מגישה מאוד לא נכונה , אתה נע מגישה שכולם צריכים לעשות , ושאף אחד לא יצא פריאר , אתה יודע מה ? אני מרגיש פריאר לשלם עוד מיסים על חיילים מבוזבזים .
אני מעדיף לשלם 10 אחוז פחות מיסים ולקצץ 40 אחוז מהכוח אדם בצה"ל או לחילופין לשלם את ה10 אחוז האלה ולטפל בפשע ובחינוך הגרוע שיש במדינה הזאת .

וכן , אני חושב שפסנתרן מצטיין צריך לקבל פטור משירות בתנאי שהוא מייצג את ישראל במסגרות שונות , ופיזקאי מחונן צריך לגשת לעתודה או לחילופין לקבל דח"ש ולסיים את התואר שלו ,לעבוד בשביל צה"ל ואם הוא לא מוכן , אז שיתגייס ל3 שנים וישלים אחר כך , פיזיקה זה מקצוע שאפשר לעסוק בו גם בגיל 60 .

בכללי כל אדם אשר מייצג את ישראל במסגרות שונות יש לתת לו פטור משירות .

Always account for variable change
  Reply With Quote
ישן 05-10-09, 17:42   # 18
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Slash צפה בהודעה
MasterT , אני חושב שאתה מונע מגישה מאוד לא נכונה , אתה נע מגישה שכולם צריכים לעשות , ושאף אחד לא יצא פריאר , אתה יודע מה ? אני מרגיש פריאר לשלם עוד מיסים על חיילים מבוזבזים .
אני מעדיף לשלם 10 אחוז פחות מיסים ולקצץ 40 אחוז מהכוח אדם בצה"ל או לחילופין לשלם את ה10 אחוז האלה ולטפל בפשע ובחינוך הגרוע שיש במדינה הזאת .

וכן , אני חושב שפסנתרן מצטיין צריך לקבל פטור משירות בתנאי שהוא מייצג את ישראל במסגרות שונות , ופיזקאי מחונן צריך לגשת לעתודה או לחילופין לקבל דח"ש ולסיים את התואר שלו ,לעבוד בשביל צה"ל ואם הוא לא מוכן , אז שיתגייס ל3 שנים וישלים אחר כך , פיזיקה זה מקצוע שאפשר לעסוק בו גם בגיל 60 .

בכללי כל אדם אשר מייצג את ישראל במסגרות שונות יש לתת לו פטור משירות .
לאנשים ש"תורתם אמונתם" (שאני מעריך מאוד) יש פטור מהצבא.

פתאום חצי מדינה דתית. מה אתה אומר?

עכשיו - את האלה שמשקרים עוד יש דר לתפוס - בודקים בישיבה, שואלים...

אבל מישהו שאומר "אני לומד פיזיקה, חבל".

הצבא לא יכול לרדוף אחרי כל אחד.

אני אשאל אותך שאלה. הממשלה עכשיו עושה רפורמה. שולחים 40% (ובאמת שאם אתה חושב ש-40% מצה"ל הוא מיותר אתה טועה) הבייתה. משקיעים את הכסף ב... חינוך, משטרה - מה שלא יהיה.

מחר פורצת מלחמה והרבה אנשים מתים. אתה זה שרוצה להיות מאחורי ההחלטה הלא נכונה של להוריד את כוח האדם?

יש כמה עשרות אלפי חיילים בכל החזיתות של ישראל. הם לא עושים כלום - אבל אם הם לא שם יהיה אסון.

אי אפשר לעשות סקר על כל אחד "כדאי לשחרר אותו.. לא כדאי..." כולם מתגייסים.
ולמה שהבן סהר הזה לא יתגייס ואני כן? למה מי הוא?

אין שום חייל מבוזבז במדינה. יש חיילים שלא מנוצלים עד הסוף - ומה לעשות, אי אפשר לפתור את זה.

תחשוב על זה ככה - עד עכשיו אתה חיי?
כן או לא?

אם כן, כנראה שהשיטה נכונה. ולפני שאתה עושה שינוי דרסטי - תחשוב טוב טוב על כל ההשלכות שאתה לא מדמיין.

ציטוט:
מה? שפסנתרן מצטיין יקבל פטור כי הוא "מייצג את ישראל"?
שפיזיקאי מחונן יקבל דח"ש וא הוא לא רוצה - אז הוא יעבוד בשביל צה"ל (וצה"ל עוד ישלם לו על זה?).
עתודה זה עדיין שירות בצבא - תלפיות, חבצלות.

גם כדורגל אפשר לעסוק בגיל 21.

ודווקא פיזיקה זה דוגמא מצויינת למקצוע שעדיף ללמוד בגיל הכי צעיר שיש.

איך תחליט איזה פסנתרן מייצג את ישראל? ואם הוא באמצע הפסיק? ואם ככה ואם ככה?

רק להקים יחידה שתעסוק בזה תעלה הרבה יותר ממה שאתה משלם היום.

ונחזור לשאלה - למה שבן סהר לא יתגייס ושמישהו אחר כן?

ברור שצריך לעשות שינוי.

אבל אף אחד לא רוצה להיות הזה שיעשה שינוי ובגללו תנזק המדינה. כי כסף? בא והולך. אבל ברגע שיתחילו לתת פטור כאילו אין מחר - לא יהיה אפשר להחזיר את הגלגל לאחור.

לזרוק דברים זה קל. זה פשוט.
אבל,
תאמין לי שיש למשרד הביטחון עשרות יועצים ומספיק אנשים חכמים.
לצה"ל יש עשרות יועצים ומספיק אנשים חכמים.

אם אין לך תואר בכלכלה - אל תקרא תיגר על מי שיש לו ודואג לתקציב השוטף של משרד הבטחון וצה"ל.
  Reply With Quote
ישן 05-10-09, 18:01   # 19
Labs
חבר וותיק

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Labs

Labs לא מחובר  

לדעתי כדי לעשות את זה כמו ברוסיה
מי שהולך ללמוד לתואר לא עושה צבא בכלל
(אבל עדיין להשאיר את העתודה לאנשים שלא יכולים לממן לעצמם לימודים שישרתו אחרי זה בצהל)

וכל השאר קדימה לצבא!
כל ההעאלק דתיים האלו כל הספורטאים כל החולי נפש פסיכים נגנים וכו'
או שירות מלא כמו שצריך בלי הקלות או להעיף אותם מפה שילכו לחפש חיים במקום אחר
ישן 05-10-09, 18:09   # 20
Inet
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Inet שלח הודעה באמצעות MSN אל Inet

Inet לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Labs צפה בהודעה
לדעתי כדי לעשות את זה כמו ברוסיה
מי שהולך ללמוד לתואר לא עושה צבא בכלל
(אבל עדיין להשאיר את העתודה לאנשים שלא יכולים לממן לעצמם לימודים שישרתו אחרי זה בצהל)

וכל השאר קדימה לצבא!
כל ההעאלק דתיים האלו כל הספורטאים כל החולי נפש פסיכים נגנים וכו'
או שירות מלא כמו שצריך בלי הקלות או להעיף אותם מפה שילכו לחפש חיים במקום אחר
25% מהאנשים הולכים ללמוד באונ' - זה חלק ענקי מהאוכלוסיה שאתה לא יכול לוותר עליו.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום