הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 14-10-10, 19:41   # 11
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי דוד לוי צפה בהודעה
נראה לי שקצת דפקתי את התחרות, כי לא ידעתי את החוקים בהתחלה אז ישר הרמתי דף בתוך הבלוג שלי.

נדמה לי שכדאי להציע ביטוי חדש... (או שפשוט תתעלמו מהתוצאה שלי, כי אני הפסקתי לקדם אותה אחרי יום אחד.. נראה מתי היא תרד.)
חס וחלילה לא דפקת. כשקובעים את התוצאות מסתכלים רק על המשתתפים בתחרות - משמע גם אם ה-5 תוצאות הראשונות הם לא רשומות בתחרות - אז המקום הראשון יהיה התוצאה השישית.

אני מציע לך כבר למנף את העניין, להירשם לתחרות, ולקשר מהדף שלך אל הדומיין שאיתו תתחרה. ככה כבר תקבל התחלה חזקה.

בהצלחה!
  Reply With Quote
ישן 15-10-10, 14:58   # 12
דוד לוי
חבר על

מיני פרופיל

דוד לוי לא מחובר  

עזוב, אני מעדיף להתמקד בלקוחות האמיתיים שלי.
הפסקתי לקדם את העמוד בשנייה שקלטתי שהגעתי לתוצאה ראשונה אחרי 3 שעות עבודה..
ישן 15-10-10, 17:55   # 13
ChaoscripT
חבר וותיק

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to ChaoscripT

ChaoscripT לא מחובר  

ציטוט:
אתה חכם בשמש הא?
דומיין שמקודם כבר, אתה מוסיף לו פוסט? פשש איזה חכם אתה.
ישן 15-10-10, 18:43   # 14
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ציטוט:
מן הסתם, שאם אתה כותב פוסט באתר שקיים שנה+, לבין עמוד באתר שקיים שבוע וחצי.... הפוסט יהיה כמובן במקום הראשון.

אני אשמח לראות אותך משתמש בדומיין חדש ומגיע לאותם תוצאות (מה גם שאתה לא במקום הראשון כרגע).
  Reply With Quote
ישן 16-10-10, 19:48   # 15
דוד לוי
חבר על

מיני פרופיל

דוד לוי לא מחובר  

בטח שכרגע לא.
אבל עשרת ימי העבודה של החבר'ה שמתחרים צריכים להיות עדיין יותר חזקים משלושת שעות העבודה בעמוד הפנימי שפתחתי בבלוג, שהוא אפילו לא פוסט, ושכל הקישורים שנכנסים אליו זה רק מה"היט" של תפוז.

עשרה ימים היו להם לפני שחזרתי מהחופשה!
עשרה ימים ולא יצרו דף מספיק חזק שיתחרה בעמוד פנימי של בלוג שמקבל קישור נכנס רק מה"היט" של תפוז? שקפץ לתוצאה הראשונה באותה שניה שגוגל רק סרק אותו?
יש לי כולה בלוג בלי עיצוב שלא הכנסתי לו תוכן כבר כמה חודשיים.. זה מה שמפיל פה את המקדמים? בכיינים.

קצת הערות לחביב:
1. "קידוםהוסטס – הבלוג לתחרות של פורום הוסטס" - למה כל זה H1???
למה לא לעשות שהתיאור הארוך יהיה H2?
2. כל הקישורים שלך מגיעים מפורום הוסטס.. אתה מחשיב את עצמך למקדם?
3. מה עם קישור מ"היט"? קישור מ"היט" צריך לשלוח לכל אחד מהפוסטים שלך בבלוג.
4.מה עם קישורים מפורומים אחרים? מה עם קישורים מבלוגים אחרים? מה עם קישורים מאתרי מאמרים?
5. למה אתה מוציא קישורים החוצה מהבלוג? אתה רוצה לנצח אז אתה מוציא קישור להוסטס, לאשכול ששולח קישורים לכל המתחרים שלך?
6. כשאני הוספתי את העמוד הפנימי שלי, לך כבר היו 3 פוסטים בבלוג. אז אל תבכה.
7. כל מה שהשגת ב-16 ימים של התחרות זה קישורים מדומיין אחד (hosts.co.il), חמישה פוסטים בתוך בלוג שאפילו את הכותרת של הבלוג לא עשית נכון.
8. אם אתה נחשב למקום ראשון בתחרות - גם אם הייתי מצטרף ביום האחרון של התחרות עם דומיין חדש, עדיין יכולתי לנצח אותך.. אין לך כלום שאני לא יכול להשיג בשעה. ואנחנו כבר ביום ה-16 של התחרות...

אגב, הכל בנחמדות... אני נשמע אומנם תקיף, אבל תיקח את זה כביקורת בונה.
אלה שעובדים איתי יודעים שאם אני צועק עליהם זה מפני שאני רוצה בטובתם. לא להיפך.

שבוע טוב!

Last edited by דוד לוי; 16-10-10 at 20:13..
  Reply With Quote
ישן 17-10-10, 02:13   # 16
Insane
Winner

מיני פרופיל

Insane לא מחובר  

ציטוט:
בטח שכרגע לא.
אבל עשרת ימי העבודה של החבר'ה שמתחרים צריכים להיות עדיין יותר חזקים משלושת שעות העבודה בעמוד הפנימי שפתחתי בבלוג, שהוא אפילו לא פוסט, ושכל הקישורים שנכנסים אליו זה רק מה"היט" של תפוז.

עשרה ימים ולא יצרו דף מספיק חזק שיתחרה בעמוד פנימי של בלוג שמקבל קישור נכנס רק מה"היט" של תפוז? שקפץ לתוצאה הראשונה באותה שניה שגוגל רק סרק אותו?
יש לי כולה בלוג בלי עיצוב שלא הכנסתי לו תוכן כבר כמה חודשיים.. זה מה שמפיל פה את המקדמים? בכיינים.

קצת הערות לחביב:
4.מה עם קישורים מפורומים אחרים? מה עם קישורים מבלוגים אחרים? מה עם קישורים מאתרי מאמרים?
5. למה אתה מוציא קישורים החוצה מהבלוג? אתה רוצה לנצח אז אתה מוציא קישור להוסטס, לאשכול ששולח קישורים לכל המתחרים שלך?
7. כל מה שהשגת ב-16 ימים של התחרות זה קישורים מדומיין אחד (hosts.co.il), חמישה פוסטים בתוך בלוג שאפילו את הכותרת של הבלוג לא עשית נכון.
8. אם אתה נחשב למקום ראשון בתחרות - גם אם הייתי מצטרף ביום האחרון של התחרות עם דומיין חדש, עדיין יכולתי לנצח אותך.. אין לך כלום שאני לא יכול להשיג בשעה. ואנחנו כבר ביום ה-16 של התחרות...

שבוע טוב!
לא כולם מקדמי אתרים שנים שלוקחים את זה בתור מקצוע.
יש כאלה (כמוני) שרק רוצים לבדוק את היכולות שלהם.
  Reply With Quote
ישן 17-10-10, 02:46   # 17
kondason
מקום שלישי בתחרות קידום אתרים

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:
בטח שכרגע לא.

קצת הערות לחביב:

שבוע טוב!
אז כמה דברים, דבר ראשון אני מעריך מאוד את הידע שלך אבל הזילזול שלך במקדמי/אנשים גובל בחוצפה. גם אם המקדם הכי גרוע בעולם יש דרך ויש צורה לדבר.

דבר נוסף יש כמה דברים שאתה צריך לקחת בחשבון,

1.הדומיין שאתה יושב עליו פעיל כבר 10 שנים (משנת 2000)
2. לדומיין שאתה יושב עליו יש PR3
3. לדומיין שאתה יושב עליו יש 94 עמודים מאונדקסים לפי בדיקה שלי
4. 1104 באקלינקס לא בא ברגל.

אז אולי לא השקעת יותר מדי, ואולי לא עברת קשה, וכן אתה מקום ראשון (או לפחות מקום ראשון לא לפי החוקים), אבל תאמין לי שזה ממש פשוט להיות עמוד פנימי של אתר מאוד חזק עם ותק של 10 שנים בשוק ולעקוף דומיינים חדשים.

מה עוד שהדומיין שאני עובד איתו הוא חינמי, ונוכחתי לדעת שיש לזה השפעה עצומה. אז עדיין קצת כבוד.
  Reply With Quote
ישן 17-10-10, 03:30   # 18
דוד לוי
חבר על

מיני פרופיל

דוד לוי לא מחובר  

אני לא מבין למה אתם מתעצבנים?

לא נתתי חוו"ד על האתר שלי ולמה הוא עקף אתכם.
נתתי חוו"ד על העובדה שלא עשיתם כלום כדי להיות ראויים להשיג את המקום הראשון.
גם אם הייתי רוכש דומיין חדש - עדיין הייתי עוקף אתכם כי לא עשיתם כלום!!!

ב-16 ימים של תחרות, המקום הראשון שבה השיג בלוג עם 5 פוסטים וקישור מדומיין אחד בלבד (הפורום הזה).
תפסיקו לדבר עלי כי אני לא הנושא כאן, אני לא מתחרה בתחרות - אתם כן. ולא עשיתם כלום.

אני לא עקפתי אתכם כי פתחתי דף בתוך הבלוג שלי (למרות שגם זה משפיע), אני עקפתי אתכם כי אין לכם בכלל קישורים נכנסים, אין לכם טקסט, אין לכם מבנה אתר שמצדיק הופעה בדף ראשון... בקיצור - אין לכם שום דבר.
במקום להתלונן על האתר שלי (שאני אפילו לא מתחרה), תתחילו להתחרות אחד בשני, וקחו את הטיפים שלי לתשומת ליבכם, תשתמשו בהם כדי להתחרות במתחרים האמיתיים שלכם בתחרות, ולא בי.

ולזה שלפניי, יפה שבדקת על האתר שלי.
אתה מוזמן גם לקרוא שם.. זה לא סתם "דומיין שאני יושב עליו", זה הדומיין שלי, עם השם שלי, וזה הבלוג שלי שם בפנים.
את כל התוכן אני כתבתי בעצמי, ויש שם הרבה תוכן (כמו שראית, 94 עמודים מאונדקסים). תקרא שם, זה יעזור לך לקדם את האתר שלך ואולי לנצח בתחרות. (במקום להתלונן על מישהו שבכלל לא מתחרה בכם)

Last edited by דוד לוי; 17-10-10 at 03:38..
  Reply With Quote
ישן 17-10-10, 12:20   # 19
kondason
מקום שלישי בתחרות קידום אתרים

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:
אני לא מבין למה אתם מתעצבנים?

לא נתתי חוו"ד על האתר שלי ולמה הוא עקף אתכם.
נתתי חוו"ד על העובדה שלא עשיתם כלום כדי להיות ראויים להשיג את המקום הראשון.
גם אם הייתי רוכש דומיין חדש - עדיין הייתי עוקף אתכם כי לא עיתם כלום!!!

ב-16 ימים של תחרות, המקום הראשון שבה השיג בלוג עם 5 פוסטים וקישור מדומיין אחד בלבד (הפורום הזה).
תפסיקו לדבר עלי כי אני לא הנושא כאן, אני לא מתחרה בתחרות - אתם כן. ולא עשיתם כלום.

אני לא עקפתי אתכם כי פתחתי דף בתוך הבלוג שלי (למרות שגם זה משפיע), אני עקפתי אתכם אין לכם בכלל קישורים נכנסים, אין לכם טקסט, אין לכם מבנה אתר שמצדיק הופעה בדף ראשון... בקיצור - אין לכם שום דבר.
במקום להתלונן על האתר של (שאני אפילו לא מתחרה), תתחילו להתחרות אחד בשני, וקחו את הטיפים שלי לתשומת ליבכם,ף תשתמשו בהם כדי להתחרות במתחרים האמיתיים שלכם בתחרות, ולא בי.

ולזה שלפניי, יפה שבדקת על האתר שלי.
אתה מוזמן גם לקרוא שם.. זה לא סתם "דומיין שאני יושב עליו", זה הדומיין שלי, עם השם שלי, וזה הבלוג שלי שם בפנים.
את כל התוכן אני כתבתי בעצמי, ויש שם הרבה תוכן (כמו שראית, 94 עמודים מאונדקסים). תקרא שם, זה יעזור לך לקדם את האתר שלך ואולי לנצח בתחרות. (במקום להתלונן על מישהו שבכלל לא מתחרה בכם)
אם היית בודק קצת עלי היית רואה שהטענות שלך ממש לא מבוססות. אם היית בודק את האתר שאני מקדם היית רואה שיש לי יותר מסתם קישורים נכנסים מ פורום הוסטס (מה גם שאין לי בכלל מהפורום הזה). אז המקום הראשון בתחרות אכן מקום ראשון כרגע מסיבה כמו שאני רואה את זה, דומיין שנרכש ולא חינמי.

וד"א, אני גם יכול לעלות פוסט או לפתוח עמוד באתר הזה www.fifaclub.co.il ולתפוס את המקום הראשון, זה ממש לא משנה. המטרה היא לנסות ללמוד. והפרסים בכלל לא קריטיים.

מה שאני למדתי בנתיים זה שלדומיין שנרכש יש ערך עליון. ואם תבדוק יש לי יותר עמודים מאונדקסים יותר קישורים נכנסים פחות קישורים יוצאים, יותר תוכן ואני יכול להמשיך ואני עדיין מקום שני בתחרות :P
  Reply With Quote
ישן 17-10-10, 13:22   # 20
דוד לוי
חבר על

מיני פרופיל

דוד לוי לא מחובר  

א. הדומיין שלך הוא לא סתם דומיין חינמי. הוא דומיין חינמי שלפי מדד האמינות של גוגל הוא לא עובר קדימה.
ב. ב-TITLE של הדפים, תדאג שהמילה "קידוםהוסטס" תופיע ראשונה, ולא בסוף.
ג. "קידוםהוסטס" הוא ביטוי שלא אומר כלום ואין לו משמעות, לכן - תחשוב מחוץ לקופסא. אתה לא חייב להכין מאמרים בתחום קידום אתרים. אתה יכול לפוצץ את הבלוג שלך במאמרים כמו "קידוםהוסטס וצעצוע של סיפור" או "קידוםהוסטס וערוץ הספורט" או "קידוםהוסטס שמח על העובדה שהפועל ניצחה בדרבי, וחבל שזה לא נגמר 5-0 להפועל"...
ככה תוכל למלא את האתר בהרבה יותר תוכן. (זה מה שאני עושה כשאני רוצה לקדם ביטוי חסר משמעות מילונית, אני יכול להלביש לו כל סוג של תוכן)
ד. אתה צריך להשיג קישורים שהם לא רק "קישורי חתימה" או קישורים בתחתית האתר, אלא קישורים מתוך התוכן באתרים. תנסה ליצור אשכולות בפורומים שבאמת יימשכו תגובות וצפיות. כך האשכולות יופיו יותר למעלה, והקישורים אליך (שיופיעו בתוך הטקסט הרלוונטי) יקבלו יותר קרדיט. גוגל מעריכים יותר קישורים שנשארים במקומות בולטים לאורך זמן, לכן לזמן ההופעה במקומות בולטים יש משמעות.
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום