הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 09-10-05, 16:44   # 21
Pavel
WBD.co.il

מיני פרופיל

Pavel לא מחובר  

אני מחזק את אלעד.
אלון, הוסטס בסה"כ פורום..לא צריך להגזים עם החוקים.
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 19:45   # 22
snow
חבר בקהילה

מיני פרופיל

snow לא מחובר  

בעצם לדעתי סה"כ האדמינים צודקים ב100 אחוז
אבל לדעתי החוקים ולהכפות על האנשים אבל זאת לא הדרך

Last edited by snow; 09-10-05 at 19:47..
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 20:41   # 23
הכומר
קידום ושיווק אתרים
תודה על תרומתך איש! (:

מיני פרופיל

הכומר לא מחובר  

אלעד אתה צודק ברוב המקרים אבל זה לא משנה את העובדה שמחיר כן קובע, וזה כן משנה את היעילות של החברה, וזה כן ישפר את שוק ההוסטינג בגלל שתתפלא אבל 50% מהחברות פה מפרסמות אך ורק פה וחושבות שזה רוב האיחסונים בארץ...עם הזמן הם יילמדו שככה לא בונים עסק, בגלל ההפסדים,בגלל השוק? זה לא משנה הם יבינו את זה רק בדרך הקשה....ולמי שיש כבר לקוחות ויש לו עסק יכול להעלות ולהוריד מחירים כמה שהוא רוצה כי יש לו כבר שם.

בן.
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 20:51   # 24
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי shev.com

הייתי אומר שדווקא הנהנים הם החברות: במקום להתחרות על מי יפסיד כסף ויוריד את המחיר שלו למטה כדי לקבל לקוחות ללא רווח, יש מחיר מינימום שמחייב את כולם. אף אחד לא יתחרה איתך על בסיס מחיר נמוך מדי, אין סיכוי שאתה תצטרך להתחרות על מחירי הפסד. זה לא כלכלי עבורך ובטווח הרחוק זה לא טוב ללקוח.
אני מסכים, זה כדאי לי,
אבל מי אני או אתה שנגביל את התחרות, פשוט כי אנחנו מוכרים במחירים גבוהים יותר..?

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eLad
מצחיק אותי גם שכמה מכם, מנהלי חברות האיחסון, כותבים בחבילות שלכם שאתם תומכים HTML ו JavaScript, אתם יודעים למה? כי את זה הדפדפן מפענח ואין לזה שום קשר לשרת שלכם (אפילו אם הוא עם 4 מעבדים xeon).
צודק לחלוטין,
אבל לרוב, הלקוחות לא יודעים את זה.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eLad
העניין היותר רציני כאן, הוא ש Hosts איבד את הפוטנציאל האדיר שלו. במקום שייערכו כאן דיונים לגבי טיב שרתים, אפשרויות לאבטחה, חברות מומלצות, איך מרכיבים חבילת איחסון (לא כל אחד יודע כמה תעבורה יצטרך וחבל לשלם על מה שלא צריך) ועוד.
אלון,
אני יודע שאנחנו רק בהתחלה, אבל נכון לעכשיו אני מאוכזב,
אלעד נתן לך כאן מכרה של זהב, תשתמש בו.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 20:55   # 25
freebsd
עסק רשום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל freebsd

freebsd לא מחובר  

אני חושב שהרעיון ילך מצוין
בכל מקרה אלון אני מאחוריך

:>
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 21:29   # 26
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eLad
אין שום קשר לנצילות.......
כנראה שבסופו של דבר מה שכתבתי היה לשווא ונפלתי על אוזניים ערלות.
דבר ראשון.. אני שמח שיש את הדיון הזה. הוא מאפשר לכולם לבטא את החששות או ההסתייגויות שיש להם.
אני דווקא קיבלתי הודעות באיסיקיו אפילו ממנהל לשעבר בהוסטס שהוא מסרב להיות מנהל פה או לקחת חלק בהוסטס בגלל שהוא מרגיש לא טוב עם מה שהיה:
אני מדביק לוג מהאייסיקיו שלי איתו:

"אין לי זמן, סיבה וכוח לתרום שוב לפורום זהה רק עם הנהלה אחרת, תשב, תכין תקנון, תממש אותו ונדבר.".
זה ממנהל שהיה מאד פעיל בעבר ובהחלט הגיע לו הקרדיט על הרבה פעולות שהוא עשה.
אבל מה, גם הוא נפרד עם רגשות שנראים לי כ.. "כועסים"?

וזה ממנהל פעיל.
שלא לדבר על האנשים השקטים שתרמו לא מעט מדריכים ולא צמחו להיות מנהלים.

דבר שני:
לגבי שירות זול:

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eLad
מה מפריע לך איחוסן ב 10 ש"ח? הרי בסה"כ אולי מישהו יילך לחודש, יראה שהשירות על הפנים, השרת נופל ואז הוא יחליף חברה..
מאד מפריע לי.
לצערי החלק כמעט העיקרי שהפורום עסק בו עבר מהעיקר אל הטפל. הפורום הכי פעיל שאני זוכר ושנמנעתי ממש בכוח לבקר בו היה פורום ביקורת חברות.
לא יכולתי לראות שם שני אשכולות שדיברו לעניין ובשבחו או בגינו של שרות כלשהו.
התגובות בפורום ההוא נעו עם כיוון הרוח, ללא כל קשר למציאות. ריבים נפתחו ללא סוף הכפשות ומה לא.
אני לא צריך את זה. אני לא רוצה את זה.
אבל במקום לטאטא את הבעיה מתחת לשטיח ולהגיד לכולם "תתנהגו יפה" (מה שניסו המנהלים הקודמים כל הזמן), אני חושב ל"תקן" בטיפול בבעיה עצמה ולא בסמפטום.
לדעתי (וכמובן אתה יכול לחלוק עליה), שורש הבעיה היה בציטוט שלך ממש.
במקום לעזור לקוחות להבדיל בין שרת שנופל אחרי חודש לשרת שנופל אחרי שבוע, אני מראש לא רוצה ששירות כזה בכלל יוצע. זה מסוג הפעולות שגורמות נזק לתדמית הכוללת של הענף וגרוע מזה, פוגעת בחברות לגיטימיות שמשקיעות משאבים רבים בתחזוק שרת כהלכה.
אני לא נציג הענף, זה ברור, אבל אני פעיל בענף הזה. אני רוצה שהענף הזה יתחזק. לא יחלש. זה מיטיב גם עימי באופן פרטני, אבל גם עם הלקוחות וגם עם חברות אחרות בענף.
אני אתן לך דוגמה, שהיא לאו דווקא 100% דומה, אבל לי היא מזכירה את מה שקורה:
בארה"ב (גרתי שם כמה ימים ו-11 שנה), בניו-יורק יש מספר חברות למוניות. בשנות ה-80 וה-90 פעלו עשרות אם לא מאות חאפרים כמוניות פרטיות ללא רשיון בעיקר באזורי השדות תעופה.
המצב יצר הרבה מאד בעיות:
נוסעים חשבו שהם נמצאים במוניות לגיטימיות ומצאו עצמם תקועים עם נהגים שהשאירו אותם במקומות נידחים.
נוסעים לא יכלו להתלונן כי הם קיבלו "דיל" ומחיר טוב (שהוביל אותם למקומות שונים מאיפה שהם רצו להגיע).
חלק מהנוסעים בכל זאת הגיע ואפילו קיבל מחיר טוב.
בסופו של דבר, נדרשה יד חזקה (ג'וליאני) שמיגר לחלוטין את כל תופעת הפירטיות והסדיר את נושא הנסיעה הבטוחה עם מחירי מינימום.
מיידית, אבל ממש מיידית, כל החאפרים נעלמו. במקומם, נוסדו מספר חברות מאורגנות ויציבות עם שם וכתובת, נרכשו רישיונות מסודרים.
אפילו מחירי מינימום נקבעו בחוק.
היום, נסיעה בניו-יורק עם מונית היא דבר בטוח, מסודר ועם מחירים קבועים וידועים. הכול רשום, אין חאפרים ולהיפך, כולם מרוצים מזה, כולל הנוסעים.
אני אוסיף.. יש הרבה מאד נהגי מוניות ללא חברות גדולות. הם עובדים בצורה מסודרת ולכל אחד מהם. אפילו הוא מפקיסטאן .. יש רישיון והכול רשום ומאורגן.
אם אני חוזר עכשיו לתחום אחסון האתרים, אני מאמץ את הגישה של ג'וליאני. למגר את התופעה של "לנחש לאן תגיע היום" (הממממ .. מיקרוסופט?).
השיטה (לדעתי) יכולה רק להיטיב עם החברות הרציניות: זה גם יתן להם בסיס כלכלי חזק יותר,
וגם יהפוך את הזירה ליותר מסודרת. וזה גם ייטיב עם הלקוחות ויצמצם משמעותית את הבעיה של "יש למישהו את המספר של.. הוא נעלם לי ואני לא יודע איך לקבל את הכסף שלי בחזרה" (פשוט מכיון שעובדתית ברגע שיש למישהו את הפרטים עליך, אתה פשוט נוהג ביתר זהירות)

על כל פנים זאת היא דעתי בנושא ואשמח לשמוע תגובות נוספות.

-אלון.

Last edited by shev.com; 09-10-05 at 21:33..
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 21:46   # 27
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל

דניאל לא מחובר  

יש הרבה מאוד דרכים לחייב חברות לרשום נתונים מסויימים על מנת שיעזרו ללקוח להחליט מי הטוב ביותר בשבילו.
ולאו דווקא מחיר מינימום.

הדוגמא שלך לנהגי המוניות כלל לא רלוונטית,
כי את עניין ה"לא חוקי"..כבר פתרנו, וכולנו הסכמנו שזו הדרך הנכונה להתקדם.

אבל אתה כן "הורג" כאן כמה חברות לגיטימיות ורשומות כחוק,
שכן..מוכרות על דפי הפורום חבילות אכסון וריסלינג מתחת למחיר שציינת.

יכול להיות שמדובר כאן על חאפרים,
אבל לפי גבול של 25 שקלים לחבילה אתה מפריד בין חברה רצינית לחאפרים?
כבר יצא לי לראות חברות, לא כאן בפורום, חברות בע"מ..שמציעות חבילות במחיר חודשי של 3.75..לפי מה שאתה אומר..הם חאפרים מבחינתך,
פשוט כי הם מוכרים במחירים יותר זולים ממך.

מה שאתה עושה בזה הוא לא לטפל בסימפטום, אתה עושה טרנספייר (צ'אנס פייר לערבים - סרטון ישן בוואלה, אף אחד לא זוכר? ).
מחיר זול לא מגדיר חאפר.

Reply With Quote
ישן 09-10-05, 22:45   # 28
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT
יש הרבה מאוד דרכים לחייב חברות לרשום נתונים מסויימים על מנת שיעזרו ללקוח להחליט מי הטוב ביותר בשבילו.
ולאו דווקא מחיר מינימום.
מחיר המינימום לא נועד לתת ללקוח את הכלי להחליט איזה חברה היא הטובה ביותר עבורו.
מחיר המינימום נועד לתת לחברה את הכלי להשאר בשוק ולאפשר שירות רציף ללא העלמות עקב תזרים מזומנים נמוך מדי מלכסות את העלויות הקבועות.
מחיר המינימום הוא אחיד לכל החברות, לכן הוא לא מהווה קנה מידה ל"מי הכי טוב". אין לזה כל קשר לטיב החברה. זה כלי שנועד למנוע מחברות לרדת למחיר כל כך נמוך שהכדאיות של המחיר פשוט לא קיימת מבחינת עסק לגיטימי ובהצעה עסקית לגיטימית.

הדוגמא שלך לנהגי המוניות כלל לא רלוונטית,
כי את עניין ה"לא חוקי"..כבר פתרנו, וכולנו הסכמנו שזו הדרך הנכונה להתקדם.
וואלה?? אני שמח לשמוע את זה!

אבל אתה כן "הורג" כאן כמה חברות לגיטימיות ורשומות כחוק,
שכן..מוכרות על דפי הפורום חבילות אכסון וריסלינג מתחת למחיר שציינת.
מצטער, אבל אני לא מאמין שיש חברה לגיטימית אחת שמבססת את כל מחיריה על חבילות אחסון אתרים בפחות מ-25 ש"ח. זה פשוט לא הגיוני מבחינה כלכלית.

בתור גימיק שיווקי זה אולי יכול לעבוד חודש, אבל לא באופן קבוע.
ואם מדובר על מבצעים, אז תנו חודשיים חינם על כל חודשיים אחסון. זה יביא את המספרים לאותו חישוב.

כבר יצא לי לראות חברות, לא כאן בפורום, חברות בע"מ..שמציעות חבילות במחיר חודשי של 3.75..לפי מה שאתה אומר..הם חאפרים מבחינתך,
פשוט כי הם מוכרים במחירים יותר זולים ממך.
שוב, (לדעתי, וגם בשיחות עם בעל חברה לאחסון אתרים בעלת מספר שרתים בבזק בינלאומי, אשר לא אנקוב בשמה) מדובר בגימיק שיווקי זול, אפקטיבי ומאד יעיל לפרסומת ספאם, אך לא מתאים לפרסום קבוע בפורום אחסון אתרים.

מה שאתה עושה בזה הוא לא לטפל בסימפטום, אתה עושה טרנספייר (צ'אנס פייר לערבים - סרטון ישן בוואלה, אף אחד לא זוכר? ).
מחיר זול לא מגדיר חאפר.
החאפריות מתייחסת לאי הרישום של החברות. לא למחיר הזול. המחיר הזול הוא גימיק שהחאפרים היו משתמשים בו כדי לשדל ולפתות לקוחות להכנס אליהם.
המחיר הזול בפני עצמו הוא לא האינדיקציה אם אתה חאפר או לא.
אבל ההגיון הכלכלי טוען (ודי בצדק) שמתוכנית של 10 שקל, לא תוכל להתקיים גם אם יהיו לך 40 לקוחות. יותר נכון.. אם יהיו לך 40 לקוחות, סביר להניח שהטלפונים כבר יגמרו לך את ה-400 ש"ח בתמיכה טלפונית שלא לדבר על העלויות הקבועות של חשבון הריסלר/שרת/קו-לוקיישן.

-אלון.
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 22:51   # 29
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל

דניאל לא מחובר  

בכל אופן,
אני עדין לא רואה הצדקה בהצבת מחיר מינימום,
אם כבר הסכמנו שהחאפרים יעלמו עם "חוק החברות", מה הרעיון בהגבלה? (מתוך ידיעה שחברות לגיטימיות לחלוטין לא יוכלו להציע את שירותיהן בפורום).

Reply With Quote
ישן 09-10-05, 23:14   # 30
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי 1ndex
אין לי תגובה לזה :]
אז למה לכל הרוחות הגבת ?

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום