הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 16-05-07, 03:45   # 11
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

קודם כל, לפי העיצוב אני כבר רואה שהקמת את האתר למטרה אחת: שיהיה מקודם בגוגל.
אתם "המקדמים", צריכים להבין דבר אחד: לפני שאתם מתחילים "להאכיל את גוגל במה שהוא אוהב", אתם צריכים קודם כל שהגולש יאהב את האתר שלכם ואחרי זה תאכילו את גוגל במה שבא לכם (אם אני לא טועה, תנועה באתר היא דבר שדיי משמעותי מבחינת גוגל).

אתה רוצה הערות ספציפיות? אין בעיה.

העיצוב של האתר מאוד יבש והאמת שמהעיצוב אני לא מצליח להבין בעצם מה האתר רוצה ממני.
כמובן שהספקת למלות את האתר בהרבה טקסט (אני מקווה מאוד שאת המאמרים לפחות אתה כתבת) וקישורים שממש לא רלוונטיים לנושא האתר.

נקודות נוספות:

1. תכין לוגו לאתר, זה יפה מאוד שיש כותרת גדולה בשביל גוגל, אבל לצערך הרב אני לא גוגל.
2. כותבים אחסון אתרים.
3. תתקן את הכפתור "יצירת קשר" הוא מוביל לדף הראשי.
  Reply With Quote
ישן 16-05-07, 08:28   # 12
Idan_Shloman
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Idan_Shloman לא מחובר  

דימה, נכון האתר בנוי בצורה טובה למנועי החיפוש - אבל גם לגולש.
אם היינו רוצים שרק מנועי החיפוש יכנסו וישרצו באתר, התכנון היה שונה.

בקשר לעיצוב, העיצוב לא צריך להגיד לך מה האתר רוצה ממך, זהו תפקידם של הטקסטים.
פיסקה ראשונה בעמוד הראשי מאפיינת את האתר במצבו הנוכחי ( כמו גם כל פיסקה ראשונה אחרת בשאר עמודי האתר ).

בקשר למאמרים, לא הם ממש לא גנובים ואפשר גם לבדוק את זה - לעומת זאת, יש נטיה לדברים שמופיעים פה להגנב. אני כבר מזהיר את הגנבים הפוטנציאלים, אנחנו עובדים בתקופה האחרונה על תביעה של חצי מיליון שקל נגד 4 אתרים/אנשים שונים שביצעו הפרות זכויות יוצרים של אתר אחר, גוגל אדסנס ( אני מניח שרובכם יודע על מה מדובר ). מסתבר שאפשר גם להרוויח מטפשות של אחרים.

בקשר לקישורים לא רלוונטים , למה התכוונת ?

נקודות :

1. לוגו כרגע לפחות לא יגיע - לא שאני לא מסכים איתך, אבל יש דברים גם מעבר לזה.
2. איחסון אתרים צורת כתיב מלא של אחסון אתרים ( כרגע הם 2 מילות המפתח הנפוצות ביותר ). אכסון אתרים זו כבר שגיאה.
3. מסכים, יתוקן בהקדם.
  Reply With Quote
ישן 16-05-07, 12:35   # 13
syn
הוסטסניון

מיני פרופיל

syn לא מחובר  

רעיון נחמד מאוד.
עיצוב יפה ומתאים (לפי דעתי).

אני חושב שאתה צריך להתמקד בעיקר בחברות אחסון ישראליות, כי ביקורת על godaddy לא קשה למצוא.
  Reply With Quote
ישן 16-05-07, 13:16   # 14
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Idan_Shloman צפה בהודעה
דימה, נכון האתר בנוי בצורה טובה למנועי החיפוש - אבל גם לגולש.
אם היינו רוצים שרק מנועי החיפוש יכנסו וישרצו באתר, התכנון היה שונה.

בקשר לעיצוב, העיצוב לא צריך להגיד לך מה האתר רוצה ממך, זהו תפקידם של הטקסטים.
פיסקה ראשונה בעמוד הראשי מאפיינת את האתר במצבו הנוכחי ( כמו גם כל פיסקה ראשונה אחרת בשאר עמודי האתר ).

בקשר למאמרים, לא הם ממש לא גנובים ואפשר גם לבדוק את זה - לעומת זאת, יש נטיה לדברים שמופיעים פה להגנב. אני כבר מזהיר את הגנבים הפוטנציאלים, אנחנו עובדים בתקופה האחרונה על תביעה של חצי מיליון שקל נגד 4 אתרים/אנשים שונים שביצעו הפרות זכויות יוצרים של אתר אחר, גוגל אדסנס ( אני מניח שרובכם יודע על מה מדובר ). מסתבר שאפשר גם להרוויח מטפשות של אחרים.

בקשר לקישורים לא רלוונטים , למה התכוונת ?

נקודות :

1. לוגו כרגע לפחות לא יגיע - לא שאני לא מסכים איתך, אבל יש דברים גם מעבר לזה.
2. איחסון אתרים צורת כתיב מלא של אחסון אתרים ( כרגע הם 2 מילות המפתח הנפוצות ביותר ). אכסון אתרים זו כבר שגיאה.
3. מסכים, יתוקן בהקדם.
אני כנראה לא ניסחתי את עצמי בצורה נכונה, התכוונתי שהעיצוב הוא עיצוב מאוד אוניברסלי.. כמו שהוא מתאים לאתר שלך הוא גם יכול להתאים לאתרים בנושאים אחרים.

חס ושלום, אני לרגע אפילו לא חשבתי שגנבת אותם, אבל כמו שאני מבין מהתשובה שלך שהמאמרים נלקחו מאתרים שמחלקים אותם וזה אומר שמספיק שאני אחפש אתר עם מאמרים, והמאמרים שלך יופיעו שם (אני יודע שזה עוד פטנט של מקדמי אתרים).

הקישורים הלא רלוונטים הם הקישורים שמופיעים למטה (קידום אתרים וכו') זה שהוספת שם טקסט על קידום אתרים, לא עושה את הנושא רלוונטי לאתר.

הנקודות:

1. למה אתה מתכוון כשאתה אומר "יש דברים מעבר לזה"?
2. אתה מוזמן לבדוק, לכתוב "איחסון אתרים" זו גם שגיאה, לא כותבים את האות י' לפני שווא נח, יופי שזאת מילת מפתח נפוצה, אבל כאמור, לא כותבים ככה.
3. שמח שיכלתי לעזור
  Reply With Quote
ישן 16-05-07, 13:31   # 15
Idan_Shloman
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Idan_Shloman לא מחובר  

העיצוב אוניברסלי בדיוק כמו 99% מהעיצובים בעולם - אני יודע שנהוג בתחום הזה לעשות 3/4 ריבועים + טקסט ותמונה של שרת, אנחנו לא חושבים שזה מתאים.

אני לא יודע איך הצלחת להבין שהמאמרים נלקחו מאתרים להפצת מאמרים - בשביל להסיר את הספק, הם נכתבו על ידינו. נקודה. אם המאמרים מופיעים במקום אחר זאת הפרת זכויות יוצרים אשר בגינה חל פיצוי של 10,000 ש"ח בלי הוכחת נזק, ההתייחסות היא לכל מאמר. תעשה את החשבון לבד..

בקשר לקישורים, זה מופיע רק בעמוד הראשון וזה מכיוון שנכון לנקודת הזמן הזו אין מספיק תוכן באתר.
בכל מקרה, אישית אני חושב שקידום/בנייה/איחסון/עיצוב באים ביחד וקשורים אחד בשני.

נקודות :
1. זה לא יקרה בזמן הקרוב.
2. בוא נבדוק ביחד. בשביל זה נעזר בגוגל ( ברור שזה לא אבן שושן, אבל זה נותן לך מבט על נורמה ). איחסון אתרים, אחסון אתרים, אכסון אתרים ( שים לב לתיקון ).
  Reply With Quote
ישן 16-05-07, 14:47   # 16
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Idan_Shloman צפה בהודעה
העיצוב אוניברסלי בדיוק כמו 99% מהעיצובים בעולם - אני יודע שנהוג בתחום הזה לעשות 3/4 ריבועים + טקסט ותמונה של שרת, אנחנו לא חושבים שזה מתאים.

אני לא יודע איך הצלחת להבין שהמאמרים נלקחו מאתרים להפצת מאמרים - בשביל להסיר את הספק, הם נכתבו על ידינו. נקודה. אם המאמרים מופיעים במקום אחר זאת הפרת זכויות יוצרים אשר בגינה חל פיצוי של 10,000 ש"ח בלי הוכחת נזק, ההתייחסות היא לכל מאמר. תעשה את החשבון לבד..

בקשר לקישורים, זה מופיע רק בעמוד הראשון וזה מכיוון שנכון לנקודת הזמן הזו אין מספיק תוכן באתר.
בכל מקרה, אישית אני חושב שקידום/בנייה/איחסון/עיצוב באים ביחד וקשורים אחד בשני.

נקודות :
1. זה לא יקרה בזמן הקרוב.
2. בוא נבדוק ביחד. בשביל זה נעזר בגוגל ( ברור שזה לא אבן שושן, אבל זה נותן לך מבט על נורמה ). איחסון אתרים, אחסון אתרים, אכסון אתרים ( שים לב לתיקון ).
בשבילי גוגל לא הייתה ולא תהיה האינדיקציה לכתיבה נכונה, זה שאנשים לא יודעים לכתוב לא עושה את זה לנכון.
  Reply With Quote
ישן 16-05-07, 15:14   # 17
Gal Shafrir
חבר וותיק

מיני פרופיל

Gal Shafrir לא מחובר  

אני מסכים Dima עם זה שגוגל הוא לא האינדיקציה לכתיבה נכונה,
אבל אנשים לא יחפשו מונחים אחרים מכיוון שזה מה שהם מכירים, והאתר לא בא לשנות
פה נורמות, ככה אנשים כותבים - זה מה שהם יחפשו!

בהצלחה עם האתר

עופר שפריר - במאי, תסריטאי ומפיק.
  Reply With Quote
ישן 16-05-07, 15:52   # 18
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DJ G.S צפה בהודעה
אני מסכים Dima עם זה שגוגל הוא לא האינדיקציה לכתיבה נכונה,
אבל אנשים לא יחפשו מונחים אחרים מכיוון שזה מה שהם מכירים, והאתר לא בא לשנות
פה נורמות, ככה אנשים כותבים - זה מה שהם יחפשו!

בהצלחה עם האתר

הוא ביקש ביקורת? אני נתתי לו.
שיעשה עם זה מה שהוא רוצה.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום