הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > תחזוק שרתים ושירותי רשת נוספים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 22-12-05, 20:33   # 21
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alm
למה שזה לא יהיה חוקי בני?
זה פיתוח של שרת, זה לא שהוא גנב חלקי קוד...
כי הוא כותב שרת שמיועד לעבודה עם client שנכתב ע"י חברה מסויימת, ומנצל את התכונות של אותו client על-מנת להרוויח כסף מהעבודה שנעשתה על ה client.

אני לא מתמצא במקרה הספציפי הזה, ויכול להיות גם שהוא חוקי. על פניו זה פשוט לא נשמע חוקי.
  Reply With Quote
ישן 22-12-05, 22:01   # 22
MatanCohen1
משתמש בעל גישה מוגבלת

מיני פרופיל

MatanCohen1 לא מחובר  

אחי עם אתה פותח שרת ואתה מחפש GM תפנה אלי יש לי ניסיון במשחק היתי משחק בו בערך 3 שנים אני יודע את כל פקודות ה-GM בעל פה היתי GM בהרבה שרתים פרטים ושרתים שניקנו מחברות עם אתה מעונין צור קשר באיסיקיו 7440774
  Reply With Quote
ישן 22-12-05, 22:26   # 23
Alm
מנהל ראשי בדימוס

מיני פרופיל

Alm לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Beesites
כי הוא כותב שרת שמיועד לעבודה עם client שנכתב ע"י חברה מסויימת, ומנצל את התכונות של אותו client על-מנת להרוויח כסף מהעבודה שנעשתה על ה client.

אני לא מתמצא במקרה הספציפי הזה, ויכול להיות גם שהוא חוקי. על פניו זה פשוט לא נשמע חוקי.
אין שום דבר פסול במה שהוא עושה, הוא מקדם את הקליינט, זה לא שהשרת של החלונות עולה כסף והוא מפתח שרת חלופי בחינם... זתיהם בחינם (גם הקליינט אם איני טועה) ככה שרווח הוא עושה כפי ששרת ווינדוס עושה, בקיצר, אני מאמין שזה חוקי ואני מאמין של-mu online לא תהיה בעיה עם זה.
  Reply With Quote
ישן 22-12-05, 22:54   # 24
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alm
אין שום דבר פסול במה שהוא עושה, הוא מקדם את הקליינט, זה לא שהשרת של החלונות עולה כסף והוא מפתח שרת חלופי בחינם... זתיהם בחינם (גם הקליינט אם איני טועה) ככה שרווח הוא עושה כפי ששרת ווינדוס עושה, בקיצר, אני מאמין שזה חוקי ואני מאמין של-mu online לא תהיה בעיה עם זה.
שוב, בוא נתחיל בזה שאני לא מתמצא בפרטי הפרטים, אבל לפי מה שאני כן יודע -

1. החברה (מי שייצרה את המשחק MU) השקיעה כסף רב בפיתוח של השרת והקליינט.

2. החברה השקיעה את הכסף על-מנת להחזיר אותו (ולהרוויח) מהרצת השרתים שלה.

3. הקליינט לא עולה כסף, הסרבר לא עולה כסף, אבל מאידך החברה הרי לא פיתחה את המשחק מתוך מניעים פילנטרופיים (נדבניים). היא מרוויחה כסף (כך אני מניח) מפרסומות, מכירת מוצרים נלווים וכו'.

4. לא הבנתי את קו המחשבה שלך - איך בדיוק החברה מרוויחה מכך שעסק אחר כותב גרסת שרת שעובדת עם הקליינט שפיתחה החברה וכך שאותו עסק מרוויח כסף ולא היא?
  Reply With Quote
ישן 22-12-05, 22:55   # 25
Nexus
חבר פורום

Nexus's Avatar

מיני פרופיל

Nexus לא מחובר  

Exclamation

ציטוט:

בוא נתחיל לאט לאט,
- בני, בשונה מרוב 'ילדוני' הפורום פה,
אני לא 'עוד ילדון', כנראה שאתה לא מכיר אותי או לא יודע איך אני עובד,
ככה שה'שיטה' של 'ההגנה הכי טובה היא התקפה', 'קודם נבדוק חוקיות, אחרי זה נראה מה באמת זה אומר', 'לזורק משפט חכם, כיבייכול' - פשוט לא תעבוד פה.
* במקרה רגיל, לא הייתי מגיב ישירות לעיניין,
אך במקרה הזה ספציפית-אכן יצא לי לקרוא מס' לא קטן של תגובות לא עינייניות, במתכונת "לשים רגיל"(במסווה כמובן) אשר נכתבו על ידך - וזאת גוררת תגובה-באשר העיניין נוגע אליי.

- שנית, כמו שדאגת לציין - ואני מצטט: "אני לא מתמצא במקרה הספציפי" - אז מה בעצם עזרה או תרמה התגובה שלך?
* "לא נשמע לי חוקי" - פשוט לא תקף,
לא משנה איך תתרץ או תסביר את התגובה - זה נכנס תחת 'לשים רגל',
הפעם-נדאג גם להסבר קצר - אם תקרא שנית מס' שורות למעלה, ציטטתי אותך במדוייק
לגבי חוסר הבנתך / בקיעותך במקרה הנ"ל, משמע, התגובה לא מקצועית / תורמת מידע כלשהו באופן ישיר.
מה שמשתמע מכל זה - התגובה חסרת טעם ומשמעות ולא נכתבה כ"תרומה כלשהי" בין אם למפרסם הדיון או לשאר המגיבים.

- לגבי חוקיות הפרוייקט,
כמובן שבמסגרת ה"עבודה" של הפורום, קודם בודקים אם אפשר להכשיל או לדאוג לדיון 'תוסס'
ולאחר מכן באמת בודקים את העבודות, כך שבמקרה הזה באמת שאני לא מצפה ליותר,
מה שכן, במקרה הזה - בשונה ממרבית המקרים,
* העסק הרשום
* פה לא תקף ה"היגיון" לגבי 'רווחי המפתחים המקוריים' / כדומה - אלא החוק היבש בלבד.
* כל צעד וצעד נבדק מבחינה חוקית עם גורמים מהטובים בארץ.
( במידה ותיהיו מעוניינים במידע ספציפי, צרו קשר אני אדאג לספק תשובות ישירות + מס' טלפון של חלק מן הגורמים אשר איתם אני עובד. )
* ל'השכלה כללית' פרוייקטים מסוג זה פועלים בד"כ תחת 'תאימות מקרית', תבדקו את העיניין .
- בנוסף,
צוות המתכנתים, הנהלת הפרוייקט, בעלי הפרוייקט,
אינם 'עוד ילדון שלמת כמה שורות בC' או 'עוד בחור שחושב על הקופה וקנה ריסלר',
שוב אנו חוזרים לתחילתו של עיניין - בדיקת העובדות בהקשר למקרה ספציפי לפני 'פירסום תגובה לא עיניינית אשר "תורמת" באופן כלשהו למקרה'.

בכל אופן,
גבולות הדיון נחצו 'קצת' אחרי תחילתו,
רמת העיקרון עוד שקלתי אם להגיב לדיון מעבר למה שכבר נכתב,
אך אחרי ניסיון לא קטן עם קהילת הפורום(גולשים, חברים וכו'..),
כל עיניין אשר אינו מקבל תגובה מיוחס כ"נכון" / "כשר"
וזו בעצם אחת הסיבות שדאגתי לכסות את מרבית ה'פינות' בדיון זה.
* בזאת סגרתי את העיניין מהצד שלי,
במידה וחלק מחברים הפורום / גולשים / כדומה מעוניינים במידע נוסף,
ניתן ליצור קשר בכל אחד מן האמצעים אשר מופיעים ב'פרטי המשתמש'.

בברכה,
עומר רייטר,
GoSafe.

Last edited by Nexus; 22-12-05 at 22:58..
  Reply With Quote
ישן 22-12-05, 23:09   # 26
Alm
מנהל ראשי בדימוס

מיני פרופיל

Alm לא מחובר  

ציטוט:
שוב, בוא נתחיל בזה שאני לא מתמצא בפרטי הפרטים, אבל לפי מה שאני כן יודע -

1. החברה (מי שייצרה את המשחק MU) השקיעה כסף רב בפיתוח של השרת והקליינט.

2. החברה השקיעה את הכסף על-מנת להחזיר אותו (ולהרוויח) מהרצת השרתים שלה.

3. הקליינט לא עולה כסף, הסרבר לא עולה כסף, אבל מאידך החברה הרי לא פיתחה את המשחק מתוך מניעים פילנטרופיים (נדבניים). היא מרוויחה כסף (כך אני מניח) מפרסומות, מכירת מוצרים נלווים וכו'.

4. לא הבנתי את קו המחשבה שלך - איך בדיוק החברה מרוויחה מכך שעסק אחר כותב גרסת שרת שעובדת עם הקליינט שפיתחה החברה וכך שאותו עסק מרוויח כסף ולא היא?
אז אם החברה מרוויחה מפרסום פרסומות אז מן הסתם שהוא יכלול את הפרסומות בקליינט שלו גם כן (כדי שיהיה חוקי), והחברה מרוויחה מזה שהוא מפיץ יותר שרתים של המשחק, לשם כך נכנסים יותר שחקנים, יותר צפיות במשחק ויותר כסף - יש מבין?
  Reply With Quote
ישן 22-12-05, 23:16   # 27
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Nexus
בוא נתחיל לאט לאט,
- בני, בשונה מרוב 'ילדוני' הפורום פה,
אני לא 'עוד ילדון', כנראה שאתה לא מכיר אותי או לא יודע איך אני עובד,
ככה שה'שיטה' של 'ההגנה הכי טובה היא התקפה', 'קודם נבדוק חוקיות, אחרי זה נראה מה באמת זה אומר', 'לזורק משפט חכם, כיבייכול' - פשוט לא תעבוד פה.
* במקרה רגיל, לא הייתי מגיב ישירות לעיניין,
אך במקרה הזה ספציפית-אכן יצא לי לקרוא מס' לא קטן של תגובות לא עינייניות, במתכונת "לשים רגיל"(במסווה כמובן) אשר נכתבו על ידך - וזאת גוררת תגובה-באשר העיניין נוגע אליי.

- שנית, כמו שדאגת לציין - ואני מצטט: "אני לא מתמצא במקרה הספציפי" - אז מה בעצם עזרה או תרמה התגובה שלך?

* "לא נשמע לי חוקי" - פשוט לא תקף,
לא משנה איך תתרץ או תסביר את התגובה - זה נכנס תחת 'לשים רגל',
הפעם-נדאג גם להסבר קצר - אם תקרא שנית מס' שורות למעלה, ציטטתי אותך במדוייק
לגבי חוסר הבנתך / בקיעותך במקרה הנ"ל, משמע, התגובה לא מקצועית / תורמת מידע כלשהו באופן ישיר.
מה שמשתמע מכל זה - התגובה חסרת טעם ומשמעות ולא נכתבה כ"תרומה כלשהי" בין אם למפרסם הדיון או לשאר המגיבים.

- לגבי חוקיות הפרוייקט,
כמובן שבמסגרת ה"עבודה" של הפורום, קודם בודקים אם אפשר להכשיל או לדאוג לדיון 'תוסס'
ולאחר מכן באמת בודקים את העבודות, כך שבמקרה הזה באמת שאני לא מצפה ליותר,
מה שכן, במקרה הזה - בשונה ממרבית המקרים,
* העסק הרשום
* פה לא תקף ה"היגיון" לגבי 'רווחי המפתחים המקוריים' / כדומה - אלא החוק היבש בלבד.
* כל צעד וצעד נבדק מבחינה חוקית עם גורמים מהטובים בארץ.
( במידה ותיהיו מעוניינים במידע ספציפי, צרו קשר אני אדאג לספק תשובות ישירות + מס' טלפון של חלק מן הגורמים אשר איתם אני עובד. )
* ל'השכלה כללית' פרוייקטים מסוג זה פועלים בד"כ תחת 'תאימות מקרית', תבדקו את העיניין .
- בנוסף,
שוב אנו חוזרים לתחילתו של עיניין - בדיקת העובדות בהקשר למקרה ספציפי לפני 'פירסום תגובה לא עיניינית אשר "תורמת" באופן כלשהו למקרה'.

בכל אופן,
גבולות הדיון נחצו 'קצת' אחרי תחילתו,
רמת העיקרון עוד שקלתי אם להגיב לדיון מעבר למה שכבר נכתב,
אך אחרי ניסיון לא קטן עם קהילת הפורום(גולשים, חברים וכו'..),
כל עיניין אשר אינו מקבל תגובה מיוחס כ"נכון" / "כשר"
וזו בעצם אחת הסיבות שדאגתי לכסות את מרבית ה'פינות' בדיון זה.
* בזאת סגרתי את העיניין מהצד שלי,
במידה וחלק מחברים הפורום / גולשים / כדומה מעוניינים במידע נוסף,
ניתן ליצור קשר בכל אחד מן האמצעים אשר מופיעים ב'פרטי המשתמש'.

בברכה,
עומר רייטר,
GoSafe.
היי עומר,

ראשית אני שמח לראות את תגובתך, ואשמח להגיב עליה.

כשאני אומר שאני לא מתמצא בפרטי המקרה הספיציפיים אך עדיין חושב שזה מריח כמו דבר לא חוקי, אני מתכוון בדיוק למה שאני אומר. אני לא מכיר את פרטי המקרה הספציפיים (ולמען האמת - אין לי גם יותר מדי אינטרס להכיר את פרטי המקרה הספציפי).

למה זה מריח לא חוקי?

הדבר הראשון שקופץ לי בראש הם דיני "עשיית עושר ולא במשפט".

ועוד כמה דברים :

הדיון לא נסוב סביב איכות התכנות, אלא סביב החוקיות.

העסק הוא עסק רשום

מה שלא הופך את העניין בהכרח לחוקי.

היא לא הגנה הכי טובה היא התקפה? אני חושב שזאת השיטה בה אתה נוקט עכשיו. אני בכלל לא מתגונן - לי אין קשר לעניין, אני אפילו לא מתחרה בך באותו שוק, וכל העניין שלי הוא של סקרנות גרידא.

שוב - אני לא מכיר את פרטי המקרה. אין לי גם סיבה להכיר אותם במאה אחוז. אם אתה אומר שבדקת את החוקיות במאה אחוז, אני מקווה כך בשבילך ובוודאי שמאחל לך הצלחה רבה.
  Reply With Quote
ישן 22-12-05, 23:29   # 28
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alm
אז אם החברה מרוויחה מפרסום פרסומות אז מן הסתם שהוא יכלול את הפרסומות בקליינט שלו גם כן (כדי שיהיה חוקי), והחברה מרוויחה מזה שהוא מפיץ יותר שרתים של המשחק, לשם כך נכנסים יותר שחקנים, יותר צפיות במשחק ויותר כסף - יש מבין?
לא, אין מבין. כמו שאמרתי, אני לא מכיר את המקרה הספציפי, לא מכיר את התוכניות הספציפיות של החברה. לא יודע ממה הם מתפרנסים בדיוק. לא יודע מה התוכניות שלהם לעתיד.

אני גם לא יודע אפילו במידה וזה לא חוקי האם זה יעניין אותם שבמדינתנו הזעירה יפעילו דבר כזה.
  Reply With Quote
ישן 23-12-05, 00:51   # 29
חבר2
משתמש בעל גישה מוגבלת

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל חבר2 שלח הודעה באמצעות MSN אל חבר2 Send a message via Skype™ to חבר2

חבר2 לא מחובר  

בישביל מה לתכנת את כול המערכת ולעשות מכול דבר סיפור קונים רישיון של וינדוס 300 שח מתקינים על הקופסא וזהו
בישביל מה להתכיל ליבנות את כול האמיו מחדש וכמו שאני קורא לך "ללכת נגד חוקי אמא טבע"
300 שח זה כול הבעייה
  Reply With Quote
ישן 23-12-05, 01:00   # 30
Alm
מנהל ראשי בדימוס

מיני פרופיל

Alm לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי bug-host.net
בישביל מה לתכנת את כול המערכת ולעשות מכול דבר סיפור קונים רישיון של וינדוס 300 שח מתקינים על הקופסא וזהו
בישביל מה להתכיל ליבנות את כול האמיו מחדש וכמו שאני קורא לך "ללכת נגד חוקי אמא טבע"
300 שח זה כול הבעייה
זה לא העניין ה-300 ש"ח האלה אני מאמין...
העניין הוא שהוא מייעל את הסרבר לקחת פחות משאבים, כמו כן הלינוקס גם כן לוקח פחות משאבים ככה שזה יותר רווחי בכך שאפשרי יהיה להתקין יותר סרברים על שרת אחד.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום