הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 16-10-05, 16:01   # 21
A.M.F
חבר וותיק

מיני פרופיל

A.M.F לא מחובר  

ת'אמת, אני לא מצליח להבין אנשים... מה כזה נורא באזהרה? סוף העולם הגיע? כאילו מה כבר יקרה אם תהיה לך אזהרה... זה לא שתשב בבית סוהר או משהו...

אזהרה זה כבוד!
  Reply With Quote
ישן 16-10-05, 16:02   # 22
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

אני אעבור דבר דבר על כל בעיה שיש לך ונראה איפה אנחנו לא מסתדרים:

1. בלי שתפגע, אתה לא עלית לדיון באף פורום מנהלים. אין שום "סגירת חשבונות", לא איתך ולא עם אף משתמש אחר. אני לא מסכים לדבר כזה פה.
מה שכן יש, זה שקיפות: אם מישהו מזהיר אותך, אנחנו כולנו (אתה ושאר המנהלים) יודעים למה. לא צריך לנחש על מה אנחנו מזהירים אותך אם אנחנו צריכים להשתמש במנגנון האזהרות.

2. תציע בבקשה דרך אחרת לגרום לך לפרסם את ההודעות שלך לפי המקום הנכון. השינויים בחוקים כפי שאתה טוען שיש (ואתה צודק.. יש שינויים ועדכונים בהם) אינם מתייחסים לחוקיי הבסיס של "איפה לפרסם את ההודעה".

השינויים שחלו הם שינויים שמתייחסים (התייחסו) לסעיפים בנוגע לחוק החברות וחוקי המינימום. אני מסכים גם שהוספתי את חוק מספר 5ז' שנועד לכסות את המקרים שבהם משתמש יכול לפרסם הודעה פוגעת על בסיס מוצא משפחתי או עדתי.
אין לנו כלים אחרים מעבר לאזהרות כדי לכוון אותך לפעול ולפרסם הודעות במקומות הנכונים.
מספר ההודעות שפירסמת, ואפילו החתימה שלך, מצביעות על העובדה שאתה לא חדש בזירת הפורומים בכללי ובטח שלא חדש בפורום הוסטס.
אני אישית לא מכיר אותך מהעבר, אבל לפי החתימה שלך אני מבין שאתה לא מבקר חדש ונראה לי שאתה צריך לדעת שיש את ההפרדה בין הפורומים השונים והנושאים שלהם.

3. מנגנון האזהרות נשאר וישאר במקומו עם האזהרות שנתנו לך.

בפניה הזאת אני מזכיר גם לך וגם לקוראים האחרים שהמנגנון נועד לעזור לך ולמנהלים לשמור על שקיפות המערכת ולתת לנו(המנהלים) את הכלים להבחין במשתמש שבאופן קבוע או חוזר, מפריע לניהול התקין של הפורום. אם לדעתך מנהל שגה בהחלטה שלו לגבי אזהרה כזאת או אחרת, אתה מוזמן לערער על ההחלטה ולשלוח את הערעור בצורה מנומקת ישירות אלי. משתמשים רגילים הם לא היחידים שיכולים לטעות. גם מנהלים יכולים לטעות, אפילו אני טועה לפעמים (שששש... אל תספרו לאף אחד, שישאר בינינו).

אני מכבד את הרצון שלך לרצות ולהשתתף בפורומים ולהיות מאד פעיל (יש לך בהחלט מספר הודעות מכובד), אבל אני מבקש ממך גם לכבד את הפורום, המנהלים ושאר המשתמשים פה ולפרסם הודעות בצורה נאותה ובמקום הנכון.

-אלון.

Reply With Quote
ישן 16-10-05, 16:08   # 23
FBI_PC
Senior Member

מיני פרופיל

FBI_PC לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי shev.com

אני אעבור דבר דבר על כל בעיה שיש לך ונראה איפה אנחנו לא מסתדרים:

1. בלי שתפגע, אתה לא עלית לדיון באף פורום מנהלים. אין שום "סגירת חשבונות", לא איתך ולא עם אף משתמש אחר. אני לא מסכים לדבר כזה פה.
מה שכן יש, זה שקיפות: אם מישהו מזהיר אותך, אנחנו כולנו (אתה ושאר המנהלים) יודעים למה. לא צריך לנחש על מה אנחנו מזהירים אותך אם אנחנו צריכים להשתמש במנגנון האזהרות.

2. תציע בבקשה דרך אחרת לגרום לך לפרסם את ההודעות שלך לפי המקום הנכון. השינויים בחוקים כפי שאתה טוען שיש (ואתה צודק.. יש שינויים ועדכונים בהם) אינם מתייחסים לחוקיי הבסיס של "איפה לפרסם את ההודעה".

השינויים שחלו הם שינויים שמתייחסים (התייחסו) לסעיפים בנוגע לחוק החברות וחוקי המינימום. אני מסכים גם שהוספתי את חוק מספר 5ז' שנועד לכסות את המקרים שבהם משתמש יכול לפרסם הודעה פוגעת על בסיס מוצא משפחתי או עדתי.
אין לנו כלים אחרים מעבר לאזהרות כדי לכוון אותך לפעול ולפרסם הודעות במקומות הנכונים.
מספר ההודעות שפירסמת, ואפילו החתימה שלך, מצביעות על העובדה שאתה לא חדש בזירת הפורומים בכללי ובטח שלא חדש בפורום הוסטס.
אני אישית לא מכיר אותך מהעבר, אבל לפי החתימה שלך אני מבין שאתה לא מבקר חדש ונראה לי שאתה צריך לדעת שיש את ההפרדה בין הפורומים השונים והנושאים שלהם.

3. מנגנון האזהרות נשאר וישאר במקומו עם האזהרות שנתנו לך.

בפניה הזאת אני מזכיר גם לך וגם לקוראים האחרים שהמנגנון נועד לעזור לך ולמנהלים לשמור על שקיפות המערכת ולתת לנו(המנהלים) את הכלים להבחין במשתמש שבאופן קבוע או חוזר, מפריע לניהול התקין של הפורום. אם לדעתך מנהל שגה בהחלטה שלו לגבי אזהרה כזאת או אחרת, אתה מוזמן לערער על ההחלטה ולשלוח את הערעור בצורה מנומקת ישירות אלי. משתמשים רגילים הם לא היחידים שיכולים לטעות. גם מנהלים יכולים לטעות, אפילו אני טועה לפעמים (שששש... אל תספרו לאף אחד, שישאר בינינו).

אני מכבד את הרצון שלך לרצות ולהשתתף בפורומים ולהיות מאד פעיל (יש לך בהחלט מספר הודעות מכובד), אבל אני מבקש ממך גם לכבד את הפורום, המנהלים ושאר המשתמשים פה ולפרסם הודעות בצורה נאותה ובמקום הנכון.

-אלון.

אוקי אני ינסה כמה שיותר לקרוא חוקים בשישי ושבת אוקי?
אבל אני עדין רוצה להוריד ארת כול האזהרות האלה
וזה ממש לא פר שמנהלים עושים מה שברוש שלהם ומקבלים תמיכה ממנהלים גדולים
כמו במשטרה
"השוטר לא עשה כלום וגם המנהל זו היתה טעות שלך ולא שלו,נכון יש ויש..."
בבקשה תסירו את ההזהרות
  Reply With Quote
ישן 16-10-05, 16:18   # 24
VajDa
חבר וותיק

מיני פרופיל

VajDa לא מחובר  

אפשר לדעת איך אפשר לדעת אם יש לי אזהרה ?
  Reply With Quote
ישן 16-10-05, 16:22   # 25
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

נכתב במקור על ידי Eswds
האמת בלי שום קשר לאזהרה אני מבין תבן אדם
רוב המנהלים שיש עכשיו הם לא מבינים כלוטם בניהול וממש אבל ממש מתלהבים מהאזהרות ומחפשים סיבה
המנהל שנתן לך עכשיו אזהרה יכל פשוט להגיד לך "קרא חוקים פעם הבא תקבל אזהרה" אבל הוא לא עשה את זה הוא התלהב מזה שהוא לחץ על הניק שלך ניפתחו לו אפשרויות ראה תאזהרה לחץ והופה יש לך אזהרה ואז הוא אמר לעצמו "וואי איזה כיף נתתי אזהרה"
חלק פה חושבים שאני מדבר שטויות אבל תאמינו לי אני יודע מה אני מדבר אין להם ניסיון בגרוש.

בקיצור אלון מילה אחת יש לי להגיד לך, עשית טעות גדולה שבחרת תמנהלים האלה טוב נו יצא לי 6 מילים העיקר הכוונה.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי FBI_PC
סוף סוף בנאדם עם צלא אנושית!!!
היה חזק כדברו ודברו!!!

רואים וכבר אני לא אחד כזה..

אז מה אתם אומרים אכשו?
קודם כל, אני אענה לFBI_PC:

אני אגיד לך מה עכשיו:

אני לא מכיר אותך. אין לי מושג מה המוצא שלך (אוקיי. אחרי שפרסמת שאתה ממוצא רוסי אז אני כן יודע).
תסלח לי שאתה מוציא דברים מהקשרם ומנסה בכוח לערבב שני נושאים שלא קשורים. אתה מנסה להכניס גזענות והערות על רקע מוצא בפורום
ולא משנה שאתה "כאילו" היוצא הנפסד מההערות האלו.
קיבלת אזהרה על פרסום במקום לא נכון. איפה הצד ה"רוסי" פה? מאיפה זה בא לך? אתה מתבקש יותר לא לציין שאתה ממוצא כזה או אחר כיוון שזה
לא מעניין אותי או את אף אחד מהמנהלים או המשמתמשים פה. אם אתה מחפש להכיר משתמשים על בסיס מוצא, אתה נמצא בפורום הלא נכון.

ועכשיו תגובה לEswds:

התפקיד של האזהרות הוא פשוט להזהיר. אחרי 3 אזהרות, סביר להניח שתמצא את עצמך בבאן לשלושה ימים. אין למנהלים פה שום "קטע של התלהבות" עם הכפתור של האזהרות. יש להם עבודה לעשות, והם עושים אותה לפי מה שכתוב בחוקים. אם אתה מנסה ל"קעקע" את החוקים ולבטל אותם או לזלזל בחוקים, תמצא את עצמך עם יותר אזהרות. אם אתה לא רוצה לפרסם הודעות בהתאם לחוקים, אתה לא חייב לפרסם הודעות. אבל אם אתה מעוניין להשתתף בדיונים שבפורום, אתה מתבקש להתנהג כמו כולם ללא יוצא מהכלל.
האם היית מעדיף שמנהל כזה או אחר יחליט פתאום לעשות עליך באן כיוון ש"ככה בא לו"? סתם בלי סיבה? אולי בגלל שהוא רק "חשב שאתה מפריע" ואולי
הוא התבלבל עם משתמש אחר?
המערכת סופרת את הנקודות בצורה אוטומטית. המנהלים לא מסתכלים על מתי המערכת תבעט אותך החוצה, היא תעשה את זה כבר לבד.
אבל מה שמנהלים כן עושים, זה מסתכלים בהסטוריה שלך ורואים אם הם עצמם כבר רשמו לך נקודה בעבר.

ולגבי בחירת המנהלים, אני דווקא חושב שהמנהלים עושים עבודה טובה מאד.
מה שאתה לא מבין, זה שאני לא רוצה מנהלים לנצח. אני רוצה שגם משתמשים קטנים שלא מכירים את הניהול, יצטרפו לצוות המנהלים. לכולם יש את האפשרות להיות מנהלים וללמוד את הדרך לנהל. אני לא מנציח אף אחד בתור "מנהל לכל החיים". גם אם הוא עשה עבודה נפלאה בעבר, יש מקום להכניס מנהלים חדשים שבעבר לא היו מוכרים. אתה לא תרצה להיות פעם מנהל? לפי מה שאתה מבקש שיקרה... לא יהיו מנהלים חדשים אף פעם.
וכמו שמשתמשים עושים טעויות, גם מנהלים עושים טעויות. לכן מערכת האזהרות מאפשרת לנו לתקן את זה ולראות אם המנהל שגה במתן האזהרה. זה גם מאפשר למשתמש להגיב. קצת קשה להגיב אם בפעם הראשונה שעברת על החוק, המנהל עשה לך באן. אם אתה ב'באן', אתה נעול בחוץ בלי שום אפשרות לערער. המערכת הזאת שומרת עליך ועוזרת לנו.
ייתרה מזאת, האזהרות,.. נעלמות עם הזמן בצורה אוטומטית. אם לא תהיה סיבה לתת לך אזהרה... הפרופיל שלך יהיה ריק מהודעות ואזהרות אחרי 30 יום.

ומשפט אחרון לגבי המשתמש שפתח את האשכול הזה. אני פשוט מקווה שלא תקבל יותר אזהרות. כל הדיון שהיה פה, הוא לא לחינם. והשיחה פה נועדה להסביר לך למה האזהרות ישארו במקומם.

-אלון.
  Reply With Quote
ישן 16-10-05, 16:23   # 26
Spenz-
חבר פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Spenz-

Spenz- לא מחובר  

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

"זה הדיון ששבר את קש הגמל"
ישן 16-10-05, 16:25   # 27
Raz
חבר וותיק

מיני פרופיל

Raz לא מחובר  

Fbi_pc והקונפרציה...
נו באמת..מי יתן לך אזהרות שאתה רוסי..יש פה מלא משתמשים רוסים שלא נותנים להם אזהרות סתם ככה.

תעשה טובה.

רז.
  Reply With Quote
ישן 16-10-05, 16:26   # 28
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי vajda
אפשר לדעת איך אפשר לדעת אם יש לי אזהרה ?
אתה תקבל הודעה פרטית לאימייל שלך שתודיע לך שעברת על הסעיף של הפורום.
אני מאחל לך לא לקבל אף פעם הודעות כאלה.
בכל מקרה, יש לך סרגל כלים למעלה שכתוב עליו "קישורים מהירים". בתוכו תמצא את הלינק לאזהרות הפרטיות שלך. תוכל גם לראות את טבלת ה"אזהרות והנקודות".

-אלון.
  Reply With Quote
ישן 16-10-05, 16:38   # 29
Zvaim
חבר על

Zvaim's Avatar

מיני פרופיל

Zvaim לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי shev.com
נכתב במקור על ידי Eswds
האמת בלי שום קשר לאזהרה אני מבין תבן אדם
רוב המנהלים שיש עכשיו הם לא מבינים כלוטם בניהול וממש אבל ממש מתלהבים מהאזהרות ומחפשים סיבה
המנהל שנתן לך עכשיו אזהרה יכל פשוט להגיד לך "קרא חוקים פעם הבא תקבל אזהרה" אבל הוא לא עשה את זה הוא התלהב מזה שהוא לחץ על הניק שלך ניפתחו לו אפשרויות ראה תאזהרה לחץ והופה יש לך אזהרה ואז הוא אמר לעצמו "וואי איזה כיף נתתי אזהרה"
חלק פה חושבים שאני מדבר שטויות אבל תאמינו לי אני יודע מה אני מדבר אין להם ניסיון בגרוש.

בקיצור אלון מילה אחת יש לי להגיד לך, עשית טעות גדולה שבחרת תמנהלים האלה טוב נו יצא לי 6 מילים העיקר הכוונה.

ועכשיו תגובה לEswds:

התפקיד של האזהרות הוא פשוט להזהיר. אחרי 3 אזהרות, סביר להניח שתמצא את עצמך בבאן לשלושה ימים. אין למנהלים פה שום "קטע של התלהבות" עם הכפתור של האזהרות. יש להם עבודה לעשות, והם עושים אותה לפי מה שכתוב בחוקים. אם אתה מנסה ל"קעקע" את החוקים ולבטל אותם או לזלזל בחוקים, תמצא את עצמך עם יותר אזהרות. אם אתה לא רוצה לפרסם הודעות בהתאם לחוקים, אתה לא חייב לפרסם הודעות. אבל אם אתה מעוניין להשתתף בדיונים שבפורום, אתה מתבקש להתנהג כמו כולם ללא יוצא מהכלל.
האם היית מעדיף שמנהל כזה או אחר יחליט פתאום לעשות עליך באן כיוון ש"ככה בא לו"? סתם בלי סיבה? אולי בגלל שהוא רק "חשב שאתה מפריע" ואולי
הוא התבלבל עם משתמש אחר?
המערכת סופרת את הנקודות בצורה אוטומטית. המנהלים לא מסתכלים על מתי המערכת תבעט אותך החוצה, היא תעשה את זה כבר לבד.
אבל מה שמנהלים כן עושים, זה מסתכלים בהסטוריה שלך ורואים אם הם עצמם כבר רשמו לך נקודה בעבר.

ולגבי בחירת המנהלים, אני דווקא חושב שהמנהלים עושים עבודה טובה מאד.
מה שאתה לא מבין, זה שאני לא רוצה מנהלים לנצח. אני רוצה שגם משתמשים קטנים שלא מכירים את הניהול, יצטרפו לצוות המנהלים. לכולם יש את האפשרות להיות מנהלים וללמוד את הדרך לנהל. אני לא מנציח אף אחד בתור "מנהל לכל החיים". גם אם הוא עשה עבודה נפלאה בעבר, יש מקום להכניס מנהלים חדשים שבעבר לא היו מוכרים. אתה לא תרצה להיות פעם מנהל? לפי מה שאתה מבקש שיקרה... לא יהיו מנהלים חדשים אף פעם.
וכמו שמשתמשים עושים טעויות, גם מנהלים עושים טעויות. לכן מערכת האזהרות מאפשרת לנו לתקן את זה ולראות אם המנהל שגה במתן האזהרה. זה גם מאפשר למשתמש להגיב. קצת קשה להגיב אם בפעם הראשונה שעברת על החוק, המנהל עשה לך באן. אם אתה ב'באן', אתה נעול בחוץ בלי שום אפשרות לערער. המערכת הזאת שומרת עליך ועוזרת לנו.
ייתרה מזאת, האזהרות,.. נעלמות עם הזמן בצורה אוטומטית. אם לא תהיה סיבה לתת לך אזהרה... הפרופיל שלך יהיה ריק מהודעות ואזהרות אחרי 30 יום.

ומשפט אחרון לגבי המשתמש שפתח את האשכול הזה. אני פשוט מקווה שלא תקבל יותר אזהרות. כל הדיון שהיה פה, הוא לא לחינם. והשיחה פה נועדה להסביר לך למה האזהרות ישארו במקומם.

-אלון.
אין לי אזהרה או משהו
ולהיות מנהל פה אני לא הכי מתלהב מזה אני פשוט אוהב סדר
ומה שיש בפורום שלך אלון זה ההפך מסדר
אני חושב שהיית צריך להשאיר את המנהלים הקודמים שהיו אבל אתה רוצה לתת לכולם הזדמנות וממש לא איכפת לי שיהיו צוות מנהלים לנצח העיקר שייה כיף, סדר, וכבוד אחד לשני.
אבל זה אני כבר ישאיר לך לטפל.

בכל מיקרה אלון באמת אבל באמת מכל הלב שיהיה לך בהצלחה אם הפורום אבל תשים לב שהוא עוד חדש ויש תלונות על המנהלים וזה לא תלונה אחת וזה כבר אומר משהו.
ישן 16-10-05, 17:30   # 30
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Eswds
אין לי אזהרה או משהו
ולהיות מנהל פה אני לא הכי מתלהב מזה אני פשוט אוהב סדר
ומה שיש בפורום שלך אלון זה ההפך מסדר
אני חושב שהיית צריך להשאיר את המנהלים הקודמים שהיו אבל אתה רוצה לתת לכולם הזדמנות וממש לא איכפת לי שיהיו צוות מנהלים לנצח העיקר שייה כיף, סדר, וכבוד אחד לשני.
אבל זה אני כבר ישאיר לך לטפל.

בכל מיקרה אלון באמת אבל באמת מכל הלב שיהיה לך בהצלחה אם הפורום אבל תשים לב שהוא עוד חדש ויש תלונות על המנהלים וזה לא תלונה אחת וזה כבר אומר משהו.
עוד לא התקבלה תלונה אחת על אף מנהל. יש לך תלונה על מנהל ספציפי או שאתה רק חושב שיש לאחרים תלונות?
אם יש לך אישית תלונה על מנהל ספציפי, שלח לי הודעה פרטית.
אם אין לך תלונה ספציפית, ואתה רק רוצה "לעזור לחבר", אז אני כבר אומר לך: אל תעזור. כל חבר שיש לו תלונה על משהו פה בפורום, יכול לשלוח לי ישירות הודעה פרטית.
אני מגיב על כל הודעה שנשלחת לי.
אם אתה חושב שמישהו רצה להגיד משהו.. אז אני אגיד לך ישר: זה נדמה לך ואל תבלבל את העובדות עם "נדמה לי" ו"אני חושב שיש עוד כמוני".
עד עכשיו ראיתי הרבה משתמשים שיש להם בעיה עם חוקים. לא בעיה עם מנהלים.
לכל מי שיש בעיה עם איזה מנהל, יכול לשלוח לי הודעה פרטית. יש פה הרבה מאד משתמשים שפנו אלי בעניינים שונים וכולם קיבלו תשובה.
אף אחד מהם לא התלונן על יחס של מנהלים. התלונות היו בסגנון של: "פרסמתי הודעה X במקום לא נכון וקיבלתי אזהרה". אני לא רואה שום דבר בעייתי עם קבלת האזהרה. מה משתמשים מעדיפים? ישר שניתן להם "באן"? בשביל זה אנחנו מזהירים קודם.
שוב, לא קיבלתי תלונות על מנהלים, אז אם יש לך תלונה על איזה מנהל, שלח לי בפרטי.
מאחר וציינת ש"יש תלונות על מנהלים" אני אשמח שתראה לי תלונה אחת על מנהל.

-אלון.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום