הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 21-04-13, 14:55   # 1
NETZet
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

NETZet לא מחובר  

NETZet עיצוב ובניית אתרים - האתר החדש

שלום,
אחרי עבודה ארוכה וממושכת של כמה חודשים האתר החדש באוויר, אשמח לשמוע מה דעתכם על האתר החדש של העסק:
http://netzet.co.il/

תודה ויום טוב.
  Reply With Quote
ישן 21-04-13, 15:07   # 2
idan0401
חסום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל idan0401

idan0401 לא מחובר  

יפה מאוד שיהיה בהצלחה .
  Reply With Quote
ישן 21-04-13, 17:52   # 3
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

אני לתומי הייתי בטוח שאתה מבקש חוות-דעת רק באימיילים פרסומיים, guess I was wrong.
ישן 22-04-13, 13:47   # 4
NETZet
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

NETZet לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי idan0401 צפה בהודעה
יפה מאוד שיהיה בהצלחה .
תודה רבה, אשמח לתגובות נוספות.
  Reply With Quote
ישן 22-04-13, 20:16   # 5
אבי בר
חבר בקהילה

מיני פרופיל

אבי בר לא מחובר  

הסליידר הראשון שנפתח שנכנסתי לאתר הוא של הספינקס בלי כיתוב בלי כלום

אני בטוח שהאתר יקבל באונס רייט גבוה בגלל זה.
זה הדבר הראשון שרואים שנכנסים לאתר חייב שיהיה שם איזה כיתוב מפציץ עם תמונות שונות אתה יכול להיכנס לאתרים גדולים אחרים בתחום ולראות את הסליידר שלהם.

דבר שני הפייסבוק - 50 לייקים זה קצת פדיחה אז אפשר אולי להסתיר אותו עד שיהיה כמות נכבדת של לייקים
או להשקיע קצת כסף ולהגיע למינימום 300-500 לייקים
פחות מזה, ישר נותן לך תחושה של צעירים ועולים פחדים כמו למה ללכת עם חברה צעירה שיכול להיות שתיסגר עוד חודש

תיק עבודות - ממליץ להוסיף את שם הלקוח ישר ולא רק שלוחצים על העיצוב וכמובן שאת הלקוחות החשובים להציג ראשונים עם השמות שלהם בגדול
תיקח בחשבון שאתה מעוניין גם בלקוחות קצת פחות טכנולוגיים ואני משער שהרבה מהם לא ידעו שניתן ללחוץ על העיצובים כדי לקבל פרטים נוספים אז ממליץ גם להוסיף כפתור ליד כל עיצוב.

בהצלחה (:
  Reply With Quote
ישן 22-04-13, 20:57   # 6
NETZet
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

NETZet לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי אבי בר צפה בהודעה
הסליידר הראשון שנפתח שנכנסתי לאתר הוא של הספינקס בלי כיתוב בלי כלום

אני בטוח שהאתר יקבל באונס רייט גבוה בגלל זה.
זה הדבר הראשון שרואים שנכנסים לאתר חייב שיהיה שם איזה כיתוב מפציץ עם תמונות שונות אתה יכול להיכנס לאתרים גדולים אחרים בתחום ולראות את הסליידר שלהם.

דבר שני הפייסבוק - 50 לייקים זה קצת פדיחה אז אפשר אולי להסתיר אותו עד שיהיה כמות נכבדת של לייקים
או להשקיע קצת כסף ולהגיע למינימום 300-500 לייקים
פחות מזה, ישר נותן לך תחושה של צעירים ועולים פחדים כמו למה ללכת עם חברה צעירה שיכול להיות שתיסגר עוד חודש

תיק עבודות - ממליץ להוסיף את שם הלקוח ישר ולא רק שלוחצים על העיצוב וכמובן שאת הלקוחות החשובים להציג ראשונים עם השמות שלהם בגדול
תיקח בחשבון שאתה מעוניין גם בלקוחות קצת פחות טכנולוגיים ואני משער שהרבה מהם לא ידעו שניתן ללחוץ על העיצובים כדי לקבל פרטים נוספים אז ממליץ גם להוסיף כפתור ליד כל עיצוב.

בהצלחה (:
תודה על התגובה המפורטת והבונה.
בקשר למצגת, רציתי פשוט להראות כמה עבודות אחרונות ככה שחשבתי שאין טעם גם להוסיף טקסט כי עם טקסט זה רק נראה יותר מכביד (מניסיון). וגם המצגת הראשונה זה לא הספינקס אלא של גרנד קינן המצגת התכלת.
בקשר לפייסבוק זה בטיפול.
ובקשר לתיק עבודות, מן הסתם שאנשים מטבעם לוחצים על תמונה קטנה בתקווה שתפתח...

שוב תודה על התגובה.
  Reply With Quote
ישן 22-04-13, 21:06   # 7
אבי בר
חבר בקהילה

מיני פרופיל

אבי בר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי NETZet צפה בהודעה
תודה על התגובה המפורטת והבונה.
בקשר למצגת, רציתי פשוט להראות כמה עבודות אחרונות ככה שחשבתי שאין טעם גם להוסיף טקסט כי עם טקסט זה רק נראה יותר מכביד (מניסיון). וגם המצגת הראשונה זה לא הספינקס אלא של גרנד קינן המצגת התכלת.
בקשר לפייסבוק זה בטיפול.
ובקשר לתיק עבודות, מן הסתם שאנשים מטבעם לוחצים על תמונה קטנה בתקווה שתפתח...

שוב תודה על התגובה.
בקשר לסליידר כנס לדוגמא לאינטרספייס ותראה איזה מרשים הסליידר שלהם, חייב טקסט לפי דעתי.

ולתיק עבודות לי ולך זה ברור שלוחצים מקבלים פרטים(למרות שאני הייתי בטוח לדוגמא שזה יעביר אותי לאתר של הלקוח) אבל לאדם הפשוט לא בטוח שזה ברור.
ותחשוב על להוסיף את שם הלקוח בלי צורך ללחוץ זה ייתן רושם יותר טוב מאשר סתם תמונות של אתרים
  Reply With Quote
ישן 22-04-13, 21:13   # 8
NETZet
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

NETZet לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי אבי בר צפה בהודעה
בקשר לסליידר כנס לדוגמא לאינטרספייס ותראה איזה מרשים הסליידר שלהם, חייב טקסט לפי דעתי.

ולתיק עבודות לי ולך זה ברור שלוחצים מקבלים פרטים(למרות שאני הייתי בטוח לדוגמא שזה יעביר אותי לאתר של הלקוח) אבל לאדם הפשוט לא בטוח שזה ברור.
ותחשוב על להוסיף את שם הלקוח בלי צורך ללחוץ זה ייתן רושם יותר טוב מאשר סתם תמונות של אתרים
הסגנון של האתר שלהם מיושן מאוד וגם המצגת שלהם מתאימה להם ביחס לאתר, אני לא יכול לשים כזאת מצגת באתר שלי כי היא פשוט לא קשורה לסגנון וגם להוסיף טקסט כזה למצגת עבודות זה לא קשור. בסגנון הנוכחי של האתר שלי זאת המצגת שהכי מתאימה מבדיקות שערכתי.
תודה בכל מקרה
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום