הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 10-12-05, 00:19   # 41
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי vajda
אינטרנט לא נוצר כדי להיות חוקי חח.. :P
ד"א..
צריך להוריד את שכר המינימום... זה גורם לעסקים קטנים לפשוט רגל..
ועוד עמיר פרץ המטומטם רוצה לעלות אותו יענו שבכלל תהיה קריסה במשק..
אתה לא חי בתוך מדינת האינטרנט, אתה חי בתוך מדינת ישראל, ועליך לציית לחוקיה גם אם אתה לא מסכים איתם.

יכול להיות שלטעמך שכר המינימום גבוה מדי, לטעמו של מישהו אחר הוא נמוך מדי. אתה יכול לנסות לשנות את החוק (לדוגמא ע"י הצבעה למפלגה שמצהירה שבכוונתה להוריד את שכר המינימום - לא יודע אם יש כזאת בישראל 2005). אבל לעבור עליו - זה משהו שאתה לא יכול לעשות.
  Reply With Quote
ישן 10-12-05, 07:51   # 42
911fm
חסום

מיני פרופיל

911fm לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Extreme-Serv
ומה אתה רוצה להגיד בזה ?

הרי 90 אחוז מהחברות כאן בהוסטס לא מעסיקות עובדים בשכר מינימום אלא או בשכר מסויים שנקבע בין המעביד לעובד (בחוזה עבודה כמובן) או שלא משלמים בכלל .

אני עצמי לא מוצא לנכון להעביד אדם בשכר מינימום כל עוד הוא לא מגיע למשרד ואני לא יודע איפה הוא נמצא כל היום .
ולמרבית החברות , אין פה משרד , מלבד לחברות הגדולות .

ממליץ אם תוכל לתת פה סעיף מחוקי מדינת ישראל \ רשויות המסים בישראל אודות ההודעה שלך . ורק אז אשתכנע . (צרף גם לינק לחוק ..)

או שמא עכשיו אתה רוצה ללכת "לדווח" ושמס הכנסה יעשו לנו טלפונים ? כמו הד ארצי ?

בחייך ...
מה אתה רומז שאתה חברה גדולה כי יש לך משרד?
לא עשית לא עליי ולא על המון כאן רושם בכלל, הדבר היחידי שעשית זה רושם של לא מקצועי וחובבני ביותר, עם תירוצים של "היה לי ככה, הפלאפון שלי לא עובד, שכחתי אותו, אני לא חייב לאף אחד כלום".

די כבר הבנו שיש לך משרד זה ירד מהפרק כבר צא מיזה אתה לא חברה גדולה ובטח שלא נכנס לבין ה 50 הגדולות , הייתי מגדיר אותך איפלו כעסק קטן ולא מקצועי.

ולמה אתה חושב שכל דבר חייבים לך הוחכת חוקים ואני יצטט :
ציטוט:
"ממליץ אם תוכל לתת פה סעיף מחוקי מדינת ישראל \ רשויות המסים בישראל אודות ההודעה שלך . ורק אז אשתכנע . (צרף גם לינק לחוק ..)"
אולי עדיין לא הבנת שאף אחד לא חייב לך כלום ואגב יש חוק כזה ועוד איך.

שמעת פעם על חוק שכר המינימום שנחקק בשנת 1987?
ועל פי סעיף 109 בחקיקה הוא עדיין בתוקף גם לשנת 2005 ואני לא חושב שישתנה בשנת 2006.
ואגב הוא עודכן ורק מחמירים על מי שאוכף אותו, והנה לכם שאלות ותשובות לגבי שכר מינימום אז שלא יעבדו עליכם.

http://www.hilan.co.il/Moked_Yeda_Le...aq_minimum.htm

והבאתי את הקישור לא בגלל שמישהו חייב להוכיח לך משהו אקסטרים סרב אלה בשביל שתדעו כולכם שיש חוק,וחוק זה חוק ולא משנה מי אתה ומה אתה החוק תכף גם עליך.

וכמו שבני (בחור לעניין אגב יצא לנו לדבר כמה פעמים) אמר גם "קטינים" צריכים לקבל שכר מינימום ואני מצטט לך מהלינק שהבאתי:

ציטוט:
שאלה: האם גם נוער עובד זכאי לשכר מינימום?
תשובה: גם נוער עובד זכאי לשכר המינימום, אך גובהו נמוך יותר, והוא נקבע בהתאם לגילו של הנער: עד גיל 16 – 13.50 שקל לשעה, מגיל 16 עד 17 – 14.46 שקל לשעה ומגיל 17 עד 18 – 16.00 שקל לשעה. לחניך, שהוא נער הלומד מקצוע באמצעות עבודה מעשית מודרכת, שכר המינימום הוא 11.57 שקל לשעה.
ולגבי החוקים המדוייקים מר אקסטרים סרב, אתה רוצה חפש בעצמך אני בטוח שתמצא לא מעט על הנושא אני לא הולך לשבת ולהביא לך את כל הסעיפים בחקיקה ואת כל מה שחוק מצריך, אתה ממש נואש חפש באינטרנט אני בטוח שתמצא.

שיהיה שבוע טוב לכולם.
  Reply With Quote
ישן 10-12-05, 08:04   # 43
911fm
חסום

מיני פרופיל

911fm לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Beesites
אתה לא חי בתוך מדינת האינטרנט, אתה חי בתוך מדינת ישראל, ועליך לציית לחוקיה גם אם אתה לא מסכים איתם.

יכול להיות שלטעמך שכר המינימום גבוה מדי, לטעמו של מישהו אחר הוא נמוך מדי. אתה יכול לנסות לשנות את החוק (לדוגמא ע"י הצבעה למפלגה שמצהירה שבכוונתה להוריד את שכר המינימום - לא יודע אם יש כזאת בישראל 2005). אבל לעבור עליו - זה משהו שאתה לא יכול לעשות.
מה אתה אומר באמת איפה זה כתוב?

רק להזכירך באינטרנט יש חוקים והם טופסים בכל העולם.
ושלא תחשוב שאם אתה ממדינה אחרת אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה.
יש משהו שנקרא חוק סמכות השיפוט, ואני ממש לא רוצה להיכנס לזה כי זה לא קשור לנושא.

ראה זאת כטיפ לחיים, אינטרנט זה לא הכל בחיים חוקים תופסים גם באינטרנט ובנוסף לכך לאינרנט יש חוקים נוספים ואף נוקשים עד יותר.

Last edited by 911fm; 10-12-05 at 08:08..
  Reply With Quote
ישן 10-12-05, 08:07   # 44
VajDa
חבר וותיק

מיני פרופיל

VajDa לא מחובר  

ציטוט:

אני לא יצביע למישהו רק בשביל שהוא יוריד את שכר המינימום ואז אני יצתרך לשלם פחות לעובדים, כי זה משבצת אישית. אני יצביע למי שאני חושב שיביא שלום, שרון.
  Reply With Quote
ישן 10-12-05, 08:11   # 45
911fm
חסום

מיני פרופיל

911fm לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי vajda
אני לא יצביע למישהו רק בשביל שהוא יוריד את שכר המינימום ואז אני יצתרך לשלם פחות לעובדים, כי זה משבצת אישית. אני יצביע למי שאני חושב שיביא שלום, שרון.
חבל שאתה גולש מהנושא
ואגב לא יודע מה הדיעות שלך אבל אף אחד לא יביא שלום לפחות לא בעשור הקרוב לפי מה שהולך המצב רק מחמיר מיום ליום.

וברשותך כדאי שנחזור לנושא אגב ראה הודעתי מעל התייחס אליה וכך אותך איתך בכלל לחיים הפרטיים
  Reply With Quote
ישן 10-12-05, 13:02   # 46
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי 911fm
מה אתה אומר באמת איפה זה כתוב?

רק להזכירך באינטרנט יש חוקים והם טופסים בכל העולם.
ושלא תחשוב שאם אתה ממדינה אחרת אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה.
יש משהו שנקרא חוק סמכות השיפוט, ואני ממש לא רוצה להיכנס לזה כי זה לא קשור לנושא.

ראה זאת כטיפ לחיים, אינטרנט זה לא הכל בחיים חוקים תופסים גם באינטרנט ובנוסף לכך לאינרנט יש חוקים נוספים ואף נוקשים עד יותר.
זה בדיוק מה שכתבתי שהוא לא חי במדינת האינטרנט אלא במדינת ישראל.
  Reply With Quote
ישן 11-12-05, 11:23   # 47
911fm
חסום

מיני פרופיל

911fm לא מחובר  

ציטוט:
זה בדיוק מה שכתבתי שהוא לא חי במדינת האינטרנט אלא במדינת ישראל.
סליחה בני ההודעה לא היתה מכוונת אליך בלי כוונה ציטטתי אותך במקום את הבחור השני
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום