הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 28-09-07, 14:25   # 41
erez2477
חבר חדש

מיני פרופיל

erez2477 לא מחובר  

בהצלחה!

ישן 29-09-07, 12:55   # 42
Vitalist
חבר וותיק

Vitalist's Avatar

מיני פרופיל

Vitalist לא מחובר  

בהצלחה.
המחירים בארץ יהיו זהים למחירים בארה"ב?

ישן 02-10-07, 10:00   # 43
RomeLover
עסק רשום [?]

RomeLover's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות AIM אל RomeLover

RomeLover לא מחובר  

הערה:

הרבה פונים לדוא"ל שלי בבקשת רכישה של חבילות אכסון שונות ושואלים לגבי "איך לשלם לכם?" אז רק על מנת שיהיה ברור.
בשלב זה עדיין הרכישה היא מאתר ארצות הברית בלבד (באנגלית), ושתלום באתר זה הינו דרך כרטיס אשראי או Paypal.

כמו כן לכל אותם אנשים ששלחו לי דוא"ל בשלושת הימים האחרונים, לא יכולתי לענות לכם ישר, אני מאוד מצטער. היום חזרתי ואני יכול לענות לכולם.

לאלו שלא מבינים כל כך טוב אנגלית ופנו אלי בשאלות רבות בדוא"ל כאן הסבר קצר:
http://www.hostdime.com/services/shared/ - זה חבילות אכסון רגילות הכוללות CPANEL אך לא מאפשרות RESELL כי אין בהן WHM
http://www.hostdime.com/services/reseller/ - אלו חבילות אשר כוללות CPANEL ו WHM והן מאפשרות לכם לספק שרותי אכסון

תודה

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Vitality צפה בהודעה
בהצלחה.
המחירים בארץ יהיו זהים למחירים בארה"ב?
כן, עד לפתיחת הרשת שלנו בחווה ישראלית. אז המחירים יהיו שונים בהתאם למיקום השרת (ישראל או ארצות הברית).

ישן 02-10-07, 13:18   # 44
ahoy
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל ahoy

ahoy לא מחובר  

מודה שזה נשמע קצת מוזר -

מה הקשר לחדר בישראל ולאיכות וטיב השירות? זו אמורה להיות חווה חדשה? ... אז אם כן, איפוא כול אותם עשרות מהנדסים ואנשי תחזוקה ישבו? בחניה? ... כלומר, בעצם, בדיעבד מסתבר שמה שיהיה בארץ יהיה זהה למה שמספקים כול השאר ... המממ ...

לגבי יבוא השירות מחו"ל - מי כמוני מברך!

מצד שני ... אני כבר לא רואה לאן המחירים יכולים לרדת ומקווה שלא תעשו כמעשה DreamHost בארה"ב.

ישן 02-10-07, 17:25   # 45
RomeLover
עסק רשום [?]

RomeLover's Avatar

מיני פרופיל

RomeLover לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ahoy צפה בהודעה
מודה שזה נשמע קצת מוזר -

מה הקשר לחדר בישראל ולאיכות וטיב השירות? זו אמורה להיות חווה חדשה? ... אז אם כן, איפוא כול אותם עשרות מהנדסים ואנשי תחזוקה ישבו? בחניה? ... כלומר, בעצם, בדיעבד מסתבר שמה שיהיה בארץ יהיה זהה למה שמספקים כול השאר ... המממ ...

לגבי יבוא השירות מחו"ל - מי כמוני מברך!

מצד שני ... אני כבר לא רואה לאן המחירים יכולים לרדת ומקווה שלא תעשו כמעשה DreamHost בארה"ב.
שלום ,

כרגע יש לנו מעל 50 מהנדסים היושבים בשתי החוות שלנו בארצות הברית.
כאשר נפתח את החווה בארץ אנשי התחזוקה ישבו בחווה, איך ישבו,כמה ומתי זה כבר עניין שאני משאיר לגדולים ממני בחברה להחליט. מה שבטוח הם לא ישבו בחנייה.

ישן 02-10-07, 18:22   # 46
ahoy
חבר בקהילה

מיני פרופיל

ahoy לא מחובר  

Exclamation

ציטוט:
נכתב במקור על ידי HostDime-Roman צפה בהודעה
שלום ,

כרגע יש לנו מעל 50 מהנדסים היושבים בשתי החוות שלנו בארצות הברית.
כאשר נפתח את החווה בארץ אנשי התחזוקה ישבו בחווה, איך ישבו,כמה ומתי זה כבר עניין שאני משאיר לגדולים ממני בחברה להחליט. מה שבטוח הם לא ישבו בחנייה.
לא הבנת אותי ... אני מאוד ממליץ על שרתים בחו"ל, בדיוק בגלל הסיבות שהצגתם למעלה ... אני רק שואל את עצמי למה אתם רוצים לאבד את היתרון שלכם בהקמת חווה בארץ שברור שלא תזכה לעשירית מאיכות השירות של זו בארה"ב?

ישן 02-10-07, 22:09   # 47
RomeLover
עסק רשום [?]

RomeLover's Avatar

מיני פרופיל

RomeLover לא מחובר  

ציטוט:
לא הבנת אותי ... אני מאוד ממליץ על שרתים בחו"ל, בדיוק בגלל הסיבות שהצגתם למעלה ... אני רק שואל את עצמי למה אתם רוצים לאבד את היתרון שלכם בהקמת חווה בארץ שברור שלא תזכה לעשירית מאיכות השירות של זו בארה"ב?
שלום, שוב,

הבנתי את מה שאמרת עכשיו, והתשובה שלי היא, כן בדיוק מה שאנו רוצים לעשות זה להביא את האיכויות הנ"ל לארץ ולישם אותן בחווה בישראל.

איך בדיוק? עוד לא סגרנו את כל הפינות על הדף. אבל זה עומד על הפרק בימים אלו ממש ונבחן מכל האספקטים על ידי צוותי הניהול שלנו.

חלק מהרעיון הוא שגם אותם לקוחות שיקנו שרתים בארץ יקבלו תמיכה 24X7 מאנשי מקצוע ומהנדסי החברה שישבו גם בארץ וגם בחו"ל. כלומר לבסס את כלל השרות שלנו על G-S-P כלומר "global service platform" זה במילים אחרות אומר שלא משנה איפה השרת יושב (בחווה בישראל בארץ או בארופה) ולא משנה מאיפה הלקוח פונה, הוא תמיד יכול לקבל מענה מכל אחד מהצוותים שלנו בהתאם לשפה שבה הלקוח מדבר (יכול לדבר).

מבין?

ישן 03-10-07, 15:40   # 48
ahoy
חבר בקהילה

מיני פרופיל

ahoy לא מחובר  

Cool

ציטוט:
נכתב במקור על ידי HostDime-Roman צפה בהודעה
שלום, שוב,

הבנתי את מה שאמרת עכשיו, והתשובה שלי היא, כן בדיוק מה שאנו רוצים לעשות זה להביא את האיכויות הנ"ל לארץ ולישם אותן בחווה בישראל.

איך בדיוק? עוד לא סגרנו את כל הפינות על הדף. אבל זה עומד על הפרק בימים אלו ממש ונבחן מכל האספקטים על ידי צוותי הניהול שלנו.

חלק מהרעיון הוא שגם אותם לקוחות שיקנו שרתים בארץ יקבלו תמיכה 24X7 מאנשי מקצוע ומהנדסי החברה שישבו גם בארץ וגם בחו"ל. כלומר לבסס את כלל השרות שלנו על G-S-P כלומר "global service platform" זה במילים אחרות אומר שלא משנה איפה השרת יושב (בחווה בישראל בארץ או בארופה) ולא משנה מאיפה הלקוח פונה, הוא תמיד יכול לקבל מענה מכל אחד מהצוותים שלנו בהתאם לשפה שבה הלקוח מדבר (יכול לדבר).

מבין?

היות ואני מטיף וותיק כנגד איכות השירות (ההממוצעת) הנמוכה בארץ ואיכות השירות והתשתיות הגבוהה בחו"ל (ההממוצעת ולא בשרתי 3.5$ ....) - אז ברור שאני מסכים.

עכשיו, היות שהבהרת וכתבת הכול שחור על גבי לבן ... בהחלט בהצלחה ונתפוס אותך במילה הכתובה אם זה לא יתקיים!

ישן 03-10-07, 17:07   # 49
Illusion
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Illusion לא מחובר  

בהצלחה
נשמע מעולה.. נקווה לטוב =]
ד"א:
http://www.hostdime.com/international/
ציטוט:
HostDime Israel - HostDime.co.IL
Official launch for HDIL is slated for final-quarter 2007
אני לא חושב שהם עובדים פה על מישהו חחח

ישן 03-10-07, 18:11   # 50
RomeLover
עסק רשום [?]

RomeLover's Avatar

מיני פרופיל

RomeLover לא מחובר  

ציטוט:
היות ואני מטיף וותיק כנגד איכות השירות (ההממוצעת) הנמוכה בארץ ואיכות השירות והתשתיות הגבוהה בחו"ל (ההממוצעת ולא בשרתי 3.5$ ....) - אז ברור שאני מסכים.

עכשיו, היות שהבהרת וכתבת הכול שחור על גבי לבן ... בהחלט בהצלחה ונתפוס אותך במילה הכתובה אם זה לא יתקיים!
יש לך את המילה שלי.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום