הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 13-06-12, 21:59   # 21
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DCaptain צפה בהודעה
ממש לא נכון.

בתור הביקורת - היא ממש אינה תקיפה, למה? מכיוון שבוודאות בתקנון השימוש בשירות נכתב כי לא יינתנו החזרים כספיים אלא אם צד א' (החברה) תחליט לעשות כך.

האם עליי לוותר על כסף כלשהוא על מנת למנוע ביקורות? אני שמח מאוד שיש אנשים משני הצדדים שמביעים לי ביקורת על החברה, למרות שרובם מרוצים - התקלה אכן קרתה, וזה גרם לסיבוכים מיותרים - לא אוכל להחזיר את כספם של כל הלקוחות שלי (כמובן שהיו הרבה אחרים ש"איימו" בפתיחת ביקורת)

בנוגע לגוגל? כמובן שאני מניח שהלקוחות הנוכחים (והחדשים) ברשותי לא יתייחסו ברצינות לכזו ביקורת.

3 ימים ללא אפשרות לעבוד על השרת הינם נזק כביר ביותר, אך זה אינו בשליטתי, ולכן החלטתי לפצות את הלקוח בצורה אחרת - אך הוא סירב בכל תוקף לכל הצעה שלי.

החזר כספי ממש לא אוכל לתת.

לאחר כחצי שנה ללא כל בעיה, זו הבעיה היחידה שנוצרה לנו מאז ומתמיד (כפי שמצויין בכתובת: http://clients.hostrank.co.il/serverstatus.php) ואני אצטט:

אני לא רואה שום סיבה להמשיך לדון בביקורת זו.

בהצלחה.
אתה מבין שהעקשנות שלך לגבי החזר כספי של 22$ (כ- 85 ש"ח, פחות מעלות ארוחה זוגית במסעדת המבורגרים נחמדה ופחות מרבע מיכל דלק) תוביל לכך שלקוחות פוטנציאליים שיגיעו אלייך דרך Google ויראו את הביקורת הזו, יברחו ממך?

אתה ו Hostrank מתחבאים מאחורי חוזה דרקוני (שאני די בטוח שכלל לא חוקי) שנאמר בו "אין החזר כספי אלא אם אמרנו אחרת", למרות שמכרת ללקוח חבילת אחסון אתרים שהייתה זמינה כ- 25% מהתקופה? מכרת לו אוויר ואתה לא מוכן להשיב לו את כספו (בניכוי הזמן שהשרת אכן פעל כמצופה).

לגבי הפיצוי שהוצע - הצעת ללקוח, אם הבנתי נכון, שבוע אחסון או קרדיט לקניות חוזרות בעסק - אתה חושב שלקוח מאוכזב יסכים לקבל דבר כזה? זה בערך כמו שחברת תקשורת (סלקום, אורנג', פלאפון, גולן טלקום, הוט מובייל או אחת החברות הוירטואליות) ימכרו לי חבילת תקשורת אבל במשך 25% מהזמן - אין לי אפשרות בכלל להוציא שיחות או SMSים!
אתה חושב שכלקוח, אני ארצה להישאר? אני אחזור אליהם? אני אגיד להם תודה רבה, יום טוב ולהתראות.

אגב, הייתה תקלת ענק בסלקום לפני כשנתיים, בעקבותיה פוצו כלל הלקוחות בשבוע שיחות חינם (יתרה מכך, הלקוחות קיבלו זיכוי כספי על כלל השיחות והמסרונים שנשלחו בתקופה מסוימת לפני ואחרי התקלה! (לקריאה נוספת, לחץ כאן)
זה, אגב, פיצוי לעניין. הוריד לי את החשבונית באותו החודש מ- 800 ש"ח לכמעט 500 ש"ח ותודה רבה לסלקום (אע"פ שלא היה לי ולו קשר קטן לתקלה - לא הושפעתי ממנה).

קח לתשומת לבך, אתה לא מתנהל בחכמה ואני ארשה לעצמי לומר שבצורה די טיפשית.

ישן 13-06-12, 22:05   # 22
Dennis Ray
CEO at Foxfort Ltd

Dennis Ray's Avatar

מיני פרופיל

Dennis Ray לא מחובר  

נראה שתומר הסביר את זה בצורה הכי טובה עד עכשיו.

ישן 13-06-12, 22:25   # 23
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

ציטוט:
כפי שציינתי במהלך ההתכתבות ביננו - הביקורת הזו לא תקפה מכיוון שהסכמת לתקנון השימוש בשירות.
אתה יודע שאני מכבד מאוד אותך ואת החברה שלך.
ויצא לנו הרבה מאוד לדבר בטלפון, גם היום כשלא הייתי בבית והתקשרת דאגתי להקדיש לך את הדקה-שתיים לשיחה.
אבל כשאני רואה שאתה רושם פה שהביקורת של בן אדם לא תקפה זה כבר מרתיח אותי.
ביקורת = חוות דעת של אדם על שירות כלשהו.
כשבן אדם נותן ביקורת היא חוות דעתו של אותו האדם.
שום אדם אחר או איזה תקנון דרכוני ומפחיד לא יכול לומר "הביקורת שלך אינה תקפה".
אתה לא יכול לבוא ולומר "אין לך דעה כי לחצת V".
מזכיר לי את הפרק ההוא בסאות'פארק עם אפל והתקנון בעדכון הגרסא.
זוהי דעתו נקודה.
אין לך או לי או לכל אדם אחר זכות לבוא ולומר "הדעה שלך מחוקה".
חד וחלק, זכות האדם היא לומר את שעל מוחו.
ולך לכל בית משפט שתרצה ועם כל עורך דין שתרצה: אתה לא יכול לעבור על זכויות אדם ולצאת מזה פה בשקט.

עכשיו בוא נעבור לעניין השירות:
שנינו יודעים שהשרתים שלכם עד כה לא היו בשיאם.
נכון, כשהם עבדו הם טסו.
אבל רוב הזמן הם באמת לא עבדו.
וכמה זמן הייתי איתך בטלפונים? ובלאגנים?
ורציתי להתקין מערכת כלשהיא ואמרת לי שאם אקנה IP ייעודי זה יפתור את הבעיה.
שעתיים לאחר מכן "אופס זה לא יפתור לך את הבעיה".
ואז ניסית לשכנע אותי לקבל קרדיט לרכישה חוזרת.
דבר שבינתיים כששום דבר שאתה מוכר לא עובד - לא ממש אקטואלי, אתה יכול להסכים איתי.
אז אחרי שאמרתי לך חד וחלק בטלפון "אין כזה דבר אין החזר כספי, אמרת לי שזה יעבוד אז זה אמור לעבוד. לא עובד? תעמוד אחרי המילה שלך ותחזיר ללקוח את הכסף על השירות שמכרת לו שהוא לא היה צריך".
זמן קצר לאחר מכן קיבלתי בחזרה את ארבעת הדולרים שלי.
חוץ מזה אני חושב יום שבת אני חושב שזה היה, נפל השרת.
אני ושותף שלי עובדים עליו, משתמשים במסד הנתונים והוא קורס לו.
אי אפשר לעצור את העבודה, אני על דד ליינים!
אז הלכתי ורכשתי מחברה אחרת אחסון (את שמה לא אציין, זה לא רלוונטי לתוכן ההודעה).
אני אשכרה, ב 11 בלילה הרמתי טלפון לבעל חברת אחסון אמרתי לו "אני חייב אחסון עכשיו, דחוף עכשיו תרים לי שרת" שתי דקות לאחר מכן חזרנו לעבוד על שרת חדש.
בינתיים השרת שלך עדיין למטה.
למזלי עבדנו עם קבצי SQL כאלו שלעשות הכול מחדש על שרת חדש לא לקח יותר מכמה דקות פעוטות.
חוץ מזה, אני מראש רכשתי את השרת שלך לשלושה חודשים.
ראוי לציין שכשדיברתי איתך אמרת לי שתוכל לשלוח לי גיבוי של השרת שלי, דבר שלא קיבלתי מעולם אבל עזוב אותך קטנות בינתיים.
המחיר היה טוב, המהירות הייתה טובה ביום שבדקתי והאמת שהייתי מרוצה בכמה ימים הראשונים.
אך לאחר מכן החלו הקריסות.
כשהתקשרת אליי היום ללא פניה שלי אליך ואמרת לי שהשרת למעלה כבר זמן מה, הוא עובד טוב והכול טוב ויפה, דיברנו והכול. אמרת לי שהוספת לי שבוע לאחסון עקב הנפילות והאמת שכל הכבוד לך על זה וכמובן אמרתי לך: "רכשתי מראש לשלושה חודשים, אני לא לחוץ".

בסופו של יום השרת שלך לא באמת עבד כמו שצריך, בצער רב וביגון קודר הוא לא ממש עשה את שלו בינתיים, את מה שהבטחת "שרת איכותי במחיר זול".
אני רוצה לציין שבאמת השירות היה טוב, היית זמין טלפונית ואני יודע שזמן ה UPTIME של השרת הוא לא תלוי בך אלא בחברת השרתים האם יורשה לי לומר: "גרועה" שהשרתים שלך יושבים בה.
הם לא דואגים לסטנדרטיים לצערי, למרות שהם מומלצים על ידי כלכך הרבה אנשים בזמן הקצר שיצא לי להיות מאוחסן במשהו אצלם הבנתי שהם לא באמת כאלו טובים כמו שעושים מהם.
ראוי לציין שבאמת קיבלתי את ארבעת הדולרים שלי בחזרה (אומנם לא כ REFUND אלא שלחתם רגיל, שזה לא נכון לעשות כי אבדו לי 40 סנט אבל בקטנה אני לא אנטור לך טינה על כך).
עם זאת גם ראוי לציין שאתה מודע לכך שהשרת שלך לא היה באוויר ולא עבד טוב, אינך יכול לבוא בטענות ואיומים, שזה בכלל לא מתקבל על הדעת, ולומר ללקוח "איני יכול להחזיר לך את הכסף כי כבר עברו עשרה ימים".
אתה מוכר שירות, השירות שלך לא פעיל? מחובתך לדאוג להחזיר ללקוח את הכסף ולא למכור לו סיפורים של "התקנון לא מאפשר לי" - אתה הבעלים! אתה עושה כרצונך, וזה בא לידי ביטוי לכאן ולכאן.
אני בטוח שאם לא הייתי אומר לך בטלפון אז חד משמעית "אמרת שזה יעבוד וזה לא עובד, מחובתך לעמוד אחרי דבריך ולפצות אותי בכספי ולא בשום צורה אחרת כי היא לא תתקבל",לא הייתי מקבל את כספי אלא זיכוי לעוד שירות שאולי לא יעבוד.
כאן הסיפור הוא לא שונה ואפילו לא דומה, הוא זהה: מכרת לו שירות, השירות לא עבד כמתואר, מחובתך להחזיר לו את כספו, ולא זיכוי. כי עם זיכוי אצלך מה הוא יקנה בדיוק? עוד שרת שלא יעבוד? נו באמת.

בסופו של יום אני יודע שאתה עושה את מיטב המאמצים ואני יודע שזה קשה ולא כלכך פשוט ומהיר לעבוד ככה אבל בתור בן אדם, אני מצפה ממך לעמוד אחרי מה שאתה מוכר. ואם אתה אומר לבן אדם "זה יעבוד", במקרה שלא עובד אתה חייב להחזיר לו את כספו! ולא שום דבר אחר!

בסך הכול אתה היית בסדר, רואים שאתה משתדל לעשות את המיטב אבל אני רוצה שתדע שתירוצים כמו "התקנון לא מאפשר לי" לא מתקבלים בשום פנים ואופן, כי אתה הבעלים ואתה יכול לעשות כרצונך בכספך ועסקך.
אני מקווה שתיקח ביקורת זאת כביקורת בונה ולא כהתקפה או דבר אחר כלשהו.
אתה יודע שאני עדיין נשאר, אני לא איבדתי תקווה אבל לאלו שכן - תן להם להמשיך את דרכם, אפילו אולי תאחל בהצלחה ויאללה שנתראה בשמחות.
אבל מה שכן: מילים גבוהות לא מרשימות ואם בשורה התחתונה הלקוח לא מקבל את השירות עליו הוא שילם בצורה מושלמת, אין סיבה שבכלל תיכנס איתו לוויכוח על החזרים כספיים.

שיהיה לך המון בהצלחה, אני מאמין שכדאי לעשות שינוי קטן בנושא החברה שלך אולי לעבור למקום יותר יציב.. אבל חוץ מזה אתה באמת מנסה ועושה את המיטב וכל הכבוד לך.
המון בהצלחה לשני הצדדים
אני מקווה שתגיעו להסכם הגיוני ביניכם.

ישן 14-06-12, 19:59   # 24
mcm1200
חבר בקהילה

מיני פרופיל

mcm1200 לא מחובר  

ציטוט:
הביקורת אינה תקפה מכיוון שאין לי התחייבות לתת לך החזר כספי, כפי שרשום בתקנון.

ובנוגע ל"הגינות מקצועית"? ממש לא, במידה והשירות אינו היה פעיל (למשך כ-72 שעות כפי שציינתי), מגיע לך פיצוי בלבד, לא מעבר.

אין לי את הזמן ואת הרצון להמשיך את הדיון כאן, אבל כפי שציינתי - אין באפשרותי לשלוח את כספך חזרה, השירות פעיל ומוכן לשימוש כבר לפני כשבוע (ביום שבת).

המשך יום נעים.
אך איזה כיף לקרוא תגובות של ילדים קטנים , לרגע הזכרת לי את הסרט שהלכתי לראות לפני 3 ימים "הדיקטטור" ממליץ לכולם בחום.

** לנושא : אני לא מבין מה חברות קטנות מוכנות לעשות בשביל קצת כסף , עדיף לך היה להחזיר לבחור את הכסף , שהכן מגיע לו מאשר להפנות אותו לתקנון שממש לא ראוי להיות תקנון של חברת אחסון אתרים . אתה מנסה לשמור על שם הטוב שלך ואתה רק הורס אותו עם תקנון כזה .

*** ראיתי שחלק דיברו על החזר הכספי של 14 יום - הכן לא ממש תקף לגבי מוצרים וירטואליים , אבל גם התקנון של אותו בחור לא תקף גם - במידה והמוצר שהלקוח רכש וקיבל משהו אחר מהמתואר ( במיוחד שהשירות לא עבד מס' ימים ) .

**** המלצה לרוב החברות הקטנות היום : כמה שכואב לוותר ככה על רווחים , עדיף לכם לוותר ולתת מאשר לספוג ביקורת שהיא נכונה ולהרוס לך את השם הטוב .

ישן 14-06-12, 20:54   # 25
SpiKerG
חבר על

מיני פרופיל

SpiKerG לא מחובר  

קראתי פה את כל התגובות.

אני חייב להגיד שהבחור שעומד מאחורי "hostrank" אינו מוכר לי . אבל רק לפי התגובה שלו והחוזה שלו (שאגב כתוב בצורה חובננית מינוס) זה נשמע כמו משהו לא רציני בכלל.

אני לא מבין למה אנשים רצים לקנות מ"חברה" ו/או עסק קטן שאיננו מוכר ובעל מערך שרתים מצומצם של שרת 1 או במקרה הטוב 2 . כשיש את את החברות הגדולות עם מערך שרתים גדול , עם תמיכה כמו שצריך מסדרים באמת את הבעיה ולא מספרים סיפורים שזה בעיה בחוות שרתים או בעיה בחומרה ורק מחר הוא יסע לתקן את זה.

לדעתי חובה לפני קנייה לבחון את החברה מכל הכיוונים עם זה מצד התמיכה , מערך שרתים , אמינות , ביקורות .

לא חייב לרוץ לקנות כל מה שזול , יש חברות שמציעות שירותי אחסון זולים והם חברות טובות באמת , לא שאני אומר שמה שזול לא טוב , הכוונה שלי היא שבדרך כלל עסק קטן לא יהיה טוב כמו עסק גדול .

ישן 14-06-12, 22:37   # 26
DCaptain
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to DCaptain

DCaptain לא מחובר  

מעולם לא נתתי "תרוץ" שהבעיה היא בחוות השרתים או משהוא דומה לכך, הבעיה פורטה ללקוח באופן מלא, ומיד לאחר שהשרת חזר עדכנתי אותו.

לגבי החזר כספי? במידה ואתן לדניאל החזר כספי כפי שביקש, מה עם הלקוחות האחרים שלי? לא אוכל להחזיר כספים של מעל 2000 ש"ח חזרה ללקוחות שלי (עבור 3 ימים שהשרת לא היה בתפקוד).

לסיכומו של דבר - כעת אני ודניאל מגיעים להסכם משותף שיוציא את שני הצדדים מרוצים, בסיום ההסכם הוא יחזור לאשכול ויגיב חזרה שהכל הסתדר ביננו.

ישן 14-06-12, 22:42   # 27
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

ציטוט:
לגבי החזר כספי? במידה ואתן לדניאל החזר כספי כפי שביקש, מה עם הלקוחות האחרים שלי? לא אוכל להחזיר כספים של מעל 2000 ש"ח חזרה ללקוחות שלי (עבור 3 ימים שהשרת לא היה בתפקוד).
למה לא?
כי זה לא נעים לך להוציא 2000 ש"ח?
זהו כסף שהרווחת בצורה שהיא אינה ישרה והוגנת, על שירות שלא עבד.
איזה מין דבר זה לא להחזיר? גם אם זה היה מיליון ש"ח מחובתך להחזיר ללקוחות על שירות שלא פעל.
וכשהלקוח מעוניין לעזוב, אם הוא התחייב אז במינימום תחזיר לו את הזמן שנותר.
אפילו לא את הכול.
וכולם מרוצים.
אבל לחייב בן אדם.. איזו מין צורה זאת.

ישן 14-06-12, 22:45   # 28
DCaptain
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to DCaptain

DCaptain לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eliran2313 צפה בהודעה
למה לא?
כי זה לא נעים לך להוציא 2000 ש"ח?
זהו כסף שהרווחת בצורה שהיא אינה ישרה והוגנת, על שירות שלא עבד.
איזה מין דבר זה לא להחזיר? גם אם זה היה מיליון ש"ח מחובתך להחזיר ללקוחות על שירות שלא פעל.
וכשהלקוח מעוניין לעזוב, אם הוא התחייב אז במינימום תחזיר לו את הזמן שנותר.
אפילו לא את הכול.
וכולם מרוצים.
אבל לחייב בן אדם.. איזו מין צורה זאת.
ולכן כפי שציינתי מעטה בתגובה, אני והלקוח כרגע בהתכתבות לגבי הסכם שירצה את שנינו.

החזר כספי? השירות עבד במלואו, חוץ מ3 ימים בלבד (על 3 ימים לא אוכל להחזיר כספים של התחייבויות לרבעון ולחצי שנה).

בכל אופן - אני מעולם לא הגעתי למצב שלקוח שלי לא מרוצה (פרט למקרה הזה), ולכן אני משתדל כמה שיותר לרצות את דניאל (ובינתיים אנחנו סוגרים על פיצוי ראוי).

ישן 14-06-12, 22:46   # 29
Kernel
אושיית הוסטינג

מיני פרופיל

Kernel לא מחובר  

מחשבה עסקית נכונה היא לא לנסות לשמר את ה-20 שקל שתרוויח מההתכתשות הזאת,
אלא להשקיע במיתוג נכון (ע"י החזר כספי) והתנצלות.

סתם שאלה, כמה זמן השקעת בטארד הזה מאז שהוא נפתח?
האם הזמן שהשקעת בהודעה הזו לא שווה מעל ל-20 שקל?

ישן 14-06-12, 22:50   # 30
mcm1200
חבר בקהילה

מיני פרופיל

mcm1200 לא מחובר  

ציטוט:
מעולם לא נתתי "תרוץ" שהבעיה היא בחוות השרתים או משהוא דומה לכך, הבעיה פורטה ללקוח באופן מלא, ומיד לאחר שהשרת חזר עדכנתי אותו.

לסיכומו של דבר - כעת אני ודניאל מגיעים להסכם משותף שיוציא את שני הצדדים מרוצים, בסיום ההסכם הוא יחזור לאשכול ויגיב חזרה שהכל הסתדר ביננו.
אם כל הכבוד אני לא מאמין שב-3 הימים האלה צברת לך לקוחות של 2000 שקל , אף אחד לא אמר לך להחזיר כסף לכל הלקוחות הקיימים עוד לפני . מדובר בלקוחות שרק רכשו חבילה לא כפי שהיו אמורים לקבל לפחות בחודש הראשון שלהם .

* לפחות אני מקווה שתשנה את התקנון שלך . כי היום ,וזה ידוע שרוב הלקוחות לא מסתכלים על תקנון לפני שהם רוכשים וזאת הטעות , ממליץ לכל מי שמחפש לקנות משהו מחברות קטנות שקודם ילך לתקנון . ודרך אגב התקנון שלך ממש לא נחשב תקנון שירות נורמלי יש הרבה "חורים" במה שרשום שם שבכיף אפשר להגיש תביעה , אפילו אם הכנסת שורה שאין החזר כספי . ממליץ לך לפנות לעורך דין ולסגנן תקנון שירות שיעמוד גם בבית משפט .

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום