הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים > ארכיון

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 21-05-11, 21:38   # 11
kondason
מקום שלישי בתחרות קידום אתרים

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי gillllll צפה בהודעה
סבבה 450 שקל לחודש זה הגיוני ... אבל נשמע לך הגיוני שמישהו ירצה 1500-5000 שקל ...(!!) ואלו עוד מחירים שנחשבים כאילו יפים תבוא בתור חברה ובכלל יעשו לך את זה גם 10K בחודש.
שמע ברור שאם היה מישהו שהיה מאגד את הענף הוא היה מוריד מחירים רק בשביל לשמור על איכות המקצוע בגלל שהיום כל ילד שני מקדם את האתר שלו ויש לו יותר זמן לשבת ולהעלות קישורים מאמרים ומה שלא תרצה... בעוד שאתה בתור חברה של קידום משלם על כל שעה כזו שהוא עושה אותה כי משעמם לו.
ובעוד אתה בהחלט מגיע לכמות קטנה אך איכותית הוא יכול להכפיל את הכמות שלך באיכות בינונית ובסוף אתה והוא תתחרו על אותו מקום ולא חסרים אתרים כאלו שנמצאים במקום ראשון למרות שחברות של מקדמי אתרים מקדמות את התוצאות שמתחתיה.

שוב אני לא טוען שאין כאן עבודה, שלא תטעה אני פשוט אומר שבדיוק כמו חברות הסלולר שקורעות את כולנו במחירים הם נלחמות בזמן הרי הן דופקות אותנו במחיר עושות על כולנו קופון ורק יבוא מפעיל נוסף שיוריד את המחיר למה שהוא באמת אמור להיות וכולנו נעבור אליו. העניין הוא שקידום אתרים אתה אפילו לא צריך למצוא מתחרה אתה ברוב המקרים יכול לעשות את זה בעצמך אם יש לך מספיק זמן וידע... והיום הרבה הולכים ולומדים לעשות את העבודה לבד ומשתכללים עד שתכלס אותו בחור אומר אני מציע את השירות ושובר את המחירים של כולם... וככה זה ימשיך .... כי שוב לא הגיוני שאתר שבקושי עושה את 500 שקל בחודש שוב אולי בזכות המיקום הראשון בגוגל... ישקיע 1000 שקל כל חודש ויותר כדי לשמור על המקום הזה שבעצם שווה מבחינתו רק 500 שקל בחודש. ויש לא מעט אתרים כאלה שצריכים את הקידום אבל לא מרוויחים כל כך הרבה מהאתר.
כמה עובדות:

1. כל אתר צריך קידום, אין אתר שלא צריך קידום ולא יהיה אתר שלא צריך קידום, בסופו של דבר אחוזים רבים מאוכלוסיית הגולשים משתמשים במנועי חיפוש, אני אישית לא מכיר בן אדם שלא שמע על גוגל או השתמש בגוגל, בין אם זה פעם אחת או פעמיים או מיליון.

2. קידום אתר זה מקצוע לכל דבר, זה לא משהו שאפשר ללמוד בשניה או בשעה, זאת עבודה להתעדכן בכל דבר ולדעת כמה שיותר דברים. לא תמצא בן אדם שיודע הכל על גוגל או על איך האלגוריתם של גוגל עובד, מהסיבה הפשוטה שהרוב זה השערות.

3. זמן=כסף. הזמן שמושקע על פיתוח אסטרטגיה, על חשיבה נכונה, וכמובן על הלמידה שווה כסף והמון כסף.

4. יעילות מול מחיר. זה מדד שאמור לעניין את בעל האתר ובעל האתר בלבד, אתה לא תראה בן אדם עני בא לחנות רהיטים לקנות סלון ואומר לו אני מרוויח רק 4 אלף שקל בחודש אז תן לי את זה בחצי מחיר?. אותו אדם יכול להכין את הסלון לבד, ללמוד איך להכין אותו וכו', אבל זה ייקח לו המון זמן והמון כסף, בסופו של דבר לאחר המון ניסיונות הוא יצליח לבנות סלון, כאן נכנסת השאלה של יעילות.

5. הכי חשוב, עסק אתר או כל דבר אחר לרוב לא יהיה מרוויח בחודשים הראשונים שלו. בדר"כ נדרשת ההשקעה הראשונית שאחריה רואים תוצאות. קידום אתרים לא מבטיח תעבורה, לא מבטיח כלום. הכל תלוי בך. יש הבדל עצום בין שיווק לקידום.

ישן 21-05-11, 23:33   # 12
gillllll
חבר מתקדם

מיני פרופיל

gillllll לא מחובר  

מה הקשר בין עובדות שלך למה שאני רשמתי.?!?
1. די באמת לא חשבתי שאתרים צריכים קידום.
2. יש אנשים עושים מזה כסף, לומר שאתה לא יכול ללמוד את זה במעט זמן אתה טועה . לומר שזה לא מקצוע(אם בכלל) פשוט יחסית לכל דבר אחר שקשור בתכנות וכדומה אז גם אתה טועה. והכי חשוב כל אחד יכול ללמוד ... לא צריך להיות גאון.
3. די אתה רציני זמן שווה כסף ממש פניני חכמה... הלמידה הזו שווה פחות ופחות כסף כי יותר ויותר אנשים יודעים לעשות את הקידום הזה שאתה מדבר עליו.
4. ילדים לומדים את זה בקלות אין להם שום מגבלה שלך יש אתה בא לקנות סלון אתה צריך חומרים, כסף התחלתי... כאן אתה לא צריך כלום. יעילות לא משחקת תפקיד אצל הילדים שלומדים את זה מבחינתם זה סופר יעיל, קודם א משלם לאף אחד כסף דבר שני יש לי גם ככה זמן אז במקום לשחק פיפא אני יקדם את האתר שלי.
5. אם היית שם את כמות הכסף שהיו רוצים ממך על הקידום של האתרים שיש לך בחתימה היית כל הזמן בהפסדים. ואם היית מפסיק לקדם את האתרים היית מפסיד את כניסות מגוגל לטובת אתר אחר שקידם את עצמו ...
6. והסיבה שאנשים כמוך פותחים אתרים על סדרות זה כי יש להם תעבורה יפה מגוגל ולכן הם גם טורחים לקדם כל פעם שיוצא פרק חדש לבורר באיזה מיליון אתרי סימניות...וקידום זה לא שיווק... וואו כמה סיסמאות רואים שניסית לשכנע הרבה אנשים להשתמש בשירותים של קידום במחירים מופקעים בחייך.

Last edited by gillllll; 21-05-11 at 23:38..

ישן 22-05-11, 07:43   # 13
someone100
חבר מתקדם

מיני פרופיל

someone100 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי kondason צפה בהודעה
אביב אני לא יודע מאיפה הרושם וכל הידע שאתה מפגין פה או לפחות ההחלטיות, אבל אני לא מדבר סתם. אני מדבר מניסיון.

שובל:

* עמוד פנימי של לייבגיימס (וותק של 7 שנים) טלספורט (וותק של 4 וחצי שנים) , NRG (העיתון מעריב) , ו one זה לא אתרים שאתה יכול לזלזל בהם.
עמוד פנימי שלהם בביטוי "סקס" עם היררכיה נכונה יגיע לעמוד הראשון בסופו של דבר.

תוכל לתת דוגמה באיזה ביטוי תחרותי האתרים הנ"ל מופיעים בתוצאות העליונות ?

אנחנו כנראה מתווכחים על קושי הביטוי "ווינר" מול קושי הביטוי "סטטוסים לפייסבוק" אוקי נתחיל בברור מאליו:
1. שילוב של שני מילים או יותר זה ביטוי שהרבה יותר קל לקדם מאשר ביטוי עם מילה אחת.
לא תמיד. להפך, ככל שהביטוי יותר ממוקד התחרות עליו תיהיה יותר קשה.
2. סביר להניח שמותג העונה לשם ווינר הוא מותג עם הכי הרבה וותק, הכי הרבה אמינות ולכן גם התחרות קשה יותר.

עכשיו לנתונים היבשים (זה נעשה ב 10 דק' עבודה) לא התעמקתי יותר מדי :
1. שלושת המקומות הראשונים בביטוי "סטטוסים לפייסבוק" הם רק עמוד ראשי אחד ו 2 פנימיים.
2. מקום ראשון בביטוי סטטוסים לפייסבוק (עמוד ראשי) הוא הנתונים הבאים: PR0 , עם 27 דפים מאונדקסים , 29 באקלינקס רובם מהוסטס , אופטימיזציה גרועה.
3. מקום 26 בביטוי ווינר - ויכלתי ללכת יותר אחורה פשוט לא רציתי כי הנקודה הובהרה (עמוד ראשי) עם הנתונים הבאים: PR1 , מעל 20 אלף דפים מאונדקסים , אופטימיזציה סבירה , ועם מעל 500 קישורים נכנסים , וכמובן וותק של שנתיים.
תגובות מודגשות למעלה.

ישן 22-05-11, 07:58   # 14
kondason

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי gillllll צפה בהודעה
מה הקשר בין עובדות שלך למה שאני רשמתי.?!?
1. די באמת לא חשבתי שאתרים צריכים קידום.
2. יש אנשים עושים מזה כסף, לומר שאתה לא יכול ללמוד את זה במעט זמן אתה טועה . לומר שזה לא מקצוע(אם בכלל) פשוט יחסית לכל דבר אחר שקשור בתכנות וכדומה אז גם אתה טועה. והכי חשוב כל אחד יכול ללמוד ... לא צריך להיות גאון.
3. די אתה רציני זמן שווה כסף ממש פניני חכמה... הלמידה הזו שווה פחות ופחות כסף כי יותר ויותר אנשים יודעים לעשות את הקידום הזה שאתה מדבר עליו.
4. ילדים לומדים את זה בקלות אין להם שום מגבלה שלך יש אתה בא לקנות סלון אתה צריך חומרים, כסף התחלתי... כאן אתה לא צריך כלום. יעילות לא משחקת תפקיד אצל הילדים שלומדים את זה מבחינתם זה סופר יעיל, קודם א משלם לאף אחד כסף דבר שני יש לי גם ככה זמן אז במקום לשחק פיפא אני יקדם את האתר שלי.
5. אם היית שם את כמות הכסף שהיו רוצים ממך על הקידום של האתרים שיש לך בחתימה היית כל הזמן בהפסדים. ואם היית מפסיק לקדם את האתרים היית מפסיד את כניסות מגוגל לטובת אתר אחר שקידם את עצמו ...
6. והסיבה שאנשים כמוך פותחים אתרים על סדרות זה כי יש להם תעבורה יפה מגוגל ולכן הם גם טורחים לקדם כל פעם שיוצא פרק חדש לבורר באיזה מיליון אתרי סימניות...וקידום זה לא שיווק... וואו כמה סיסמאות רואים שניסית לשכנע הרבה אנשים להשתמש בשירותים של קידום במחירים מופקעים בחייך.
אני פשוט לא אגיב.

ישן 22-05-11, 08:00   # 15
kondason

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי someone100 צפה בהודעה
תגובות מודגשות למעלה.
הביטוי הוא :"ווינר"

רשמת:

אני אשמח לקבל ממך דוגמא.
כמובן שאם תרשום לי "סקס בחינם" לעומת "מחברת" אתה תיהיה צודק.
אבל זאת לא הייתה הכוונה שלי.

ישן 22-05-11, 08:08   # 16
someone100
חבר מתקדם

מיני פרופיל

someone100 לא מחובר  

ציטוט:

רשמת:

אני אשמח לקבל ממך דוגמא.
לא הבנתי באיזה ביטוי תחרותי יש סיכוי למצוא את האתרי החדשות הגדולים בתוצאות העליונות.

ישן 22-05-11, 12:33   # 17
kondason

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי someone100 צפה בהודעה
לא הבנתי באיזה ביטוי תחרותי יש סיכוי למצוא את האתרי החדשות הגדולים בתוצאות העליונות.
רשמתי לך הביטוי "ווינר"

תחפש אותו ותראה בעצמך.

ישן 22-05-11, 13:13   # 18
daromri
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

daromri לא מחובר  

לדעתי - תמכור טוב של קידום אתרים הוא שאתה מתחייב להגיע עם בנאדם לתוצאה מסוימת ושהוא ישאר בה X זמן.
למשל, לתת טווח של עד 3 חודשים להגיע ל5 תוצאות ראשונות, במידה ומדובר בתוצאה ראשונה מדובר בתוספת תשלום "בונוס" שמוגדר מראש,
וגם שהאתר ישאר X זמן מסוים, אחרת מה הטעם בקידום? להופיע יום אחד בתוצאה ראשונה בגוגל ולמחרת דף 2? זה לא יעזור לבנאדם בהרבה.

ישן 22-05-11, 14:49   # 19
gillllll
חבר מתקדם

מיני פרופיל

gillllll לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי daromri צפה בהודעה
לדעתי - תמכור טוב של קידום אתרים הוא שאתה מתחייב להגיע עם בנאדם לתוצאה מסוימת ושהוא ישאר בה X זמן.
למשל, לתת טווח של עד 3 חודשים להגיע ל5 תוצאות ראשונות, במידה ומדובר בתוצאה ראשונה מדובר בתוספת תשלום "בונוס" שמוגדר מראש,
וגם שהאתר ישאר X זמן מסוים, אחרת מה הטעם בקידום? להופיע יום אחד בתוצאה ראשונה בגוגל ולמחרת דף 2? זה לא יעזור לבנאדם בהרבה.
כן תגיד את זה למקדם אתרים והוא יתחיל לתת לך כל מיני ציטוטים מהמקרא ועוד כמה פתגמים יפים ... וכשתתעקש הוא ירצה סכום ממש מוגזם

ישן 22-05-11, 15:37   # 20
someone100
חבר מתקדם

מיני פרופיל

someone100 לא מחובר  

ציטוט:

רשמת:

אני אשמח לקבל ממך דוגמא.
עניתי לך בפרטי

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום