הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 16-07-06, 10:59   # 21
SlipY
מ מנ מנה מנהל בהוסטס
עסק רשום [ ? ]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to SlipY

SlipY לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי s.o.s
Eye-Soft בסדר אתה יודע
אבא שלי היה בצבא הרוסי ודוד שלי וסבא שלי וכל המשפחה שלי
אף אחד לא יכול היה לקבוע ברוסיה אם ללכת לצבא או לא
כולם היו הולכים לצבא
זה הצבא הכי קשה שיכול להיות

אבא שלי סיפר לי שהרבה לא היו חוזרים הביתה בגלל הקושי
היו קמים כל יום ב6 בבוקר לריצת בוקר בלי חולצה בשורטים בסביבות ה30 קילומטר במינוס שלושים מעלות

היו עושים אימונים שפה בחייים לא יעשו
זה עוד נראה לנו שפה זה חרא
הצבא הרוסי היה מאמן לקראת מלחמה עוד מליפני 60 שנה
בצבא הרוסי חוזרים הביתה רק אחרי שנתיים ולא שבועיים

את כל זה רשמתי רק שתדע כמה קשה מתכוננים למלחמות ברוסיה

בקשר לנשק
תאמין לי שיש להם נשק יותר חזק משל ישראל
אחי אתה מדבר על ברה"מ, שהיו מעצמה סובייטית והחוזק שלהם היה בגלל כח האדם הרב שלה, אבל ברה"מ התמוטטה וכעת רוסיה איבדה 3\2 מצבאה אומנם מבחינה טכנולוגית הם מתקדמים אך היתרון הברור שהיה לצבא האדום הוא מספר לוחמיו.

בנוגע לטכנולוגיה, ישראל היא מדינה טכנולוגית דווקא עכשיו ברח לי השם אבל כשאנחנו קיבלנו את ה F16 הראשון שלנו מארה"ב שיפרנו אותו כמו יהודים טובים והוצאנו גירסא חדשה אני חושב שנקראת "כפיר" ארה"ב נבהלו כי הם ידעו שאם נפתח את המטוס אז אף אחד לא יקנה מהם את ה F16 לכן הם הביאו לנו משהו כמו 100 מטוסים בשביל שלא נייצר אותו

לפני שבוע אגב ארה"ב הוציאה דגם חדש של מטוס וסירבה להציגו בישראל מכיוון שלא רצתה ששוב נוציא גירסא חדשה ומשופרת
[ נייד: 050-764-0009 ][ טלפון 073-7972444 ][ פקס 073-7972443 ] [ מייל admin@xsc.co.il ]

ישן 16-07-06, 10:59   # 22
Zvaim
חבר על

Zvaim's Avatar

מיני פרופיל

Zvaim לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SlipY
תגיד לי , כל השיחה הזאת ואין לך ידע בסיסי בהיסטוריה ?
פרל הרבור או משהו ?

פרל הרבור אומנם סרט אבל הוא מבוסס על מלחמת העולם השנייה ועל תקיפת הנמלים הגדולים בפרל הרבור, יפן באמצעות נושאות מטוסים הגיעה למחצית הדרך בין יפן ולפרל הרבור והחלו לשלוח מטוסים.

בין הקרב הזה ובין פצצת האטום באמת שאין שום קשר בין ארה"ב ליפן כמעט ולא הייתה לחימה ארה"ב הטילה אמברגו על הנפט של יפן והיא ידעה שהיא הולכת להפסיד
הטלת פצצות האטום "הירושמיה" ו"נגאסאקי" הייתה פעולה על מנת לסיים את מלחמת העולם השנייה סופית וגם כדרך ראשונה לבחון את פצצות האטום הרי אחת הסיבות למלחמה הייתה מירוץ חימוש.

בכל מקרה תעשה טובה אל תזכיר סרטים, אם אתה יודע תדבר אם לא, תקשיב או תשאל
נעזוב את הסרט מה אם וירטנם שפתחתה להם את התחת (כמעט) והרגה להם המון אבל ממש המון חיילים? תעזבו אותכם משטויות אתם מדברים כאילו ארצות הברית חזקה אבל היא בככלל בכלל לא מתקרבת לזה, ארצות הברית הייתי אומר שרוסיה ואנחנו מעליה (כמובן אנחנו אם עניין הכסף)
מה יש לארצות הברית? אין לה כלום ממש אבל ממש כלום, בואו עכשיו כולנו ניקרא על המלחמות שלה וניראה איך היא בקושי אבל בקושי ניצחה מדינות אם צבא מסכן, אז עוד פעם אני יגיד ארצות הברית מבחינת לחימה לא מבחינת כסף מדורגת במקום ה-3-4 לא יותר.

לגבי רוסיה? רוסיה באמת חזקה גם אצלם צבא זה חובה ובלי לראות את ההורים שנתיים, יש שם משעמת קשה מאד, והחיים שם חזקים מאד, אבל לחסל אותנו בקלות? זה לא יקרה!

ישן 16-07-06, 11:00   # 23
Virtual NET
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Virtual NET לא מחובר  

אם סין כל כך מתקדמת למה היא רצתה לקנות מאיתנו מטוסים וארה"ב עצרה את זה? :|

ישן 16-07-06, 11:01   # 24
SlipY
מ מנ מנה מנהל בהוסטס
עסק רשום [ ? ]

מיני פרופיל

SlipY לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Eye-Soft
הצבא הרוסי בתקופת נפוליאון ? אחד הוא לא עצר אותו, נפוליאון לעומת זאת נעצר בעכו :P
אממ, רוסיה במלחמת העולם השנייה הייתה מיד לאחר מבצע החומש של סטאלין שהניב תוצעות מרהיבות, אבל בו זמנית הייתה בשילטון דיקטטורי שבו יכלו לקבוע האם אתה תלך לצבא או לא.
כיום, הם עדין משתמשים באותם כלי נשק מהמלחמה הקרה - משנות השישים. הם לא התקדמו מאז שנות ה60 ורובה הסער הטוב ביותר שלהם הוא הAK, הקלצ'ניקוב, מה שיש לכל טרוריסט :\

סין ? אם מה הם יתקפו אותנו, אורז ?
אין להם צבא גדול, בקושי יש להם משהו. אין להם גם נשק כי הם מדינה שרוצה שייצרו אצלה, לא מדינה שרוצה להראות ביצים.
קודם כל לצבא האדום היה חלק קטן מאוד במה שעצר את נפוליאון
הדיעה הרווחת היא שמה שניצח את נפוליאון הגדול היה ה"גנרל חורף" שזה מונח למי שלא יודע לצבא שלא מותאם לאקלים חורפי קשה ולכן חייליו מתו בקור.

למרות זאת ב3 השנים האחרונות בעקבות גילויים חדשים נקבע כי מגפת כינים היא מה שפגע קשות בצבאו של נפוליאון כמו כן מחסור קשה באוכל.

אז צריך לומר בעצם "גנרל הכינה נחמה" או "גנרל התינוק של במבה"
[ נייד: 050-764-0009 ][ טלפון 073-7972444 ][ פקס 073-7972443 ] [ מייל admin@xsc.co.il ]

ישן 16-07-06, 11:05   # 25
SlipY
מ מנ מנה מנהל בהוסטס
עסק רשום [ ? ]

מיני פרופיל

SlipY לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Zvaim
נעזוב את הסרט מה אם וירטנם שפתחתה להם את התחת (כמעט) והרגה להם המון אבל ממש המון חיילים? תעזבו אותכם משטויות אתם מדברים כאילו ארצות הברית חזקה אבל היא בככלל בכלל לא מתקרבת לזה, ארצות הברית הייתי אומר שרוסיה ואנחנו מעליה (כמובן אנחנו אם עניין הכסף)
מה יש לארצות הברית? אין לה כלום ממש אבל ממש כלום, בואו עכשיו כולנו ניקרא על המלחמות שלה וניראה איך היא בקושי אבל בקושי ניצחה מדינות אם צבא מסכן, אז עוד פעם אני יגיד ארצות הברית מבחינת לחימה לא מבחינת כסף מדורגת במקום ה-3-4 לא יותר.

לגבי רוסיה? רוסיה באמת חזקה גם אצלם צבא זה חובה ובלי לראות את ההורים שנתיים, יש שם משעמת קשה מאד, והחיים שם חזקים מאד, אבל לחסל אותנו בקלות? זה לא יקרה!
קודם כל הלחימה וויאטנם הייתה כמו הלחימה היום בלבנון אין איפה לפגוע אין צבא מאורגן מולך..
היו שם המון מוקשים ודברים שהקשו על ארה"ב, הלחימה הייתה רחוקה מהבית והם לא היו מאורגנים לזה.

אתה יכול גם לומר אז שלישראל אין כח אחרי שהפשילו לנו את המכנסיים במלחמת יום כיפור.

לכל מדינה היו מפלות אבל עדיין אל תשכח שארה"ב היא זאת שתומכת בנו, צבאית וכלכלית ולא אנחנו בהם

ישן 16-07-06, 11:06   # 26
Alihom
חבר על

Alihom's Avatar

מיני פרופיל

Alihom לא מחובר  

מבחינת איכות של חיילים אנחנו ברמה גבוהה,יש לנו נשק ברמה גבוהה,אך זה עדיין לא אומר שאנחנו הכי חזקים אנחנו מדינה קטנה אין לנו כל-כך הרבה לוחמים!....
אבל עדיין אנחנו יכולים להרוג את ארה"ב בעזרת פצצת אטום,אבל אין לנו למה כי אם אנחנו הורגים אותם אין לנו כסף לחיות...
לפי דעתי ארה"ב הכי חזקה,אחרי זה רוסיה ואז אנחנו...
אני עדיין אומר שאנחנו יכולים לנצח את שניהם ביחד אבל רק בעזרת נשק כימי ולא בעזרת לוחמים...
מרחוק כן אבל במידה ונצא למלחמה עם מטוסים וחייל רגלי וספינות הם יוכלו אותנו...

ישן 16-07-06, 11:07   # 27
s.o.s
חבר וותיק

מיני פרופיל

s.o.s לא מחובר  

SlipY תשמע זה נכון שהצבא שונה עכשיו
אבל דיברתי על ההיסטוריה של רוסיה שבחיים לא נכנעה
הגיעו עד מוסקבה ובסוף נעצרו ככה גם נפוליאון וגם הצבא של היטלר

זה בדם של הרוסים זה פשוט בלב שלהם לנצח

ובקשר לצבא של היטלר הצבא האדום יכל היה לנצח אותו עוד בהתחלה
מזמן אבא שלי סיפר לי הכל על איך שהם הצליחו להגיע עד מוסקבה

סטאלין היה פחדן הוא הרג את כל הגנרלים הכי טובים שלו וכלא אותם כי הוא פחד שהם יגיעו למעמד גבוהה יותר משלו
בגלל זה החיילים נלחמו לבד בלי שום הנהגה
נרשמתי לאתר אחד שנותן איחסון חינמי
DEAD says:
והוא לא רצה לרשום אותי כי אני מלדבן
DEAD says:
אז נרשמתי לפרוקסי
איזה מלדבן

ישן 16-07-06, 11:10   # 28
Bestouch
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Bestouch שלח הודעה באמצעות MSN אל Bestouch

Bestouch לא מחובר  

לארה"ב יש את הצבא הכי גדול בעולם וגם את הצבא הכי חזק בעולם
על כל טנק/מטוס/ספינה/חייל אחד שלנו יש להם 100

Bestouch
עיצוב אתרים
Msn: ops5@walla.co.il

ישן 16-07-06, 11:10   # 29
Zvaim
חבר על

Zvaim's Avatar

מיני פרופיל

Zvaim לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SlipY
קודם כל הלחימה וויאטנם הייתה כמו הלחימה היום בלבנון אין איפה לפגוע אין צבא מאורגן מולך..
היו שם המון מוקשים ודברים שהקשו על ארה"ב, הלחימה הייתה רחוקה מהבית והם לא היו מאורגנים לזה.

אתה יכול גם לומר אז שלישראל אין כח אחרי שהפשילו לנו את המכנסיים במלחמת יום כיפור.

לכל מדינה היו מפלות אבל עדיין אל תשכח שארה"ב היא זאת שתומכת בנו, צבאית וכלכלית ולא אנחנו בהם
עוד שאלה אליך אני רואה שאתה מעורב פה טוב, האם ארצות הברית הכי חזקה בעולם? במידה וכן תסביר את זה.....(עזוב את הכסף נגיד לכולם היה את אותו הסכום).

ציטוט:
לארה"ב יש את הצבא הכי גדול בעולם וגם את הצבא הכי חזק בעולם
על כל טנק/מטוס/ספינה/חייל אחד שלנו יש להם 100
עוד פעם ארצות הברית הכי חזקה בעולם, השאלה לאסף מתייחסת גם אליך, בעצם לכל מי שמשתתף בדיון.
אנחנו ורוסיה כמו שציינתי אוכלים אותה בלי בעיה, גם בלי נשק כימי.

ישן 16-07-06, 11:10   # 30
Virtual NET
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Virtual NET לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי s.o.s
SlipY תשמע זה נכון שהצבא שונה עכשיו
אבל דיברתי על ההיסטוריה של רוסיה שבחיים לא נכנעה
הגיעו עד מוסקבה ובסוף נעצרו ככה גם נפוליאון וגם הצבא של היטלר

זה בדם של הרוסים זה פשוט בלב שלהם לנצח

ובקשר לצבא של היטלר הצבא האדום יכל היה לנצח אותו עוד בהתחלה
מזמן אבא שלי סיפר לי הכל על איך שהם הצליחו להגיע עד מוסקבה

סטאלין היה פחדן הוא הרג את כל הגנרלים הכי טובים שלו וכלא אותם כי הוא פחד שהם יגיעו למעמד גבוהה יותר משלו
בגלל זה החיילים נלחמו לבד בלי שום הנהגה
אוי נו מזה השטויות האלו?
"בדם שלהם לנצח" מזה פה דרגון בול? מה פתאום הם יהפכו לסופר סאיינים ויתחילו לפוצץ אותנו? יופי שיש להם מוטיבציה לנצח אבל אם אין להם את הכלים אז הם לא ינצחו, זה או שיש לך את זה או שאין לך את זה

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום