הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > תחזוק שרתים ושירותי רשת נוספים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 03-06-06, 13:25   # 11
bh1811
חבר חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל bh1811

bh1811 לא מחובר  

אשמח אם תביא לי קישור לחברת שרתים שעושה את המצבע הזה.
אני מכיר חברה שלמה שמוכרת וונטרילו 2.1 לקהילות..
  Reply With Quote
ישן 03-06-06, 21:01   # 12
Must
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Must לא מחובר  

ראסמי צודק
  Reply With Quote
ישן 03-06-06, 23:39   # 13
MaorD
הוסטסניון

מיני פרופיל

MaorD לא מחובר  

באמת לא בסדר להריץ דברים לא חוקיים .
אבל תחשבו בהיגיון עכשיו באמת - אני לדוגמא לא רוצה לקנות את הוונטרילו ולרוץ
אחר המחירון של בני .
למה שאני כאדם פרטי אשר מעוניין לשווק וונטרילו צריך לעבוד ע"פ מספר סולטים מוכתבים והכל
שיהיה לי מוכתב לפי בני ?
אם הוונטרילו העולמי לא מוכן לאשר את הבקשה שלי לקבלת רישיון מהם ישירות אז לפי דעתי
שזה כן מגיע להם כיוון שהם עצמם פוגעים בעסקים של עצמם .

אני לדוגמא בדיוק בימים אלה הולך להגיש בקשה לוונטרילו העולמי ע"מ לקבל את הרישיון .
אני מקווה מאוד שאצליח לקבל אותו למרות שאני בספק מכל מי שעשה מה שלא עשה ולא קיבל .
אבל כשאתם מתלוננים על שרתים לא חוקיים שנגרמים ע"י הוונטרילו עצמם זו כבר בעיה שלהם
עצמם שצריכים לפתור .

לילה טוב ושבוע מעולה לכולם .
בברכה ,
מאור .
  Reply With Quote
ישן 04-06-06, 08:54   # 14
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי MaorD
באמת לא בסדר להריץ דברים לא חוקיים .
אבל תחשבו בהיגיון עכשיו באמת - אני לדוגמא לא רוצה לקנות את הוונטרילו ולרוץ
אחר המחירון של בני .
למה שאני כאדם פרטי אשר מעוניין לשווק וונטרילו צריך לעבוד ע"פ מספר סולטים מוכתבים והכל
שיהיה לי מוכתב לפי בני ?
אם הוונטרילו העולמי לא מוכן לאשר את הבקשה שלי לקבלת רישיון מהם ישירות אז לפי דעתי
שזה כן מגיע להם כיוון שהם עצמם פוגעים בעסקים של עצמם .

אני לדוגמא בדיוק בימים אלה הולך להגיש בקשה לוונטרילו העולמי ע"מ לקבל את הרישיון .
אני מקווה מאוד שאצליח לקבל אותו למרות שאני בספק מכל מי שעשה מה שלא עשה ולא קיבל .
אבל כשאתם מתלוננים על שרתים לא חוקיים שנגרמים ע"י הוונטרילו עצמם זו כבר בעיה שלהם
עצמם שצריכים לפתור .

לילה טוב ושבוע מעולה לכולם .
בברכה ,
מאור .
אנחנו מוכרים ונטרילו לריסלרים במחיר של 70 ש"ח ל 100 סלוטים כולל מע"מ, ללא מינימום מכירה חודשי כלשהו. אני בטוח שאם ונטרילו יתנו לך רישיון אתה תבין שזה לא יוצא לך יותר מדי כלכלי לקנות מהם. אני חושב שהמחירים שבהם אנחנו מוכרים הם הוגנים מאד.

המצב היום הוא מצב שבו אנחנו מוכרים ב 70 ש"ח ל 100 סלוטים (כולל מע"מ, כך שלמעשה 16.5% מזה אפשר לנכות), ומחיר השוק הוא שקל לסלוט, שזה רווח יפה מאד.

ובאופן כללי - קו המחשבה שלך מאד מצחיק. הרי בתחומים רבים (מאד) קיים מצב שבו יש מפיץ יחיד במדינה כלשהי למוצר כלשהו. לדוגמה: האחים קרסו הם היבואנים של מכוניות ניסאן. ישפאר הם היבואנים של מוצרי סוני. כל חברה בוחרת איך היא רוצה לפעול - אם באמצעות כמה מפיצים קטנים או באמצעות מפיץ אחד גדול. אלה סה"כ שיקולים עסקיים.

רוצה להריץ שרתי ונטרילו? אתה יכול או לחתום על הסכם רישיון ישירות מולם או לקנות חשבון ריסלר מאיתנו. אם ונטרילו לא נותנים לך רישיון ומשום מה לא נאה לך לקנות חשבון ריסלר חוקי, אל תריץ שרתי ונטרילו.

או במילים אחרות - זה שמחיר מסויים (הגם שהוא הוגן ביותר) לא מתאים לך, לא נותן לך רישיון לגנוב.

ולמי שמריץ שרתי ונטרילו לא חוקיים: מדובר בשלל עבירות, ביניהן הפרת זכויות יוצרים, שהיא גם עבירה פלילית וגם עוולה אזרחית. הפיצוי במישור האזרחי לכל הפרה הוא בין 10,000 ש"ח ל 20,000 ש"ח ללא הוכחת נזק. לכל הפרה. וכמו שאלמוג ציין למעלה, כנראה שיש אנשים מפסיקים להתעסק בדברים לא חוקיים רק ברע.

לגבי שרתים לא חוקיים, מי שרוצה מוזמן לשלוח לי לאי-מייל כתובות IP של שרתים לא חוקיים (רצוי בצירוף שם החברה שמריצה אותם).
  Reply With Quote
ישן 06-06-06, 12:36   # 15
d1a1n0
הוסטסניון

מיני פרופיל

d1a1n0 לא מחובר  

הקטע שונטרילו לא נותנים אפשרות אפילו, כמו שגיא אמר למעלה, הוא ניסח מכתב בצורה מעולה, הביא הרבה מאוד דברים.
מאז עבר כבר כמה חודשים, והוא אפילו לא קיבל תשובה.
  Reply With Quote
ישן 06-06-06, 12:39   # 16
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי d1a1n0
הקטע שונטרילו לא נותנים אפשרות אפילו, כמו שגיא אמר למעלה, הוא ניסח מכתב בצורה מעולה, הביא הרבה מאוד דברים.
מאז עבר כבר כמה חודשים, והוא אפילו לא קיבל תשובה.
וזה עדיין לא נותן את הזכות לגנוב. זכותם לא לתת רישיון.

אני מבטיח לך שגם אם תכתוב מכתב שיהיה מנוסח בצורה מעולה להרבה חברות אחרות, הן לא בהכרח יאפשרו לך לייבא את המוצרים שלהם. בייחוד כשיש להם כבר נציגים בארץ, וכשהנציגים שלהם מפעילים גם תוכנית ריסלר הוגנת.
  Reply With Quote
ישן 06-06-06, 12:51   # 17
FreshServ.Net
אחראי פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FreshServ.Net שלח הודעה באמצעות MSN אל FreshServ.Net Send a message via Skype™ to FreshServ.Net

FreshServ.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Beesites
וזה עדיין לא נותן את הזכות לגנוב. זכותם לא לתת רישיון.

אני מבטיח לך שגם אם תכתוב מכתב שיהיה מנוסח בצורה מעולה להרבה חברות אחרות, הן לא בהכרח יאפשרו לך לייבא את המוצרים שלהם. בייחוד כשיש להם כבר נציגים בארץ, וכשהנציגים שלהם מפעילים גם תוכנית ריסלר הוגנת.
בדיוק!
ובגלל זה אנחנו קונים ריסלייר מבני (אגב, מומלץ!).
בני, יש לך משהו להגיד שקשור בקוד פרוץ? (אגב אתם משווקים קוד?).

המשך יום נעים.

אי-מייל: admin at freshserv.net.
  Reply With Quote
ישן 06-06-06, 13:10   # 18
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי FreshServ.Net
בדיוק!
ובגלל זה אנחנו קונים ריסלייר מבני (אגב, מומלץ!).
בני, יש לך משהו להגיד שקשור בקוד פרוץ? (אגב אתם משווקים קוד?).

המשך יום נעים.
Call of Duty פרוץ? כל משחק, הרי זה ברור שאם הוא פרוץ הוא לא חוקי...
  Reply With Quote
ישן 06-06-06, 16:27   # 19
MaorD
הוסטסניון

מיני פרופיל

MaorD לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Beesites
אנחנו מוכרים ונטרילו לריסלרים במחיר של 70 ש"ח ל 100 סלוטים כולל מע"מ, ללא מינימום מכירה חודשי כלשהו. אני בטוח שאם ונטרילו יתנו לך רישיון אתה תבין שזה לא יוצא לך יותר מדי כלכלי לקנות מהם. אני חושב שהמחירים שבהם אנחנו מוכרים הם הוגנים מאד.

המצב היום הוא מצב שבו אנחנו מוכרים ב 70 ש"ח ל 100 סלוטים (כולל מע"מ, כך שלמעשה 16.5% מזה אפשר לנכות), ומחיר השוק הוא שקל לסלוט, שזה רווח יפה מאד.

ובאופן כללי - קו המחשבה שלך מאד מצחיק. הרי בתחומים רבים (מאד) קיים מצב שבו יש מפיץ יחיד במדינה כלשהי למוצר כלשהו. לדוגמה: האחים קרסו הם היבואנים של מכוניות ניסאן. ישפאר הם היבואנים של מוצרי סוני. כל חברה בוחרת איך היא רוצה לפעול - אם באמצעות כמה מפיצים קטנים או באמצעות מפיץ אחד גדול. אלה סה"כ שיקולים עסקיים.

רוצה להריץ שרתי ונטרילו? אתה יכול או לחתום על הסכם רישיון ישירות מולם או לקנות חשבון ריסלר מאיתנו. אם ונטרילו לא נותנים לך רישיון ומשום מה לא נאה לך לקנות חשבון ריסלר חוקי, אל תריץ שרתי ונטרילו.

או במילים אחרות - זה שמחיר מסויים (הגם שהוא הוגן ביותר) לא מתאים לך, לא נותן לך רישיון לגנוב.

ולמי שמריץ שרתי ונטרילו לא חוקיים: מדובר בשלל עבירות, ביניהן הפרת זכויות יוצרים, שהיא גם עבירה פלילית וגם עוולה אזרחית. הפיצוי במישור האזרחי לכל הפרה הוא בין 10,000 ש"ח ל 20,000 ש"ח ללא הוכחת נזק. לכל הפרה. וכמו שאלמוג ציין למעלה, כנראה שיש אנשים מפסיקים להתעסק בדברים לא חוקיים רק ברע.

לגבי שרתים לא חוקיים, מי שרוצה מוזמן לשלוח לי לאי-מייל כתובות IP של שרתים לא חוקיים (רצוי בצירוף שם החברה שמריצה אותם).
אתה לא שם לב למה שאני כותב אני לא מתכוון בכלל למחיר .
אני מתכוון לכך שאני צריך "לרקוד" לפי ה"חליל" שלך .
אתה דורש מינימום 25 סולטים - עם כל הכבוד אם אני רוצה לפתוח לעצמי ולעוד מספר חברים
וונטרילו קטן אני לא הולך לעשות את זה לפי ה"חליל" שלך וללכת על 25 סולטים וכך להוציא בעצם 25 ש"ח מהכיס שלי .
שלא נדבר על כך שבכל מקום טוב שיש תחרויות - תחרות תורמת להורדת מחירים .
הורדת מחירים = יותר רכישות ->> יותר כסף ויותר משתמשים בוונטרילו .

לא אמרתי שיש לי רישיון לגנוב מאותם וונטרילו אבל רק שתדע שאם אתה מדבר כל כך על ייבואנים
אז אותו אדם פרטי שיש לו את היכולת הכספית כן יכול לפנות ישירות ליבואן ולהכניס את עצמו כיבואן
רישמי גם הוא כך שישנה תחרות וזה מעולה .

בברכה ,
מאור .
  Reply With Quote
ישן 06-06-06, 16:49   # 20
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי MaorD
אתה לא שם לב למה שאני כותב אני לא מתכוון בכלל למחיר .
אני מתכוון לכך שאני צריך "לרקוד" לפי ה"חליל" שלך .
אתה דורש מינימום 25 סולטים - עם כל הכבוד אם אני רוצה לפתוח לעצמי ולעוד מספר חברים
וונטרילו קטן אני לא הולך לעשות את זה לפי ה"חליל" שלך וללכת על 25 סולטים וכך להוציא בעצם 25 ש"ח מהכיס שלי .
שלא נדבר על כך שבכל מקום טוב שיש תחרויות - תחרות תורמת להורדת מחירים .
הורדת מחירים = יותר רכישות ->> יותר כסף ויותר משתמשים בוונטרילו .

לא אמרתי שיש לי רישיון לגנוב מאותם וונטרילו אבל רק שתדע שאם אתה מדבר כל כך על ייבואנים
אז אותו אדם פרטי שיש לו את היכולת הכספית כן יכול לפנות ישירות ליבואן ולהכניס את עצמו כיבואן
רישמי גם הוא כך שישנה תחרות וזה מעולה .

בברכה ,
מאור .
היי מאור,

אם אתה רוצה לפתוח שרת קטן למטרות פרטיות אתה לא צריך אותי או לשלם רישיון. אתה יכול להוריד את גירסת הניסיון, שמציעה 8 משתמשים בחינם.

לגבי הגבלת המינימום של 25 סלוטים. מכיוון שאנחנו באמת מוכרים את השרתים בלי יותר מדי רווח, והם רצים אצלנו, אני חושב שמינימום של 25 הוא הגיוני.

סה"כ המצב הוא כזה שבו המחירים של הוונטרילו בארץ מאד נמוכים (ביחס לחו"ל), כך שאין יותר מדי בשר בתחום הזה, וגם הריסלרים שלנו ברובם לא יאהבו את הרעיון של מכירת שרתים קטנים יותר (מאותה סיבה - אם הם ימכרו שרת ב 15 ש"ח שעלה להם 12 ש"ח הרווח נמוך מאד פר מכירה. היום הם מוכרים שרת ב 25 ש"ח והוא עולה להם 17.5 ש"ח). האפשרות היחידית למכור שרתים קטנים יותר היא אם תהיה עליה של המחירים.

לגבי הנושא של לעבוד עם מפיץ אחד או עם כמה מפיצים - אלה שיקולים שתלויים בהרבה גורמים, ועליהם מחליטים בוונטרילו. יש הרבה מאד חברות שעובדות עם מפיץ אחד בכל מדינה, ויש הרבה מאד חברות שעובדות עם כמה מפיצים בכל מדינה. יש יתרונות לכאן ולכאן, ציינתי כמה מהם בראשית האשכול - אבל זה באמת מעבר למטרות האשכול.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום