הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 13-06-12, 13:12   # 1
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

[ביקורת רעה] Hostrank

ב-4 ביוני רכשתי אחסון מחברת HostRank עבור אתר שהוקם לצורך אירוע משפחתי פרטי.

בקצרה, האפטיים היה פחות מ-15% בשבוע וחצי האחרונים. בהתחלה נאמר לי שפשוט בוצע שדרוג אבטחה פשוט... אחר כך כבר לא נאמר לי כלום.

האתר היה צריך להיות זמין מכיוון שהוא היה מרכז הקשר של המשפחה עבור האירוע.
לאחר מספר ימים שהשרת נפל, וחזר. נפל, וחזר, ועקב העניין שהאתר היה צריך להיות פעיל, השגתי לעצמי אחסון במקום אחר.

יצרתי קשר עם DCaptain, מנהל החברה ונציג החברה בפורום, הסברתי לו את המצב. הוא היה מאוד נחמד והציע לי להמיר את השירות שלי במשהו אחר - לקבל קרדיט, לקבל עוד שבוע אחסון...
אמרתי לו שאין לי צורך בשירותים אחרים שהוא מספק, הייתי צריך אחסון שבאמת פועל - ומה לעשות שזה לא משהו שהוא היה יכול לספק. הייתי צריך את האחסון שיפעל כשקניתי אותו, ואחרי ארבעה ימים שהשרת נפל בהם באופן רצוף השגתי אחסון בחברה אחרת.

ניסיתי לפתור את העניין בינינו אבל הוא התעקש שהחזר כספי בשום פנים ואופן לא בא בחשבון והפנה אותי לתקנון. ששם אכן כתוב,
ציטוט:
כל החלטה על החזר כספי מתבצעת על פי שיקולים אישיים של צד א' ואינה ניתנת לוויכוח.
במידה ואחד מהשירותים של צד א' לא פעיל, אין צד א' מתחייב להחזר כספי של צד ב' בשום מצב אלא וצוות החברה של צד א' החליט כך.
כמו כן, הוא ניסה בכוונה או שלא בכוונה להטעות אותי ואמר לי שהאתר שלי היה פעיל בשבוע האחרון - "כבר שבוע האתר שלך פועל".
למזלי כשרכשתי את האתר נרשמתי לשירות host-tracker.com שבודק את זמינות האתר. ב-4 ימים האחרונים האתר לא היה זמין ובשאר הימים היו 8 נפילות.
אגב, בזמן שהוא שלח לי את ההודעה האתר שלי עדיין לא היה זמין. אירוני?

ביקשתי את הקבלה כדי שאוכל לפרסם את הביקורת,
אבל אני חייב לציין שהתלבטתי אם לכתוב את הביקורת, זאת מכיוון שקיבלתי איום מפורש מ-DCaptain, מנהל החברה, בהודעה פרטית בפורום:

ציטוט:
לפני פתיחת הביקורת עליך להיות מיודע לאחד מהתנאים הבאים:
- אין לפרסם את הקבלה שניתנה לך בפומבי.
- יש להימנע מציון שיחות / התכתבויות עם אחד מנציגי השירות.
- יש להיות מיודע לכך שחברת HOSTRank פתרונות היא בעלת הזכות לפתוח תביעה משפטית (http://ChillingEffects.org/) לגבי הביקורת במידה ואכן תהיה תוקפנית לטעמי.
יש חברות שמעדיפות להתמודד עם ביקורת ויש חברות שמעדיפות לנסות להפחיד את מי שמפרסם אותם.
אז... את הקבלה שלחתי (למנהלי פורום ביקורות), את התכתובת בינינו ציינתי ואף ציטטתי, ואפילו אני בטוח שהביקורת נחשבת תוקפנית לפי דעתך.
לנסות להסביר לי מה יקרה אם אני אפרסם ביקורת זאת באמת רמה חדשה.

אז לסיכום? אני לא אחזור לחברה אחרי שחוויתי אפטיים של 15%, ניסיון להטעות אותי ולהגיד שבעצם האתר שלי היה זמין, תקנון דרקוני,
וחשוב מכל, העובדה שיש ניסיון להפחיד אותי בתביעה משפטית כדי שלא אכתוב ביקורת.

אז החברה הרוויחה את ה-24$ על השלושה חודשים,
וכנראה שזה היה יותר חשוב לה מאשר לשמור על הוגנות מול לקוח.

דניאל.

ישן 13-06-12, 13:27   # 2
DCaptain
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to DCaptain

DCaptain לא מחובר  

כפי שציינתי במהלך ההתכתבות ביננו - הביקורת הזו לא תקפה מכיוון שהסכמת לתקנון השימוש בשירות.

לכן, אין התחייבות לגבי מתן החזרים כספיים כלל.

בנוסף לכך, כמובן שאני לא אשאיר לקוחות בצורה מוזנחת כזו, ולכן, מיד לאחר שההתכתבות ביננו החלה, ניסיתי להגיע איתך לפשרה (ואף לשדרג את השירות שלך בחינם).

במידה ואתה אכן לא מעוניין בשום פיצוי, אין לי איך לעזור לך כלל.

אין לי צורך להחזיר לך את הכסף מכיוון שאתה הסכמת לתקנון, הסכמתי לפצות אותך וסירבת לכל בקשה שלי להגיע להסדר.

בנוסף לזה, במהלך ההתכתבות בהודעה האחרונה שלי, ממש לא איימתי עליך כפי שציינת, הזהרתי אותך לא לפרסם חומרים סודיים של החברה בפומבי (ואני שמח שלא עשית את זה).

אני תמיד שמח לשמוע ביקורת, ומקווה שכעת אתה יכול להבין כי הביקורת הזו אינה תקיפה בשום לשון (לאחר אישור התקנון).

ישן 13-06-12, 13:28   # 3
AdiShay
חבר בקהילה

מיני פרופיל

AdiShay לא מחובר  

אני מכיר את החברה הזאת הרבה זמן,
היא מספקת אחוסנים ואני לא חוויתי נפילות כמו שאתה מתאר פה.
לדעתי זאת אחת החברות המומלצות בתחום זה.

ישן 13-06-12, 13:28   # 4
Dwebs
חבר מתקדם

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Dwebs

Dwebs לא מחובר  

אני לקוח של החברה בהווה , במהלך השבוע האחרון אצדיק שהיה לא מעט נפילות וכאלה דברים , אך דניאל פיצה את כל לקוחותיו בזמן של עוד 72 שעות וקרדיט למערכת
לאחר מכן (לאחר הנפילות ) לא יצא לי לחוות כל תקלה שהיא , אומר לך עוד דבר , יצא לי להתאחסן בחברתו גם בעבר .
מבחינת החזרים כספיים דניאל לא מתעסק בזה , אני בתחילת רכישתי קיבלתי את המידע הזה... בכל מקרה זה ביקורת שלטעמי לא אמורה להיות
הייתי מציע לך לנסות את שרתיו החל מהיום ותראה שדעתך תשתנה
בהצלחה בכל מקרה עם האחסון הנוכחי שלך ושוב , אני לא מכיר את שרתי דניאל ככאלה
עמית

ישן 13-06-12, 14:33   # 5
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DCaptain צפה בהודעה
כפי שציינתי במהלך ההתכתבות ביננו - הביקורת הזו לא תקפה מכיוון שהסכמת לתקנון השימוש בשירות.

בנוסף לכך, כמובן שאני לא אשאיר לקוחות בצורה מוזנחת כזו, ולכן, מיד לאחר שההתכתבות ביננו החלה, ניסיתי להגיע איתך לפשרה (ואף לשדרג את השירות שלך בחינם).

אין לי צורך להחזיר לך את הכסף מכיוון שאתה הסכמת לתקנון, הסכמתי לפצות אותך וסירבת לכל בקשה שלי להגיע להסדר.

בנוסף לזה, במהלך ההתכתבות בהודעה האחרונה שלי, ממש לא איימתי עליך כפי שציינת, הזהרתי אותך לא לפרסם חומרים סודיים של החברה בפומבי (ואני שמח שלא עשית את זה).

אני תמיד שמח לשמוע ביקורת, ומקווה שכעת אתה יכול להבין כי הביקורת הזו אינה תקיפה בשום לשון (לאחר אישור התקנון).
אני הרבה פעמים לא מבין התנהלות של מנהלי חברות אחסון,
הרי לא נראה שיש כאן אי הסכמה על בעיות הזמינות - אז למה "הביקורת הזו לא תקפה"?
הביקורת בהחלט תקפה - לקוח רכש שירות של זמינות אתר - הוא לא קיבל את השירות ולכן אינו מרוצה.

במקום להתווכח אם מגיע לו, לא מגיע לו לפי התקנון.. ומכיוון שאין וויכוח על מהות התקלה,
למה פשוט לא להחזיר את הכסף ללקוח?

את השירות שהוא קנה - הוא לא קיבל, אז מה הסיפור?

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977

ישן 13-06-12, 14:36   # 6
DCaptain
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

DCaptain לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי דניאל צפה בהודעה
אני הרבה פעמים לא מבין התנהלות של מנהלי חברות אחסון,
הרי לא נראה שיש כאן אי הסכמה על בעיות הזמינות - אז למה "הביקורת הזו לא תקפה"?
הביקורת בהחלט תקפה - לקוח רכש שירות של זמינות אתר - הוא לא קיבל את השירות ולכן אינו מרוצה.

במקום להתווכח אם מגיע לו, לא מגיע לו לפי התקנון.. ומכיוון שאין וויכוח על מהות התקלה,
למה פשוט לא להחזיר את הכסף ללקוח?

את השירות שהוא קנה - הוא לא קיבל, אז מה הסיפור?
את השירות שהוא קנה הוא קיבל, ולכן אין צורך להחזיר לו את כספו.

האתר שלו היה באוויר מעל 10 ימים, וזה כבר שליש מתקופת החודש, ולכן לא אוכל לתת לו החזר כספי.

ובקשר לביקורת - הביקורת היא על כך שהלקוח אינו קיבל החזר כספי מלא, והוחלט לפצות אותו בדרכים אחרות אף שהוא סירב לכל פיצוי למעט החזר כספי מלא.

ולכן, הביקורת הזו ממש לא תקפה, התקנון אמר את שלו, אני כמובן ניסיתי כפי שציינתי להגיע לפשרה כלשהיא עם הלקוח, אך הוא סירב לכך.

ישן 13-06-12, 14:55   # 7
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

האתר שלי היה באוויר... בערך 24 שעות עד ששלחתי את ההודעה.

אני בטוח שהתקנון מכסה אותך לחלוטין וכמו שכבר ציינת גם ניסית להציע לי שדרוג של החבילה לחודש הנוכחי - מה לעשות שאין לי שום צורך בזה.
אם היה שירות חליפי בחברה שהיה רלוונטי בשבילי ברור שהייתי מעדיף לסיים את העניין בכך. אבל... אתה לא מציע שום שירות שאני צריך.

האם אתה חייב לתת פיצוי כספי? ברור שלא.
אבל האם מתוך הוגנות מקצועית נכון במקרה המיוחד שקרה כאן לתת? לפי דעתי כן.

אני בטוח שיכול להיות שהחברה שלך היא חברה מעולה ומקצועית, עם שירות מדהים, 15 אנשי תמיכה ושרתים בכל העולם.
אבל העובדה שבמקרה הזה בחרת לא לתת פיצוי כספי כשברור שללקוח לא הולך להיות שימוש בחבילה בגלל נפילות ואי זמינות של השרתים שלך?

הביקורת היא על השירות וההתנהלות של החברה שלך מולי.
היא יכולה להיות לא נכונה, היא יכולה להיות שרלטנית, היא יכולה להיות משעשעת ואפילו אולי במקרה גם נכונה - אבל "לא תקפה"?

ישן 13-06-12, 15:30   # 8
DCaptain
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

DCaptain לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Daniel צפה בהודעה
האתר שלי היה באוויר... בערך 24 שעות עד ששלחתי את ההודעה.

אני בטוח שהתקנון מכסה אותך לחלוטין וכמו שכבר ציינת גם ניסית להציע לי שדרוג של החבילה לחודש הנוכחי - מה לעשות שאין לי שום צורך בזה.
אם היה שירות חליפי בחברה שהיה רלוונטי בשבילי ברור שהייתי מעדיף לסיים את העניין בכך. אבל... אתה לא מציע שום שירות שאני צריך.

האם אתה חייב לתת פיצוי כספי? ברור שלא.
אבל האם מתוך הוגנות מקצועית נכון במקרה המיוחד שקרה כאן לתת? לפי דעתי כן.

אני בטוח שיכול להיות שהחברה שלך היא חברה מעולה ומקצועית, עם שירות מדהים, 15 אנשי תמיכה ושרתים בכל העולם.
אבל העובדה שבמקרה הזה בחרת לא לתת פיצוי כספי כשברור שללקוח לא הולך להיות שימוש בחבילה בגלל נפילות ואי זמינות של השרתים שלך?

הביקורת היא על השירות וההתנהלות של החברה שלך מולי.
היא יכולה להיות לא נכונה, היא יכולה להיות שרלטנית, היא יכולה להיות משעשעת ואפילו אולי במקרה גם נכונה - אבל "לא תקפה"?
הביקורת אינה תקפה מכיוון שאין לי התחייבות לתת לך החזר כספי, כפי שרשום בתקנון.

ובנוגע ל"הגינות מקצועית"? ממש לא, במידה והשירות אינו היה פעיל (למשך כ-72 שעות כפי שציינתי), מגיע לך פיצוי בלבד, לא מעבר.

אין לי את הזמן ואת הרצון להמשיך את הדיון כאן, אבל כפי שציינתי - אין באפשרותי לשלוח את כספך חזרה, השירות פעיל ומוכן לשימוש כבר לפני כשבוע (ביום שבת).

המשך יום נעים.

ישן 13-06-12, 16:05   # 9
OMG
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to OMG

OMG לא מחובר  

קודם כל, Daniel אני מקווה שהאירוע המשפחתי עבר בהצלחה והצלחתם לתקשר.
דבר שני, ישנו חוק ומועצה שלמה לצורך נושא הגנת הצרכן, אם אינני טועה רכשת שירות שלא סופק לך בפועל ולכן אם אינני טועה אתה רשאי לבטל עסקה תוך 14 יום. שום חוזה לא יכול לשנות חוק שהמדינה חוקקה.
דבר נוסף, DCaptain ההתנהגות שלך היא ביריונית ודווקא בתור בעל עסק מן הראוי היה שאתה תיזום את ההצעה לשיפוי כספי ל Daniel כאשר הודיע לך שהוא עבר לשרת אחר ושהשרת שלך לא מתאים לו.
בעידן הדגיטילי של היום, כל לקוח פוטנציאלי שיחפש בגוגל את שם החברה יתקל בנושא הזה ובתגובה שלך ( לא לגבי הביקורת אלא לגבי התגובה שרשמת ל Daniel ) ובכל הכנות, אם הוא חכם הוא פשוט יעבור ויחפש מידע על חברה אחרת.

דניאל ( Telecart - לא ידעתי איך לכתוב שזה מופנה אלייך ), הבעייה היא שהרבה מאוד מאותם בעלי עסקים הם ילדים , או מבוגרים שלא התבגרו או ללא כל יידע בעסקים או הכשרה לניהול עסק בתחום ההוסטינג.
אין ספק שרבים מהם מצליחים באותה קהילה שבה הם פועלים ולאחר מכן רוכשים את הידע או צוברים את הנסיון לניהול עסק. אך השם שנוצר לרבים מהם בתחילת דרכם מציב לעצמם מכשול.

אגב הצעת יעול לפורום , לא יזיק אם תאגדו פה ברשימה את כלל העוסקים המורשה שהשקיעו מזמנם והציגו בפניכם את הניירת שלהם על מנת להרשם כעוסקים מורשים בפורום. ולאגד כל ביקורת שלילית וחיובית תחת אותה חברה.
יכול להיות שזה יעזור למשתמשים רבים פה בפורום וימריץ את המנהלים ובעלי העסקים לתת שירות ברמה גבוהה יותר.

ציטוט:
הביקורת אינה תקפה מכיוון שאין לי התחייבות לתת לך החזר כספי, כפי שרשום בתקנון.

ובנוגע ל"הגינות מקצועית"? ממש לא, במידה והשירות אינו היה פעיל (למשך כ-72 שעות כפי שציינתי), מגיע לך פיצוי בלבד, לא מעבר.

המשך יום נעים.
עצם זה שאתה מתחבא מתחבא מאחורי תקנון על מנת לחסוך מעצמך סכום זעום של 24$ כשיש הסכמה שהשרת לא פעל באופן רציף כאשר הלקוח רכש אותו.
זוהי הגינות מקצועית ומצטער ידידי מנקודת המבט שלי, אין לך אפילו שמץ ממנה

Last edited by OMG; 13-06-12 at 16:07..

ישן 13-06-12, 16:26   # 10
Haimz
חבר וותיק

מיני פרופיל

Haimz לא מחובר  

ציטוט:

הבן אדם רצה אחסון, פנה אליכם כי חשב שאתם טובים,
הוא טעה ועכשיו במקום לקבל החזר כספי אתה מבלבל לו תשכל עם התקנון,
שתהיה בעניין שיש חוק שאם הוא נוגד את התקנון שלך הוא קובע,
מן הסתם זה חוק במדינת ישראל שאתה חייב להחזיר לו החזר כספי עד 14 יום מאז הרכישה.
אני כבר הייתי הולך על החזר כספי + פיצוי (כספי)
איום על פרסום ביקורת - זה ממש שפל המדרגה.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום