הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Hosts: הכרזות, הצעות, שאלות ומשוב

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 27-08-07, 23:24   # 41
pal
חבר וותיק

מיני פרופיל

pal לא מחובר  

נכון אבל אתה לא יכול להשוות את עיצוב וגראפיקה לפורום וידיאו..

הדוגמא שנתת היא לא כל כך נכונה ...

כי במקרה הזה וידיאו זה דבר שונה לחלוטין...
בכל מקרה אני מקבל את ההחלטה אבל חבל אתם בעצם מפסידים הרבה משתמשים הזקוקים לעזרה בתחום...

בכל מקרה בהצלחה במתכונת החדשה..
פלאפון-0543003739
  Reply With Quote
ישן 28-08-07, 01:06   # 42
Qweb
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Qweb לא מחובר  

אני חושב שהחוק הראשון והשני הם חוקים חשובים מאוד, וימנעו הרבה חאפרים באפמפרים.
  Reply With Quote
ישן 28-08-07, 09:11   # 43
uploa
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל uploa

uploa לא מחובר  

וואי!

החוק השלישי לא יעזור ובמיוחד לי..
אנא שנו אותו
ישן 28-08-07, 11:37   # 44
SIGHT
חבר על

מיני פרופיל

SIGHT לא מחובר  

שינויים מעולים, לפחות רובם, אני חושב שהם ישרתו את המטרה.
בעיקרון לעיניין פורום חינמיים אני לא אתייחס אף על פי שאני נגד, אמרתם זמני אז נמתין.

מה שהפריע לי בעיקר זה פורום ביקורות אתרים, חוץ מזה שרבים מנצלים אותו בתור "במת פירסום", הוא פורום ממש מצויין, שאני פירסמתי שם אתרים שלי שמחתי מאוד לקבל תגובות בונות (לפחות רובם) וזה לא משנה עם זה אתר הוסטינג או לא.

אי לכך כמה שאלות:
*יהיה ניתן לבקש ביקורת על אתרים בפורום גרפיקה או תיכנות למשל? או שהנושא סגור לגמרי?
*תיק עבודות של מתכנת\מעצב נחשב כאתר עסק? (וכמובן שאני מדבר על מעצבים\מתכנתים עצמאיים חוקיים)
*נגיד והצגתי עבודה בפורום גרפיקה, ואני מעצב שלא מספק קבלות, מישהו פונה אלי בפרטי או לחלופין מבקש ממני ליצור עימו קשר בהודעת הנושא על מנת לקנות את העיצוב, מותר? אסור?

יום טוב ובהצלחה!
ישן 28-08-07, 11:54   # 45
SHeDoN
מנהל קהילה ומנהל כללי בדימוס

מיני פרופיל

SHeDoN לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SIGHT צפה בהודעה
שינויים מעולים, לפחות רובם, אני חושב שהם ישרתו את המטרה.
בעיקרון לעיניין פורום חינמיים אני לא אתייחס אף על פי שאני נגד, אמרתם זמני אז נמתין.

מה שהפריע לי בעיקר זה פורום ביקורות אתרים, חוץ מזה שרבים מנצלים אותו בתור "במת פירסום", הוא פורום ממש מצויין, שאני פירסמתי שם אתרים שלי שמחתי מאוד לקבל תגובות בונות (לפחות רובם) וזה לא משנה עם זה אתר הוסטינג או לא.

אי לכך כמה שאלות:
*יהיה ניתן לבקש ביקורת על אתרים בפורום גרפיקה או תיכנות למשל? או שהנושא סגור לגמרי?
*תיק עבודות של מתכנת\מעצב נחשב כאתר עסק? (וכמובן שאני מדבר על מעצבים\מתכנתים עצמאיים חוקיים)
*נגיד והצגתי עבודה בפורום גרפיקה, ואני מעצב שלא מספק קבלות, מישהו פונה אלי בפרטי או לחלופין מבקש ממני ליצור עימו קשר בהודעת הנושא על מנת לקנות את העיצוב, מותר? אסור?

יום טוב ובהצלחה!
אחלה שאלות (-:
  • - פורום ביקורת אתרים נועד כדי לתת את הבמה של פרסום אתרים, אני לא רואה טעם לפתוח מתכונת כזאת גם בגראפיקה ותכנות משום שאז נאבד את הרעיון בפורום עצמאי לנושא. למה חשוב לך שיהיה העברת ביקורת בפורומים נפרדים? אני מאמין שפורום ביקורות לוקה בחסר ויש מה להוסיף לו אך אני מאמין שאם הזמן נמצא בין כל הדברים להתעסק גם בו.

• - תיק העבודות של עצמאיי הוא התיק עבודות שלו - ולא העסק שלו. מן הסתם, אתה יכול לקרוא לו גם אתר העסק כל עוד אתה מוכר ברשויות החוק.

• - כתשובה מערכתית: לא. הבמה בפורום (ולא רק בדפים שלו) להצעות קניה ממישהו שלא מוכר ברשויות החוק אסורה.. אתה יכול לדבר עם לקוח שלך מחוץ להוסטס (בתוכנות מסרים למשל) - אז זה לא יפריע לנו, אבל כל עוד זה נעשה בהוסטס תדאגו פשוט לא למכור/ לא לבקש הצעות.

אני באופן אישי ממליץ גם לעצמאיים להרשם, כי ככה יש גם יותר אחריות כלפי הלקוח והיחסים עוברים לקו תקשורת אמין ובריא יותר.

אני מקווה שהתשובות עזרו לך ולמשתמשים בקהילה (:
  Reply With Quote
ישן 28-08-07, 14:03   # 46
SIGHT
חבר על

מיני פרופיל

SIGHT לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Kel צפה בהודעה
אחלה שאלות (-:
  • - פורום ביקורת אתרים נועד כדי לתת את הבמה של פרסום אתרים, אני לא רואה טעם לפתוח מתכונת כזאת גם בגראפיקה ותכנות משום שאז נאבד את הרעיון בפורום עצמאי לנושא. למה חשוב לך שיהיה העברת ביקורת בפורומים נפרדים? אני מאמין שפורום ביקורות לוקה בחסר ויש מה להוסיף לו אך אני מאמין שאם הזמן נמצא בין כל הדברים להתעסק גם בו.

• - תיק העבודות של עצמאיי הוא התיק עבודות שלו - ולא העסק שלו. מן הסתם, אתה יכול לקרוא לו גם אתר העסק כל עוד אתה מוכר ברשויות החוק.

• - כתשובה מערכתית: לא. הבמה בפורום (ולא רק בדפים שלו) להצעות קניה ממישהו שלא מוכר ברשויות החוק אסורה.. אתה יכול לדבר עם לקוח שלך מחוץ להוסטס (בתוכנות מסרים למשל) - אז זה לא יפריע לנו, אבל כל עוד זה נעשה בהוסטס תדאגו פשוט לא למכור/ לא לבקש הצעות.

אני באופן אישי ממליץ גם לעצמאיים להרשם, כי ככה יש גם יותר אחריות כלפי הלקוח והיחסים עוברים לקו תקשורת אמין ובריא יותר.

אני מקווה שהתשובות עזרו לך ולמשתמשים בקהילה (:
בקשר לתשובה הראשונה, אני סבור שהיתבלבלתי בין פורום ביקורות והמלצות לבין פורום ביקורות אתרים אז כל השאלה טעות אחת גדולה.

ובעיקרון אני אשמח מאוד להירשם, אך כרגע לפחות זה בעיה מבחינתי יותר בעיות לוגיסטיות, אף על פי שאני כן מתכנן להירשם בזמן מסוים.

שוב, תודה על התשובות ובהצלחה!
ישן 28-08-07, 14:46   # 47
Oren2
תודה על תרומתך.

Oren2's Avatar

מיני פרופיל

Oren2 לא מחובר  

יש לי שאלה:
בכינוי שלי רשום שם האתר שלי (זהו אתר בלבד ולא חברה), אני גם אצטרך לשנות כינוי או שזה בסדר?
  Reply With Quote
ישן 28-08-07, 15:37   # 48
Gil B
חבר וותיק

מיני פרופיל

Gil B לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי pal צפה בהודעה
אם כבר עושים שינויים בהוסטס למה לא להכניס פורום חדש של צילום וידיאו\סטילס הנושא עלה פה כמה וכמה פעמים..

העניין של צילום כיום גדל וגדל ויש המון מודעות לעניין לפי דעתי מין הראוי שאם יש פורום גראפיקה שיהיה גם פורום המיועד לצילום (וידיאו\סטילס) .

אני מקווה שתעשו משהו בעניין .
רעיון מעולה ואני בעד, אני מוכן להתנדב ולנהל אותו ^_^'

אם תרצו תמונות ועבודות שצילמתי אשלח בפרטי...

אגב... המילים עיצוב וגראפיקה לא מכלילות את צילום, אם תוסיפו לדוגמה: עיצוב, גראפיקה וצילום או תרבות דיגיטלית, זה יתמוך גם בי כצלם ואוכל לפרסם כאן צילומים, עד אז (ומעכשיו יותר נכון) אני אפרסם צילומים בפורום עיצוב גראפיקה.

Last edited by Gil B; 28-08-07 at 15:39..
  Reply With Quote
ישן 28-08-07, 16:57   # 49
SHeDoN
מנהל קהילה ומנהל כללי בדימוס

מיני פרופיל

SHeDoN לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SilvUp צפה בהודעה
יש לי שאלה:
בכינוי שלי רשום שם האתר שלי (זהו אתר בלבד ולא חברה), אני גם אצטרך לשנות כינוי או שזה בסדר?
כל עוד האתר שלך לא עובר את אחד מהחוקים של מערכות מוכנות והוא אינו עסק - אתה יכול אפילו להשתמש בשם עם הדומיין
  Reply With Quote
ישן 30-08-07, 10:00   # 50
soldier-x
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל soldier-x

soldier-x לא מחובר  

יאללה הוסטס דופק אותנו עכשיו ! אנחנו עובדים תחת החוק ואתם לא רוצים להכניס אותנו לצבע סגול ושלחנו לכם את כל הטפסים, לא פייר
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום