הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 25-06-07, 21:05   # 11
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Elior צפה בהודעה
Telecart,
טוטו תמוז גר פה מה, 17 שנה? עזוב את התרומה שלו לספורט, רק לפי מס' השנים הוא צריך לקבל כבר אזרחות. ביזיון שהוא עוד לא קיבל...
מה שמגיע מגיע (אם זה מגיע לפי חוק),

השאלה שצריך לשאול היא דווקא במקרה שלא מגיע לו (שוב, רק עפ"י חוק..לא לפי "צדקתו" בנושא) היא אם מישהו אחר יוכל מעתה לקבל אזרחות או שזה היה רק משהו "חד פעמי" בזכות זה שהוא שחקן כדורגל.

חוק זה חוק,
אפשר לשנות אותו..אבל עד אז, אסור לכופף אותו כשנוח.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 25-06-07, 22:03   # 12
sheeze
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

sheeze לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Elior צפה בהודעה
sheeze,
גם לי קשה להאמין שנעלה אי פעם לטורניר אירופאי או עולמי נחשב, אבל אסור לנסות?
לא מספיק המנטליות הישראלית בקרשים, אז אופ"א באים ומורידים לנו 2 שחקנים שבינתיים רק תרמו לנסיון להגיע לאנשהו?
עזוב את השנים שאופ"א לא נתנו לנו לשחק בארץ בכלל, שזה בכלל פגע במוראל ובסיכויים, אז עכשיו הם עוד מטילים איסורים על שחקנים, ויש אנשים שלדעתם זה לא צודק ללכת לקראתם?

וואלה...קשה לי להבין אותכם..
אתה מדבר כאילו ביום בהיר אחד אופ"א אמרה "איך אפשר לדפוק עוד יותר את ישראל". אתה יודע שהחוק תקף גם לשאר המדינות האירופאיות? ואם אתה מדבר על זה שהם "פוגעים" בנו כל הזמן, תגיד תודה שהם נותנים לנו להשתתף במפעלים שלהם בכלל, ישראל לא שייכת גיאוגראפית לאירופה.
ושוב, לא צריך ללכת לקראתם, למה מי הם שהם מעל לחוק? תקרא קצת תגובות ב-ynet איך אנשים מתאמצים ואיזה שיגועים הם עוברים כדי לקבל את האזרחות הזאת. אין שום סיבה שבגלל שהם שחקני כדורגל הם יקבלו אזרחות.
ישן 25-06-07, 22:26   # 13
sport
חבר וותיק

מיני פרופיל

sport לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima צפה בהודעה
יופי, עכשיו רק חסר גם שהפיליפינים יקבלו אזרחות ותהיה לנו ארץ מלאה בכל טוב.
לא הבנתי את הציניות..
טוטו תמוז גר בארץ להורים ישראלים מגיל שנה-שנתיים וחי פה כמו ילד רגיל עד היום.. למה לעזאזל זה לא בסדר לתת לבנאדם אזרחות? מה צריך יותר מזה? מביאים אזרחות בלי התלבטות לרוסים שאולי אבא של סבא שלהם היה יהודי ואין להם בכלל זיקה לארץ הזאת.. ובאים בגלל אינטרסים.. זה כן בסדר?

קולואטי מצדי לא היה צריך להיות בנבחרת.. הוא משחק בנבחרת כאילו הוא משחק בקבוצה.. בלב הוא ארגנטינאי אמיתי.. אם היה לו מקום שם בנבחרת.. הוא היה קופץ על המטוס הראשון..

שניהם קיבלו כבר אזרחות.. זה לא משנה
  Reply With Quote
ישן 26-06-07, 00:05   # 14
Elior
נשמה של הפורום

מיני פרופיל

Elior לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT צפה בהודעה
מה שמגיע מגיע (אם זה מגיע לפי חוק),

השאלה שצריך לשאול היא דווקא במקרה שלא מגיע לו (שוב, רק עפ"י חוק..לא לפי "צדקתו" בנושא) היא אם מישהו אחר יוכל מעתה לקבל אזרחות או שזה היה רק משהו "חד פעמי" בזכות זה שהוא שחקן כדורגל.

חוק זה חוק,
אפשר לשנות אותו..אבל עד אז, אסור לכופף אותו כשנוח.
אני לא הכי בקיא בחוק, אבל אני מאמין שמי שמגיעה לו האזרחות מקבל אותה. אולי ההיגיון שלי מעוות טיפה...לטוטו תמוז מגיע, אבל זה לא קורה.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי sheeze צפה בהודעה
אתה מדבר כאילו ביום בהיר אחד אופ"א אמרה "איך אפשר לדפוק עוד יותר את ישראל". אתה יודע שהחוק תקף גם לשאר המדינות האירופאיות? ואם אתה מדבר על זה שהם "פוגעים" בנו כל הזמן, תגיד תודה שהם נותנים לנו להשתתף במפעלים שלהם בכלל, ישראל לא שייכת גיאוגראפית לאירופה.
ושוב, לא צריך ללכת לקראתם, למה מי הם שהם מעל לחוק? תקרא קצת תגובות ב-ynet איך אנשים מתאמצים ואיזה שיגועים הם עוברים כדי לקבל את האזרחות הזאת. אין שום סיבה שבגלל שהם שחקני כדורגל הם יקבלו אזרחות.
ההחלטה של אופ"א נשמעת לי הגיונית. נתתי את דוגמאת ההגבלות על איזור המשחקים (גוש דן, ולתקופה מסויימת - מחוץ לגבולותינו), למרות שהיו ימים של רגיעה, אופ"א עדיין התמהמהו (6-7 שנים) עם ההחלטה להחזיר את המשחקים לכלל הארץ.

אני מקווה שכל אותם אנשים שרוצים, צריכים, ומגיע להם לקבל אזרחות - יקבלו.

מיותר לי להתווכח איתך, לפחות תנסה לשנות גישה להבא. אה כן, ותודה רבה לאופ"א ופיפ"א שנתנו לנו להתחרות באירופה, באמת שלא הייתם צריכים...
  Reply With Quote
ישן 26-06-07, 01:25   # 15
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי sport צפה בהודעה
לא הבנתי את הציניות..
טוטו תמוז גר בארץ להורים ישראלים מגיל שנה-שנתיים וחי פה כמו ילד רגיל עד היום.. למה לעזאזל זה לא בסדר לתת לבנאדם אזרחות? מה צריך יותר מזה? מביאים אזרחות בלי התלבטות לרוסים שאולי אבא של סבא שלהם היה יהודי ואין להם בכלל זיקה לארץ הזאת.. ובאים בגלל אינטרסים.. זה כן בסדר?

קולואטי מצדי לא היה צריך להיות בנבחרת.. הוא משחק בנבחרת כאילו הוא משחק בקבוצה.. בלב הוא ארגנטינאי אמיתי.. אם היה לו מקום שם בנבחרת.. הוא היה קופץ על המטוס הראשון..

שניהם קיבלו כבר אזרחות.. זה לא משנה

ממש לא בסדר, אני גם נגד כל הרוסים הגויים האלה שבאים לכאן, שם הם צעקו שאנחנו יהודים ופתאום הם באים לפה? אני בעד זה שכל מי שאימא שלו לא יהודיה לא יקבל אזרחות.
  Reply With Quote
ישן 26-06-07, 02:32   # 16
Must
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Must לא מחובר  

מגיע להם , במדינה כמו קנדה הם כבר מזמן היו מקבלים
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום