הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > תחזוק שרתים ושירותי רשת נוספים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 07-04-06, 10:19   # 21
Host-Gaming.co.il
Permanently Banned
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Host-Gaming.co.il שלח הודעה באמצעות MSN אל Host-Gaming.co.il

Host-Gaming.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי adiRm
ימלשיןן :] חח סתם..
תעשה מה בראש שלך.. עם ככה אתה גם בחיים אתה לא תגמור תחיים שלך בטוב :]

זה לא ניקרא הלשנה בכלל...
אבל זה נימאס הד-ארצי התקקשרו אליי לפני חודשיים בשביל לנתק ואני ניתקתי כמו גבר..
ועכשיו אני רוצה שגם החברות שמוכרות פרוץ שהם ינתקו גם..
אני לא מסכים שאני ינתק והם לא..
זה בהתחלה פגע בפרנסה שלי אין מה לעשות.... כמו שעכשיו זה יפגע בהם.. מסתדרים..
  Reply With Quote
ישן 07-04-06, 11:27   # 22
mlnn
משתמש - היכל התהילה

mlnn's Avatar

מיני פרופיל

mlnn לא מחובר  

נראה לי כולכם הבנתם את זה לא נכון.
אנשים לא קונים שרתים פרוצים כי הם זולים יותר או משהו כזה, אלא בגלל שהם לא רוצים לבזבז כסף על המשחק עצמו. אז גם אם תלשינו ותסגרו להם את השרת והכל, רוב האנשים לא ילכו ויקנו את המשחק ויתחילו לשחק בשרתים חוקיים.
כך שאין פה ממש גניבה, הרי ככה או ככה ה"מלשין" שבעצם אומר שהוא "נשדד" לא יקבל כסף.

בחורות ערומות
  Reply With Quote
ישן 07-04-06, 11:38   # 23
Alm
מנהל ראשי בדימוס

מיני פרופיל

Alm לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TomerP
המממ.. אוקיי, אני ינסה להבהיר את דעתי:
קודם כל אני יציין שאני נגד העיניין של שרתים פרוצים כמו של כל גנבה אחרת או כל דבר אחר שעובר על החוק. וזה חשוב לי שיובהר.

לנושא הזה:

יפה אמרת.. מי שעובר על החוק חושף את עצמו להליכים פלילים - אז מי שצריך לטפל בו יטפל. ויחי ההבדל הקטן בן הרצת שרת משחק פרוץ לבן אונס כן.. בבקשה בוא לא נסחף.

1. מאיפה אתה יודע שלא מדובר על שרת פרטי ? של כמה חבר'ה ? "INNOCENT UNTIL PROVEN GUILTY".. (למרות שבארץ זה הפוך )
2. בוא נדבר דוגרי, אם עכשיו יש לך חבר, טכנאי מחשבים שאתה יודע שמתקין לאנשים מערכות של XP לא חוקיות, אתה תלך ותלשין עליו למיקרוסופט ? דוגרי..

למען האמת אני כן בעל עסק איחסון, עסק פרטי שממוקם בארץ ובחו"ל ורשום כעסק חוקי לכל דבר, אומנם אני לא מתעסק בשרתי משחק אבל יש דברים שמעצבנים אותי בדברים אחרים שאני עוסק בהם, דברים שעסקים אחרים עושים ש"לא בדיוק" חוקיים במיוחד, זה אומר שאני ירוץ לBSA להתלונן ? או ירוץ לRIAA בגלל ששרת שמתחרה בי מחזיק עליו סרטים ? יש כאלה שיגידו לא ויש כאלה שיגידו כן.

בכל מקרה, לסיכום, אני לא שולל לרגע את עיניין החוקיות, אני מאוד בעדו, אני פשוט לא אוהב את הצורה שבה זה הוצג כאן. שוב סליחה אם פגעתי במישהו בצורה כלשהי.

לילה טוב לכולם,
תומר
דוגרי, לא הייתי מלשין עליו - אבל תקשיב... כל עוד זה נוגע לכיס שלי יש משפט שאומר "חברים חברים בעסקים שוכחים" - אם יש לחבר אינטרס לפגוע לי בפרנסה אין לי שום בעיה ללכת ו"להלשין" עליו, כמו שהוא פוגע בי אני פוגע בו!
  Reply With Quote
ישן 07-04-06, 11:40   # 24
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי mlnn
נראה לי כולכם הבנתם את זה לא נכון.
אנשים לא קונים שרתים פרוצים כי הם זולים יותר או משהו כזה, אלא בגלל שהם לא רוצים לבזבז כסף על המשחק עצמו. אז גם אם תלשינו ותסגרו להם את השרת והכל, רוב האנשים לא ילכו ויקנו את המשחק ויתחילו לשחק בשרתים חוקיים.
כך שאין פה ממש גניבה, הרי ככה או ככה ה"מלשין" שבעצם אומר שהוא "נשדד" לא יקבל כסף.
סלח לי, אבל מי שמשחק במשחק בצורה קבועה, לפעמים שעתיים-שלוש כל יום ומשתמש בגירסה גנובה של המשחק הוא גם גונב. ועובדה ש"רוב האנשים" משחקים במשחקי הרשת בגירסאות קנויות ולא גנובות.

והעניין כאן הוא אחר - העניין הוא עניין של תחרות בלתי הוגנת, כשעסקים "חוקיים" לא יכולים הרי להציע שירותים בלתי חוקיים, וככה יוצא שהעסקים הבלתי חוקיים יכולים להציע גם שרתים חוקיים וגם שרתים לא חוקיים, ואילו העסקים החוקיים יכולים להציע רק שרתים חוקיים.

ושוב, כמו שאמרתי, היום התופעה הזאת די זניחה, וגם אלו שמריצים שרתים פרוצים לרוב אלה חברות שנפתחו אתמול ויסגרו מחר. אם זה עדיין מאד מאד מטריד מישהו, הוא מוזמן (כמו שכתבתי כמה הודעות למעלה) להעביר לי את כתובות ה IP של השרתים הלא חוקיים בתוספת של הפרטים של העסק שמריץ אותם, ואין לי בעיה להעביר את זה הלאה, או שיעביר את זה הלאה בעצמו.
  Reply With Quote
ישן 07-04-06, 12:45   # 25
adiRm
חבר על

מיני פרופיל

adiRm לא מחובר  

בכלל לדעתי זה לא פגיעה בפרנסה...
הבנאדם הריץ לאיזה לקוח אחד יחיד שרת וזהו.
בקטנה.
ישר אתם רצים לספר.. שיזדיין הבנאדם.
:]
ישן 07-04-06, 13:01   # 26
Host-Gaming.co.il
Permanently Banned

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Host-Gaming.co.il שלח הודעה באמצעות MSN אל Host-Gaming.co.il

Host-Gaming.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי adiRm
בכלל לדעתי זה לא פגיעה בפרנסה...
הבנאדם הריץ לאיזה לקוח אחד יחיד שרת וזהו.
בקטנה.
ישר אתם רצים לספר.. שיזדיין הבנאדם.
:]
חחח..
"שרת אחד בקטנה"
אתה טועה...
אני יכול לתת לך מעל 60 שרתים פרוצים[אייפים]
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום